World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Miért kéne lincselni?
Ez van a jó a rossz és a csúf végén,amikor mindenki mindenki ellen van.Na és hárman vannak.
Jöhet a lincselés. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.15. 19:19:26
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.15. 19:17:22
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.14. 11:25:44
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
itt valahogy a játék megvalósítása nem jön be, a hajók mozgása, a harcrendszer stb...próbáltam,nem jött be,ez van 😛
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Plusz már 12 éve játszom vele,sok grindeléssel annyi pénzt kerestem hogy a játék összes fizetős hajóját megvehettem,a 30 dollárostól a 300 dolláros legendary változatig.Plusz minden DLC-t és egyéb gezemicét.De az a vicc hogy a grindelés engem szórakoztat.Valszeg nem vagyok százas. XD
Legendary változatokhoz legendary trait jár,ami acc wide.
Így már igazán lehet élvezni a játékot.
Gyakorlatilag F2P accom van,mert sosem vettem semmit valós pénzért,de mivel lehet pénzt keresni benne,így már elite az accom,ingyen.
Be tehetnék azt is a store-ba és megvenném,de nem teszik csak kártyával lehet megvenni. 😄
Az a hajó ami utolsó képen van,mondjuk pont nem valódi pénzért vehető,lock box hajó,1.7 milliárd tetves kreditet kellett össze szednem érte,mondjuk a játékbeli pénz farmolást utálom.Érdekes hogy az kicsinálja a játékélményt nekem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.14. 10:39:42
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Orülök hogy lesz vulkáni hajó is,mostanában húzok egy vulkáni karit épp. 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
teszten vannak a japó support cvk is az aknákkal a távolkeleti szerón. Változtattak rajta,t10 taihoról láttam vidit. az egyik raj aknarakó raj lett,van rakétás,és van bombás század.az aknarakót úgy irányítod ahogy a többit,csak támadás helyett egy körön belül aknát dobál aminek van 30 sec élesedési ideje,és van füstje is. a rakétások a super cv rakétásai,a bombázók ap bombákat dobnak
Plata,ezek rakéták,megpingeled mint a subbal aztán felrepülnek az égbe és célra mennek,mindjárt túrok egy vidit róla 😄
5:51től
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.13. 20:11:55
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Csak becélzol valamit ki dobsz 20 torpit és ők követik a célt még akkoris ha közben piruettezik.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Csinálni akartam neked egy borg TFO videót,de a játék valamiért hisztis az nvidia videókészítőre,videó készül,csak én nem tudok normálisan közlekedni,mert meghülyül a hajó irányítása ha benyomom az nvidia kombót. XD
Van hogy csak jobbra hajlandó fordulni,van hogy béna lesz az irányítása.
Ha lesz elég kreditem lehet megveszem hannover-t.
Csak 1 szupersuttyóm van,a japán sikamika,aminek nem jut eszembe a neve. XD
Talán jamagiri?
Valami hasonló nevű DD.
De tényleg nem tudom a nevét.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.12. 12:30:27
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Viszont Star Trek online küldetései és a season-ok kb minden sorozatot és idővonalat érintenek.Rengeteg régi ST szereplő tért vissza a játékba,egyik másik régi szereplőnek nagyon érdekes története van.A star Trek online,elvileg már kánon,hiszen a játékbeli hajók bekerültek a sorozatokba,Picard-ban is ott volt a Star Trek online Enterprise F-je.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nemezis hozta be a scimitar-tAz már durvább.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Tekerj 0.56-hoz.
Star Trek Online-ban a romulánoknak az alap fegyverzete nem diszruptor mint a filmekben hanem plasma.
Viszont én nem sebzésre hanem tankolásra fejlesztettem a Legendary D'deridexet.
Engineer romulan karakterrel.DPS-re romulán tac karakterem van Legendary Scimitar dread-el.
Csak azon nem hagyományos romulán plasma van hanem speciális viridian plasma fegyverek és dark matter quantum torpedó.
Ha már romulán torpedós hajót akartak miért nem a T'varo-ról mintázták,az kb ilyen,T'Varo vagy a későbbi változatai,T'liss és Malem.Pici fejlesztett álcával rendelkező torpedós kis genyók.TOS és SNW sorozatokban ilyenekkel lőtték ki a 23-adik században a földi állomásokat,ki jött álcából és lőtt egy bazi nagy plasma torpedót. 😄
De a Faeht vagy Aelahl esetleg Jhu'ael is jó lenne erre.
A didi nagyon nem ilyen fürge és torpedós.
