World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mármint hogy sub és cv nem jó asszimetrikusra.
Sokszor egyedül én maradok élve vagy én nyerem meg a csatát CV-vel vagy sub-al.
Chkalov és a francia t6 nagyon jó asszimetrikus csatában.
Volt már hogy 8 kill-t csináltam asszimetrikuson basszus.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.28. 16:07:48
Az éjjel szorzózgattam kicsit "low" tierben is, relaxos Assy volt. Carbine Carlito mondta az egyik stream alkalmával, hogy a sub és a cv nem való Assy-ra. Namost tegnap U-69-el és Rangerrel is sikerült olyan csatát mennem, amit nekem kellett lehozni, mert a csapat elhullott körülöttem. A sub 1500 base xp lett, a cv csak 990 és még azzal is első lettem. Mondjuk itt azért látszik, hogy a sub kap egy "kis" eco boostot igy alanyi jogon, mert az a 600 xp difi indokolatlanul sok. Annyit azért hozzátennék, hogy ez standard battle, a domination az függetlenül attól, hogy milyen hajókkal megyünk be, 90%-ban bukó. Én az Assy-t azért javaslom, mert gyorsabban tudsz fejlődni és tényleg nem hozod hátrányba a csapatot. Arra kell figyelni, hogy az assy-s botok nem javitanak azonnal. 1 ping, 1 tűz, 1 vizbetörés simán lehet rajtuk, a második viszont instant DCP. Ezt egyébként ki is lehet használni sok szempontból.
3500 aranyért unlockoltam a prémium részt is.
Így megkaptam a 7-es stord prém DD-t.
A ládákban nem volt semmi jó,csak szén meg pár apróság.
Bár a 25000 szén jól jött.
De a 10 tokenből vettem még két ládát és az egyikben egy T6 francia prém BB volt.
Úgysincs még francia BB-m,csak prém cruiser meg CV.
Soha ennyi prém hajó nem jött még mint ebben a karácsonyi eventben.
Fura.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.28. 09:06:01
A dockyard tengeralattjáró küldijeit assimetrikus csatákban olyan gyorsan le tolom mint a fene.
A második heti küldikből is kész van talán 5.
Most 650 bombázós küldit kéne megcsinálni vagy a 350 main battery hits-t BB-vel,de hiába próbálom T10-el,alig tudok G Kurfürstel is sok main battery hit-et csinálni,bezzeg másodlagos az dől mint álat,de az nem számít.XD
Egy rakás citadell hit-et tolt BB-be.
Nagyon jó kis CV.
egy kis kedvcsináló
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.26. 20:46:01
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Az egyikben egy francia prém CV volt.
Igaz csak T6 de akkor is.
Nem is tudtam hogy francia CV is van a játékban.
kita farmot feladtam,nem nekem való továbbra sem 😄 nem költök semmit,még defencere sem
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.24. 09:58:48
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
T10-es Minotaur folyamatosan tűz alatt tartotta A Parseval T8 CV-t,azt láttam hogy a minotaur lövi eszeveszetten,nekem túl messze volt 17 kilóméter és tengóval voltam.
De a minotaur szinte semmit sem sebzi az irdatlan sok lövés mind lepattog a CV-ről,már egészen közel értem CV-hez mikor nagy nehezen meghalt,de akkor már hárman lőtték.
A német CV-k ilyen szívósak vagy csak a Minotaur volt rohadt peches?
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nekem meg van azóta hogy berakták,még a holland cruiser eventen szereztem meg a t7-et.
Mondjuk egy T8 katamarán-t amivel lehet vitorlázni. XD

Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.12.19. 11:53:51
Így lett még 5 karácsonyi tokenem,de a ládából csak 20 pénzes boostert kaptam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.18. 12:34:38
jött 12500 x 3 szén,5000 dobi,180 nap prém,meg 1500 rp a többi kék booster,meg flagek
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.18. 12:17:33
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

biztos lesz a travel és támadó mód között átváltási idő...lehet csak átvált aztán lesz úgy a támadás ahogy most van ,de van mondjuik 10 másodperced támadni vagy nemtom
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Azért ezek a cv/sub változtatások még csak tervek, egészen biztosan nem a kövi peccsben fognak megjelenni. Eleve a PTS-en erről semmi nincs. Én ezt a travel-attack módot se igazán értem, mert már most is ez van 😄 Amikor felszállsz a hordozóról, travell módban vagy. Amikor először megnyomod a bal egér gombot, akkor vált át támadó módba. Nem olvastam el a cikket, de az alapján amiket hallottam, elég nagy marhaságnak tűnik. Szerintem sokkal probléma az, hogy a cv játékosok nem érdekeltek közvetlenül abban, hogy védjék a társakat, ezért használják a vadászokat spottolásra. A spot dmg-ért jár xp, a lelőtt ellenséges gépekért meg nem igazán. Azt sem igazán értem, mit fog csinálni majd pl a T6-os CV T8-as csatában, ha spottolni sem tud? Nekiáll malmozni? A másik dolog ami nagyon zavaró, hogy egy csomó hajón van katapult vadász, ami igazából tök jó spottolni a sziget mögött mögött kempelő ellenséget, a támadó rajoktól viszont nem véd meg. A röhejes AA-ről már nem is beszélve.
Megint átvariálják akkor már tényleg hülyeség lesz.
Szeretem vele csinálni a spotolj x hajót küldetéseket.
vagy pont ellenkezőleg,tudják mekkora faszság az egész,és majd váltotztatnak,mondván hogy látjátok milyen jóságosak vagyunk,hallgatunk a közösségre
mondjuk ebben az esetben nem lenne cv és sub a játékban 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
a cv viszont nyakatekertebb nem is lehetne,még mindig az lenne a legegyszerűbb ha a spot csak a cvnek mutatná,a többieknek max minimapon.
várjuk ki hogy működik a valóságban,de így olvasva faszság az egész 😄
kérdés mennyi idő amig átmegy travel módból támadó módba,mert mondjuk lehet h simán lesz 5-10 másodperc,akkor időbe kell támadást inditani,illetve az AAnek is több ideje lesz,de faszságnak tűnik úgy ahogy van
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

