21950
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #21308
    köszi a tippet,este rápróbálok,eszembe se jutott
  • pajer_csaba
    #21309
    A Yamato is elég jól osztja, annyi a titka, hogy lassan kell csorogni, és kényelmesen belősz mindent, kb minden második találat citadell, különösen cirkálókon.
  • pajer_csaba
    #21308
    Nekem az este meg lettek a kitűzött célok: OM zászló, kitűző és a Jäger is - bár az is igaz, hogy,nyitottam pár boxot a siker érdekében. A két, kicsit extravagáns küldi (200 citadella, incap vagy destriyed és a 120 foglalás, assist foglalás és defended) már csak jutalomjáték. Vagy meg lesznek vagy nem.
  • Plata
    #21307
    Menj random operationra.
    Az Amagi-t ott húzom és elég sokat lehet vele beszedni.
    Tegnap volt olyan csata amiben dupla citadellákat is lőttem vele.
  • Caliph
    #21306
    ha valaki beirja hogy +1 /plus 1 , akkor az dícséret. -1et nem szoktak irni,akkor kiirják hogy reported. vagy csak sunyin behúzzák.
    csináltam én is a spot damages küldit,cvvel,volt hogy már a meccs elején reportort mert brit super cv-vel volt merszem bemenni.
    egyik csatában két GK esett egymásnak,közel full hp mindkettő. csapattársz broadside,ellen szögelve,az ellen GK kb fél hpval megúszta az összecsapást. fentről láttam az egészet,próbáltam segiteni neki de ilynnek esélytelen. beirom hogy broadside GK vs angled GK what was the expectations,erre visszairja hogy cvvel inkább kussoljak :D

    most olyan küldim van hogy citadel , incap vagy destroyed kell 200 db...próbáltam gyors ddvel,1-2 kill,próbáltam bbvel,schliffennel lehet szintén 1-2 kill behúzni...ez lassú lesz,még coopban is :D
  • Plata
    #21305
    Akkor jóóó.
  • Plata
    #21303
    Csúcs hogy nem látom amit írtok.
    vacak a fórum kicsit.
  • pajer_csaba
    #21303
    Akkor meg lettél dícsérve. Good job! ^_^
  • Plata
    #21302
    Valami olyat ki írt hogy You are complimented.
  • Plata
    #21301
    Aha vagy azt hogy plusz 1 report. Fene sem tudja.
  • Caliph
    #21299
    a plus az mindig pozitív,iskolában tanították :D
  • pajer_csaba
    #21299
    Nekem fogalmam sincs, de ha official dícsér a meccs végén (compliment gomb), akkor arról kellene kapnod egy értesítést a portban. Legalábbis régen így,volt. De igy magában, nem tudom én se, mire gondolt a költő.
  • Plata
    #21298
    Kérdésem vóna.
    Ha valaki azt mondja hogy plus 1 az azt jelenti hogy ügyi voltam,vagy azt hogy reportol?
  • Plata
    #21296
    Én most csináltam 97k spot-ot Halland-al.
    Meg kaptam a combat scout medált.
    7.4k xp és 313k credit.
    Ranked csata volt.
    G Kurfürst-öt és république-t lőttem ki.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.07.24. 20:22:17
  • pajer_csaba
    #21296
    Végül is sikerült. A harmadik random csatám a Kagero-val még túl is szárnyaltam az elvárásokat: csak spot damage-ből 35k-t szedtem be, még két achi-t mert egyetlen torpedo fél-salvoval kiszedtem egy Dunqerke-t, és ez volt az első kill a csatában. Plusz győztünk is, szóval abszolút boldogsàg. Mar csak 1 milla hp sebzés van hátra, meg két pofon egyszerű DD küldi (20 foglalás és 30 citadell/torpedo hit), és meg van a kitűző, a zászló és még a Jäger is. ^_^
  • Caliph
    #21293
    olyan ddvel érdemes bemenni aminek nagyon jó az álcázása,pl japán torpedós dd vonal. aztán tart ameddig tart...sajna a grindfeszt az grindfeszt
  • pajer_csaba
    #21294
    A Kagero-ra kvázi ki van gyűlve az xp. Teszek egy próbát, már csak kb 20k spot damage hiányzik. ^_^

    A hydro segít vmit amúgy? (Német dd miatt kérdezem)
  • pajer_csaba
    #21293
    A Shimakaze B pont megvan, a Kagero-ra meg kvázi ki van gyűlve az xp. Teszek egy próbát, már csak kb 20k spot damage hiányzik. ^_^

