World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Meg vagyok nyugodva,de a Pc-s változata is gáz.
Csúcs ez az sg.
OFF: Teljesen meg van hülyülve ez a fórum, legalábbis telón - a hszek teli vannak bszva reklámmal, ami miatt folyamatosan resetel a görgetés, és ha frissitem az oldalt, kidob az Sg főoldalra... :/
Nem tudtam hogy aknától is berobbanhat egy hajó,ráment az első aknára majd másodikra harmadikra és kiírta hogy kampec,na és 33241 sebzés három aknától.A jelentésnél pedig látszott a robbanás jel.
Iwami-val szeretnék menni eventre,de azzal soha nem hív be,hiába várok percekig.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.02. 10:37:43
A torpedójával nehéz eltalálni a fürge hajókat,lassúak a torpedók.
Pattogó bombával könnyebb célozni vele.
Bombázói meg nagyon sérülékenyek.
De szeretem és sokat játszom vele,főleg operations-t vagy eventes csatákat.
Viszont az orosz abban jobb hogy egyszerre az összes torpedót eldobja,nem úgy mint az amcsi.
Amcsi t10-esem is van,de szinte sosem használom.
szóval úgy érdemes dobni a torpikat hogy az ellen hajó épp a zöld sáv szélén legyen,így aktiválódni fognak,és mégis a legrövidebb utat kell megtenniük.
nézz vidit youtubeon,pl toptier nevűt ajánlom
pl
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.04.01. 19:14:25
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
A torpedós rész nem csak a szovjetekre vonatkozott, régen a torpedózás volt a kedvencem (volt kb 10-15 csatám japán és amcsi hordozókkal - akkor még csak azok voltak - a régi-régi-régi CV-szisztémában), most meg kb az megy a legrosszabbul...
ruszki hordozónak sajna lassú a torpija,gyakorolni kell vele szintén
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Még annyi kérdésem van, hogy ruszki hordozón az, amelyiknek ilyen gereblye szerű a célzókersztje, az mi? És hogyan kell használni?
Ugyan ez a torpedósokra is: régen murva egyszerű volt, ha zöld volt a sáv, drop, most meg hiába dobom le, vagy elkerüli a hajót vagy nem sebez. Néztem videót, ott úgy csinálták, hogy már majdnem a zöld sáv vége ért hozzá az ellenhez, akkor droppoltak... ezt így hogy?
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.04.01. 13:24:46
ha megnyomod a W gombot,gyorsítanak,ha megnyomd az S gombot lassítanak. mind a gyorsítás mind a lassítás fogyasztja a rendelkezésre álló zöld csíkot,ami a képernyőn a sebesség kijelzése mellett találsz. ha nem használod a W vagy S betűt,magától szépen lassan újratölt a csík
és itt jön be a felhasználható boost ez egyrész újratölti a zöld csíkot,másrészt amig tart a hatása nem is fogyaszt le belőle
minden rajnak(azaz rakétás , torpedós,bombázós) kölön számolja,mind a mennyiséget mind a cooldown időt
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.03.29. 13:08:55

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Kíváncsi vagyok mennyire lesznek jók.
Eladni nem adtam el,mert jó ideje nem adtam el semmit.
Tegnap kiyitottam a napi első konténert mentem még egy csatát és a játék kiírta hogy elfogyott az egyik vacak,megnéztem és egy darab boosterem sem maradt,xp az van dögivel a legvacakabb,de credit nincs,pedig az is volt a 20%-os sok.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.10. 08:01:25
bár most belegondolva pár év múlva amikor a játékot megunják az embeerek vagy jön jobb(ezt sem értem miért nicns hasonló,ami talán jobb is lehetne,így arcade műfajban)akkr kb az egész acc és minden amit ráköltöttél nem ér majd semmit,és amikor bezárnak a szerverek,elszáll a semmibe 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Vitt engem magával és nem tudtam lejönni róla sehogy sem.
