World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
assit kivették? az szopás,nagyon jól lehetett tolni benne a küldiket...nem is értem mi értelme kivenni,miért nem maradhat bent végleg. aki akar tolja,aki nem ,annak ott a többi módok
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nem tudom hogy a fenébe toljam a küldiket nélküle.
Hát ha Black torpedója vacak akkor meg gondolom.Sherman torpedójával az a gond nagyon kicsi szögben indítható.
Úgy emlékszem Immelman is bent van.
Malta egy igen erős cv. Én nem igazán éreztem rá a hordozókra, de az első próba során 170k-t csináltam.
Sherman megint egy speciális hajó. Viszont érdekes, mert a torpedó találati arányom kétszer akkora, mint a Blacknél.
Brutál SAP lőszer, mindent bont. Legutóbb Zao ellen 1 v 1-ben 30k-ról pillanatok alatt szedte szét és 50% hp-t vesztettem....és hosszú füst persze a hydro, ami nagyon jól jön.
Összegezve: ha ügyes vagy DD-vel, akkor Sherman. Ha inkább óvatos, füstben ülő, spotolgatós, akkor Black. Illetve most divat lett a Hayate, az is szenes. Meg tudod védeni magad, mert gyors reload, 12-es torpok reloadboost-tal, füst és engine boost.
Ha szereted és jó is vagy CV-vel (mindenért a cv a hibás, utána a rombolós) - garantált reportmágnes - akkor Malta....vagy ha még kapható az Immelmann.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Nincs rendes prém nagy szintű DD-m amin van torpedó,az F.Sherman 10-es de torpi nuku.
Black ugyan csak 9-es de megnövelt credit hozama van és van torpedója meg radarja is,vagyis spot és torpedó küldetésre ideális lenne.
Malta T10 CV,elméletileg ugye prém vagyis több pénzt kéne keresnie,kellene egy T10 CV ami pénzt is ad és küldetésekre mehetek vele.
Szóval ti melyiket választanátok?
BB-m és cruiserem van T10,G.Kurfürst és Napoli.
Kellene egy T10 esetleg 9 prém DD amin van füst,torpedózni is és spotolni is tud.Füsttel mégis könnyebb rejtve maradni.Na és nem short range torpedója van.
No meg egy T10 prém CV.
T10 prém sub is van az U-4501.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.05.12. 21:00:53
Most vettem észre a DD-nél oda van írva hogy😄etectability Range By Depths:periszkóp mélységben 3.2km spot range. XD
Maximális mélységnél 0 km.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.05.12. 20:36:20
De most nagyon állat volt.
Zsinórban kilőttem három cruisert,első sortűz,bumm,második sortűz megint nyekk,harmadik sortűz és újra kampó.
Négy sortűz hat citadell hit.
Három cruisert egy BB-t oneshtoltam.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Van kb 350k free xp-m,talán a t8-at ki tudnám fejleszteni.
de azért majd az angollal tesztelem,mert a szőnyegbombázóval BBre azért oda lehet verni,és most bombaszámra,nem sebzésre gondolok
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.05.07. 13:35:47
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
A francia T6 prém is jó mert két bombázós.
én még nem tartok itt,de így csinálnám
a cvs 250 bomb hit sem tűnik nehéznek,assimetrikusban sok a célpont és két szinttel alattad is vannak. midway pl jó lehet vagy az audacius szőnyegbombázói.vagy Nakhimov a pattogós bombákkal. nekem az eagle van meg,azzal csinálnám. BBkre kell utazni,ott a szórás miatt több a találat,mert nagy a célpont
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.05.07. 11:24:07
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De megpróbálom a BB-s torpost,keresek egy fürgét.
Foglalás: hát pedig Co-opban a legjobb foglalni, vigyél gunship DD-t, az a 15 foglalás lófax. :-)
*Ja, igen, azt elfelejtettem mondani, hogy döntsd el, mit akarsz: küldetést húzni, vagy csatát nyerni, mert a kettő együtt nem igen megy.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.05.06. 23:41:23
DD-vel sose jön össze foglalás mert hamarabb meghal az ellenség co-op-ban.
Asszimetrikusban meg olyan pályát kapok hogy nincs foglalás.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Egyébként érdekes dolog történt,a sikamika ágon kifejlesztettem mindent és megvettem a T11 fogalmam sincs mi nevű hajót,majd reseteltem az ágat és még is megmaradt az ág.
