World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Próbáltam egyedül,de vagy nyertek mert kész volt foglalás,vagy megtalált 5-6 hajó és kampec.
Két defeat.
Vagyis szenest.
ja már tudom mire gondolsz..asszem az automatán a try your luck kontit adja,azon meg megnövelték nemrég a superkonti esélyét,mellette meg lehúzták a tartalmát a szar szintre 😄p
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.02.14. 18:47:31
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Megvettem Iwami-t.
Ma szén volt tegnap marhaság
Mióta van automata konténer begyüjtő modom mintha sűrűbben kapnék szupercontit.
De lehet csak mázli.
Múlthéten is jött napiból.
Bár mindig hülyeség.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
egyelőre csak a plane spottingot veszik le,sub 3km,dd 4km,ca/bb/cv 6km fog felvillanni a repcsi látószögében...nem tudom miért variálnak,még mindig a legegyszerűbb és legjobb módja az egésznek az lenne,ha a cv nem mutatná a spottolt ellent a csapat többi tagjának,max a minimapon
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Próbáltam menni egy csatát,t7-8 hajók,North carolina csapattárs nem ágyúival lövöldöz,hanem depth charge airstrike-ot dobálja az ellenségre.
Végig a csata alatt azt a szart nyomta ezerrel.
20 pont a BP-hez.
viszont a spotter plane tud büntetni ha tálálsz nagy ritkán egy broadside cirkát,de ott is mellé megy a fele..folyamatosan az utolsó harmadban voltam minden csatában.
meglátjuk a kilences jobb lesz e,aztán meg a tizes
én most újra visszaszoktam rá,napi 2-3 csata kb
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.02.06. 11:20:11
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.02.05. 18:08:43
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De ez egy ritka nagy szár.
Na és nincs is semmi új képessége,én legalább is nem láttam semmi füstöt.
viszont hoztam ismét egy vidit,support cv Taiho,minefielddel ,ami szintén reworköltek kicsit
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: Darun, 2024.01.23. 10:58:21
más: most van teszten a cirkáknál a "sub radar" skill...papír cikáknak adja a skill,amik főleg hátulról puffogásra jók,mint a zaó vagy a yodo,venezia...nem az a tipikus brawler cirkák 😄 aztán nekik adják a 7km hatótávú sub survit 😄 fura a ruszkik észjárása 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.01.23. 10:43:40
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Erre mondhatnám én is, hogy az új japó BC egy kalap foch. Mi az hogy 457 mm-el a full broad Conquerorba (aminek mint tudjuk, nincs páncélja) beletörök meg lepattanok? Meg a kb 3%-os torp protos light cruiser oldalába 3 torp protot lövök Mutsuval? És ez csak sima RNG, most nem is a fél éve nem látott, visszatérő bugról beszélek, hogy a lepattanó lövedék sebez, meg a hit és az overpen sebzése egyforma.
az overpen olyan amilyen,volt itt már vita elég hogy jó vagy nem jó. valahogy túl kell élni a light cirkának
az rng szépen bejátszott,első salvó 1 overpen a többi szépen a ranger köré potyogott,másodikra 5 overpen,harmadik 2 overpen,negyedik 2 over 1 pen, és Flambassra nem mondja senki hogy nem tud játszani és célozni 😄 az rng kitolt vele,az omahánál meg beadta
a torpit meg bevállalta a full salvo érdekében,volt hp pool bőven,a torpi alapból kevesett sebzett volna főleg az orrán,én is bevállatam volna. a deto meg benne a pakliban ha nincs flag 😄 csak úgy furán jött ki az egész hogy az omahát eltünteti a színről,míg a cvvel szenved,és még detózza is 😄 így is szar cv ellen játszani ha kinézett magának,így meg főleg savanyú a szőlő 😄 én is cvzek,ha valakit ki akarok szedni és hibázik is a pozicióval,akkor kiszedem,nem kérdés 😊
a bohocság meg a nézettség miatt kell 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.01.23. 09:05:50
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Adta a találatokat a CV-nek sorban, és kb. 2500-6500 között sebzett / salvo, ami azért elég mókás. Aztán ehhez képest a nyomorult CV ráküldött egy 2 gépből álló torpedótámadást, a Nagato szépen szembefordult vele, a torpikák pont szemből orrbatalálták, és egy csodálatos detonation-nel elküldték a tenger fenekére.
