World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22272
Tromp,Malta,G Kurfürst,Napoli,F Sherman és U-4501 megvan már.
Azt hiszem ennyi,fejből több nem jut eszembe.

Caliph
#22271
Amúgy a Brisbi is jó választás lehet,jó torpik,viszonylag jó ágyúk,kis kaliber,de van HE
sztem még várj,jön a black friday,és elileg az egyik nyitható hajó a brisbane black lesz
hátha kiesik :p
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.29. 09:53:05

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22270
A brisbane nem olyan jó mint a minotaur,cserébe van HE.a szenes hajóknak majdnem mind megvan a maga tech trees alternatívája,csak kicsit mások.

először is,saját vélemény: salem nagyon jó,de ott a des mo,brisbane jó,de ott a mino, Malta sztem jobb mint az immelmann, immelmann jobb damageben,de a malta nagyon mocskos az ap bombázókkal,és könnyebb is vele kicsit játszni.

DDben egyértelműen a marcau a legjobb,de nagyon kézre kell h álljon,nincs füst,szar a conci,cserébe üt az ágyú és a torpok sem katasztrófák,na meg a sebesség,ha ügyesen játszol a sebességgel,szinte kilőhetetlen...élmény vele torpedós ddkre vadászni,egy sem tud elfutni előle.
cirkák közül sztem most a nápolyi a legjobb,illetve a salemet nagyon dícsérik,de én nem érzem azt hogy kell a desmo mellé.

Tromp szintén egy fun és különleges dd,lehívható bombázókkal,jó a conci,közepes torpik és ágyúk,de nincs füst.Én élvezem vele a játékot
Moskva is egy egy erős heavy cirka,hydro és radar.nekem nincs meg,petro mellé nem éreztem a szükségességét,de sokan dícsérik
sokan útálják a német subit is,víz alatt rohadt gyors,szal gyorsan lehet vele flankelni,és megáldani torpikkal a figyelmetlen ellent,és menekülni is gyorsan lehet vele a sebesség miatt. felbukkansz,torpizol párat,aztán pár perc múlva a térkép másik felében vagy

Ott a hayate ami egy shima/haragumo hibrid dd,jó torpik,jó ágyúk,de egyik sem kiemelkedően jó,amolyan mindenes,engem nem fogott meg.
Alvaro de bazan szintén nincs meg,én úgy ítéltem meg h nekem nem kell,amolyan mindenre is jó ca,de semmiben nem kiemelkedő. van funny button,ami asszem két szalvót tud eldurrantani gyorsban egymás után

ha valami egyedire vágysz,akkor Tromp dd,amúgy meg a te döntésed lesz úgyis :p

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.29. 09:46:53

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22269
Srácok a brisbane-t érdemes megvenni.
Van kb 254 ezer szenem.
Valami T10 verda kellene.
Tizes BB már nincs,csak 9-es,van még cruiser,dd vagy Cv.
De nem hiszem hogy az immelman be jönne,bár még nincs német CV-m.

#22268
Köszönöm. És a segítséget is. :-)
Caliph
#22267
gratula

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22266
őszi :p

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22265
És a 3. küldi. Ez már sétagalopp volt.


Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.10.28. 17:00:18
#22264
A képek lemaradtak az előző posztban, remélem most látszanak



#22263
Hát úgy kb a Mindenszentekről, a Mikulsáról, Luca-napról, Karácsonyról, Újévről (micsoda buli volt!), a Valentin-napról, farsangról, március 15-éről, meg a Húsvétról... jó kis téli álmot aludtál... XD
#22261
A qrva anyját, csak sikerült végre! Persze, röktön 3 kill, first blood, győzelem meg mindenfszom... ehhhh...
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.10.28. 16:21:41
#22261
Tavaszi szünet? Lemaradtam valamiről?
Caliph
#22260
most az esti játékkal nem sokra mész sztem,tavaszi szünet van,a sok kölök tolja éjszaka is,de reggel tuti nem kelnek korán :p

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22259
Újra visszajön az asszimetrikus csata,végre újra játszhatom subbal.

