World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22072
A Fiji egy nagyon jó nehézcirkáló, nem tudom, miről beszélsz. Én pont most tartok ott tech-treeben és nagyságrendekkel jobb, mint a Devonshire...
#22071
"Event" they say... :-/ Inkább közönséges rablás, szokás szerint. Ha tényleg event lenne, legalább daily missionok lennének, de semmi, csak skinek, kapitányok dublon hegyekért... Mert őszintén, kijafszomat érdekelt egy újabb francia DD-line? Ja, a vicc az, hogy nekem kiesett a kezdő DD anno, és most még így is rá kellett költenem 2500 dublont a rewardra, és nem kompenzálta játék azért mert már megvan a hajó, lol.
#22070
Csak sajnos a hajó nem annyira.Britt cruiser.
Én meg figyelmetlen voltam és mivel volt 8.6k goldom megvettem az enterprise csomagot,utána jöttem rá,csak skint ad. XD

Caliph
#22069
elkezdődött a star trek event,4 kapitány,4 skin,meg egy rakás apróság. Picard,enterprise skinnel,Govron kancellár klingon Fiji skinnel,Spock vulcan gneisanau skinnel,és a Romulan Sela parancsnok akatsuki skinnel
A hajó skinek elég jók,főleg a klingon


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.11. 21:06:58

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22068
Én ma mentem két csatát,a napi 20 pontyért summer hülyeségen.
Ez W. Wirginia egy kicseszett kurva nagy troll hajó.
Rankedre mentem,nekimentem az ellenség három hajójának,két csatahajó egy dd.
T7 japó Dd próbálkozott füstbe meneküléssel meg torpedózással,de azt mindig kikerültem,közben a másodlagos tüzérség meg zabálta a két csatahajót.Végül a DD nem tudott tovább bújni füstbe mert odaértem,kaptam egy Devastating Strike öcsit. 😄
A csatahajók sem komálták a közeledésem,annak meg Close quarter expert lett a vége.
Második csatában még merészebb voltam.
Ott durvább túlerő volt,nekimentem mindnek,DDt egy lövéssel kikaptam,kaptam first blood öcsit,majd jött sub és BB,sub kb 10 hp-val elpucolt a mélybe,a Bb megszívta mert citadellát lőttem,hight caliber,megszórtam két cruisert és Bb-t kaptam Close quarter expertet.
Két ládát is bezsákolhattam a kapott xp miatt.13k xp két csatára.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.07.10. 11:26:27

Caliph
#22067



magyarul,beletekergettem ott jókat mondott,remélem nincs benne túl nagy hülyeség ,nem láttam végig 😊 a lejátszási listában az iskolapad alatt van még sok tutorial vidije. hamarosan cv rework jön ismét,változik a repcsik utazási és támadási módja. teszt lesz júli végén,élesben nem tudni még mikor jön,de sztem még idén év vége fele

Lehet csinálni kötelenül training csatákat,olyan ellent raksz be amilyet akarsz,a botot beállítani hogy akár egy helyben álljon és ne csináljon semmit,és lehet tesztelni amig jól esik.


Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.10. 10:58:53

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22066
Sziasztok!

16 év tankozás után kezdtem el hajózni úgyegy fél éve, nekem a repülögéphordozók jöttek be, megvettem a Máltát szénért, pénzért az Ark Royalt és a Hornetet.
Nagyából kezdem kapisgálni,egy dologre nem jöttem rá, hogy hol lehet megnézni az AP lövedékek, bombák átütés értékét, mert nem tudom kitalálni, hogy egy 205 mm cirkáló ágyúval rálöhetek -e AP-t egy 8-as BB oldalára, beadja-e a citedellát, vagy mely hajókra nem érdemes rárepüli AP bomberrel (Málta, Hornet). Illetve jó lenne tudni, hogy mely vastagság (illetve vékonység) után kapom a túllövés üzenetet.
#22065
Látott-e itt már valaki jó Kremlin-játékot? (Itt most nem a youtuberekre gondolok, biztos lehetne egy csomót linkelni Flamut, MightyJingless-t és hasonlókat, hanem saját tapasztalatra, amikor csatában láttatok olyat, hogy valaki top tier lett Kremlinnel...)
#22064
Nekem a Montana mindig is nagy célom volt, mert az emlékeztet a legjobban arra a csatahajóra, amit anno gyerekként terveztem. Így a Monti lett a 2. Tier X-es hajóm, a Yamato után (mert hogy a japán ággal kezdtem az egész játékot, így kötelességtudatból azt húztam ki elsőnek). Szeretek is vele játszani, bár nehéz - ahogy mondtam, az amcsi BB-k "tisztességes igáslovak", semmi kiemelkedő előnyük nincs (talán csak a picivel jobb AA) cserébe a lövedékek "állnak a levegőben". Szemben mondjuk a németek másodlagosaival, a britek piromániájával vagy a japánok romboló erejével. Az olasz ág egy érdekes dolog, a Caracciolo-ig kb vért pösáltam, ott a 4x2 löveget leszámítva fun volt, a V. Veneto-Lepanto-Colombo trió pedig nagyon élvezetes volt - igaz, főleg asymmetric-ben játszottam őket. Magasabb tierben a kisebb lőtáv sem akkora hátrány már, mint gondolná az ember, és a 16 löveg Tier X-ben azért 16 löveg, SAP-al pedig a 381 mm instant CA kill...

