World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22172
Ritkán.
Napi küldiért oda megyek.

Ezer vacakból vettem 9 ládát.

Caliph
#22171
ott is nagy baj,ha béna a csapat,tök fusztráló amikor botok ellen elhullik az első 5 percben

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22170
Csak operations-ban játszom,abban most T11-el is lehet menni,kivétel sub,sajnos.

Caliph
#22169
az a bb legalább a szintjéhez képest jó. sajnos full nerfelték az sc,meg igazából semmit nem adnak már én is egyre kevesebbet tolom,nem is értem miért farmoltam ezt az eventet is,ha kiszedem a maradék kontikat megint pihenni fog karácsonyig sztem,max heti pár csata
a játékosbázis nagyon bénga,én se vagyok pro,de tegnap is,t10 csata,én francia t8 cirkával vagyok ami távolról tűzgyújtós,,mondja a bismi hogy push ...menjünk,aztán kiderül h t10 dd meg sub is van azon az oldalon ,meg szemből pushol az ellen schlieffen is,mondom itt nem terem babér,futás....semmi reakció,bemegy,széttorpedózzák,aztán ugat hogy neki nem segít senki
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.09.12. 11:39:18

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22168
Hát 45-ből nem sok jó lett.

#22167
Köszi.
T8 cruiser,nem érzem hogy nagyon kellene.
Nekem sajnos kevés hajóm van,már rég elfogytak.

Caliph
#22166
én az sct választottam,esett 9k dubi,lazo,meg leone hajók,egy kis szén,minimális acél meg a sallang. és még ki tudok venni 10 sct-csak elfogyott a hajó ,szal event passt kell tolnom

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22165
A mostani évfordulós eventen szerintetek megéri ki venni 6250 tokenért a 8-as cruisert?
Vagy inkább vegyek belőle ki sok superkonténert?

#22164
Hülye printscreen már woT-ban sem megy.

#22163
Köszi,de nem pont erre gondoltam,abban reménykedtem hogy a WoWs-ban a Wot-hoz hasonlóan van egy gomb ami megmutatja a replay menüt.
De akkor tévedtem,de nem értem a WoWs játék újabb mint a WoT akkor miért vacakabb a replay nála?

Caliph
#22162

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22161
Ez a hülye játék már megint szivat.
Mentem brawl-t Thromp-al,nagyon jól sikerült,a mi csapatunkban volt egy divízió meg én és egy másik random játékos,az ellenséges csapatban meg 2 divizió ugyanabból a klánból.Azt hittem megszívjuk és bukjuk a csatát.Erre nyertünk.
Első lettem xp-ben,csináltam is képeket,majd kiléptem játékból,keresem a képeket és semmi.
Már máskor is csinálta a játék,csak tudnám mi a szarért.
UI:Replay-ben hol tudom megnézni hogy milyen gombokkal lehet tekerni vagy gyorsítani?

Caliph
#22160
Grindelem az Exxes vonalat,egyelőre yorktownnál járok...egyre jobban bejön a support szerep,ha nem idióták a csapattársak rohadtul jól össze lehet dolgozni velük,dobsz egy kis füstit nekik,és nem restek megköszönni...egy akizukit mentettem meg egy marcautól,hogy füstöt dobtam neki,szegény francia nem tudott már hova menni,simán kilötte a füstből az aki...alapból sztem bukta lett volna szegény akinak
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.08.21. 17:11:16

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22159
ezek az ágyúk már alapból rajta vannak minden cvn,csak eddig másodlagosként működtek,olyan 5 km hatótáv körül. most átrakták őket irányíthatóra,és megtolták a hatótávot 16 km környékére. kivétel persze a német cvk,amiket fel lehetett húzni 10km hatótávtra,és mint a németeknek általában,nagyon hatékony másodlagos arzenállal bírtak

chkalovon is van 8x2 130mm ágyú. De pl vegyük a Nakhimovot is,azon konkrétan a smolensk ágyúi vannak,csak ugye eddig le volt butítva. sajna teszten sem a német sem a ruszki cv nem volt kipróbálható,csak a brit,a japó és az amcsi.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22158
Remélem Chaklov kap ugyanennyi ágyút,meg pár cirkálórakétát. 😄

Caliph
#22157
vége igen

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22156
Ki volt az az állat aki ennyi ágyút rakott egy cv-re?
Már vége teszt szervernek nem?

Caliph
#22155
na Trenlass nemrég dobott egy vidit,a Midway ágyúit sokat használta,látható hogy op mint állat

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22154
eltűntek a hajóim 😄
legalábbis a portban nem látom a listát,de tech treeről ki lehet választani,és úgy megvannak 😄

szerk: relog megoldotta 😊
enyhe szívbaj jött rám 😛

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.08.12. 19:40:28

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22153
a másik még ami feltűnt,hogy amikor átvált travel módból támadó módra,szinte egy helyben képes hatalmas fordulókat tenni a repcsi,a fordulás csak akkor lassul le , ha már a tényleges célzó módba jutsz,ahol pl szűkül a sáv a torpikál. mindjárt keresek vidit hogy lásd,de a lényeg,hogy kb meg lehet csinálni minden cv-vel azt,ami eddig a FDR különlegessége volt.még jó hogy nem dobtam ki rá 30k acélt.

pl. 3:40től ha nem időzíti,látható milyen durva manőverekre képes a repcsi,amig nem lép be a támadás utsó szakaszába..

