22115
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Plata
    #22075
    Az a baj kis tier és cruiser,nem igazán tudok bánni jól cruiserrel.
    Még a nápolyi elmegy mert az félig DD. XD
    Plusz t10.
  • Caliph
    #22074
    yepp,én is néztem hogy nincs hozzá combat küldi,így viszont basszák meg.
    a francia ddért meg talán francia tokent kapsz majd,dubit nem

    és igen,a Fiji nekem is kedvenc volt amikor húztam az ágat,nagyon ütős kis cirka,és a klingon skinnel jól is néz ki. de dubit nem adok érte így sem
  • pajer_csaba
    #22073
    Na, még csak most volt lehetőségem meghallgatni a kapitányok hangjait... ezt az AI szutykot baszki... XD Arra nem volt pénz, hogy legalább a még élő színészekkel csináltassák meg a szinkronokat? Hát hova a fszomba folynak el a bevételek, WG? Hát ez így krva kiábrándító, tényleg csak a skineket sikerült szépre megcsinálniuk... ennyi az össz kontent ebben az "eventben"... :-(

    *kieg: bocsánat,a z előző kommentben rosszul mondtam, a Fiji egy könnyűcirkáló és előzménye a Leander, nem a Devonshire, de az állítás attól még igaz marad. Még a Devonshire ellenében is. :-D
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.07.12. 00:21:24
  • pajer_csaba
    #22072
    A Fiji egy nagyon jó nehézcirkáló, nem tudom, miről beszélsz. Én pont most tartok ott tech-treeben és nagyságrendekkel jobb, mint a Devonshire...
  • pajer_csaba
    #22071
    "Event" they say... :-/ Inkább közönséges rablás, szokás szerint. Ha tényleg event lenne, legalább daily missionok lennének, de semmi, csak skinek, kapitányok dublon hegyekért... Mert őszintén, kijafszomat érdekelt egy újabb francia DD-line? Ja, a vicc az, hogy nekem kiesett a kezdő DD anno, és most még így is rá kellett költenem 2500 dublont a rewardra, és nem kompenzálta játék azért mert már megvan a hajó, lol.
  • Plata
    #22070
    Csak sajnos a hajó nem annyira.Britt cruiser.
    Én meg figyelmetlen voltam és mivel volt 8.6k goldom megvettem az enterprise csomagot,utána jöttem rá,csak skint ad. XD
  • Caliph
    #22069
    elkezdődött a star trek event,4 kapitány,4 skin,meg egy rakás apróság. Picard,enterprise skinnel,Govron kancellár klingon Fiji skinnel,Spock vulcan gneisanau skinnel,és a Romulan Sela parancsnok akatsuki skinnel
    A hajó skinek elég jók,főleg a klingon


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.11. 21:06:58
  • Plata
    #22068
    Én ma mentem két csatát,a napi 20 pontyért summer hülyeségen.
    Ez W. Wirginia egy kicseszett kurva nagy troll hajó.
    Rankedre mentem,nekimentem az ellenség három hajójának,két csatahajó egy dd.
    T7 japó Dd próbálkozott füstbe meneküléssel meg torpedózással,de azt mindig kikerültem,közben a másodlagos tüzérség meg zabálta a két csatahajót.Végül a DD nem tudott tovább bújni füstbe mert odaértem,kaptam egy Devastating Strike öcsit. :D
    A csatahajók sem komálták a közeledésem,annak meg Close quarter expert lett a vége.
    Második csatában még merészebb voltam.
    Ott durvább túlerő volt,nekimentem mindnek,DDt egy lövéssel kikaptam,kaptam first blood öcsit,majd jött sub és BB,sub kb 10 hp-val elpucolt a mélybe,a Bb megszívta mert citadellát lőttem,hight caliber,megszórtam két cruisert és Bb-t kaptam Close quarter expertet.
    Két ládát is bezsákolhattam a kapott xp miatt.13k xp két csatára.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.07.10. 11:26:27
  • Caliph
    #22067



    magyarul,beletekergettem ott jókat mondott,remélem nincs benne túl nagy hülyeség ,nem láttam végig :) a lejátszási listában az iskolapad alatt van még sok tutorial vidije. hamarosan cv rework jön ismét,változik a repcsik utazási és támadási módja. teszt lesz júli végén,élesben nem tudni még mikor jön,de sztem még idén év vége fele

