World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21772
Ez nagyon nagy hülyeség.
Mármint hogy sub és cv nem jó asszimetrikusra.
Sokszor egyedül én maradok élve vagy én nyerem meg a csatát CV-vel vagy sub-al.
Chkalov és a francia t6 nagyon jó asszimetrikus csatában.
Volt már hogy 8 kill-t csináltam asszimetrikuson basszus.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.28. 16:07:48

#21770
Én a Lyont is imádom, a mostani Rankeden is csúnyán lehet vele alázni. A Normandi-t is megszoktam, teljesen használható hajó mindkettő. (sőt, nekem személy szerint a két T7-es kedvencem a KGV és a Lyon)

Az éjjel szorzózgattam kicsit "low" tierben is, relaxos Assy volt. Carbine Carlito mondta az egyik stream alkalmával, hogy a sub és a cv nem való Assy-ra. Namost tegnap U-69-el és Rangerrel is sikerült olyan csatát mennem, amit nekem kellett lehozni, mert a csapat elhullott körülöttem. A sub 1500 base xp lett, a cv csak 990 és még azzal is első lettem. Mondjuk itt azért látszik, hogy a sub kap egy "kis" eco boostot igy alanyi jogon, mert az a 600 xp difi indokolatlanul sok. Annyit azért hozzátennék, hogy ez standard battle, a domination az függetlenül attól, hogy milyen hajókkal megyünk be, 90%-ban bukó. Én az Assy-t azért javaslom, mert gyorsabban tudsz fejlődni és tényleg nem hozod hátrányba a csapatot. Arra kell figyelni, hogy az assy-s botok nem javitanak azonnal. 1 ping, 1 tűz, 1 vizbetörés simán lehet rajtuk, a második viszont instant DCP. Ezt egyébként ki is lehet használni sok szempontból.
#21770
Sehogy. RNG
#21768
Érdemes kihúzni a francia BB ágat, bár nekem nagy szenvedés volt Tier VIII-ig a toronyelrendezés miatt. Onnantól viszont a játék legjobb BB-i. Nagyot ütnek és sokat, ráadásul pontosan és jó a páncéljuk is.
#21767
Csúcs ez a fórum,hogy lehet megoldani hogy lássam is azt amit írtok?

#21767
Köszönöm a tippeket. Egyenlőre csak egy csatám volt vele co-opban, és egy darabig még ott is maradok, just in case.
#21766
Ma elértem a karácsonyi event 20-as szintjét.
3500 aranyért unlockoltam a prémium részt is.
Így megkaptam a 7-es stord prém DD-t.
A ládákban nem volt semmi jó,csak szén meg pár apróság.
Bár a 25000 szén jól jött.
De a 10 tokenből vettem még két ládát és az egyikben egy T6 francia prém BB volt.
Úgysincs még francia BB-m,csak prém cruiser meg CV.
Soha ennyi prém hajó nem jött még mint ebben a karácsonyi eventben.
Fura.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.28. 09:06:01

#21765
Sőt, párbajon is! Rohadt idegesítőek! Általában úgy végeznek ki, hogy egy pillanatra sem látom merre vannak! 😄
#21764
Hihetetlen jó assimetrikus csatában.
A dockyard tengeralattjáró küldijeit assimetrikus csatákban olyan gyorsan le tolom mint a fene.
A második heti küldikből is kész van talán 5.
Most 650 bombázós küldit kéne megcsinálni vagy a 350 main battery hits-t BB-vel,de hiába próbálom T10-el,alig tudok G Kurfürstel is sok main battery hit-et csinálni,bezzeg másodlagos az dől mint álat,de az nem számít.XD

#21763
A közhiedelemmel ellentétben Assy-n egészen használhatóak.
#21762
Eretnekség: beszereztem egy tengeralattjárót (U-69)... -_-' Leszámítva, hogy a csata első 3 percében nem találtam meg, melyik gombbal kell kell merülni, illetve, hogy félrenyomtam és már az elején -1 aksitöltéssel kezdtem, elég mozgalmas játékmód. Legalábbis botok ellen.
#21761
Egy csatát mentem vele.
Egy rakás citadell hit-et tolt BB-be.
Nagyon jó kis CV.

Caliph
#21760
Bearn,sztem az egyik legjobb t6 cv,kifogyhatatlan fighter,a pattogó bombákkal a ddk réme,és ap bombákkal meg a t6 light cirkák réme szintén 😄
egy kis kedvcsináló


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.26. 20:46:01

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21759
Ma kész lett a 19-edik szint az eventes vackon,kaptam 3 kis ládát.
Az egyikben egy francia prém CV volt.
Igaz csak T6 de akkor is.
Nem is tudtam hogy francia CV is van a játékban.

