World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Azt hiszem ennyi,fejből több nem jut eszembe.
sztem még várj,jön a black friday,és elileg az egyik nyitható hajó a brisbane black lesz
hátha kiesik :p
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.29. 09:53:05
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
először is,saját vélemény: salem nagyon jó,de ott a des mo,brisbane jó,de ott a mino, Malta sztem jobb mint az immelmann, immelmann jobb damageben,de a malta nagyon mocskos az ap bombázókkal,és könnyebb is vele kicsit játszni.
DDben egyértelműen a marcau a legjobb,de nagyon kézre kell h álljon,nincs füst,szar a conci,cserébe üt az ágyú és a torpok sem katasztrófák,na meg a sebesség,ha ügyesen játszol a sebességgel,szinte kilőhetetlen...élmény vele torpedós ddkre vadászni,egy sem tud elfutni előle.
cirkák közül sztem most a nápolyi a legjobb,illetve a salemet nagyon dícsérik,de én nem érzem azt hogy kell a desmo mellé.
Tromp szintén egy fun és különleges dd,lehívható bombázókkal,jó a conci,közepes torpik és ágyúk,de nincs füst.Én élvezem vele a játékot
Moskva is egy egy erős heavy cirka,hydro és radar.nekem nincs meg,petro mellé nem éreztem a szükségességét,de sokan dícsérik
sokan útálják a német subit is,víz alatt rohadt gyors,szal gyorsan lehet vele flankelni,és megáldani torpikkal a figyelmetlen ellent,és menekülni is gyorsan lehet vele a sebesség miatt. felbukkansz,torpizol párat,aztán pár perc múlva a térkép másik felében vagy
Ott a hayate ami egy shima/haragumo hibrid dd,jó torpik,jó ágyúk,de egyik sem kiemelkedően jó,amolyan mindenes,engem nem fogott meg.
Alvaro de bazan szintén nincs meg,én úgy ítéltem meg h nekem nem kell,amolyan mindenre is jó ca,de semmiben nem kiemelkedő. van funny button,ami asszem két szalvót tud eldurrantani gyorsban egymás után
ha valami egyedire vágysz,akkor Tromp dd,amúgy meg a te döntésed lesz úgyis :p
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.29. 09:46:53
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Van kb 254 ezer szenem.
Valami T10 verda kellene.
Tizes BB már nincs,csak 9-es,van még cruiser,dd vagy Cv.
De nem hiszem hogy az immelman be jönne,bár még nincs német CV-m.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.10.28. 16:21:41
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Combat Missions -> Battle of Leyte Gulf -> Battle of Cape Engano (bocs, WG angollal: Battle off Cape Engano) -> 2. küldi
vagy subbal,pl a japó prém ha megvan,annak üt a torpi akkorát mint a ház
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.27. 19:41:46
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
extra tipp,low tierben előfordul h korán reggel vagy késő este hétköznap nincs elég player és botokat ad be nagy számban,akkor még egyszerűbb
fubuki vagy hatsuhari t6ban op torp romboló,főleg ha tierjében van,és nincs cv
esetleg pan asia,jó conci,deep water torpik nagyot ütnek és későn veszik észre,Fushun meg a gadja nekem nagy kedvenc volt amikor húztam a vonalat,és a yueyanggal is sokat tolom.
nagy tierben szinte biztos van cv,és sok radar. kis tierben esélyesebb h nem dob cvt,és radar is ritka,szal t5-6 ban próbálnám,és meló előtt 5-6 körül reggrl 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.27. 19:25:34
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Mondjuk a sérthetetlenséget még mindig nem magyarázza.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.10.27. 15:06:44
Nem látom az új hsz-eket.
Csapat nem nagyon vigyázott a hajókra,volt a csatában egy ohio.
Az ohio egy helyben dekkolt és várta a hajókat hogy jöjjenek én meg 12 kilóméterről kitartóan bombáztam és az idióta totál leégett. 😄
Hú de ugatott,mert nem értette hogy mi az isten bombázza.Végül meg is halt,de már a WG-t is anyázta. XD
94 airstrike találta el.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.25. 21:42:58
Ha megtartom akkor még kell vagy 3-4 misi a T11-hez ha eladom akkor nem,ha nem adom nincs jó kapitány bele.
