21987
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    azt tudom,de úgy látszik a szerencsém ennyi,mert a scből eshető legszarabb eshetőséget kaptam
  • Darun
    Annak hogy melyik konti helyett esik SC, abszolút semmi köze nincs ahhoz, hogy mi lesz a ládában.
  • Caliph
    tényleg megőrülök,more coal sc,erre 50 flag van benne

• Plata
    Pont ez történt.
    Választottam a napi szenes kontit,erre jött szuprakonti és überelte a napi kontit,bár ahhoz képest a 7500 szén kevés.
    Plusz nem is derby brikett volt.
    Pedig mindenki tudja hogy az a legjobb.
  • Caliph
    nem superkonti,hanem a sima napi , amikor direkt a több szenes opciót választod
  • Plata
    Peches vagy,nekem tegnap 7500 volt benne.
  • Caliph
    és ma sem :D
    valami gebasz van itt,nem emlékszem hogy a napi kontikat nerfelték volna...
    annyi szenem van mint állat mert korábban mindenhonnan is az esett,főleg a napi kontikból,de akkor úgy néz ki vigyázni kell rá

na megnéztem a második kontiban 5 százalék hogy 400 szén van a harmadikban 25%
    régen érzésre több volt,de nem találok adatot róla
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.06.28. 17:51:54
  • Caliph
    mai 3 more coalból sem esett csak ládánként 400
  • Caliph
    akkor csak a szokásos szerencsém
  • Darun
    Próbaként nyitottam egy szenes ládát. 2*400 szén.
  • Darun
    Ezt nem tudom, nem szoktam őket egyesével nyitogatni, de ha leosztom a kapott szenet a kontik számával, 1 és 2 közé jön ki.
  • Caliph
    eddig elég jó eséllyel adott 2 szenes zsákot,sőt hármat is. tgnap tűnt fel hogy csak 1 van benne, a mai háromban is csak 1-1 volt
  • Darun
    Eddig se adott fixen nyolcat. Nem csináltam belőle statot, de többségében csak 400-t ad. Néha 8-t. Nem vagyok benne biztos, de talán van olyan is (nagyon ritkán) hogy 3*400-t ad. De ha van is ilyen, az tényleg nagyon ritka lehet.
  • Caliph
    nerfelték a napi szenes konténert? csak 400 szenet ad ha azt választod
  • Caliph
    mostanában nagyon balfaszok,a modhub nem működik,legalábbis nekem,mindig azt irja hoy két nap múlva,aztán amikor letelik akkor megint két nap :)
  • Caliph
  • Darun
    Új accounttal mehetsz Randomot is T4 vagy az alatti hajókkal. Ott még van dupla kedvezményes MM.