#21758
Dublonban gazdag, piros ecoval áldott, 50+ %-os winrateben békés, visszafogottan kapzsi WG-től boldog Karácsony Ünnepeket kívánok!
Caliph
#21757
hmm,esett még egy karl s johan 9es BB
kita farmot feladtam,nem nekem való továbbra sem 😄 nem költök semmit,még defencere sem
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.24. 09:58:48

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21756
Igen. nem mindegy hol lövöd, a fedélzetet ha felül találod el, ott csak a festéket kopogtatod! :-)
#21755
Ha messziről lőtt, valószinűbb hogy a fedélzetet találta el, a páncélozott rep.fedélzet meg még a BB lövedékét is lepattintja.
#21754
Értem,mindenesetre szüreális látvány volt hogy percekig öli eredmény nélkül.

Caliph
#21753
mino,kis kaliber és csak ap,a cv meg ultravédett faj a WG szemében,ha szögelt a minohoz képest akkor semmi sebzést nem tud neki kiosztani.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21752
Ma egy csatában érdekes dolgot láttam.
T10-es Minotaur folyamatosan tűz alatt tartotta A Parseval T8 CV-t,azt láttam hogy a minotaur lövi eszeveszetten,nekem túl messze volt 17 kilóméter és tengóval voltam.
De a minotaur szinte semmit sem sebzi az irdatlan sok lövés mind lepattog a CV-ről,már egészen közel értem CV-hez mikor nagy nehezen meghalt,de akkor már hárman lőtték.
A német CV-k ilyen szívósak vagy csak a Minotaur volt rohadt peches?

Caliph
#21751
a héten kaptál egy t7 BB 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21750
Köszi.
Nekem meg van azóta hogy berakták,még a holland cruiser eventen szereztem meg a t7-et.

#21748
WoT-ban ma ingyen T9 tankot adtak,kár hogy WoWs-ban semmit nem adtak.
Mondjuk egy T8 katamarán-t amivel lehet vitorlázni. XD

#21748
Grat. Nekem egy hónapja derült ki, mire való holland cirkálón a repcsi... azt is egy bot-tól lestem el co-opban... ^_^'
#21747
Hű srácok ez aztán klassz csata volt.

#21746
"kisebb lőtáv". Még igy is nagyobb, mint a többi T7-es BB-nek.
#21745
A lőtáv kisebb 1 km-el, a töltési idő nagyobb 3 seccel. A másik két adat (sebzés, pontosság) nem igaz.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.12.19. 11:53:51
#21743
Sokra mész vele, a gyenge páncèlzat és a kisebb lőtáv miatt inkább forogni kell vele, meneküléshez jó lenne, de ebben is vannak nála jobbak.
#21742
Lassan elkezdem húzni német Bb ágat úgy is,csak most le vagyok égve.

#21742
Ha jól emlékszem, kisebb lőtáv, lassabb töltés, gyengébb sebzés, kisebb accuracy a lövedékeknek.
#21741
Olyan nagyon nincs is, és cserébe ott az engine boost.
#21740
Kár,de mennyivel vagy mivel van le butítva?

#21739
Az eredeti, sima Scharnhorstot hogy szeretnéd akkor... :-) A '43-as verzió le van butítva.
#21738
Lol, ha mindenemet beáldozom, akkor is csak eddig jutnék... XD

#21737
7 hajó, 200 nap prém, 5k dublon, egy rakat kék meg piros eco, meg valahonnan 1 missi free xp (ezt nem tudom honnan, egyszer csak észrevettem ,hogy ennyi van...). Én alapvetően elégedett vagyok, bár mondjuk az Ashitaka és/vagy a Rio de Janeiro helyett kieshetett volna a Musashi... De na, ajándék lónak...
#21736
Én ma eladtam minden fölösleges hülyeséget és lett elég pénzem T10 amcsi tengeralattjáróra és megvettem.
Így lett még 5 karácsonyi tokenem,de a ládából csak 20 pénzes boostert kaptam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.18. 12:34:38

#21735
Nekem 17 ládából 1 hajó esett (Colossus), 5k arany, 12,5k szén megazapró. Nem estem hasra a bőkezüségtől.
Caliph
#21734
na hétvégén kimaxoltam az összes certit,5 hajó esett,többnyire kicsik,a legnagyobb a kilences görög dd,a velos volt
jött 12500 x 3 szén,5000 dobi,180 nap prém,meg 1500 rp a többi kék booster,meg flagek
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.18. 12:17:33

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21733
Az eventen nyert T7 német BB-t kipróbáltam,azt hiszem tetszeni fog.

