World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
HOW TO DOWNLOAD AND INSTALL THE GAME CLIENT
Install an additional instance of the game.
In the WGC, navigate to the World of Warships tab.
Open the "Game Settings" menu and select "Install additional game instance."
Select "Region: TST" in the upper-left corner on the screen that appears.
Click the "Install" button.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.29. 17:09:14
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Most nem a launcherben van?
magyar idő szerint 4től tesztelhető asszem
ha valaki nem jelentkezett,kap még egy lehetőséget itt a registerre kattintva
itt
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.29. 04:40:53
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
recon módnak van visszaszámlálója,ha letelt automatikusan visszamegy travel módba,
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.29. 04:36:02
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
(Régen megértre prémhajót beszerezni, Tier VIII-IX ben extra credit-farm bónuszok voltak rajtuk, de szép sorban visszanerfelték őket, utoljára a Missourit. Az Armory-ban még lehet szűrni farm szerint, de ezek már csak árnyékaik önmaguknak, ha megnézed pont a "legjobb" farmolós hajóból nincs egy sem a játékban - legalább is én hét év alatt egyet se láttam belőle... Az új economy-bónuszokkal pedig már szinte tök mindegy, mivel mész, Tier X-ben dől minden- ha nyertek. Ahhoz pedig tapasztalat és hozzáértés kell, amit a tech treeben lehet megszerezni.)
Mondjuk én subozni szeretnék, de ahhoz hiányzik még egy rakás XP.
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Én végig Cv-ztem a tesztet mert élveztem a repkedést.
Volt amikor még egyszerre több repülő rajod is lehetett fent.
Én pont ezért nem játszottam vele sokáig,olyan jót szórakoztam CV-vel teszten utána meg totál más lett,mintha másik játék lenne.
Emlékszem a repülőknek volt amikor lehetett adni célt és odamentek maguktól,addig a másik rajjal foglalkoztál.Sőt úgy rémlik még automatikusan támadtak is,ha megadtál támadási parancsot.Szerintem miután a játék ki jött én nem is játszottam vele hónapokig annyira más lett.
De WoWp-ben is ugyanez volt,imádtam a bombázó osztályt,teszten még sok bombázó volt,aztán úgy ahogy van kivágták a bombázókat,alig maradt pár,az sem úgy ahogy volt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.07.24. 20:57:33
Flambass pl. sokat (és jól) játszik velük, de mindig elmondja, hogy op mint a szar. Flamu ugye egyenesen gyűlöli őket. De bármikor megcáfolja tételről tételre amit leírtál. Nekem nincs hozzá már türelmem. Pont a CVk meg a WG legújabb üdvöskéje, a subok miatt nem is játszom már szinte. Mondjuk csak félig. Mert a másik borzalom dolog a sok ignoráns player akik telibefossák a csapatjátékot, meg az alap mechanizmusokat. De minden esetre ha a CVk szerinted gyengék mint class, akkor bocsáss meg nekem, de 100%, hogy nálad van a baj.
Ma Shuffle-n ellenséges DD felkapta a vizet és hisztizett amiért a CV-knek lehet torpedójuk.
Két DD-t meg egy cruisert piszkáltam ki füstből. XD
DD-k dekkoltak füstbe és lövöldöztek én meg rájuk eresztettem három oldalról torpedókat,erre be hisztizett az egyik.
Cruisert meg bombázóval szekáltam,torpedóját és ágyúját is kiütöttem.Zao négy citadellát bekapott.
két három hajóra nem támadsz,ahogy írod a leszakadókat kell zaklatni,vagy a ddket spottolni a sajátjaidnak
a könnyű cirkák szinte mind nagyon erős AA védelemmel rendelkeznek,és jó az álcájuk. korábban említetted a hallandot is,az egyik legjobb AAvel rendelkező dd
a cvket sokat nerfelték az utóbbi időben,és sztem még mindig kicsit könnyű velük a játék. ezért is érkezik a kövekező nagy változtatás rajtuk,29én lehet tesztelni az első kört teszt szerón,ha jelentkeztél 22ig a honlapon tesztelésre.
teljesen megkavarják a jelenlegi rendszert,meglátjuk mi sül ki belőle
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Egy CV ellen lehet védekezni. Ha 2 vagy 3 hajó konvojba megy, csak egyszer lehet rácsapást végezni a konvoj valamely tagja ellen, de ha 6-os CV megy Tier 8 ellen, akkor egyet se. A CV egyedül a magányos, leszakadt BB-k ellen hatásos. MInél több hajó zsúfólodik egy kis területen annál hatástalanabb.
A hajók védekezésképpen a repülők ellen fejleszthetnek füstöt, felküldhetnek vadászokat (ilyenkor csak 1 rácsapásra van lehetőség, a másodikra leszedik a támadókat a védővadászok), van AA védelmet növlő modul, skill, hajóképesség, sőt a manőverezéssel is lehet csökkenteni, vagy akkár ignorálni a sebzést. A CV semmivel sem tud védekezni.
A CV nem tudja megvédeni a repülőit, mindenki hamarabb spotolja a gépeket, (ez is megérne egy misét) mint a gépek a hajókat. A repülőket mindenki látja a térképen, míg te a hajókat nem, csak egy korábbi helyzetüket. A legtöbb hajót, ha te spotolod, akkor már szinte túz alatt vagy, kedvenceim a könnyű cirkálók és a rombolók, akik már a fél rajt leszedik, mire egyáltalán kirajzolódnak.