#22258
Battle of Leyte Gulf event

Combat Missions -> Battle of Leyte Gulf -> Battle of Cape Engano (bocs, WG angollal: Battle off Cape Engano) -> 2. küldi
#22256
Köszi a tippeket. Amint a gyerek elalszik, adok neki még egy esélyt, aztán meglátjuk.
#22256
Ez melyik kampány küldije?
Caliph
#22255
ne siess előre,ne te akarj spotolni. flankelj,japó ddnek jó a conci,van füst is,ne akarj capelni az elején, ha te oldaladon van sub,akkor szemben is lesz,úgy nehezebb
vagy subbal,pl a japó prém ha megvan,annak üt a torpi akkorát mint a ház
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.27. 19:41:46

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22254
Próbáltam, kb esélytelen volt azokkal is. Szinte mindig volt velem szemben player is, és richtig engem akart kiszedni a bot társaimat le se sz*rta, és miközben arra figyeltem, hogy a bot DD ki ne torpedózzon, a player meg 2-3 másik bot folyamatosan engem lőtt (dd priority target a botoknak), szóval igen gyorsan haltam, még ha meg is volt a kill (legtöbbször még az se).
Caliph
#22253
hát én valami kis tieres op torp rombolóval próbálnám. japók nem rosszak pl
extra tipp,low tierben előfordul h korán reggel vagy késő este hétköznap nincs elég player és botokat ad be nagy számban,akkor még egyszerűbb
fubuki vagy hatsuhari t6ban op torp romboló,főleg ha tierjében van,és nincs cv
esetleg pan asia,jó conci,deep water torpik nagyot ütnek és későn veszik észre,Fushun meg a gadja nekem nagy kedvenc volt amikor húztam a vonalat,és a yueyanggal is sokat tolom.
nagy tierben szinte biztos van cv,és sok radar. kis tierben esélyesebb h nem dob cvt,és radar is ritka,szal t5-6 ban próbálnám,és meló előtt 5-6 körül reggrl 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.27. 19:25:34

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22252
Kizárólag Random vagy Ranked lehet...
#22251
Opearations?

#22250
Faszom, feladom, ezt a szart nem lehet megcsinálni. Se ksi tierben, se nagyban, se ilyen hajóval, se olyannal. 3 napja próbálkozom folyamatosan, de csak az ideg basz szét.
#22249
Oh, its my bad then...^_^'

Mondjuk a sérthetetlenséget még mindig nem magyarázza.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.10.27. 15:06:44
#22247
Már megint vacak a fórum.
Nem látom az új hsz-eket.

#22247
Mert ezek nem hybrid hajók. Soha nem volt szó arról, hogy az airstrike a hajóról jön, sőt! Amikor bejöttek a holland cikrálók, ki is volt irva az airstrike-nál, hogy szárazföldről inditott bombázókat hiv. Ahogy a ASW airstrike sem a hajóról indul.
#22246
Igen az nagyon vicces,nyit egy féregjáratot amin a repcsik bejönnek a reptérről. XD

#22245
Az fsza, akkor jó volt a megérzésem, szokásos WG balance... az meg külön vicces, hogy amúgy a hajókon ki sincs alakítva, hogy honnan szállnak fel, a semmiből jönnek kb...
#22244
Hát nem igazán hatnak rájuk,második csatában Yamato-t égettem le meg scliffet,ott volt még egy csatahajó,hárman nem lőtték le a bombázókat.

#22243
Ah, igen, az egy szívós kis gci, tegnap előtt ellenfelem volt egy, jó nagy szívás volt kiszedni. ^__^' Egyébként néha úgy érzem, ezekre a HE-bombázókra mintha nem hatna az AA...
#22242
Meh, -170%-os módosítókkal múltkor fél hp-ről szedtek ki... ennyit a magazine detonation mechanikáról....
#22241
Tromp.

