21950
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Plata
    #20990
    Köszi a tippetket a Forest megvan.
  • Caliph
    #20989
    yepp előtte a bb 1v1 tök jó volt,a cirka 5v5 ott ha mentem vagy hármat...jobb egyedül :D
    itt meg manfred,másodlagosra húzni és irány az ellenség :) mos első körben ezt tűnik jó ötletnek
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 15:20:59
  • Darun
    #20988
    Csak a mostani pont 1v1 CV
  • Caliph
    #20987
    meg most a brawl küldik adnak jó krediteket.
  • Darun
    #20986
    A különbség annyi, hogy prém hajót goldból (is) tudsz venni (tehát valódi pénzért), mig a special hajók csak valamilyen különleges fizetőeszközzel (szén, acél, RP) elérhetőek. Technikailag nincs különbség. Mindegyikbe ültethető bármilyen kapitány, illetve régebben a camo, most a perma boost adja a prém bónuszt (+xp/credit)

    #20978 Én is azt mondanám, hogy inkább 10-es hajót vegyél ki. Mondjuk szenesekből sztem pont a cirkálók, amik jobbak (Napoli, Yoshi, Moskva, Salem) a Go Ku sztem nem éri meg, plusz az ugye tech tree-ből lett átrakva, nekem is "csak" azért van meg.
    A rombolókat még nem nagyon próbáltam, talán 1-2 csatát ha mentem velük, de Tromp egész jónak tűnik. A Sherman se lehet rossz, a franciák viszont nekem jöttek be. A Márszu meg egy alternativ felszerelésű Kleber. Kisebb kaliber, lassabb torpedók, cserébe jobb conceal és gyorsabban töltő lövegek.
    Én a Trompot ajánlanám. 5.9-es spot range, van rajta 150-es löveg, torp, air strike, emergency engine power meg Def AA. Cserébe nincs füst és a 33.5 csomós alap sebesség elég kicsi. Meg igazán a légvédelme se valami izmos (nincs long range AA).
  • Caliph
    #20985
    kreditre farm: prém fiók kötelező,camoid eladtad? sok sok kredit és nincs rá szükség,már csak kozmetikai dolog.

  • Caliph
    #20984
    szeriinte a legjobb szenes hajók,s a legjobb,d a legrosszabb


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 14:44:26
  • Caliph
    #20983
    kurfürst: német bb,hydro,szar szórás,jó másodlagosok. viszont szerintem nem tartozik a legjobb BBk közé,a teknőspáncél jól véd,viszont szeret nagyon égni

    DDk közül pont a spanyol nincs meg. a másik három megvan: ezek közül nekem a Tromp jött be a legjobban. bár csak 2x 3 torpija van,az ágyúi ütnek,de lassan tölt,nincs füst,viszont van légicsapása ami nem a cirkálók ernyős bombái hanem szőnyegbombázóhoz hasonló bombák. álcája van annyira jó hogy úgy tudd dobálni ezeket hogy észre sem vesznek,és ha jól kapod el , elég nagyot is üt. kicsit lassabb a többi ddnél
    A francia gyors,gyorsan lő,sokat bir,az álcája viszont elég rossz... távolról puffogtattam vele,sebességet folyamatosan változtatva szinte lehetetlen eltalálni. jó móka ez is
    Forest: nagy ,lassan fordul,torpija említésre sem méltó,viszont az ágyúi ütősek. bár csak három darab van belőle de a tűzgyorsaság kárpótol mindeért. van füst is és hozzá hydro hogy ne érjen meglepetés a füstben amig osztod az áldást.

    mint irtam spanyol dd nincs meg arról nem tudok nyilatkozni,a többi is saját vélemény..

    szokott lenni public test,ilyenkor le kell töltni egy teszt klienst,és hozzá férsz az összes hajóhoz,kapsz egy rakás goldot szenet ki lehet venni bármit. sztem próbld ki őket ha lesz ilyen teszt,addig sem veszítessz semmit a szén megmarad úgyis
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 14:38:37
  • Plata
    #20982
    Ok,akkor 10-es,G.Kurfürst jó?
    Vagy spanyol DD?
  • Caliph
    #20981
    csak 10est vegyél ki szénből,arra kapsz pl karácsonykor ilyen certit is,stb mondom ezt úgy hogy a Jean beart az egyik kedvenc kilences BBm :D