A legjobb CV játékosok stajai alapján a legjobb átlagsebzést az ESSEX-el produkálják, ami 92 000 Hp, és egyik sem éri el a 1-es kil ratiot. tehát kijelenthetjük, hogy egy CV max egy hajónyi P-t tud lesebezni.
A 10-es BB-k közül nem egy van, amelyik átlagosan 100 000 felett produkál.
Egy CV nem nyerhet egy romboló ellen, vagy cirkáló ellen 1 v1-ben, ha azt nem egy csimpánz vezeti.
Így látom én 1000 csata után.
A legtöbb hasznott a spotolásban látom, meg abban, hogy kifordítom ez ellenséges hajót, azaz rácsapás során úgy manővereztetem, hogy az oldalát mutassa a mieinknek.
Egyébként meg ki lehet fogyni a repülőkből.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"Ja, és nem, nem látnak át a füstön! 😊" - Ezt mindenki döntse el maga (egyébként nagyon szép és végtelenül geci divíziózás):
Ja, és nem, nem látnak át a füstön! 😊
Utoljára szerkesztette: ozimak, 2024.07.23. 20:58:35
A tankosban azért le lehetett hozni egy 2:1m vagy akkár 3:1-et, itt nem. Nincs fedezék, 3 hajó HE vel szétszopat, a végjátékban. De ami moatt abbahagyom, azok a rombolók. Nagyon erősek, pláne a végjátékban.
Az, hogy a rombolók 13 km-ről spotolják a repülöimet, én meg csak 3 km-ről. Egy Haaland képes egy komplett rajt leszedni, még mielőtt spotolódna.
Az, hogy füstből lövik a repülöket 7 km-ről, az már csak hab a tortán. Ők átlátnak a füstön.
Szóval remélem összejön 5-6 ember akikkel lehet szakaszban csapatni ! 😊
World of Tank és WoWs :Hanna_Justina_Marseille War Thunder : Zoli105 Armored Warfare : Zoli105
Fontos felszerelés szerintem a torpedóvetők célzásidejének növelése is, ezt 15 mp-re lehet növelni. Ez azért jó, mert van elég idő zuhanás közben célt változtatani, illetve 8-9000 méterről meg lehet kezdeni- -tehát jóval az AA-k hatókörén kívűl - az ereszkedést. Gyakorta csinálom hogy más cél irányába indítom az ereszkedést, és közben a víz felett átfordulok egy másikra.
Amúgy minden hasznos, amit a repülők tárolási kapacitását, visszatérésének sebességét javítja, és növeli az ellenállásukat. Az utoló sorból én torpedó sebzést növelését, azaz a torpedó védelem csökkentését választottam.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Van több CV-m,kedvencem a t8-as ruszki prém,aminek nem tudom a nevét mert kacifántos. 😄
Meg a t6 prém holland vagy francia vagy a franc tudja mi,szintén fura nevű. XD
Mind a kettőt eventen kaptam ládából.
Van még t8 angol és t10 amcsi,valamint t6 amcsi és T6 német cv-m is.T10-es amerikai a régi a t6 az új.
Arra lennék kíváncsi hogy aki ért hozzá vajon hogy skillezte,na és milyen modulokat használ.
Plusz érdekelne hogy a tetves istenbe tudnám bele fojtani a kapitányomat a kicseszett óceánba mert a visítása az agyamra meeeegy. XD
Valami queen elisabeth kapitány van a máltában,eventen kaptam 10 skilles kapitány de úgy visít mintha valami rossz japán pornórajzfilmből jött volna.
Én akkor szeretek játszani amikor van asszimetrikus csata mód.
Azt nagyon szeretem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.07.17. 15:59:23
A Máltával átlag 100 000 feletti damagem van, és 1 feletti kill.
Mire vagy kíváncsi?
Shuffle-t mentem malta-val,megnyertem az elsőt,állati nagy csoda volt.
Nakhimov volt az ellenséges CV,elsőnek bombázókat indítottam,15 bombázó elég gyors.spotoltam is az ellenség jó részét majd a CV-t is,pont szembe volt velem,ideális támadóhelyzetben,így rárepültem.Kb 16.5k sebzés és mivel spotoltam kapott egy olyan pofont hogy egyből mreghalt. 😄
Be is írt csetre:
Pov,you are in cv and lose 63k hp in 3 second.
Tudtok valami nagyon jó kis Malta build-ot ajánlani?
Nekem most 10 skilles kapitányom van,de meghülyülök a hangjától. 😮
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.07.16. 14:39:31
Ma megvettem malta-t,lett annyi szenem.
Mentem vele erre az új random szarra,mind bukta,annyira durván vesztettünk mindig hogy betojás.
Na most vagy a Malta kurva peches,vagy nyáron még a WoWs-ban is mindenki állat.
Mi ez a Portal Chips (báéna farok)?
Ma kaptam egyet, de azt sem tudom megnézni, hogy mennyi van, vagy mire jó.
Még a nápolyi elmegy mert az félig DD. XD
Plusz t10.
a francia ddért meg talán francia tokent kapsz majd,dubit nem
és igen,a Fiji nekem is kedvenc volt amikor húztam az ágat,nagyon ütős kis cirka,és a klingon skinnel jól is néz ki. de dubit nem adok érte így sem
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
*kieg: bocsánat,a z előző kommentben rosszul mondtam, a Fiji egy könnyűcirkáló és előzménye a Leander, nem a Devonshire, de az állítás attól még igaz marad. Még a Devonshire ellenében is. :-D
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.07.12. 00:21:24