    Lehet csinálni kötelenül training csatákat,olyan ellent raksz be amilyet akarsz,a botot beállítani hogy akár egy helyben álljon és ne csináljon semmit,és lehet tesztelni amig jól esik.


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.10. 10:58:53
  • bekescsaba
    #22066
    Sziasztok!

    16 év tankozás után kezdtem el hajózni úgyegy fél éve, nekem a repülögéphordozók jöttek be, megvettem a Máltát szénért, pénzért az Ark Royalt és a Hornetet.
    Nagyából kezdem kapisgálni,egy dologre nem jöttem rá, hogy hol lehet megnézni az AP lövedékek, bombák átütés értékét, mert nem tudom kitalálni, hogy egy 205 mm cirkáló ágyúval rálöhetek -e AP-t egy 8-as BB oldalára, beadja-e a citedellát, vagy mely hajókra nem érdemes rárepüli AP bomberrel (Málta, Hornet). Illetve jó lenne tudni, hogy mely vastagság (illetve vékonység) után kapom a túllövés üzenetet.
  • pajer_csaba
    #22065
    Látott-e itt már valaki jó Kremlin-játékot? (Itt most nem a youtuberekre gondolok, biztos lehetne egy csomót linkelni Flamut, MightyJingless-t és hasonlókat, hanem saját tapasztalatra, amikor csatában láttatok olyat, hogy valaki top tier lett Kremlinnel...)
  • pajer_csaba
    #22064
    Nekem a Montana mindig is nagy célom volt, mert az emlékeztet a legjobban arra a csatahajóra, amit anno gyerekként terveztem. Így a Monti lett a 2. Tier X-es hajóm, a Yamato után (mert hogy a japán ággal kezdtem az egész játékot, így kötelességtudatból azt húztam ki elsőnek). Szeretek is vele játszani, bár nehéz - ahogy mondtam, az amcsi BB-k "tisztességes igáslovak", semmi kiemelkedő előnyük nincs (talán csak a picivel jobb AA) cserébe a lövedékek "állnak a levegőben". Szemben mondjuk a németek másodlagosaival, a britek piromániájával vagy a japánok romboló erejével. Az olasz ág egy érdekes dolog, a Caracciolo-ig kb vért pösáltam, ott a 4x2 löveget leszámítva fun volt, a V. Veneto-Lepanto-Colombo trió pedig nagyon élvezetes volt - igaz, főleg asymmetric-ben játszottam őket. Magasabb tierben a kisebb lőtáv sem akkora hátrány már, mint gondolná az ember, és a 16 löveg Tier X-ben azért 16 löveg, SAP-al pedig a 381 mm instant CA kill...

    Ha mindenképpen szenvedős ágat kell mondanom, akkor azok a brit BC-k... kis Tier még oké, úgy ahogy, de a TIer VI-IX-X az valami borzalom, különösen a Renown (meg aztán az ajándék Repulse) váltott ki belőlem izzó gyűlöletet...
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.07.09. 14:06:23
  • Caliph
    #22063
    nekem a bungo kell még,ami ma meglesz,a montana ág a szétválasztástól,mert a vermont megvan,meg kb a teljes olasz. olaszhoz meg montanahoz nem volt kedvem sose
  • pajer_csaba
    #22062
    És ezzel az összes tech tree csatahajó-ág kihúzva, a Supership-eket leszámítva... Büszkeség.^_^