    amúgy érdekes a felvetés utánna is néztem
    az arany prém ship az ezüst special ship néven fut,hogy mi a különbség még nme találtam meg
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.10. 14:28:52
  • Plata
    #20980
    Prém?
    Azért gondoltam hogy nem az mert a T10-es ikonja arany koszorúban ezüst hajó,a T9-nek meg arany a hajó is.
  • Darun
    #20979
    A 10-es miért nem prém?
  • Plata
    #20978
    Tudnátok nekem tanácsot adni?
    Tudnék ki venni szénből T9 hajót,de nem tudom melyik lenne a legjobb,én a BB-t szeretem vagy a DD-t.Esetleg carrier.
    Azért gondoltam kilencesre mert az még prémium.
    A tizes már szerintem nem prémium,egyik sem.
    De ha szerintetek a tizes is prémium akkor azt vennék.
    Főleg creditszerzésre kellene.
    Meg amelyikkel könynebb játszani.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.10. 13:41:48
  • szemes63
    #20977
    Én is beváltottam, Nekem az egyikben 12.500 szén volt a többi négyben 20 db 800% SHIP XP.
  • mumus70
    #20976
    Nekem 10K szén meg 4 hüle szorzó. Ezé érdemes volt végig robotolni... :D
  • Tono34
    #20975
    5 húzás 2 hajó: Viribus Unitis, Gremyashchy
  • DannyL81
    #20974
    Az úgy nem rossz, köszi szépen! :)
  • Caliph
    #20973
    itt azt irja
    There are two progress tracks in the Battle Pass—Free BP and Premium BP. The Free BP is available immediately and does not need to be purchased. Upon purchasing the Premium BP, the Free BP will be upgraded, and you'll gain access to additional valuable rewards. You can purchase the Premium BP at any time.

    When you do so, you'll receive all the rewards of the Premium BP tied to previously completed levels.

    szal elvileg ja,megkapod
  • DannyL81
    #20972
    Ha menet közben veszem meg a prémium pass-t, akkor visszamenőleg is megkapom a prémium cuccokat vajon?
  • Caliph
    #20971
    na battle pass kihúzva, mysore esett még az 5 mega kontiból,kettőben kredit volt,kettőben meg szorzós cuccok

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.01.05. 21:14:44
  • ozimak
    #20970
    Én kösz. Gondolom neki se esik jól a nyilvános megaláztatás...
  • Tono34
    #20969
    Továbbítottam. Köszi.
  • DannyL81
    #20968
    Végül egy Gallant meg egy Hill csak kiesett kontikból nekem is. Nem játszok DD-vel.
  • DannyL81
    #20967
    "As we previously announced, we were planning to relaunch the Player Birthday campaign by 23rd December.
    Now we have a bit of an update for you. We can confirm now, that this campaign will be relaunched within 24 hours.

    All affected players, that didn't receive their Birthday rewards (2x Supercontainers, 7 days of Warships premium and 100% cashback coupon), should receive those upon first login from 24th December until 18th January.

    We would like to apologize for any inconvenience caused by this delay."
  • ozimak
    #20966
    2 hónap késéssel ugyan, de megkaptam a születésnapi cuccokat Érdekes... na persze nem bánom Nagyon teper a WG a giftekkel...
  • Plata
    #20965
    Brawlról jut eszembe,nem szándékosan mentem arra,figyelmetlen voltam.
    Mikor láttam hogyx 1v1 akkor jöttem rá hogy nem random operationra mentem.

    Ellenfelem Bismarck volt.
    A torpedóra úgy néztem nem is gondolt,plusz előnyöm volt hogy a radar nekem őt felfedte.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.22. 12:24:59
  • pajer_csaba
    #20964
    Én magam reportolom az ilyet, aztán szevasz. Egyedül az szokott zavarni, ha utána még füstölgök rajta. De ennyire "utána menni" szerintem felesleges. Ahogy Flambass is mondta, a "legjobb" az egészben, hogy a reportnak sincs semmi következménye.
  • Darun
    #20963
    Az illető Tono klántársa, nem tudom ő milyen sűrűn jár erre. Illetve a klán egyik tisztje Greenbeard, aki maga is streamel.

