20322
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Darun
    Szerintem mindenképpen azt válaszd, amelyik neked jobban kézre áll.
  • DannyL81
    Supership témában otthon van valaki? CB-re Hannover vagy Satsuma?
  • Darun
    Szerintem jelenleg a legnehezebben játszható osztály. Bár a használhatósága nagyban függ attól is, hogy adott verzióban milyen buffot/nerfet kap.
  • mumus70
    Azaz, hálás tenkjú! Hát nem az én géposztályom lesz már látom.. :p
  • Plata
    C és F.
    C a le az F a fő.
  • mumus70
    Ez eszembe sem jutott köszi! :-)
  • DannyL81
    Szerintem C vagy V, de nézd meg a billentyűzet kiosztásban.
  • mumus70
    Ne legyetek genyók, ne röhögjetek ki, télleg még új vagyok! Gondoltam ki próbálom, de mi a tököm gombot kell nyomni hogy lemerüljön ez a buzi tengeralattjáró?
  • Caliph
    supercv,UI nélkül :)

• Caliph
    én kigrindeltem anno a Missourit,aztán megfogadtam hogy soha többet. ha valami nem esik kézre vagy csak szimplán szar,akkor használom fel én is
  • carp3tm0nster
    Van egymilla freexp-m, de tartogatom, hátha kijön valami okosság, amihez jó lesz. Így lett meg anno a Musashim is :)
  • Caliph
    pontosan :)
  • DannyL81
    Az se nagy szám, de 10-es szóval jó lesz snowflake-ezni.
  • Caliph
    én felszereltem feldobáltam rá minden xp zászlót,beültettem güntert aztán 10 csata után eladtam és kihúztam free xpből. erre még a zászló is csak pazarlás :D
  • Caliph
    jön az új brit cirka vonal: irányitott torpedókkal :D
    szerencsére nem full homing,csak annyi a trükk hogy fix torp vető csöveik vannak,szal elvileg kilövés után irányba áll és megy tovább egyenesen mint egy rendes torpi
    szal nem a sub féle homingra kell gondolni

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.05.16. 10:59:27
  • Plata
    Alabama-val találkoztam vele,26k citadellát lőttem neki,tényleg rohadt gyúlékony,amíg élt végig égett szinte.
  • Plata
    Mentem egy két csatát.
    De ez a játék még mindig hülye.
    Bérelt tengeralattjáróval co-op csatába mentem.
    Be nyomtam neki az útvonolat tök egyenesen előre.
    Erre ahogy elhalad az első sziget mellett elkezd a tengeralattjáró körözni.
  • carp3tm0nster
    Egyszer ugye már végiggrindoltam a GK, miatt. Most ugye megint kell, mert kell(ene) a Preussen.
    Semmit sem dobok rá, se a nagyobb ágyút, sem a nagyobb lőtávot, mert totál felesleges.
    Legjobb döntés, ha ráraksz minden camo-t, meg zászlót, hogy minél több XP-t hozzon és akkor talán kevesebb a kínlódás...
  • Caliph
    kilences német. ugye a 10 Kurfürstöt kivették és átrakták szenes hajóba,helyette jött a Preussen,és jó wg szivatás szerint akinek megvolt a Kurfürst,annak megmaradt,viszont a Preussent ki kellett húzni ismét.
    És az FDG kb a legszarabb hajó az egész vonalon. 8 ágyú,a játékbeli német nem létező pontossággal,alig létező páncél,és az egész be van kenve kerozinnal,mart amin elmegy melletted egy HE lövedék,magától kigyullad :D
    cserébe nagy és lassú.
    nekem sem volt türelmem újra húzni :)
  • Plata
    Aha,német csata hajó,hát olyanom nincs.
    Azt hittem valami prém.
  • Caliph
    én ki free xpztem :D bár a preussen sem egy nagy szám,de legalább ott áll a kikötőben...sztem 5 kört ha mentem vele
  • DannyL81
    Borzasztó az a hajó, egy örökkévalóság volt eljutni vele a Preussenig.
  • ozimak
    Friedrich der Große
  • Plata
    Bocsi,de mi az az FdG?
  • carp3tm0nster
    Tudja valaki milyen céllal kerültek az ágyuk az FdG-re? Mert sérülést okozni nem lehet velük, az biztos.
  • ozimak
    Vagy amikor egyik oldalra megy 10 hajó, a másikra 2. Náluk ugyanez fordítva, és akkor a mi 10 hajónk szenved megölni azt a 2 szerencsétlent. Amikor végre nagy nehezen kilövik az egyiket, akkor meg megy a hajtóvadászat az ellen az egy szerencsétlen hajó ellen 6-8 hajónkkal. És csodálkozunk, hogy addigra a másik két cap már a pirosaké, és megy a bekerítő hadművelet. Crossfire mindenhonnan... de ők büszkén elfoglalták azt az egy árva capet és kilőttek 2 hajót... Pontban atomvesztésre állunk, hajóban jóesetben még csak kicsit. Ezután jön az ellenfél counterthrow-ja, és az okosok beleöngyilkolják magukat a mieinkbe. Majd a végén diadalittasan konstatálja a mi csapatunk, hogy meeeeekkora taktika volt és szanaszéjjel vertük őket :D Én meg fogom a fejemet :D