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22152
kivi leszek az új rendszerben hogy fog működni az ap rakétás megoldás...ugye ap rakéta halálos pl nakhinovra ha oldalba kapod,szal így simán átrepülsz a teljes ellen csapat felett veszteség nélkül,hogy aztán a nakhit visszarakétázd a kikötőbe. nem beszélve arról hogy támadás közben spottolod is a snipereknek,szal ha ki akar fordulni téged,akkor egy yama vagy satsuma simán oldalba küldheti
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.08.12. 14:10:36

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22151
igen,tegnap néztem én is,nem is találtam a játékban kikapcsolási lehetőséget,google meg valami fáljszerkesztést dobott ki amivel kikapcsolható. nekem is megvolt az utsó 30 csata,irja a dátumot,meg a hajót is amivel mentél

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22150
igen...nagyon durva a lőtáv,sorozatlövő,és a sebzés is jó..sztem ezt nerfelni kell,mert ddnek nincs esélye. ha automatán volt,sokkal butábbnak tűnt. kár hogy nem lehetett(vagy nem vettem észre) training csatát menni,ott szivesen teszteltem volna mit hogy,mint élesben
Szal összeségében durvák az ágyúk dd szempontjából,és ugye ilyenkor te irányítod a hajót is,szóval simán ki lehet menőverezni a torpikat is,hacsak nem közvetlen közelről tolja fel a propellerbe 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22149
Ha már ágyúk, kinek hogy tetszettek az irányítható lőtornyos CV-k? Könnyebb volt így védeni a hajót a DD-ktől?
#22148
Ó, én már akkor bugra gyanakodtam, amikor Plata először írta. 😄
whiskeyman
#22147
A játék mappába automatikusan ment (legalábbis nálam) 30 replayt. Töltsd fel egy fájlmegosztóra a replay file-t és meg tudjuk nézni.

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

ozimak
#22146
Az csak a Lestánál lesz. Egyenlőre... hálistennek.
#22145
Nekem sajna ki van kapcsolva,csak képet szoktam csinálni.De majd megkeresem beállításokban,csak a végén meg lesz vagy 20 giga replay. XD

Caliph
#22144
az biza ágyú,sőt találtam képet ahol még repcsije is van 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22143
jó de az 0,olyan lehet,de 34 nem 😊 ha már sebzel,annyit nem lehet sehogy,amennyi tudásunk jelenleg van a játékmechanikát illetően. chkalov sklp bomber 7500 max sebzése van,he bomba,ebből hogy lesz 34? 😄 még ha torp protectiont találsz is,akkor is párszáznak kéne lennie. aztán persze lehet bug,addig nem tudunk dönteni sajna amig nincs vidi 😄

érdemes bekapcsolni az automatikus vidi mentést,aztán visszanézheted bármikor. asszem 30 csatát tart meg,aztán a kövivel törli a legrégebbit

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22142
Az a két valami az ágyúja,vagy az a torpedóvető?
Vagy az arra van hogy kürtőskalácsot süssenek rajta? 😄

#22141
Amellett, hogy tökre igazat adok neked, a 34-es sebzéshez azért annyit hozzáfűznék, hogy tényleg van esélye az ilyesminek. Nekem volt már full salvós 0 sebzésem 9 löveggel (mellé ment, beletört vagy lepattant). Illetve nem is olyan régen volt ugye egy hiba a halhatatlan 0 hp-s hajókkal is.
#22140
Nézd lehet hogy sebzés jelző rossz,de az első sebzésem az 34 volt,ennyi volt kiírva.
Van fent 12 modom,lehet be kavar,de szerintem nem az lehet a baj.
Csak operationsban játszom,mert az élvezhető valamennyire,de van hogy szinte nulla sebzés mert csupa nem sebző találatom van,több torpedo protection mi a szart lőttem bombával mint ágyúval.