    Az ilyen suttyóságot mondjuk tényleg nem értettem soha. Valaki megölt, mert jobb nálad, vagy épp szerencséje volt. És akkor mi van? Pont tegnapelőtt Rankeden háromszor egymás után berakott ellenem egy csávót Gorizia-val. Kétszer ő ölt meg. Harmadszor úgy menekültem meg/el, hogy 500 HP-m maradt. Eszembe sem jutott ráirni, hogy mekkora lúzer. Jól játszott, legyőzött, ennyi. Az éjjel Brawloztam egy Atlantico ellen, aki szitén megevett (még a meccs elején rám irt, mert azt hitte az előző csatában is velem találkozott és csata közben beszélgettünk (30-es reload time előnyei xD)). Neki meg dicséretet is adtam, mert egyrészt jó fej volt (ami manapság ritka a játékban) másrészt jobb volt nálam. Van ilyen. Én attól nem leszek szegényebb, hogy ezt elismerem. (és utána én is mentem 3 Atlantico-s kört, ha már megvan, az utolsót nyertem is xD)
    Én mondjuk nem értettem Flambass-t, egyedül tolt egy oldalt 2 BB ellen és ott volt az enemy DD is. Most beleállhatnánk abba is, hogy menyire jellemtelen, gyáva dolog volt a full HP-s Thundererrel egyedül hagyni az Ohio-t. Az is elmond pár dolgot a csávóról, hogy bár 47%-os a győzelmi aránya, 60% felett van a túlélésije. Szóval egy igazi gyáva féreg (mondjuk ez látszik is a videóban is) Am meg mit gondolt? Ott maradt egyedül. Lehet csak azért szólt be, mert romlott a túlélési aránya? Mondjuk ez a "csiter noob" a tipikusan buta emberek beszólása. Azt persze nem tudta megmondani, hogy mi volt a csit.
  • Plata
    #20962
    Nézd engem soha nem érdekelt egy hangyányit sem hogy mit mond nekem egy tök idegen.
    Hidd el rengetegszer ugattak már le WoT-ban,de sosem zaklatott egy csöppet sem,sőt inkább még jobban felidegesítettem őket azzal hogy normálisan sőt tök nyugisan és poénkodva válaszoltam nekik.
    Régen mikor még WoT-ban is volt közös cset és lehetett játék közben egymásnak írni én rengeteg alkalommal áltam le dumálni ilyenekkel,sosem kaptam büntetést mert csúnyát írtam volna nekik.
    Azért igen mert orosz srácnak mondtam hogy írjon már emberi nyelven mert a klingont nem értem.
    De azért mert magyarokkal leálltam vitázni nem.Max ők.
    Mindig viccesre vettem a dolgot ha leálltam vitázni.
    Pár begőzölt hülye magyarról volt is egy rakás screen shotom.
    Gyűjtöttem őket régen.
    Amikor még T49 és M4 ágyúja nem volt nerfelve rengeteg csaló hacker és hasonló beszólást kaptam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.22. 10:36:47
  • ozimak
    #20961
    Mondjuk az ilyen emberekkel szemben nálam 0 tolerancia van érvényben. Pont leszarom. A cél szentesíti az eszközt alapelven. Ha valaki ennyire leszar maga körül mindenkit, plusz még egy arrogáns baromf*asz, akkor nem érdemel semmilyen tiszteletet. Még az alapvetőt sem.
  • pajer_csaba
    #20960
    A magyar puszta igazi harczosa...

    (Bár Flambasstól sem volt túl elegáns húzás a személyes konfliktja okán más játékosokat, különösen az enemyt ara kérni, hogy reportolják ezt a szellemiekből felmentett szerencsétlent...)
  • ozimak
    #20959
    Ő biztos most kapta meg egyben az éves adagot... de lehet bedobott rá egy xanaxot is.
  • Plata
    #20958
    Hááát,ha tényleg osztanak rumot a tengerészeknek akkor én is jövök.
    Sajnos nagyon sok ilyen hülye van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.21. 21:37:40
  • ozimak
    #20957
    Édesf*szom... egy újabb magyar idióta járat le minket. Remélem büszke magára a gyökérje. Meg a "Rumot A Tengerésznek" klán is... Ha valaki ismer onnan vkit vagy netalántán személyesen ezt a feltehetően 47 éves ürgét, üzenem neki, hogy legalább tanuljon meg angolul írni ha már f*szságokat írogat. Nem mellékesen inkább tanuljon meg játszani, mert pont az ilyen fogyatékosok miatt olyan a játék amilyen. B-A line egész meccsen egy Thundererrel gold ranked-ben. 47% WR warrior. Kemény 36% WR Thundererrel... és nem jön rá magától apám, hogy vmit rosszul csinál. Sőt még másokat cheaterez le. Mer' ennyi esze van. Ja és köszönjük! Inkább uninstall azt menjen kapálni a f*szba. Több hasznát vesszük.

  • DannyL81
    #20956
    Csak én vagyok akkor ilyen balf*sz? 5 mega gift, 3 kicsi gift azt lóf*sz. Sok szén, 30 nap, meg egy rakat zászló meg fiszf*sz lóf*sz. Még jó hogy pénzt nem adtam érte.
  • Caliph
    #20955
    én behúztam,van egy hónap még,kari alatt valszeg lesz több időm tolni
  • ozimak
    #20954
    Az a baj, hogy amennyit mostanában játszok a büdös életbe nem érnék el az 50-es szintig :D És a plusz missionöket meg asszem csak a 3. csomag adja. Az meg már drága azért.
  • Caliph
    #20953
    esetleg megfontolandó a battlepass is most,25 tokent dob a végén ami ugye 5 nagy konti,hátha egy hajó is belefér még az ötbe :D
  • ozimak
    #20952
    Nyilván, persze. Ingyé vót :D
  • Darun
    #20951
    Azért az se rossz (már a hajó arány, meg a prém+arany)