Egészen idáig,itt nekitolt a sziklának,de a hajóm így sem jött le,jó sokáig szenvedett a hajómmal hogy elszakadjon tőle,még a víz alá is lenyomott,jó ideig ott vacakolt velem míg nagy nehezen a hajóm a tetejére fordult és akkor kiszabadultam.Szerencsére nem sérültem meg,de nevetséges volt amit ott művelt az én hajómmal a bot hajó.
Szinte a csata elejétől tolt magával.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.03. 12:40:00
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Elfelejtettem.
Az előbb is voltam léghajó terelgető küldetésen,Ohio ki jött sziget mögül 4.5 kilóméterről kevesebb mint 3k hp-ja maradt azt meg lelőtte másodlagos.
Csapattársaknak is tetszett mert megdicsértek.
G.Kurfürstel majdnem négy percig vártam,semmi,akkor választottam spagetizabáló cruisert,azzal sem hívott be,végül választottam DD-t az kb félperc után bekerült.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.27. 10:32:31
és nagyon úgy néz ki hogy igen. Régen vita van arról hogy ez lesz a jövő,semmi sem a tiéd és mindent csak bérelsz.
A dobozossal sem mész sokra,mert általában ott is már csak letöltő kód van,szal ha a szerókat lelövik,buktad azt is.
De volt már rá példa,pl a star wars galaxies,nem sikerült jól,kevesen is tolták,le is lötték
és biztos van még sok másik azóta megszűnt játék
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.02.26. 08:38:13
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Egyre jobban elcseszik a játékot.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.02.24. 12:44:48
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
amúgy szerintem randomban is van bot,amit nem jelölnek,csak hogy tartsák a gyors matchmakinget. bár nemsokára ezen is változtatni fognak,szal hivatalosan jönnek a botok randomba is. volt erről hír korábban. a különbség az lesz hogy nem fogják talán jelölni..mindjárt megkeresem a hírt
low tierben már most is pakol hozzád randomban botot,amikor kevés a tényleges player
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.02.24. 12:37:45
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
G Kurfürst-el thundererbe egy sorozattal 59 ezret lőttem. 😄
És nem bot volt,mert escort.
Szintén tizes német Bb-t is kicsaptam meg 9-es Ágir vagy Agir vagy migir nevű cruiser-t is.
Ágir is meg Schlieffen is rám akart fordulni hogy torpedózzon.
Legszivesebben felküldtem volna neki egy torpedót hogy legyen oka visítani. XD
Többet nekem ilyen animés csaj kapitáy nem kell.
A német tengeralattjárómon is egy pofázós csóka van,de az nem visít,csak folyton hülye poénokat nyom. XD
Azon jókat mosolygok.
Egyébként kipróbáltam Iwami-t nem botok ellen,ship escort-on,T10-es brisbane vagy mittomén micsoda cruisert egy sorozattal kicsapta.
Szerintem a chkalov egy peches vacak.
Mentem tizes hajókkal és alig tudtam valamit lőni.
Mentem 9-es japó BB-vel és dettó.
Jah Iwamival botok ellen játszottam még csak,de valami félelmetesen sok citadellát lő,fogadok ha randomban mennék nem lőnék egyet sem.
Még valami,G.Kurfürst botok ellen játszva furát csinált,az ellenséges Bb egy cseszett nagy sziget mögött volt másodlagos ágyúk mégis folyton lőtték.
Azt hogy csinálta?
Fogadok randomban azt sem csinálná.
Jah az iwami-ba tettem valami eventen szerzett japán anime kapitányt.
Mert sok skilles volt,azt hittem lefejelem a montiort és nem birom végigjátszani a csatát,iszonyú szar visítozást csinált a kapitány.Legszivesebben kimenekültem volna a házból is.Inkább le cseréltem egy lúzer újonc kapitányra.
Ezt a visítozást épeszű ember nem tudná elviselni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.22. 16:13:30
Bukta.
134k sebzés,105k spot,106k sebzés repcsiknek.
Chkalov-al próbáltam megint.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.21. 18:20:58
A6E789-X7D33-6DXFH