22164
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #21284
    yepp,annak kell sebzést okozni akit te spotoltál fel. ddvel vagy tengóval gyorsan megvan
    meg értelmesebb csapattársakkal :D
    coopban fogsz egy gyorsabb ddt,jó concival,vagy egy gyors tengot és pár kör alatt megvagy
    csak ne füstözz be mert akkor ugrik a spotod és nem számolja
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.07.22. 22:48:08
  • pajer_csaba
    #21283
    Megleltem a választ... elég kiábrándító...:

    People need to do damage on a ship they can only see because you're spotting it. If they get within spotting range themselves (and thus no longer rely on you), you won't get points. If you stop spotting the ship (and thus the ship is no longer spotted), you won't get points.

    Getting the spotted ribbon makes no difference, and neither do you need to be invisible.
  • pajer_csaba
    #21282
    Nem értem ezt a "Help your team cause 250 000 damage upon your spotting." - most akkor azoknak a haknak kell sebzést okoznia a többieknek, amiket én spottolok fel, vagy úgy kell felspottolnom őket, hogy ne vegyenek észre, vagy mi? Össze vissza gyűlik, nem értem. :S
  • pajer_csaba
    #21281
    Hmm...:/ Meglátom mennyire a végén lesz a kredit gyűjtést, és ha belefér a keretbe, akkor a maradékot elcsalom és beszerzem a pontokat az armoryból. De amíg lehet, megyek szépen előre. ^_^
  • Darun
    #21278
    Ha jól emlékszem a Jégeres küldik között van credit meg base xp szerzős is. Azokat azért nem lesz egyszerű kiseggelni. Az xp talán még csak-csak, mert 99% win és amilyen gyorsan lemennek, kb annyit kapsz mint egy Randomért. De a credit nagyon nem fog gyűlni.
  • pajer_csaba
    #21279
    Az kemény. Mondjuk nekem is volt nemrég oyan co-op csatám, hogy 1v3-ban én fejeztembe DD-vel...
  • pajer_csaba
    #21278
    Már így is annyi német BB-m van, mint égen a csillag, pláne, hogy kigyűlt a szén a Großer Kurfürst-re, most azzal "élvezkedem". De megvan a TierX Preußen, Tirpitz B, Schröder (kb nagyra nőtt Admiral Graf Spee), meg ugye húzom a BC ágat is. Megaztán, ahogy mondod, úgy is nerfelik, mint a Missourit.
  • Caliph
    #21277
    ha jó pénzt akarsz,akkor asszem pommernt vetted ki múltkor,akkor asszimetrikus csatákat kell menni,simán bejön vele a fél milla /csata
    nerfelni is fogják hamarosan
  • Plata
    #21275
    Nekem egy francos francia csónakom sincs.
    Co-op-ról meg annyit hogy hétvégén két bukta is volt,dd-vel voltam küldi miatt és bár túléltem mindkettőt a csapat kinyffant teljesen és buktuk,viszont nekem így is jó volt mert sokat öltem és a küldim meg lett.
  • pajer_csaba
    #21275
    4 nap alatt kihúztam a Bastille eventet úgy, hogy alapból csak két francia hajóm volt (Lyon BB, Aigle DD) és kizárólag co-op csatákat mentem. És, nem csak a zászló lett meg, de kihúztam a Richellieu-t és az Alsace BB-ket is! Kellemes meglepetés volt egyébként, hogy e két BB milyen kis kezesjószág, ha még a TierX-es is,ilyen, akkor mind a hármat megtartom. :D

    Ennek örömére itt egy kis lelkesítő, az R-hangok királynőjétől... XD

    https://youtu.be/SIxOl1EraXA


    Most a Monarchia-eventre feküdtem rá ezerrel, szintén co-opban, remélem meg lesz a pont a Jäger-re!^_^
  • pajer_csaba
    #21274
    LoL, kontiból kipottyant az Iwami... XD
  • pajer_csaba
    #21273
    Az hogy van, hogy az Undine tengo csak úgy foscha a pingelést? Kb 3 másodpercenként pingel. És ez csak egy co-op bot...
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.07.02. 09:31:52
  • Caliph
    #21272
    hát nem érzem hogy azonnal kell...inkább egy benham,arra már régóta fenem a fogam. azon kívül meg csak tizes kőne :D
    mondjuk dublont meg igazi pénzt én hajóért már nem adok az fix

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.06.30. 16:18:56
  • Caliph
    #21271
    épp most nézem mire számítsak... :D