Caliph: Scharni jó rankedben. A dispersion az wonky sajna... :/ De nagyon jól bírja csatát. Brawlingra is tökéletes a torpok miatt, secondary se rossz. Azzal kezdtem én is a bronz ligát. Aztán be kellett állnom DDvel játszani, mert egyszerűen nem kaptam egy értelmes matchmakinget se normális DDvel. Shiratsuyu-val (full torp build) meg Haida-val (hydro mod) tolom a bronz ligát jelenleg. Még így, hogy nem vagyok egy kimondott DD player, is jobbnak érzem az esélyeinket :)
  • Caliph
    nekiálltam rankednek,scharnival...broadside criuserek mindenhol,kár hogy olyan szórása van hogy alig ad citadelt :D
  • Darun
    Ált engem se az [email protected] fel, amit irnak, hanem ahogy játszanak. (suicide lemmingtrain főleg)
  • ozimak
    Próbáltam de az a baj, hogy néha jól jön amikor (főleg rankedben) taktikai/stratégiai dolgokat kell megbeszélni. Legtöbbször ugyan nincs értelme, de azért na... :) Meg hálistennek engem ez a toxikus chat nagyjából elkerül. Ha elbaszok valamit akkor kussolok, nem szoktam visszadumálni. Max. leírom, hogy ok elqrtam, de nem csak miattam veszett oda a meccs. Ha meg igazam van akkor meg ők nem szoktak :D
    Csodával egyenértékűen jelenleg 5-ön áll a karmám :) És nem is esett 3 alá az elmúlt 2-3 hónapban.
  • Caliph
    randomban kapcsoljátok ki a chatet.béke és nyugalom fog szállni rátok :D ...pingelést látod,meg te is tudsz pingelni illetve rádiós utasítást adni,de nem kell olvasni a sok sirást...nagyon toxikus néha a hangulat :D
  • Caliph
    valóban,pedig papiron jó vagyok matekból :D
  • Darun
    Pont azért hangoztatom itt :D
  • ozimak
    Szerintem ezt a statisztikát ne nagyon hangoztasd veterán WoWs körökben, a WG spreadsheet dumája után :D "Spreadsheet says it's completely ballanced"
  • ozimak
    7 volt az a 8 De akkor is röhejes, hogy egy t10-es best AAs hajó ennyit tud tenni egy t8-as CV ellen... Még a régi DM, Mino is konzisztensebben szedte a repcsiket az RTS időkben.
  • Darun
    Köszönöm, ez igazán kedves, de épp az imént adta át az üdvözletét egy Lexi személyesen. Igaz hogy a csata kb háromnegyed részében engem hajtott (és közben kiszedett egy Mo-t is). A videótól függetlenül a statisztika még mindig azt mondja, hogy a csatahajók erősebbek és lehet hogy ez a legkönnyebben játszható osztály, de akkor ehhez tényleg totál noob vagyok.
  • Caliph
    azért 8 gép lepotyogott,az t8ban nem igy a meccs elején megérzi :D
    de amúgy ja,sztem sem való a játékba...mondom én,aki most épp húz 3 cvt is,hogy meglegyen a t10...mondjuk utánna bent fog állni a kikötőben dísznek :D
  • ozimak
  • ozimak
    Csak neked
  • SAX80
    És ezeket sima random battle-ben is nyomhatom akkor?
    Mert most elkezdtem campaign-okat csinálni, és a combat missions-nál is van fejlődés.
    Ja látom... az volt a tré, hogy t3-as hajóval játszottam előtte... és akkor azért nem kaptam semmit.
    Köszi a segítséget :) Csak megértettem... ha kicsit nehezen is :D
    Utoljára szerkesztette: SAX80, 2022.05.09. 20:08:12
  • Darun
    Mert ezek nem olyanok mint a kampány. Ott neked kell kiválasztanod, hogy melyik küldiket akarod csinálni. Max 2-t rakhatsz be, ha prém vagy akkor 3-t. A combat missiont csinálhatod ha teljesited az ott szereplő feltételeket (szinte mindet T5 vagy afeletti hajóval lehet), de amit ott látsz listát, azt mind csinálhatod párhuzamosan, nem kell őket elfogadni. Amit látsz, az aktiv.