Caliph
#22139
de legalább jönnek az új francia subok is 😄 elég betegen néznek ki 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22138
ilyenkor jó lenne egy vidi,mert általában a user nézi be a dolgokat 😄 34et sehogy nem sebezhet semmi 😄 nem bántani akarlak,ne értsd félre,de a hőbörgés 90 százaléka benézés. :p

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22137
Mindig, minden egyes major változtatás előtt jó előre jelezve van a WG felé, hogy "ebbű baj lesz more". És a WG mindig, minden egyes alkalommal teljes nemtörődömséggel sétál bele a f*szerdőbe, majd őszinte csodálkozással néz körbe, hogy nahát itt meg mi történt, s közben a Tisztelt Játékosközönség szíves elnézését kéri az előre nem látott(!) problémákért illetve türelmét azok megoldásáig. Ami általában egy nerf-balanszt jelent. Így megy ez.
#22136
Elkezdték elkúrni a CV-ket,ma már a Malta is fura lett meg Chkalov,ezekkel játszottam.
Chkalov-al Operations-ban 34-et sebeztem egy T8 BB-be,úgy hogy telibe kaptam.
Skip bomberrel.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.08.08. 17:30:39

#22135
A Shinano eredetileg a harmadik Yamato-osztályú csatahajónak épült, de a hajótest befejezése után repülőgép-hordozónak építették át. Elkészültekor a legjobban páncélozott és legjobban védett repülőgép-hordozónak számított. Ironikus, hogy a japán hadvezetés mégsem szánt neki semmilyen más szerepet, minthogy repülőgépeket szállítson egyik szigetről a másikra - harci bevetése nemhogy nem jutott eszükbe, de kifejezetten ki is zárták ennek a lehetőségét. Mondjuk ez sokat nem változtatott a hajó sorsán: az első próbajáraton egy amerikai tengeralattjáró észrevette és két torpedóval elsüllyesztette, a még rajta dolgozó hajógyári munkásokkal együtt.

kieg.: ja, most látom, az Archerfish lesz az új amcsi tengo, az, amelyik elsüllyesztette a Shinano-t... So funny WG...
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.08.05. 20:52:52
Caliph
#22134
itt a lista pontosan,meg hogy mit tudnak majd. ez még persze változhat

Shinano,ap pattogós bombázókkal,torpedóssal,és taktika he bombázóval,füstfüggönnyel. Tehát a support vonalat fogja erősíteni,ahogy amcsi párja,az Essex

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.08.05. 18:18:28

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22133
Láttam jön két új hajó is, T10 japán supercarrier vagy mi a szösz meg T10 amcsi tengó.
Láttam reklámozni, a legnagyobb japán carrier ami épült talán, valami shinano vagy mi a szösz.
Meg archerfish tengeralattjáró.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.08.05. 16:09:49

#22132
Német cirkálók be like "Nem vak ez a ló, csak bátor!" XD
Caliph
#22131
két vidi az új mechanikákról,hajó AA és CV szemszögből a teszt szeróról



CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22130
The Patrol Fighter consumable found on all squadrons of these carriers changed:
Maximum ship spotting range reduced from 15 to 2km.
Maximum plane spotting range reduced from 15 to 6km.

véééégre
nerfelik a fighterek spotját . évek óta rinyál a nép miatta. egyelőre a teszt szerón,tesztelés céljából,de ez nagyon kell a live szeróra is

Interceptors patrol area has been changed to low altitude, therefore they can now be correctly targeted by enemy AA fire and shot down.

és végre lövi az AA az interceptorokat is
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.08.02. 09:40:41

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22129

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22128
Jó, de ez tesztelés. A csata kimenetele tök mindegy, az új mechanikák kipróbálása a lényeg.
#22127
Hát szerintem a teszt nagyon szar,egy csatát tudtam menni,a csapat totál hülye volt.Szinte azonnal meghalt három csapattárs,szerintem úgy voltak vele hogy mindegy csak legyen még egy csata.

Caliph
#22126
hát furi így elsőre,sőt másodikra is. többet nem mentem,mint ahogy várható mindenki cvzni akar. 6v6 csaták vannak,oldalanként 2 cvvel. az interceptor felértékelődik,és sztem bugos is,mert úgy láttam az AA nem is lő rá
bár lehet így kell lennie 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.29. 20:45:36

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22125
Na, most ott vagyok meglőve, hogy hol választom ki azt, hogy TST?*

*bazdmeg, ezt nem hiszem el... meglett... kezdhetem elölről a telepítést.. mind1, éjszakás vagyok, reggelre biztos kész.. :/
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.07.29. 19:27:01
Caliph
#22124
persze értem én,ahogy írtad pont hazaértem ,gondolom megkeresem magamtól...sztem 5 perc volt megtanulni,de ott már kellett a segítség hogy tst vagy publlic test kell e.
igen,a játék gomb mellett van egy lenyitható menü,oda pont elfért volna egy test ami átvisz ... nem egyszerű ám a ruszki elme
régóta tudja mindenki mi lenne a cv gond megoldása,mi lenne a 15v0 csaták megoldása,a sub shotgunning megoldása is már rég megvolt,mire ők újra feltalálták
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.29. 17:49:28

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22123
Ez a rész okozott gondot:

"Install an additional instance of the game.
In the WGC, navigate to the World of Warships tab.
Open the "Game Settings" menu and select "Install additional game instance."

Ugyanis két settings van a launcherben, egy, amit ilyen lóbszó méretű ikon jelez, és semmi érdemleges nincs benne, meg egy apró téglalap a szemkitoló méretű reklámjaik fölött alig észrevehetően... na az kellett. Nem értem, miért nem lehet egy settings alatt megoldani ezeket?