Caliph
#21732
én úgy tudom elképzelni hogy a travel mód az amiben most a repcsik visszajönnek támadás után a cvre.. jó magasan,AA hatótávon kívül
biztos lesz a travel és támadó mód között átváltási idő...lehet csak átvált aztán lesz úgy a támadás ahogy most van ,de van mondjuik 10 másodperced támadni vagy nemtom

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21731
Mondjuk a subot pont a community egy része sirta ki. Minden peccsváltásnál voltak egy csomóan, akik megkérdezték a ticccsbemutató közben, hogy mikor lesznek végre subok a játékban. Hát most itt vannak. Másrészt meg ez presztizs kérdés is. Anno a Tündér fél évvel megelőzte őket egy sub teszt eventtel, valamit lépniük kellett erre. Szerencséjükre nekik mások voltak a prioritásaik, igy élesben visszaelőzhették őket.

Azért ezek a cv/sub változtatások még csak tervek, egészen biztosan nem a kövi peccsben fognak megjelenni. Eleve a PTS-en erről semmi nincs. Én ezt a travel-attack módot se igazán értem, mert már most is ez van 😄 Amikor felszállsz a hordozóról, travell módban vagy. Amikor először megnyomod a bal egér gombot, akkor vált át támadó módba. Nem olvastam el a cikket, de az alapján amiket hallottam, elég nagy marhaságnak tűnik. Szerintem sokkal probléma az, hogy a cv játékosok nem érdekeltek közvetlenül abban, hogy védjék a társakat, ezért használják a vadászokat spottolásra. A spot dmg-ért jár xp, a lelőtt ellenséges gépekért meg nem igazán. Azt sem igazán értem, mit fog csinálni majd pl a T6-os CV T8-as csatában, ha spottolni sem tud? Nekiáll malmozni? A másik dolog ami nagyon zavaró, hogy egy csomó hajón van katapult vadász, ami igazából tök jó spottolni a sziget mögött mögött kempelő ellenséget, a támadó rajoktól viszont nem véd meg. A röhejes AA-ről már nem is beszélve.
#21730
CV most sem hasonlít arra amilyen eredetileg volt.
Megint átvariálják akkor már tényleg hülyeség lesz.
Szeretem vele csinálni a spotolj x hajót küldetéseket.

Caliph
#21729
nem hallgatnak ezek senkire 😄
vagy pont ellenkezőleg,tudják mekkora faszság az egész,és majd váltotztatnak,mondván hogy látjátok milyen jóságosak vagyunk,hallgatunk a közösségre

mondjuk ebben az esetben nem lenne cv és sub a játékban 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21728
Remélem azért egy pár szűrőn át kell mennie ennek, és el is fog bukni a tesztelések alatt. Mint ahogy a WoT-ban annak idején a legénység 2.0 , kihirdették, jöttek a tesztelős vidik kifelé, és zúdult rájuk a népharag a fórumokon, ezért elnézést kértek az ötletért, és jegelték.... :p
Caliph
#21727
a subos dologok sztem működhetnek,mármint a shotgunning rész,de nem kell nekik jobb fordulás,igy is ha ügyes nehezen tudod megdobni asw vel
a cv viszont nyakatekertebb nem is lehetne,még mindig az lenne a legegyszerűbb ha a spot csak a cvnek mutatná,a többieknek max minimapon.
várjuk ki hogy működik a valóságban,de így olvasva faszság az egész 😄
kérdés mennyi idő amig átmegy travel módból támadó módba,mert mondjuk lehet h simán lesz 5-10 másodperc,akkor időbe kell támadást inditani,illetve az AAnek is több ideje lesz,de faszságnak tűnik úgy ahogy van

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#21726
Az anti-sub megoldásokat üdvözölöm. A fsz kivan már az overkill, nem pusztán irreális, de egyenesen szürreális képességeikkel (5mp-enként ping, majd torpedó-foschás, szigorúan az antisub repcsik hatósugarán kívülről, te meg sz*pd le magad 1 perces cd-vel a javításon, esteleg még próbálkozz meg átrakni a főtüzérséget AP-ról HE-re ami alsó hangon is 18-20 mp, hogy ágyúval lövöldözz verébre, aztán nyugodjál békében...). A CV-k módosításait - bár nem tudok és nem is szeretek CV-zni - már nem annyira.
#21725
Fasza! Megyek vissza akkor a WoT-ba, Artyzni! 😄
#21724
Bismarck-al összefutottam,9 torpedót kapott.

#21723
Hát ha meglátom akkor elbújok egy sziget mögé. XD