    A hydro segít vmit amúgy? (Német dd miatt kérdezem)
  • Toweliee
    #21291
    Shimakaze pl, vagy Kagero.
  • pajer_csaba
    #21291
    Tehát akkor a megoldás? Menjek be randomba kis DD-vel csak spottolni? (A CV még co-opban sem megy annyira.)
  • Plata
    #21290
    Igen az volt neve,nekem tetszett.
  • Darun
    #21289
    CV-vel könnyebb spottolni.
  • Caliph
    #21288
    assimetric battle,azt most jól kivették
  • Darun
    #21287
    A coop szinte teljesen alkalmatlan a spot dmg-es küldire. Egyrészt a botok azonnal elkezdenek rusholni, mert igy vannak programozva, másrészt a csapattársak is, mert kevés az idő és kell nekik a dámázs. Mivel mind a két csapat full sebességgel közeledik egymáshoz, hiába vagy elöl dd-vel, a csapattársak is látják a botokat, nem fogsz spot dmg-et kapni. Egy hete segitettem valakinek ebben a küldiben. Egyrészt ezt csinálta, másrészt gyakorolta a cv-zést. Szinte kizárólag abból volt neki spot dmg, hogy a végén kispottolta az enemy cv-t. Pedig a repcsik kicsit gyorsabbak bármilyen dd-nél.
  • Plata
    #21286
    Szerintem a halland vagy mi a ragya nevű európai DD egész jó spotra.Volt az a játékmód még múlt héten hogy sok bot ellen kellett menni,abban jól tudtam csinálni spotolós küldit vele.
  • pajer_csaba
    #21285
    Az a baj, hogy baromira nem megy... :/ Hiába spottolok, annyira a seggemben vannak a kedves komrádok, hogy mire elsütik az ágyúikat már a saját spotrange-ükből lövöldöznek.. :/
  • Caliph
    #21284
    yepp,annak kell sebzést okozni akit te spotoltál fel. ddvel vagy tengóval gyorsan megvan
    meg értelmesebb csapattársakkal :D
    coopban fogsz egy gyorsabb ddt,jó concival,vagy egy gyors tengot és pár kör alatt megvagy
    csak ne füstözz be mert akkor ugrik a spotod és nem számolja
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.07.22. 22:48:08
  • pajer_csaba
    #21283
    Megleltem a választ... elég kiábrándító...:

    People need to do damage on a ship they can only see because you're spotting it. If they get within spotting range themselves (and thus no longer rely on you), you won't get points. If you stop spotting the ship (and thus the ship is no longer spotted), you won't get points.

    Getting the spotted ribbon makes no difference, and neither do you need to be invisible.
  • pajer_csaba
    #21282
    Nem értem ezt a "Help your team cause 250 000 damage upon your spotting." - most akkor azoknak a haknak kell sebzést okoznia a többieknek, amiket én spottolok fel, vagy úgy kell felspottolnom őket, hogy ne vegyenek észre, vagy mi? Össze vissza gyűlik, nem értem. :S
  • pajer_csaba
    #21281
    Hmm...:/ Meglátom mennyire a végén lesz a kredit gyűjtést, és ha belefér a keretbe, akkor a maradékot elcsalom és beszerzem a pontokat az armoryból. De amíg lehet, megyek szépen előre. ^_^
  • Darun
    #21278
    Ha jól emlékszem a Jégeres küldik között van credit meg base xp szerzős is. Azokat azért nem lesz egyszerű kiseggelni. Az xp talán még csak-csak, mert 99% win és amilyen gyorsan lemennek, kb annyit kapsz mint egy Randomért. De a credit nagyon nem fog gyűlni.
  • pajer_csaba
    #21279
    Az kemény. Mondjuk nekem is volt nemrég oyan co-op csatám, hogy 1v3-ban én fejeztembe DD-vel...
  • pajer_csaba
    #21278
    Már így is annyi német BB-m van, mint égen a csillag, pláne, hogy kigyűlt a szén a Großer Kurfürst-re, most azzal "élvezkedem". De megvan a TierX Preußen, Tirpitz B, Schröder (kb nagyra nőtt Admiral Graf Spee), meg ugye húzom a BC ágat is. Megaztán, ahogy mondod, úgy is nerfelik, mint a Missourit.
  • Caliph
    #21277
    ha jó pénzt akarsz,akkor asszem pommernt vetted ki múltkor,akkor asszimetrikus csatákat kell menni,simán bejön vele a fél milla /csata
    nerfelni is fogják hamarosan
  • Plata
    #21275
    Nekem egy francos francia csónakom sincs.
    Co-op-ról meg annyit hogy hétvégén két bukta is volt,dd-vel voltam küldi miatt és bár túléltem mindkettőt a csapat kinyffant teljesen és buktuk,viszont nekem így is jó volt mert sokat öltem és a küldim meg lett.
  • pajer_csaba
    #21275
    4 nap alatt kihúztam a Bastille eventet úgy, hogy alapból csak két francia hajóm volt (Lyon BB, Aigle DD) és kizárólag co-op csatákat mentem. És, nem csak a zászló lett meg, de kihúztam a Richellieu-t és az Alsace BB-ket is! Kellemes meglepetés volt egyébként, hogy e két BB milyen kis kezesjószág, ha még a TierX-es is,ilyen, akkor mind a hármat megtartom. :D

    Ennek örömére itt egy kis lelkesítő, az R-hangok királynőjétől... XD

    https://youtu.be/SIxOl1EraXA


    Most a Monarchia-eventre feküdtem rá ezerrel, szintén co-opban, remélem meg lesz a pont a Jäger-re!^_^
  • pajer_csaba
    #21274
    LoL, kontiból kipottyant az Iwami... XD
  • pajer_csaba
    #21273
    Az hogy van, hogy az Undine tengo csak úgy foscha a pingelést? Kb 3 másodpercenként pingel. És ez csak egy co-op bot...
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.07.02. 09:31:52
  • Caliph
    #21272
    hát nem érzem hogy azonnal kell...inkább egy benham,arra már régóta fenem a fogam. azon kívül meg csak tizes kőne :D
    mondjuk dublont meg igazi pénzt én hajóért már nem adok az fix

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.06.30. 16:18:56
  • Caliph
    #21271
    épp most nézem mire számítsak... :D