Ha mindenképpen szenvedős ágat kell mondanom, akkor azok a brit BC-k... kis Tier még oké, úgy ahogy, de a TIer VI-IX-X az valami borzalom, különösen a Renown (meg aztán az ajándék Repulse) váltott ki belőlem izzó gyűlöletet...
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.07.09. 14:06:23
Caliph
#22063
nekem a bungo kell még,ami ma meglesz,a montana ág a szétválasztástól,mert a vermont megvan,meg kb a teljes olasz. olaszhoz meg montanahoz nem volt kedvem sose

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22062
És ezzel az összes tech tree csatahajó-ág kihúzva, a Supership-eket leszámítva... Büszkeség.^_^

#22061
Szóval... Missourival kirak bal legszélre, teljesen egyedül. Elindul a csata, azonnal located jelzés... elnyomok egy radart, semmi. Na mondom ez fasza lesz, de hátha csak egy BB áll velem szemben, hát mert miért ne, ugye? A CV (Eagle) persze kipécéz magának, egyetlen bomber attack majdnem fél élet, sebaj, legalább már feltűnt a ST. Vincent a közelben, azt még kiszedem... erre bumm... torpedo-foschás balról a semmiből, nyomom a radart, ott a DD... bye bye... #fairplay #wows
Caliph
#22060
már jó régen nem találkoztam vele,kivették , pont a rinya miatt.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22058
szóval hasonló volt,csak fordított arányban 😄 na

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22058
Létezik még az Ocean-map? Anno volt rajta 2-3 csatám és imádtam. Sosem értettem miért volt akkora rinyálás miatta, kifejezetten valós útközet-élményt imitált.
Caliph
#22057
nekem hasonló volt,1 nyertes,3 vesztes. én 3 vesztes csata után elengedem aznapra 😄 nem idegelem magam :p kivéve ha a vesztes csatát is élveztem,mert szoros volt stb. de inkább az a jellemző hogy az egyik fél ledózerolja a másikat
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.08. 08:43:31

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22056
Késő esti "prémium termés"... ^_^

#22055
Hasonló volt nekem is... csávó sír a csetben, hogy így szar úgy szar, játszhatatlan, noob csapat, stb, elsőnek elhull a fszba, vesztünk, nézem a listát, utolsó előtti, mondom oké, akkor három report (misbehavior in chat, unsupporting player, poor playing), szevasz...
#22054
Jah,akkor félre értettem.

Caliph
#22053
compliment az a jóféle jelentés 😄 ügyi vótá

Én húzom az új japó BB ágat,adataránál járok,sniper bb,fél hpn vagyok viszonylag hátul. elhullik a csapat,én maradok egyedül persze hogy nekem ugat mindenki hogy full hp bb hátul. első lettem a csapatban base xpben,vesztes csatában 1500,az ugatós emberek a sor végén...nem is értem,attól hogy hátul vagyok egy sniper bbvel,ami másra nem jó,de sokszor még arra sem,még nem jelenti azt hogy nem teszek hozzá semmit a játékhoz

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22052
Valaki megint feljelentett.😄
Minden olyan győztes ranked csata után jön az üzi hogy You were complimented!
Ahol egész jól játszok.


#22051
Hát nekem úgysincs szerencsém ilyesmiben.
A focis tippelésen nyertem egy t5 hajót,sajnos többet nem sikerült nyernem.