Ha jól emlékszem, ma 3 vagy 4 Convoyt mentünk és csak egy lett vereség. Van egyébként tényleg olyan, amikor nagyon sötét a csapat és állandó vereségek vannak, de azért nem lehetetlen lehozni. Nyilván itt a Randomos játékstilus nem sokat ér. Mint ahogy Rankeden sem.
  • mumus70
    nem tudom, ironikus próbáltam lenni :p
  • Plata
    Bocsi,de a statban külön van a cop és külön a nem coop nem?
  • mumus70
    Mostantól csak kizárólag Coop-ozni fogok egy zsír új acc-al, aztán az unikumok mehetnek a pi..ába, mert nekem 100 %- lesz a win rate.... :D
  • mumus70
    kezdem azt hinni, hogy nagyságrendekkel jobb mégis a WoT, bár az se kismiska....
  • mumus70
    mi a ku..a anyjuk motiválja ezeket???? Győzelmi ráta..... meg a f..om!
  • mumus70
    ezen a ki..ott konvojon is ti nyertetek már egyet??? Egyetlen egyet??????? Annyira frusztráló ez a sok béna g..i!
  • mumus70
    Megszületett! :D 18. csata, és necces volt a vége! :D Kezdem az új szériát! :D
  • mumus70
    15, és rendületlenül haladok tovább! :D Még mindig semmi! Egyszer már volt egy halovány remény, 4 hajóval vezettünk, aztán jött egy varázs ütés, helyre állt a rend, 2 mp alatt 6 hajónk szenvedett hősi halált, csak úgy vöröslöttek a feliratok sorjában a minimap felett! :D :D Nagyon megijedtem, hogy valami félreértés történik, és sikerül szorzózni! :D Köszönöm az érdeklődést! :D Nagyon röhögök már, és nem adom fel! Talán éjfélig meglesz! :p
  • Darun
    Hogy haladsz? 20. megwót már?
  • Plata
    Feladod ilyen hamar?
    Nekem a legtöbb nyeretlen zsonórban a WoT-ban asszem 16 volt,kaptam olyan napi küldit hogy nyerjek 4 csatát. XD
  • mumus70
    10.-ik is megvolt, ebédszünet! :D
  • mumus70
    9. csata után sincs meg a szorzó még ma! Azért sem megyek Coopba hogy meglegyen! Kíváncsi vagyok lesz e világrekord nyeretlenség a hétvégén! Idióta debil faszkalapok gyülekezete! Ezért csípem, amikor a vérpistikék jönnek a virtuális pöcs méricskéléssel, hogy mi van, mit dumálsz a 30 %-os winrate-ddel? Hát mitől lenne jobb, ha 98 %-ban semmi közöm ahhoz hogy nyerünk e????? Nem tudok másik 11 fasz helyett játszani sajnos. Ha így lenne, 100% -os winrétem lenne bazmeg.... Az unikumok meg elmehetnek a pöcsbe a gyenge 55-60 %-ukkal... :D
  • Caliph
    egyelőre még csak páncélzat és hp adatokat közöltek
  • Plata
    Prém avagy tech tree?
    Esetleg acélos?
    Remélem 50 kilóméter a torpedók hatótávja és 250 csomóval közlekednek. XD
  • Caliph
    éééés megerősítve,érkezik a kitakami...tudjátok a cirkáló a 40 torpedójával :D
  • Darun
    Őt már kivették a játékból :( Őzsuta János van helyette.
  • Caliph
    nekem is van acélom,de nincs bent semmi ami tettszene annyira hogy kivegyem. csak várok várok,hátha még a gatónál is elborultabb hajókat hoznak ki :D
    jöhetnének már a tomahawkok,az exocet hajó elhárító rakéták,meg a helikopter ami látszólag egy rockbandát visz át az ellen hajó fedélzetére,de a végén kiderül hogy hajóeltérítők vannak rajta,és a hajó automatikusan átáll a te oldaladra. egyféleképpen védhető ki,ha steven segal a hajószakács :D

• Darun
    Több mint 32k acélom van és a DY-s meg BP-os még kis sincs véve. Plusz holnap kezdődik az újabb sprint. Viszont a vásárlással megvárom a jövő hetet, akkor jön az új kupon.
  • Caliph
    rankedezni kell meg kláncsaták. ezen kívül battlepass. persze ott is érdemes kiváltani a dublonost...
  • Darun
    A prém BP-n meg DY-n kivül hogy lehet acélt venni?
  • Caliph
    ha acélt akarsz vegyél és farmolj battlepast is mellé :D
  • Plata
    Rankeden ha bemegyek és le yolo-zom az ellenséget,hány csatát kell mennem 28k acélért? :D
  • Darun
    Emlékeim szerint valódi pénzért egyszer lehetett hajót venni, 2 vagy 3 éve valami anime skines Yama-t. Ami ugyan prém hajó volt, de azért még is csak egy tech tree hajóról van szó. Ami ráadásul nem is nevezhető op-nak.

És hogy ne nyugodj meg, amennyi piroska van Rankeden, nagyon hamar ki fogják farmolni azok a játékosok is, akik amúgy rendes pénzért megvennék. Aztán hogy hogy megy majd nekik a játék a Gato-val, az egy másik kérdés.