Az hogy a ragyában van?
Fel tudtam ugrani a játékba és reseteltem,kaptam érte 20k xp-t.
Amit aztán nem is kaptam meg. 😄
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.26. 12:13:34
régi videó,de maga a hajó nem sokat vesztett a fényéből :p
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.04.26. 10:50:13
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
És nem is nagyon van 10-es hajóm,csak szenes főleg,sosincs elég pénzem ahhoz hogy vegyek nagy hajót. 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Csak várod a csatahajókat és füstből osztod az ólmot.
Két csatával 599 main battery hit jött össze.
Pedig nem volt hosszú csata,már majdnem görxcsöt kapott a kezem a folytonos tüzeléstől. 😄
Mivel a hétvégén megcsináltam mindent,nincs több feladat még. 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Az első egy este alatt megvolt, most a 2. is kész van, mert 2 napig nem játszottam. Azt a kevés duplót meg megéri, amit rá kell fordítani.
Rankedben pedig még jobb, ott még acélt is kapsz.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.04.20. 13:39:19
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
de most jobban belegondolva ez sem lett volna jó,mert így meg a chaten irod le hogy épp átrepültél a dd felett,bár így a csapattagok csak kb tudják hol a dd,de nem látszódik nekik így lőni sem tudnak rá. így travel módban meg nem látszik a dd sem.
a kérdés hány másodperc lesz az átmenet az utazó és támadó módban,és mennyi időd van támadó módban támadni,mert ilyenkor spotolsz is. teszem azt kezdődik a csata ,travel módban elrepülsz a map közepéig,aztán ahol sejted a ddt,átváltassz támadó módba,és simán spotolsz amig tart. DD helyzete kiszámítható,mert amelyik oldalon a saját dd és sub van,az ellen dd és sub is azon az oldalon lesz ez ellennél
az is fura hogy az ellen látja a repcsiket,de te nem az ellent... 😄
összeségében kicsit vissza kellett fogni a cvket,ez tény,meglátjuk hogy működik a valóságban,amit jön valami vidi mutatóba
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.04.17. 07:45:08
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
travel mód: gyorsak,nem fogy a boost,nem tud spottolni,nem tud rálőni a légvédelem(kivéve a def AA consumable),az ellen hajója viszont látja őket,nem tudsz támadni sehogy
kapnak egy új felhasználható cuccot,ami mutatja ha ellenséges légvédelem hatótávjában vagy,de nem biztosít spotot(hasonló a spotted jelzésehez a hudon)
támadó mód: tudsz spottolni,támad az ellen AA,a támadás első pár másodpercében kevesebb AA damaget kapsz be,fogy a boost tudsz támadni.
támadó módba váltáskor hosszabb ideig tart az első,felkészítő fázis,tehát mire ténylegesen tudsz lőni,ezzel kívánják elkerülni,hogy az ellen fejére ugorva támadj,majd támadás után azonnal spuri.támadó módban jobban manőverezhető lesz a gép,mert ugye ha nem spottol senki szinte vakon támadsz nem tudván mi van alattad.
egyszerre csak pár gép támad , a többi fent marad az AA hatótávján kívül,ha ebből a támadó formációból kilőnek egy két repcsit,akkor nem helyettesítődik a fentiekből,szal ha támadsz 5 torpedóssal,de 2 kilőnek,akkor csak 3 torpedót tudsz ledobni,ha kilövik minden támadót,akkor nem lesz sebzés sem. aztán lehet próbálkozni a következő rajjal
ha nem a repcsiket irányítod,a cv legnagyobb kaliberő ágyúit irányíthatod mint minden más hajóét,ha repcsizel,automatán tüzelnek ahogy eddig
hajók változásai az új cv mechanika tekintetében: def AA át lesz nevezve AA barragera. ezzel lehet lőni a travel módban lévő repcsikre is,de cserébe a repcsi is spotolja azt aki lő.