Erre a torpedós dologra inkább klingon való.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem is kell neki ki jönni álcából.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.11. 17:36:37
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: whiskeyman, 2024.10.11. 09:49:54
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Múltkor is elköltötem az összes aranyam.
Mi a fene,ezek nem láttak még D'deridex-et?
Másik a D'deridex-en diszruptor fegyverzet volt nem phaser.
De a filmekben díszesruptorral lőttek. 😄
Miért DD és miért nem cruiser,DD inkább a klingon ragadozó madár.
A D'deridex egy lassú oltári nagy dög.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.10. 21:56:57
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De ott is viccesre vettem.
Randomban kb sosem játszom,inkább csak operations,vagy asszimetrikus.Vagy event.
Azért játszom T8-ban,mert sok prém t8 van,bár velük is operationsba megyek főleg.
T8 alatt akkor játszom ha kapok egy új T6-7 prémet ládából és kipróbálom.Vagy ha kapok early acces hajót eventen.Szerintem T6 alatt nagyon ritkán játszom,de az idén sok T6-7 hajót kaptam eventen vagy ládából.Plusz akkor megyek kis tierrel ha új hajót fejlesztek.
Ord-nak 1 csatája volt scliffel,hát úgy nem nehéz a 100%.
Valami Sub-al nekem is van 100%-om,gondolom egyszer rossz gombot nyomtam meg és event helyett randomba mentem. 😄
Ha jól látom volt hogy hat hónapig nulla csatát toltam. Fura.
De mért csak augusztusig mutatja?
Meg hogy 0 csatám volt júlusban? Az marhaság.
Augusztusban és szeptemberben is játszottam.Sőt egy csomót ebben az új event módban is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.10. 21:30:51
Neked meg sincs a Schlieffen ember?! A Kurfurst-al meg van vagy 39%WR-ed (66k átlag dmg-el)... Az kb. a fossal egyenértékű. Már ne is haragudj meg de, hogy tudsz véleményt alkotni bármiről amivel még csak nem is játszottál?
Nem akarom (bár szerintem nem is tudom) elrontani a kedved, de ez maximum a te személyes véleményed. Ami tekintve/figyelembe véve a statjaidat, nem túl releváns. Vagyis pontosabban jól mutatja, hogy miért van 2000 meccs után 45% WR-ed.
A meccseid kb. 82%-át tier 8, vagy az alatt játszod. Általánosságban véve sem túl releváns, hogy összesen nincs 400 meccsed tier 9-10-ben. De még tier 8-ban is csak 451 (20%). Meccseid több mint 50%-át tier 5-6-7-ben tolod. Mindenki tudja, hogy tier 8-9-10 teljesen más világ mint alatta (talán a tier 7 egy átmenet "szerű"😉. De főleg tier 9-10.
De akkor vegyünk engem alapul, mint egy kb. átlagos/jó játékos, átlagos/jó (53-54%WR) statokkal:
Meccseim majd 70%-át töltöttem el tier 8-9-10-ben. Mindezt 4371 meccsel. Csak tier 10-ben van annyi csatám mint neked 8-9-10-ben összesen. Kurfurst-al több mint 2x annyi meccset toltam le mint te. És mint kiderült neked a Schlieffen meg sincs.
Kurfurst-al van 98 meccsem, Schlieffen-el 30.
Tisztán látható a különbség. Kurfurst egy nagyon jó igásló. De brawlingban a Schlieffen közelébe nem ér. Olyannyira nem, hogy a hitting dpm a Schlieffen secondaryken majd 2x annyi mint a Kurfurst-on. Ergo: Kétszer annyi dmg-t tud ténylegesen bevinni secondary-kkel. AZ, hogy neked odaállt brawl-ban két fogyatékos Schlieffen és hagyták, hogy oszd őket, még nem teszi a te hajódat "jóvá vagy jobbá".Ha összeakadsz egy olyan Schlieffen-el aki értelmesen játszik és nem egy gyáva szar, akkor tuti bukta (Kurfurst-al).
Csak a teljes kép kedvéért a két delikvens akikkel játszottál:
_Ord_
miniverde
Mindketten 42% WR-el... a világukról nem tudnak szegények. A játék fejlesztői is "plain bad" kategóriába sorolták ezeket. "I only play for fun" kategória. De neki ranked-be, randomba meg brawl-ba kell menni. Nem jó a coop, az operations vagy legalább a low tier. Ha már az alapokat sem tudja.