Szóval tanácstalan vagyok.
De miért?
WoT-ban is van ammorack.
tehát már nem lesz hajórobbanás
Mag modificationt is kiveszik,teljes kredit kompenzálással
van még két flag ami növeli a detonáció esélyét,ezekből csak a detora vonatkozó statokat veszik ki
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.25. 12:14:52
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Reddit topic
Teszek egy próbát low tier DD-vel, esetleg CA-val, hátha az bejön.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.10.24. 17:16:37
Meg kellett volna hogy adja.
Megvolt. (A Pensacola-t szedtem ki 11-13 km távolságról.)
Mégsem adta meg a küldit. Mijafax?
Igaz vesztettünk, de az nem volt benne a kritériumokban, hogy nyerni is kell.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.10.24. 16:18:32
Ranked és clan battle. 2 hónapja vettem meg a Lauriát. Akkor volt kb 35 ezer acélom, kuponnal 23-ba került, most megint van 31 ezer. A más kérdés, hogy nincs már normális acélos hajó, amit megvehetnék, de nagyon gyorsan gyűlik, ha cb-zel és rankedezel és a többi lehetőséget is kihasználod (Event pass). Ez a legnehezebben beszerezhető fizetőeszköz a játékban, mert csak limitált módokban kapod. Illetve ha van egy teljesen kifejlesztett klánbázis, +10% minden nyersanyag után. A research pontokat bármikor gyűjtheted, szenet meg napi konténerből is kapsz.
Utoljára szerkesztette: whiskeyman, 2024.10.21. 13:49:45
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
aztán jön a libertad vonal is hamarosan
nagyon kéne a kredit,meg is van a Missouri,de valahogy nem áll a kezemre,de legalább 1 milla kredit összejön nyertes csatánként..
hétvégén a beard nevű francia cv toltam,interceptorokkal,állat az a hajó a tierjében,sőt még feljebb is
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ha van acélod, akkor inkább Bourgogne. Az egyik legjobb acélos hajó, nem pénznyelő ezekben a játékmódokban is.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
Néztem még az amcsi szuper CV-t,de nem egészen értem mitől jobb mint a T10,azt látom hogy 5 féle repülő van rajta,de jobban nem néztem utána,csak tech tree-n néztem meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.21. 00:44:50
Én az amerikai Maine-t választottam, mert gyakorlatilag egy Montana +1-1 löveggel minden turretben. Így nagyon nem lehet mellé lőni - képletesen és célzásilag is. Gondolkodtam még a japán Satsumában, de ott -1 löveg van, ráadásul a tűzerő fele a hátsó tornyokban van (szemben a Yamato 2/3 előre néző tűzerejével, ami front taktikát biztosít). A német Hannover igazából nem nyújt túl sok pluszt a Preußen és a Großer Kurfürst mellett, sőt a legendás 2 löveg/torony + szórás miatt felesleges is - ebben a Großer Kurfürst még jobb is a +1-1 löveg miatt. A szovjet Admiral Ushakov kb egy kalap fosch, ugyan úgy ahogy a komplett szovjet BB ág - elsősorban a 17 km fölött drasztikusan leromló lövedék-tulajdonságok miatt, miközben ez alatt meg ég, mintha papírból lenne és egy közepesen töketlen CA is pillanatok alatt elfüstöli miközben vihogva körbetáncolja. A brit Devastation is jó választás lehet, már ha bejöttek a brit gyújtóhajók és elfogadod, hogy az angol AP hgelyett még az is jobb, ha kövekkel dobálod az ellent. A francia Patrie meg igazából felesleges - bár egyáltalán nem egy rossz hajó - a Tier IX-es Alsace ugyan azt tudja amit ő. Összességében a Tier XI igazából csak pénzégető, sokkal nem jobbak, mint a TIer X-esek, egyet érdemes kipróbálni, de nem kell passiót csinálni belőle, hogy pokémonok módjára megszerezd mind.