#22240
LoL... XD Mivel voltál?
#22239
Mentem egy kört shuffle-n,de elég tré volt.
Csapat nem nagyon vigyázott a hajókra,volt a csatában egy ohio.
Az ohio egy helyben dekkolt és várta a hajókat hogy jöjjenek én meg 12 kilóméterről kitartóan bombáztam és az idióta totál leégett. 😄
Hú de ugatott,mert nem értette hogy mi az isten bombázza.Végül meg is halt,de már a WG-t is anyázta. XD
94 airstrike találta el.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.25. 21:42:58

#22238
Szeretném megvenni a T11 amcsi BB-t,de nem tudom eladjam a T10-et vagy tartsam meg?
Ha megtartom akkor még kell vagy 3-4 misi a T11-hez ha eladom akkor nem,ha nem adom nincs jó kapitány bele.
Szóval tanácstalan vagyok.

#22237
Kiveszik?
De miért?
WoT-ban is van ammorack.

Caliph
#22236
wg kivezeti a lőszer detonációs mechanikát a játékból. lecseréli a flaget is egy hp flagre,+5 ship hp +2.5 százalék repcsi hp. 1:1 arányban ,tehát amennyi deto flaged volt,annyi hp flaget kapsz.
tehát már nem lesz hajórobbanás
Mag modificationt is kiveszik,teljes kredit kompenzálással
van még két flag ami növeli a detonáció esélyét,ezekből csak a detora vonatkozó statokat veszik ki
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.25. 12:14:52

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22235
Bazdmeg, beszarok... elírták a küldetést... mondjuk a "Battle off(!!!) Cape Engano"-ból már lehetett volna sejtenem, hogy szém in inglis... (-__-)' Nem 10 km-nél messzebbről, hanem 10 km-nél KÖZELEBBRŐL kellhet kinyírni vkit és túlélni csata végéig...

Reddit topic

Teszek egy próbát low tier DD-vel, esetleg CA-val, hátha az bejön.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.10.24. 17:16:37
#22234
És nem és nem... továbbra sem adja meg, pedig 18 km-ről szedtem ki a St. Vincentet, csak Tier X hajók voltak, győztünk is és a csávó alattam végzett a ranglistán. Tényleg nem értem. Vagy ennyire vak vagyok, hogy nem vettem észre vmit?



#22233
Azon is gondolkodtam, mi van, ha a lövés leadása után úgy fordult, hogy közeledett felém, de úgy sem jön ki a matek (mivel akkor nagyon mellé kellett volna mennie) pláne, hogy én távolodtam, tehát hátra fele lőttem. Nem értem.
#22232
Érdekes,pedig nem írja hogy nagyobbnak kell lenni a kilőtt hajónak,sem azt hogy milyen tipus vagy tier.
Meg kellett volna hogy adja.

#22231
Szóval aszongya, 10 km-ről vagy messzebről lőjjek ki valakit randomban/rankedben és éljem túl.



Megvolt. (A Pensacola-t szedtem ki 11-13 km távolságról.)


Mégsem adta meg a küldit. Mijafax?

Igaz vesztettünk, de az nem volt benne a kritériumokban, hogy nyerni is kell.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.10.24. 16:18:32
#22230
Kikapcsolódásnak jó, kevesebb az őrült toxikus barom.

whiskeyman
#22229
Operationsben semmilyen tapasztalatot nem szerzel, botok ellen játszani nem kihívás.
Ranked és clan battle. 2 hónapja vettem meg a Lauriát. Akkor volt kb 35 ezer acélom, kuponnal 23-ba került, most megint van 31 ezer. A más kérdés, hogy nincs már normális acélos hajó, amit megvehetnék, de nagyon gyorsan gyűlik, ha cb-zel és rankedezel és a többi lehetőséget is kihasználod (Event pass). Ez a legnehezebben beszerezhető fizetőeszköz a játékban, mert csak limitált módokban kapod. Illetve ha van egy teljesen kifejlesztett klánbázis, +10% minden nyersanyag után. A research pontokat bármikor gyűjtheted, szenet meg napi konténerből is kapsz.