Nothing special just usual CV treatment.
Amúgy nincs ebben semmi meglepő... átlagos random meccs. Az meg, hogy megdöglik... hát lehet, hogy vak vagyok, de nem láttam a Nagato-n zászlókat. Ha tényleg így volt, akkor magára vessen...
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
A Mikasa-t bánom, hogy beszereztem, igazából csak a japán történelem iránti rajongásom vetette meg velem, de csatában teljesen hasznavehetetlen.
Engem igazán az lepett meg, hogy nem szokott low tierben a csata olyan sokáig tartani, hogy ennyit összekalapozzon az ember, pláne nem BB-vel aminek még a szórás/löveg aránya is xar (ált Tier IV-től szokott egész jó lenni Tier VII-ig, ott megint egy törés, utána Tier IX-X megint jó. Nekem.)
Viszont ilyen későn már nem nagyon van player ebben a tierben, gondolom a csapatok botok voltak. Itt meg arra van szükség, hogy a csapattárs botok ne mészárolják le túl hamar az enemyt, hanem lehetőleg kicsit fogyjanak csak gyorsabb ütemben, mint az ellenfél.
Tavaly előkapartam egy régi, de nem használt accomat. Az első 200 csatában 90% felett volt a WR és 70k felett az átlagsebzés. Mióta felléptem T5-be, ez az arány kicsit romlott.
A játékosok 99,9%-a nem is tudja, hogy kezdőknek kedvezményes MM van a játékban, annyira sietnek a T10-es hajókért. Pedig low tierben lehet funolni, és ugyanúgy hetero marad az ember utána is.
megint jön egy rakás hajó,új ruszki BB ág,support cvk,gondolom beesik hamarosan az orosz meg a japó sub line is.
tolják a hajókat,mert a nagy régi playereket akiknek már megvan minden,ezekkel lehet megfogni. meg az ilyen Kitakami eventekkel
én koca játékos voltam mindig is,és vagyok is , zárt bétában már toltam mégis csak 7800 csatám van 😄 3 lose után meg aznapra bezárom 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Darun,ja a bot legalább nem fordul broadsideba,mindig a helyes lőszert használja és sebez is 😄 egyes playerekre ez nem jellemző :p én rankedezni sem rankedezek,leszarom 😄 nem kell az ideg. sokszor direkt csak az OP hajókkal megyek be mert olyan sealclubber hangulatom van 😄 pl petro,Eagle,vagy hatos német sub,ott lehet tarolni 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
sztem eddig is voltak bent ilyen botok,ahogy egyes playerek tolják,de az igazi nagy faszságokat még mindig a playerek követik el 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Csatahajók elemnekülnek a pálya sarkába CV-k afkolnak a tengeralattjáró meg kamikaze-k.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.13. 19:33:54
Az az orosz t8 meg a T6 francia vagy belga vagy a franc tudja milyen CV tök beteg.
Mióta nincs asszimetrikus csata nekem nincs kedvem játszani,pedig még van vagy 10 nap prémem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.13. 16:51:01
Az ideiglenes csatamódok nem véletlenül ideiglenesek. Persze ott is becsúszhat lose, mert ha full piroska csapat van, akkor azért nem könnyű egyedül lehozni (Dominationt kb lehetetlen, hagyományos csatát még meg lehet oldani) de kinek van kedve T-2-ben teljesen inkompeten csapattal szenvedni, ha kicsit kevésbé jól fizető csatamóddal is lehet játszani, ami közben nem hoz le az életről? (mondom ezt most, 3 epic bukó random kör után)
Amúgy meg szerintem is rohadjanak meg, hogy elvették az aszimet, a dockyardra is nagyon jó volt, csak ezzel húzta (volna) végig.
