World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
star trek event,hajólézer ,100 százalékos pontosság,tökéletes célzás,az eredmény... 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Pár Star Trek eventes csatával kész lett minden egyéb küldetésem,North pole,Battle of the leyte gulf,satubbi.
Állati jó.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.11.03. 11:36:09
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Aztán rájöttem csak 16 szintet lehet megcsinálni,a következő 11 nap múlva nyílik meg.
Az első fejlesztés szint 10 token második 50,eddig 20-at szereztem,megvettem a sup hull-t és sup shieldet.
Jah ez a T'pau,a romulán és klingon hajó is durva képességeket kap a hull-tól,de nem próbáltam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.11.01. 17:49:36
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.11.01. 17:42:38
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Másikban kb ugyanaz volt,oda mentek ahol a borg spawnol nem a bázist védték,rájuk spawnolt a borg meghaltak és szívtuk.
Ha tudná mindenki hogy blokkolni kell a foglalást menne is az event könnyen.
Nekem három csatával kész lett az összes heti event küldi,meg három north pole küldik,leyte gulf küldi.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.31. 12:15:10
A sima ládából 0.4% esély van hajóra. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.31. 11:55:43
na megnéztem 0.4 százalék a hajó a sima ládából. a prémből meg az összes eddigi black ship közül bármelyik eshet,kivéve a smolensket ami aukcióra raknak
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.31. 11:53:52
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Jut eszembe mi ez a north pole küldi?
Látom St eventen is lehet tolni és nem sokára kész,de mire jó?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.10.31. 11:36:37
bf hajók közül a münchen jó ám,nekem kiesett az alap idén valahonnan. papír,de ,de gyújt mint állat
szerk,hú ezt lehet keverem a weimarral,hazamegyek megnézem melyik van meg nekem,mert az a jó 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.31. 10:36:25
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
*javítóm magam, van ENT skin, 12k dublonért... fck...
Kijött a következő küldi lánc a Battle of Leyte Gulf-hoz is, a legutóbbi szenvedős után ez azért könnyebb, csak az utolsó, a 400 main hit lehet picit bosszantó, de ez is kb olyan mint az ST küldi: csak játszani kell, az idő megoldja. Külön öröm, hogy már csak ez az 1 lánc kell a fő missionhöz nekem, és meglesz az amcsi zászló.
Kijött a következő lépcsó a North Pole eventhez is, szintén nagyon könnyű missionökkel.
A Black Freiday a szokásos - nekem mindig olyan érzésem van, mint a klassik karácsonyi akcióknál: valami kerül 10°$-ba, BF előtt felemelik 15$-ra, makd BF-en leakciózzák 11$-ra... :-/ ). Nem nagyon van olyan hajó, amit kivennék, plusz keret sincs rá. Platának talán érdekes lehet, mert az egyik BF mission a Brisbane-hez kapcsolódik.
Összesítve a karácsonyra ráforduló mariahcarey-eventek küldetései könnyűek, a jutalmak meg meh kategória (a ranked és recruit jutikról meg vagyok győződve, hogy csak ilyen passió küldetések azoknak, akik uantkoznak, és midnenük is megvan már a játékban...).
Jó játékot és all I want for Christmas... XD
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.10.31. 10:25:41
hozzátenném,h ugye a német ddnek 6km a hidro,mindenki másnál jobb. angolnak is van,de az csak kisebb hatótávú,akárcsak az amcsi
itt pl szép példa a közelmúltból a taktikára
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.31. 10:11:57
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
ellövöd,és időben észleli a torpikat,ami pont jó arra hogy ne az összeset kapd be,hanem egyet se,vagy csak párat
német ddnek anno az erős hidro volt a joker,ellen úgy irtotta őket saját füstből,hogy ő látta,az ellen dd ha figyelmetlen volt akkor őt nem látta,és kaputt.
füstös cirkáknál a hidro szintén használható,Jingles is mondja hogy a füst mindig torpedó mágnes,és igaza is van,ha füstöt látok én is beleküldök mindig torpit ha nincs jobb látható célpont szal nem véletlen h van a minonak,a smolinak is füsthidro duója
Ca meg halálos a ddre,velem többször volt már hogy magányos ddre kellett vadásznom,mert úgy alakult a csata,életmentő volt
más :amikor még szórakoztam és próbálkoztam a kapitányi skillekkel,akkor BBre raktam a radio location skillt. nem sok értelme van,de mint mondtam kísérleteztem. egyedül maradtam egy ddvel az egyik oldalon,és mivel a lokátor mutatta merre van,folyamtosan pusholtam,orral felé,nem tudott flankelni és telibe kapni. volt is sírás hogy ki az a hülye aki bbre rakja a skillt,és közben milyen jól jött 😛 aztán belekergettem a túloldalról érkező csapattársak közé 😄
szal jó a hidro,nem világmegváltó,továbba sokáig is aktív,akár percekig,míg egy radar pl csak pár 10 másodperc hajófüggően
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.31. 09:15:37
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Az angol 3 km-es hydro ugyanerre jó, csak ott arra kell figyelni, hogy ha az enemy hajó is hydros, akkor nála lesz az előny, messzebbről vesz észre.
Illetve a Siliwangin (prém kinai DD) 5,5 km-es hydro van, ami azt jelenti, hogy az 5.4-es DD-t 100 méterrel előbb észreveszed. Mondjuk ez kb elhanyagolható előny (már csak azért is, mert 5.5 allati spottal nincs hydros DD, tehát ő már az előtt látni fog, hogy hydro távba érne)
Brisbane-en azt hiszem vagy 12 vagy 13 kilóméteres radar van.
De nem bántam meg operationsban eszetlen jó hajó.
Jók a torpedói és sok van belőle,az ágyúja sem rossz mert egész jól gyújt,radarja és hidrója is van,a radar nagy távolságú,elsőnek arra az éjszakai operationsba kerültem vele.Sötét és füst ellenére minden dd-t és cruisert spotoltam vele és egész jól fordul is,a torpedókat is kikerültem.piszkosul sok spot sebzésem lett.De többin is jól tudtam vele boldogulni,satsuma és preussen egyszerre lőttek de túléltem hogy közelharcba kerültem velük,preussen kapott nyolc torpedót ajándékba.De yamato-t is sikerült meglepni sziget mögül.Kapott torpedót plusz mivel elhasználta gyújtásra a javítóját a torpedók meglékelték és a víz elintézte.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
amolyan brutálosított forest sherman
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
igen,black friday boxból esik,prémből 12 százalék,simából pár százalék. lehet venni is,de küldikkel is szerezhető jópár. nekem minden évben kiesett ingyenes ládákból egy black változat,jean bart,saipan,kaga,arkansas,atlanta. ezek vannak meg,de volt ami pénzért vett ládából esett. elég jó esési aránnyal dolgoznak a black fridayes ládák,12 százalék is elég jó esély pl egy superkonti pár százalékához képest.
de nyílván szerencsejáték,mert eshet más ,mint a brisbi. de pl a münchen t7es német cirka is op a tierjében,gyújt mint állat,cserébe papír
A másik kettő az azuma t9japó nehézcirka,brutál ágyúkkal pontossággal és hatótávval, az alabama,ami egy Norca lényegében,csak sokkal pontosabb
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.10.29. 11:08:20
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nekem az Enterprise kellene,de nem tudom hogyan lehet megszerezni.