priority szektor is változik: hasonló az aktiválás mint eddig,de az aktivált priority szektrba repülő repcsi nem tud spotolni téged,azonnali damaget szenved el,és az első pár másodperces védelme is megszűnik. DE!: ezt még az előtt kell aktiválni,mielőtt a repcsi berepül az AA hatótávjába,ha későn aktiválod,nem adja a fent leírt bonusokat. szal előrelátóan kell használni
minden hajó a kövi bonust kapja még az AAre. lesz egy progress bar,hasonló super BBkhez vagy a korábban emlegetett wisconsinhoz,azaz ha lő az AA akkor ez a progress bar töltődik. ha nem lő az AA akkor nem töltődik,viszont nem is veszít idővel a töltöttségi szintből. ha teljesen feltölt,automatikusan aktiválódik,és az alábbi bonusokat adja:
bonus AA damage,bonus priority sector damage(active concelment lesz majd a neve),bonus ennek cooldownjára
ez a bar nem törlődik akkor sem,ha kikapcsolod az AAt és pár percig fog tartani a hatása
azért lesz automatikus az aktiválás,mert el akarták azt kerülni,hogy több player tartalékolja,majd egyszerre aktiválja és ledarálja az egész támadó rajt. cserébe a cv egyre nagyobb veszélyben van,ha folyton ugyanazt a hajót támadja,mert előbb utóbb aktiválja ezt a képességet.(mondjuk valamikor biztos fogja,kivi vagy be lehet e csalizni a dolgot,mármint ha aktiválódott felküldöd a repcsiket és elkerülöd addig azt a hajó,majd visszatérve ismét szabad a pálya egy ideig)
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.04.16. 11:02:24
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Ágyúk terén a montana ágyúi vannak rajta,csak 1 toronnyal és 3 csővel kevesebb,ugyanolyan újratöltés mellett." - Az Iowa, Missouri, Wisconsin és a Montana is ugyan azokkal az ágyúkkal készült. Csak az utóbbin tényleg egy toronnyal több van.
"a történelmi hajót úgy értettem,hogy ez egy ténylegesen megépült és szolgált hajó" - én is.
"sok magyar megvette a viribus unitist,mert magyar hajó volt" - igen, többek között én is, de ezzel nincs is baj.
"A kérdés amit fel kellene tenned inkább,hogy megéri e neked 3200 gold és egy rakás küldi grind egy t10es hajóért" - ja, persze simán, de igazából szerintem T9-nek kéne lennie, és én specielakkor is kivenném.
"az meg hogy mitől t10? mert a WG úgy akarja 😄" - én is erre tudok csak gondolni... 😄
vannak olyan t10 BBk(valójában BC),aminek a páncélja is vékonyabb,szal szerintem meg fogja állni a helyét.
Ágyúk terén a montana ágyúi vannak rajta,csak 1 toronnyal és 3 csővel kevesebb,ugyanolyan újratöltés mellett.
a történelmi hajót úgy értettem,hogy ez egy ténylegesen megépült és szolgált hajó,nem fantázia amik még papíron is alig voltak nem hogy megépültek. sok playernek ennyi elég is,mint annó sok magyar megvette a viribus unitist,mert magyar hajó volt
még nem néztem a pontos statjait,csak nagyvonalakban,videót sem láttam még róla,majd hétvégén jobban utánna járok.
A kérdés amit fel kellene tenned inkább,hogy megéri e neked 3200 gold és egy rakás küldi grind egy t10es hajóért ami nem kiemelkedő de nem is mondanám szarnak,amolyan erős közepes első ránézésre(meg persze acél,szén piros eco boostok és még sok apróság)
a küldikre is ránéztem,mindegyik megcsinálható coopban vagy akár a most visszatérő asszimetrikus csatákban,ahol azért jobban lehet haladni mint a coopban,szal nem kell megszakadni.
de mondom szombaton lesz időm jobban megsasolni a dolgokat,aztán eldöntöm kell e. 13.15 update végéig van lehetőség behúzni,ami rohadt sok idő,ugye tegnap kezdődött a 13.13. szal 2 hónapod biztos van rá
az meg hogy mitől t10? mert a WG úgy akarja 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.04.12. 10:31:31
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Minimum.
hasonló a nemrég bejött pán amcsi cirkákhoz
meg hát egy könnyen megszerezhető t10 hajó,ami jól jön karácsonykor is a cetlikért,vagy csak hogy a kikötőben álljon 😊
még én sem döntöttem el hogy akarom e,ma jött be,majd hétvégén megszakértem pontosan mennyi gold kell és mennyire kibaszósak a küldik...na meg a soron van egy t7 amcsi BB is a west virginia 44
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.04.11. 22:25:47
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.