Utoljára szerkesztette: whiskeyman, 2024.10.21. 13:49:45

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#22228
Acélom akkor lesz ha felcsapok acélgyári munkásnak. Azt nem kapok operationsban.

Caliph
#22227
cvként meg nekem az Eagle jött be. a japó nincs meg sajnos,mert nincs rá kredit,elkezdtem a francia cirkákat meg az olasz bbket húzni
aztán jön a libertad vonal is hamarosan
nagyon kéne a kredit,meg is van a Missouri,de valahogy nem áll a kezemre,de legalább 1 milla kredit összejön nyertes csatánként..

hétvégén a beard nevű francia cv toltam,interceptorokkal,állat az a hajó a tierjében,sőt még feljebb is

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#22226
Hogy melyiket érdemes? Mindegyik és egyiket sem. De ha muszáj választani, akkor a Patrie vagy Hannover. Ezek jók operationsbe is, utóbbit nem nem is kell taglalni, hogy miért.
Ha van acélod, akkor inkább Bourgogne. Az egyik legjobb acélos hajó, nem pénznyelő ezekben a játékmódokban is.

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#22225
Engem csak a BB-k foglalkoztatnak. Annyit még hozzátennék, hogy a dologba bele kell kalkulálni, hogy mivel nagyobbak, ezért a láthatóságuk is nagyobb, és mivel hatalmas a hp-pool (meg lassú a fordulás), így priority targetek, főleg a CV-k, CA-k és DD-k számára (e téren a szovjet még rosszabbul teljesít, mert akárhányszor találkozta vele a csatákban, gyakorlatilag az első 7 percben szitává lőtték, de még a pálya túlfeléről is... mint az utolsó jedik ikonikus - egyébként ultra gáz - jelenetében: "Mindenki lője a Falcont!" LOL... gyakorlatilag egyetlen, hatalmas, magatehetetlen free damage...). Az amcsi BB annyiban ad némi reményt, hogy mivel amerikai, ezért alapból van egy jó AA-ja, és a másodlagosok is tűrhetőek - right after the germans ofc.
#22224
Hát nekem mindig is az amcsi volt szimpatikus,eventre mennék vele meg operations-ba.
Néztem még az amcsi szuper CV-t,de nem egészen értem mitől jobb mint a T10,azt látom hogy 5 féle repülő van rajta,de jobban nem néztem utána,csak tech tree-n néztem meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.21. 00:44:50

#22223
Amelyikkel úgy érzed, tudsz játszani.
Én az amerikai Maine-t választottam, mert gyakorlatilag egy Montana +1-1 löveggel minden turretben. Így nagyon nem lehet mellé lőni - képletesen és célzásilag is. Gondolkodtam még a japán Satsumában, de ott -1 löveg van, ráadásul a tűzerő fele a hátsó tornyokban van (szemben a Yamato 2/3 előre néző tűzerejével, ami front taktikát biztosít). A német Hannover igazából nem nyújt túl sok pluszt a Preußen és a Großer Kurfürst mellett, sőt a legendás 2 löveg/torony + szórás miatt felesleges is - ebben a Großer Kurfürst még jobb is a +1-1 löveg miatt. A szovjet Admiral Ushakov kb egy kalap fosch, ugyan úgy ahogy a komplett szovjet BB ág - elsősorban a 17 km fölött drasztikusan leromló lövedék-tulajdonságok miatt, miközben ez alatt meg ég, mintha papírból lenne és egy közepesen töketlen CA is pillanatok alatt elfüstöli miközben vihogva körbetáncolja. A brit Devastation is jó választás lehet, már ha bejöttek a brit gyújtóhajók és elfogadod, hogy az angol AP hgelyett még az is jobb, ha kövekkel dobálod az ellent. A francia Patrie meg igazából felesleges - bár egyáltalán nem egy rossz hajó - a Tier IX-es Alsace ugyan azt tudja amit ő. Összességében a Tier XI igazából csak pénzégető, sokkal nem jobbak, mint a TIer X-esek, egyet érdemes kipróbálni, de nem kell passiót csinálni belőle, hogy pokémonok módjára megszerezd mind.