  • pajer_csaba
    #22061
    Szóval... Missourival kirak bal legszélre, teljesen egyedül. Elindul a csata, azonnal located jelzés... elnyomok egy radart, semmi. Na mondom ez fasza lesz, de hátha csak egy BB áll velem szemben, hát mert miért ne, ugye? A CV (Eagle) persze kipécéz magának, egyetlen bomber attack majdnem fél élet, sebaj, legalább már feltűnt a ST. Vincent a közelben, azt még kiszedem... erre bumm... torpedo-foschás balról a semmiből, nyomom a radart, ott a DD... bye bye... #fairplay #wows
  • Caliph
    #22060
    már jó régen nem találkoztam vele,kivették , pont a rinya miatt.
  • Caliph
    #22058
    szóval hasonló volt,csak fordított arányban :D na
  • pajer_csaba
    #22058
    Létezik még az Ocean-map? Anno volt rajta 2-3 csatám és imádtam. Sosem értettem miért volt akkora rinyálás miatta, kifejezetten valós útközet-élményt imitált.
  • Caliph
    #22057
    nekem hasonló volt,1 nyertes,3 vesztes. én 3 vesztes csata után elengedem aznapra :D nem idegelem magam :p kivéve ha a vesztes csatát is élveztem,mert szoros volt stb. de inkább az a jellemző hogy az egyik fél ledózerolja a másikat
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.08. 08:43:31
  • pajer_csaba
    #22056
    Késő esti "prémium termés"... ^_^

  • pajer_csaba
    #22055
    Hasonló volt nekem is... csávó sír a csetben, hogy így szar úgy szar, játszhatatlan, noob csapat, stb, elsőnek elhull a fszba, vesztünk, nézem a listát, utolsó előtti, mondom oké, akkor három report (misbehavior in chat, unsupporting player, poor playing), szevasz...
  • Plata
    #22054
    Jah,akkor félre értettem.
  • Caliph
    #22053
    compliment az a jóféle jelentés :D ügyi vótá

    Én húzom az új japó BB ágat,adataránál járok,sniper bb,fél hpn vagyok viszonylag hátul. elhullik a csapat,én maradok egyedül persze hogy nekem ugat mindenki hogy full hp bb hátul. első lettem a csapatban base xpben,vesztes csatában 1500,az ugatós emberek a sor végén...nem is értem,attól hogy hátul vagyok egy sniper bbvel,ami másra nem jó,de sokszor még arra sem,még nem jelenti azt hogy nem teszek hozzá semmit a játékhoz
  • Plata
    #22052
    Valaki megint feljelentett.:D
    Minden olyan győztes ranked csata után jön az üzi hogy You were complimented!
    Ahol egész jól játszok.


  • Plata
    #22051
    Hát nekem úgysincs szerencsém ilyesmiben.
    A focis tippelésen nyertem egy t5 hajót,sajnos többet nem sikerült nyernem.
  • Caliph
    #22050
    Júli 22-29 public test jön az új cv mechnikára,a játék hivatalos honlapján lehet regisztrálni a tesztre 18ig. amellett hogy kipróbálhatod az új cv mechanikát,több Enterprise prém cv,és MUSHASHI t9 japó prém BB kerül kisorsolásra giveaway keretében...én regeltem,hátha beesik egy musa :)

    külön szerón lesz lehetőség teszteni,ami valószínűleg a teszt kliens külön telepítésével jár,szal legyen tárhely
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.07. 17:41:30
  • pajer_csaba
    #22049
    Kicsi? A legtöbb continak ilyen 0,9% körüli drop-chance van... És azt modnja a 6% kicsi...O.o

