21953
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #20953
    esetleg megfontolandó a battlepass is most,25 tokent dob a végén ami ugye 5 nagy konti,hátha egy hajó is belefér még az ötbe :D
  • ozimak
    #20952
    Nyilván, persze. Ingyé vót :D
  • Darun
    #20951
    Azért az se rossz (már a hajó arány, meg a prém+arany)
  • ozimak
    #20950
    Én is kinyitottam az idei ingyenes santa konténereimet.
    4 hajót dobott, ami nem rossz arány, cserébe mind a 4 tier 6-os :/
    Novorossiysk, Schönberg, Repulse, és utoljára a Mysore... Legalább az egyik lehetett volna tier 7 vagy 8 :/
    A Repulse-nak még talán örülök is, de a többi :/ Viszont bebiztosítottam magam a jövő évre is premiummal :) Bedobott egy 180-ast, így már van majdnem 450 nap :D Dubiból is dobott vagy 4k-t. Plusz az apró.
  • ozimak
    #20949
    Utóbbi lesz az :) Grat!
    Utoljára szerkesztette: ozimak, 2022.12.13. 21:34:16
  • szemes63
    #20948
    Én egy közepes és két nagy konténert szereztem, és mindegyikben hajó volt. VI-Virginia, VIII-Ochakov, és VIII Constellation. Minden nap kinyitottam egyet. Lehet, hogy ez a titka. Vagy szupernagy mákom volt.
  • DannyL81
    #20947
    Ja, igaz is. Már megint magamból indultam ki. :)
  • pajer_csaba
    #20946
    Nekem esett egy amcsi Flint cirkáló, egy olasz cirkáló (Duca d'Aosta), egy orosz DD (Okhotnik) és a brit Indomitable hordozó. Ezen kívül 15 milla kredit, 5k dublon, és 50-50 kék economy bónusz. Szerintem annyira nem rossz.
  • Darun
    #20945
    A szakasztársamnak Mo és Leningrad esett.

    A karácsonyi küldisor elkezdéséhez kell a DY-s Renown. Elsőre nem értettem, miért nem tették be a shopba. Régen ezt csinálták. Miért éri meg nekik jobban az, hogy dublonból kiveszi valaki a nagyobb startert? Nekem eddig úgy tűnt, hogy amit lehet azt pénzért próbálnak elpasszolni, mert aranyat lehet "olcsóbban" is szerezni.

    #20941 Szerintem ők úgy gondolkodnak, hogy miért adjunk valamit 5 Ft-ért, ha 10-ért is el tudjuk passzolni? Az hogy egy tech tree hajót EA-ban el tudtak passzolni aranyért, nem is kevésért, őket igazolta. Ha nem vitték volna le a perma camo árát, sztem akkor is lenne aki megvenné normál árán. Nyilván igy többet tudnak eladni, pedig ez csak egy skin.
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2022.12.12. 11:07:46
  • Caliph
    #20944
    te mindig is mákos vótá :D
  • whiskeyman
    #20943
    A tegnapi elsőből Kearsarge esett :D
  • Caliph
    #20942
    az is fura,hogy néztem youtubeon pár mega gift kontis nyitó videót: többségében esett a prém orosz tengó(nekem megvolt) a boise és a yukon is ami nekem is pottyant
    huron volt még ami sok embernél megjelent , szal akinek esett hajó,az általam nyitott 6 hajóból biztos nyitott kettőt ő is :D volt akinek esett Ise,kilencesből egy daliant láttam ,több kilencest nem láttam azok között amit néztem youtubeon
    20 kontis nyitásoknál,2-3 hajó mindig esett legalább akiket néztem
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.12. 09:52:02
  • DannyL81
    #20941
    Nem is értem ezeket a dolgaikat. Nekik nem mindegy hogy a semmit 5 Ft-ért vagy 10 Ft-ért adják el? Főleg hogy 10 Ft-ért nem fogják eladni így, az 5 Ft-ot meg bukják. Furcsán gondolkoznak.
  • Caliph
    #20940
    pedig sokkal nem maradtál le,szeptember elején még simán adta :(
  • ozimak
    #20939
    Akkor neked még mákod volt a szülinapi akcióval :) Nekem októberben már lófasz volt, nem szülinapi kupon :D Írtam is a supportnak pár nap eltelte után, visszaválaszoltak hogy befejezték. Alig egy évig élt. Pedig én is gyúrtam rá, dubi vásárláshoz jól jött volna.
  • DannyL81
    #20938
    Nekem ma 30 nap esett ki az SC-ből.
  • Caliph
    #20937
    na,mai első napi konti: super. 100 flag :D mondtam hogy két évig nem fogok semmi értelmeset látni :D
  • Caliph
    #20936
    mind mega volt. 5 konti jött a t10ből,meg 10 vettem aranyból. szülinapi kupont aranyra költöttem ,és duplán adja,meg esett év közben is párezer. még van vagy 5k. év végén szoktam mindig féláras 1 éves prém time-ot venni,de van még vagy 250 nap prémem,ami esik még innen onnan kiadja már a jövő évet.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.11. 16:10:48
  • ozimak
    #20935
    A 15ből mennyi volt a mega? Nem rossz arány 15 kontiból 6 hajó :)
  • DannyL81
    #20934
    Warspite azért fincsi.
  • Caliph
    #20933
    no...nyitottam amit lehetett: Boise,Indianapolis,yukon,agincourt,warspite,kidd hajó 5k dubi,a többi szir szar mellé. 15 kontiból. összeségében egyik hajó sem kedvenc,vagy vágytam rá,de úgy érzem oké. asszem ezzel ki is nulláztam a jövő évet is :D
    most két évig nem látok hajót ládából :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.10. 20:05:51
  • Plata
    #20932
    Én is erre tippeltem,máskor ha oldalba nyomok egy cruisert akkor kiröhög hogy overpen vagy rikoshé meg anyám kínja.
  • DannyL81
    #20931
    Vissza akarnak édesgetni.
  • Plata
    #20930
    Tegnap este én is be léptem.
    Van kemény 4 darab T10 hajóm.
    Gondoltam velük megyek egyet.
    Montanaval olyan szépeket lőttem.
    Csodálatos módon valami firlefrancos nevű T10 cruiserbe három citadellát lőttem.Valami ferdeszemű neve volt. XD
    Bezzeg amikor játszok vele rendszeresen akko max overpent lő.Most egy csatában öt citadellát lőtt.
  • DannyL81
    #20929
    Jaja, én is. 104 T5-T7 hajóm van, dőlni fog a szén. Rámegyek a Máltára. :)
  • Caliph
    #20928
    én csak ma /holnap esek neki a hajóknak...szeretek kivenni mindent,low tierből kezdve.még coopban is elleszek hétvégén vele :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.09. 19:30:01
  • DannyL81
    #20927
    Néztem én is videót, én sem voltam elragadtatva tőle, asszem kihagyom. 20db T10-es hajóm van, azért kiszedtem 4 mega gift kontit. Volt benne sok economy szar, meg sok szén, ami mondjuk nem rossz. De kicsit többet vártam.
  • Caliph
    #20926
    Brawling cirkáló torpik nélkül. érdekes elképzelés,egy olyan állapotában a játéknak,amikor nem nagyon mer még a bb sem támadni :D
    5k dubért viszont sztem megéri ha a többit kifarmolod,erős másodlagos fegyverzet viszont pontatlan,csak 8 ágyú,de német ap,60 másodpercig lángol ha gyújtanak ez már csatahajós időmennyiség :D és gyors+hydro