Caliph
#22050
Júli 22-29 public test jön az új cv mechnikára,a játék hivatalos honlapján lehet regisztrálni a tesztre 18ig. amellett hogy kipróbálhatod az új cv mechanikát,több Enterprise prém cv,és MUSHASHI t9 japó prém BB kerül kisorsolásra giveaway keretében...én regeltem,hátha beesik egy musa 😊

külön szerón lesz lehetőség teszteni,ami valószínűleg a teszt kliens külön telepítésével jár,szal legyen tárhely
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.07. 17:41:30

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22049
Kicsi? A legtöbb continak ilyen 0,9% körüli drop-chance van... És azt modnja a 6% kicsi...O.o

Amúgy megvan a Massachusets B... ami kb ugyan az. Plusz ugye a North Carolina is megvolt tech tree-ben.. nekem ilyen fele-fele élményeim voltak ezzel a típussal, vagy nagyon krva jó, vagy nagyon krva szr. Tisztességes átlag, igazi amcsi igásló. De nem sírtam érte.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.07.04. 23:24:07
#22048
Hááát a hat százalék elég kicsi.De grat.
Az Alabama nem rossz.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.07.04. 23:12:24

#22047
Nem, Wings of Freedom contiból. Volt némi fölös dubim elbaszni egy féltucatra, meg úgy voltam vele, hogy "Micsodaaaa, 6% esély hajó droppra? A hülyének is megéri!". Hát így.
Caliph
#22046
nekem is 50 flag jött ma egy random superből. és az előzőből meg az az előttiből is

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22045
Csak nem szuperkontiból esett?
Nekem hónapok óta minden szuperkontiban olyan szemét van hogy az már tényleg ultra ciki.

#22044
De, de ezt még így is jobbnak ítéltem, mint azt, hogy "Sweet home Alabama...." XD
(Majd ha lesz Alaszkám, azzal is bejátszom, az pont annyira kell, mint az Alabama... de ajándék lónak ugye... :-/ )

(Annyiban azért örülök, hogy még így is jobban jártam, mint ha a repcsis DD vagy a Saipan esik ki...)
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.07.04. 19:25:03
#22043
Nem jól emlékszem,annak a sorozatnak az volt a címe Miért pont Alaszka? 😄
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.07.04. 17:43:05

#22042
Miért pont Alabama? (T___T)

#22041
De a D-t is szeretem, csak dreadnought változatban.

#22040
Tény a D áll legközelebb a szívemhez, de fordítva lett volna. 😄

Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.06.29. 07:30:54

Caliph
#22039
el lett halasztva a kövi patchig
sokat ne várj,flag,camo és két kapitány lesz,szal nem fogsz az enterprise Dvel álcázott klingon harci madarakra vadászni :p
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.06.29. 06:47:35

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22038
Csodás,a printscreen megint nem csinál képet.
Csináltam pár képet csatában,kiléptem játékból fel akarom tölteni,de egy kép sincs.
Megcsináltam a napi két nyári küldit,merntem rankedre.
Kilőttem négy hajót,de csak kettőt lőttem én ágyúkkal,két másikat a másodlagosak lőtték ki,kaptam is dupla close quarter expert öcsit.
Erre csapattársam elkezdett ugatni hogy miért lőttem ki előle a hajókat.De nem is én lőttem ki hanem másodlagos,de ezt nem fogtam fel csak pofázott.
Másik dolog hogy a hónap elején volt egy trailer hogy június 26-tól Star Trek TNG event lesz,azzal mi lett?

#22037
"De a D napi eventen tökindegy ha meghal midenki akkor is nyerünk nem?" - elvileg nem. Van egy számláló fent a küldiknél, hogy mennyi van hátra az erősítésig. Ha megérkeznek és utána halsz meg, akkor már győztél (meg ha a 4 turretből legalább 3 megmaradt - ami ugye a main küldi).

"ha a csapattársak meghalnak egész jó buffot kapsz,még gyógyulsz is." - ezt nem is tudtam (mondjuk általában én halok elsőnek... XD)

"Modokról meg gőzöm sincs melyik a jó. " - nekem a DD-k meg a cirkálók szokták a leginkább megkeseríteni (és megrövidíteni) az életemet, szóval a rájuk vonatkozó szórás-növelőket szoktam berakni.
#22036
Azért az más kérdés, hogy tudják használni a füstöt, a radart, meg nem mindig ott jönnek, ahol várod őket, mint az hogy 10/10 a találati arány, bárhogy és bármekkora sebességgel fordulsz...
#22035
Már új küldi van,amikor németek vagyunk és a partraszállókat lőjük.
Kis fos DD-kkel.