    Amúgy megvan a Massachusets B... ami kb ugyan az. Plusz ugye a North Carolina is megvolt tech tree-ben.. nekem ilyen fele-fele élményeim voltak ezzel a típussal, vagy nagyon krva jó, vagy nagyon krva szr. Tisztességes átlag, igazi amcsi igásló. De nem sírtam érte.
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.07.04. 23:24:07
  • Plata
    #22048
    Hááát a hat százalék elég kicsi.De grat.
    Az Alabama nem rossz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.07.04. 23:12:24
  • pajer_csaba
    #22047
    Nem, Wings of Freedom contiból. Volt némi fölös dubim elbaszni egy féltucatra, meg úgy voltam vele, hogy "Micsodaaaa, 6% esély hajó droppra? A hülyének is megéri!". Hát így.
  • Caliph
    #22046
    nekem is 50 flag jött ma egy random superből. és az előzőből meg az az előttiből is
  • Plata
    #22045
    Csak nem szuperkontiból esett?
    Nekem hónapok óta minden szuperkontiban olyan szemét van hogy az már tényleg ultra ciki.
  • pajer_csaba
    #22044
    De, de ezt még így is jobbnak ítéltem, mint azt, hogy "Sweet home Alabama...." XD
    (Majd ha lesz Alaszkám, azzal is bejátszom, az pont annyira kell, mint az Alabama... de ajándék lónak ugye... :-/ )

    (Annyiban azért örülök, hogy még így is jobban jártam, mint ha a repcsis DD vagy a Saipan esik ki...)
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.07.04. 19:25:03
  • Plata
    #22043
    Nem jól emlékszem,annak a sorozatnak az volt a címe Miért pont Alaszka? :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.07.04. 17:43:05
  • pajer_csaba
    #22042
    Miért pont Alabama? (T___T)

  • Plata
    #22041
    De a D-t is szeretem, csak dreadnought változatban.
  • Plata
    #22040
    Tény a D áll legközelebb a szívemhez, de fordítva lett volna. :D

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.06.29. 07:30:54
  • Caliph
    #22039
    el lett halasztva a kövi patchig
    sokat ne várj,flag,camo és két kapitány lesz,szal nem fogsz az enterprise Dvel álcázott klingon harci madarakra vadászni :p
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.06.29. 06:47:35
  • Plata
    #22038
    Csodás,a printscreen megint nem csinál képet.
    Csináltam pár képet csatában,kiléptem játékból fel akarom tölteni,de egy kép sincs.
    Megcsináltam a napi két nyári küldit,merntem rankedre.
    Kilőttem négy hajót,de csak kettőt lőttem én ágyúkkal,két másikat a másodlagosak lőtték ki,kaptam is dupla close quarter expert öcsit.
    Erre csapattársam elkezdett ugatni hogy miért lőttem ki előle a hajókat.De nem is én lőttem ki hanem másodlagos,de ezt nem fogtam fel csak pofázott.
    Másik dolog hogy a hónap elején volt egy trailer hogy június 26-tól Star Trek TNG event lesz,azzal mi lett?
  • pajer_csaba
    #22037
    "De a D napi eventen tökindegy ha meghal midenki akkor is nyerünk nem?" - elvileg nem. Van egy számláló fent a küldiknél, hogy mennyi van hátra az erősítésig. Ha megérkeznek és utána halsz meg, akkor már győztél (meg ha a 4 turretből legalább 3 megmaradt - ami ugye a main küldi).

    "ha a csapattársak meghalnak egész jó buffot kapsz,még gyógyulsz is." - ezt nem is tudtam (mondjuk általában én halok elsőnek... XD)

    "Modokról meg gőzöm sincs melyik a jó. " - nekem a DD-k meg a cirkálók szokták a leginkább megkeseríteni (és megrövidíteni) az életemet, szóval a rájuk vonatkozó szórás-növelőket szoktam berakni.
  • pajer_csaba
    #22036
    Azért az más kérdés, hogy tudják használni a füstöt, a radart, meg nem mindig ott jönnek, ahol várod őket, mint az hogy 10/10 a találati arány, bárhogy és bármekkora sebességgel fordulsz...