  • Caliph
    #21270
    valóban kevesebbet és mint a füstös zászló...akkor a második legszarabb :)
  • Darun
    #21269
    Akik várják már a japán Sentoku osztályt, azoknak kicsit még türelmesnek kell lennie, viszont az amcsi rombolósok örüéhetnek, mert megérkezett a játékba az első hybrid DD xD
    Ne feledjétek! Amikor azt hiszitek hogy rosszabb már nem lehet, a WG meg fog tudni lepni titeket! xD
  • Darun
    #21268
    Én meg kajak azt hittem, a 40% common eco a legszarabb drop.
  • Caliph
    #21267
    azt tudom,de úgy látszik a szerencsém ennyi,mert a scből eshető legszarabb eshetőséget kaptam
  • Darun
    #21266
    Annak hogy melyik konti helyett esik SC, abszolút semmi köze nincs ahhoz, hogy mi lesz a ládában.
  • Caliph
    #21265
    tényleg megőrülök,more coal sc,erre 50 flag van benne

  • Plata
    #21264
    Pont ez történt.
    Választottam a napi szenes kontit,erre jött szuprakonti és überelte a napi kontit,bár ahhoz képest a 7500 szén kevés.
    Plusz nem is derby brikett volt.
    Pedig mindenki tudja hogy az a legjobb.
  • Caliph
    #21263
    nem superkonti,hanem a sima napi , amikor direkt a több szenes opciót választod
  • Plata
    #21262
    Peches vagy,nekem tegnap 7500 volt benne.
  • Caliph
    #21261
    és ma sem :D
    valami gebasz van itt,nem emlékszem hogy a napi kontikat nerfelték volna...
    annyi szenem van mint állat mert korábban mindenhonnan is az esett,főleg a napi kontikból,de akkor úgy néz ki vigyázni kell rá

    na megnéztem a második kontiban 5 százalék hogy 400 szén van a harmadikban 25%
    régen érzésre több volt,de nem találok adatot róla
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.06.28. 17:51:54
  • Caliph
    #21260
    mai 3 more coalból sem esett csak ládánként 400
  • Caliph
    #21259
    akkor csak a szokásos szerencsém
  • Darun
    #21258
    Próbaként nyitottam egy szenes ládát. 2*400 szén.
  • Darun
    #21257
    Ezt nem tudom, nem szoktam őket egyesével nyitogatni, de ha leosztom a kapott szenet a kontik számával, 1 és 2 közé jön ki.
  • Caliph
    #21256
    eddig elég jó eséllyel adott 2 szenes zsákot,sőt hármat is. tgnap tűnt fel hogy csak 1 van benne, a mai háromban is csak 1-1 volt
  • Darun
    #21255
    Eddig se adott fixen nyolcat. Nem csináltam belőle statot, de többségében csak 400-t ad. Néha 8-t. Nem vagyok benne biztos, de talán van olyan is (nagyon ritkán) hogy 3*400-t ad. De ha van is ilyen, az tényleg nagyon ritka lehet.
  • Caliph
    #21254
    nerfelték a napi szenes konténert? csak 400 szenet ad ha azt választod
  • Caliph
    #21253
    mostanában nagyon balfaszok,a modhub nem működik,legalábbis nekem,mindig azt irja hoy két nap múlva,aztán amikor letelik akkor megint két nap :)
  • Caliph
    #21252
  • Darun
    #21251
    Új accounttal mehetsz Randomot is T4 vagy az alatti hajókkal. Ott még van dupla kedvezményes MM.

    Ha jól emlékszem, ma 3 vagy 4 Convoyt mentünk és csak egy lett vereség. Van egyébként tényleg olyan, amikor nagyon sötét a csapat és állandó vereségek vannak, de azért nem lehetetlen lehozni. Nyilván itt a Randomos játékstilus nem sokat ér. Mint ahogy Rankeden sem.
  • mumus70
    #21250
    nem tudom, ironikus próbáltam lenni :p
  • Plata
    #21249
    Bocsi,de a statban külön van a cop és külön a nem coop nem?
  • mumus70
    #21248
    Mostantól csak kizárólag Coop-ozni fogok egy zsír új acc-al, aztán az unikumok mehetnek a pi..ába, mert nekem 100 %- lesz a win rate.... :D
  • mumus70
    #21247
    kezdem azt hinni, hogy nagyságrendekkel jobb mégis a WoT, bár az se kismiska....
  • mumus70
    #21246
    mi a ku..a anyjuk motiválja ezeket???? Győzelmi ráta..... meg a f..om!
  • mumus70
    #21245
    ezen a ki..ott konvojon is ti nyertetek már egyet??? Egyetlen egyet??????? Annyira frusztráló ez a sok béna g..i!