Caliph
#22034
van alap küldi,ami viszonylag könnyen behúzható,addig csak 1-2 csapattárs hal ki,aztán jönnek az extra küldik a többi csillagért. amikor én tolom mindig a partraszálló hajóknál vérzünk el,addigra 2 csapattag halott,a többiek meg a part mentén bohóckodnak a lövegekkel,és senki nem jön vissza megvédeni a partraszállókat...

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22033
De a D napi eventen tökindegy ha meghal midenki akkor is nyerünk nem?
Sokat nem voltam,mert elég vacak,de bementem valamelyiknap,mindenki meghalt én tartottam ki sokáig mikor már csak 1-2 ellenség volt ,de végül bekaptam egy találatot amitől felrobbantam,ha a csapattársak meghalnak egész jó buffot kapsz,még gyógyulsz is.
Modokról meg gőzöm sincs melyik a jó.

Caliph
#22032
egy két éve panaszkodtak hogy a botok hülyék. javítottak rajta. ugye ők programok,látják merre mész,tudják pontosan mekkora sebességgel,tudja a saját adatait,nem nehéz pontosan lőni...minden más tekintetben hülyék,és sokan vannak 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22031
A D-Day eventben csak szerintem céloznak a botok extrém KURVA jól? Minden salvó talál, minden távolságról, hiába van szórás növelő mod a hajón.
Caliph
#22030
ez a Chanzeng elég mókás hajónak tűnik. orosz szerón már tesztelhető. lényegében egy pan asia/ruszki yamato,radarral. a poént hogy nincs gyógyítója,mint minden csatahajónak. illetve van ,de máshogy működik. feltöltős ,és másodlagos találatok kellenek hozzá. viszont gond nincs,mert elég jó másodlagosakat kapott. szóval 40 másodlagos találat kell hogy feltöltsön a heal,és olyankor gyógyít 12k hp körül. citadellát is. ha brawlolsz vele,szinte folyamatosan lehet healelni vele,mert nincs rajta cd sem 😊
A Kremlin ágyúi vannak rajta ha jól láttam,és csak APt tud,de improved beütése van

wg nagyon rászokott ezekre a feltöltős cuccokra,lassan már nem lesz új hajó ami n nem lesz valami hasonló akármi...kell is ,mert ha simán kihoz egy ruszki yamatot,nem lenne értelme ezek nélkül megszerezni 😄 csak így meg az alap yamatonak nem lesz sok értelme...mondjuk az alap yamato fő ágyúi sokkal pontosabbak és erősebbek ahogy láttam az eddigi videókon
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.06.14. 06:32:08

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22029
Fura, meg mernék rá esküdni, hogy amikor olvastam a wows-wikin az adatokat, 18%-ot láttam... nem is egyszer. Mondjuk elég későn írtam, lehet már keresztbe álltak a szemeim. De tényleg, még ott is 28% van írva. o_O
#22028
Akkor szomorúúúú leszek. 😄

Caliph
#22027
valszeg csak skin lesz meglévő hajóra
mint pl a transformers volt

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22026
Hát én most inkább nem cserélek,ez minigumó izgis,de a hónap végén jön Star Trek event,hátha adnak valami érdekes hajót,azt a kevés aranyamat arra tartogatom.
Bár félek nem lesz klingon témájú hajó úgysem. 😞

ozimak
#22025
Igen a 18% az nekem is gyanús volt 😄 Ráadásul azért az a 22 mpes reload sokat dob a 305mm-en!
Utoljára szerkesztette: ozimak, 2024.06.11. 19:53:05
whiskeyman
#22024
30% a tűzgyújtás :/

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

ozimak
#22023
Mondjuk itt toptier voltam, de tegnap este pont toltam vele egy jó kört. Nekem nagyon bejön!
A jó concealment, és a torpok is igen jól használhatóak! Nekem tank build van rajta (legalábbis egyenlőre), és működik.
Az ágyúkra sincs panaszom. Izumo-t és Iowa-t is megcsaptam jó 20-30k-ra APvel. Mint látható a survivability is menedzselhető.
És sokan nem is gondolják szerintem, hogy vannak torpedói 😊 Hálistennek! 😄 A Scharni is így járt, pedig több HPje volt mint nekem. Azt hittem kinyír secondary rangen belül. De elkezdtem kiteolni és a whiteline torpokba szépen belemenetelt.