Mi sem mutatja jobban a Schlieffen erejét, mint hogy még ez a két dilettáns is így tolja vele:
_Ord_:
miniverde:
Én inkább mondanám ezt a te részedről romantikus fellángolásnak a Kurfurst-al, mint valós alapokon nyugvó, releváns és alátámasztható véleménynek/kritikának. És nem mellesleg nagyon is sok különbség van a játékmódok között. Mindjárt az egyik legfontosabb mechanikát, a spottingot figyelembe véve. Van-e egyáltalán sub, CV, DD aki permaspottolni tud pl.? Vagy éppen úgy oldalbakúrni, hogy kb. esélyed sincs kitérni a dmg elől. És az sem kurvára mindegy, hogy hány enemy van. Jelen esetben a 66%-a az ellenfeleidnek bőven rosszabb volt mint te. Minden értelemben. A legjobb player is 48%-os... Aki veled volt, abból is az egyik 43... Csináld meg ugyanezt randomban 12 player ellen pl.! Nem valószínű, hogy ilyen mákod lesz a mm-el.
Ismét mondanám: No offense
De te nem azok közé tartozol ebben a játékban, akinek releváns a véleménye. Ebben a témában meg már csak azért sem mert neked nincs is meg a szóban forgó hajó...?!
Felteszel egy képet, hogy szarrá leigáztál 2db 42-43%WR-os értelmi fogyatékost, meg megelőztél legalább egyet (a másiknak privát a profilja) a saját csapatodban, mindezt 3vs3 brawlban, és kijelented, hogy a te Kurfurstod jobb mint az a hajó ami az ellenfél két gyengeelméjű playerének volt. Aztán kiderül, hogy neked meg sincs 😄
Na én megyek aludni! Nézegetem itt a playereket meg a statokat... Hát... Már kezdem érteni miért nem játszok hónapok óta.
Jó hogy nem azt mondod hogy rankeden a subok nem a víz alatt mennek hanem az égen.
Vagy brawl-on a Kurfürst kap egy láthatatlan BUFFOT? Esetleg a legénység spenótot zabált és erősek? XD
Ne hasonlítsd össze egy brawl eredményét egy ranked vagy random eredményével.
Itt ranked: 1 napoli, 1 Yamagiri, 1 Sclieffen és egy Preussen ellen.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Két siffel akasztottam össze a bajszom,a cruiser messze volt,úgy forogtam hogy ne tudjanak torpedózni.Ha torpedóztak valamelyik sziget megvédett.
A két sliff két g kurfürstnek kevés volt.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.08. 21:40:15
Kíváncsi voltam ha minden skillt AA-ra rakok,meg Aa modulok akkor milyen lesz repcsik ellen,nagyon pöpec volt.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Supertesten játszottam sliffel.
Egyébként a g kurfürst sokkal jobb nekem mint preussen,a preussen t10-11 cruiserbe sebez egy nagy büdös kutyafingot,de kurfürst t11 supeersüketcruiserbe is sebez 45-50k-t egy sorozattal.
G kurfürst 4x3 ágyú,a preussen 4x2 ágyú.Kurfürst tud sebezni rendesen bármibe,a preussennel meg lesek mint hal a szatyorban hogy mi a fxsz volt ez lövés után,G kurfürst max távolságra is nagyon jó és meg tud lepni,de ez a preussen 15 kilóméterről már b+-et vált ki belőlem.
Juteszembe,supertesten sliffet poénból másodlagosra és Aa-ra skilleztem,tök muris volt. XD
Szuperteszten úgysem számít.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.05. 16:03:03
Valamiért a másik rémlett. 😄
De mostmár gőzöm sincs melyik,megnézem ha feljutok.
a másik ág egy Schlieffen ág,ezek igazából BattleCruiserek inkább,de a játék BBnek sorolja. Durva másodlagos,4x4 torpedó,viszont kevesebb páncél és ágyú
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nincs torpedó és t10 német BB.
Jobb a Kurfürst, mint a Schlieffen? Max csak annyival, hogy több hp-ja van.
13,5 km torpedók 2 slotban, sokkal jobb toronyforgás, 12,5 km másodlagosok (a leghátsó 360-ban forog) amik Lütjens kapitánnyal szó szerint fossák a lőszert, és km-ekkel jobb a concealment és gyorsabb. Az egyetlen hátránya, hogy broadside-ban csúnyát tud kapni...de ugye nem úgy közlekedünk vele 😄
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Kurfürst jobb nála.
itt a hildebrand német hibrid cirka,agir ágyúkkal,két fajta repcsivel,amiből a torpedósok 50 másodpercenként indíthatóak 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