    én nem érezném jól magam benne a videók alapján amit láttam,aztán igy hogy nem próbáltam,ki tudja.
    én mostanában csak a 10es hajókért farmolnék,most is csak 10re kapsz certificatet amiért lehet santa kontit húzni
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.09. 13:55:57
  • DannyL81
    #20925
    Mit gondoltok az Admiral Schröder-ről? Érdemes hajtani érte?
  • DannyL81
    #20924
    OK, köszönöm nektek! Akkor próbálkozom a Marceau-val. :)
    Utoljára szerkesztette: DannyL81, 2022.12.03. 05:09:03
  • Darun
    #20923
    Brawl nem játszik?
    Esetleg német dd, hydro+engine boost, vagy valami angol származék hydro+füst/engine boost.
  • Caliph
    #20922
    coopban? előre mész,a bot dd szinte biztos torpizni fog. ha szerencséd van és túléled és van német bb vagy torpis cirka azok is torpiznak ha közel mész
    érdemes valami gyors dologgal menni ami birja a gyűrődést,francia dd,francia cirka
    esetleg francia bb :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.12.02. 20:20:28
  • DannyL81
    #20921
    Az egyik combat mission-ben 110 torpedót kell spot-olni. Hogy lehet ezt a leggyorsabban összeszedni? Elég lassan haladok vele.
  • Caliph
    #20920
    csapatunkban a csávó,cv -vel 19 xpt ért el. nem,nem volt afk
    no dd meccs,berongyoltam sejongal foglalni,hát persze hogy a subot az én oldalamra rakta. kb 3 percet voltm játékban jól elbénáztam,alig sebeztem de még igy is 400 xpt behúztam...és mondon,full debil módra játszottam,nem is értem :D
    mondjuk sejongnak nem kell sok hogy a kikötőben találd magad :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.11.28. 17:11:39
  • Tono34
    #20919
    Grat, nagyon jó hajó, bár a sebességét szokni kell :)
  • carp3tm0nster
    #20918
    Ranked T5. Ellenség Visby-vel. Első salvoja 2db HE talál el, 2 tűz. Megaqrvaanyád az...
    Ez egyre szánalmasabb ez a "játék"
  • Count Adyn
    #20917
    Brawl kalandok :D

    Utoljára szerkesztette: Count Adyn, 2022.11.24. 19:12:32
  • carp3tm0nster
    #20916
    Fire chance... Bementem egy Preussen-el Brawl-ba, ellenség egy GoKu. 417db másodlagos találat 1 tűz :D :D :D :D
  • Plata
    #20915
    Köszi.
  • Darun
    #20914
    Grath