World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22472
Vágd nyakon a mikulást hogy hol az ajándék te suttyó. XD

#22471
Kész a fa. Ilyenkor mi van?

#22470
Feltételezem hogy a legjobb boosterek voltak aktívak,egyébként meg még gyakorold,mert ez csak 3 csillagos és nincs kitüntetés sem érte. 😄
Ha minden feladat kész az is kitüntetést érdemel,de sok másra is ad,például sok torpedó találatra is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.03. 23:01:03

#22469
Hát nem tudom Plata, valamit krva szrul csinálhattam... XD









#22468
Remélem olyat kapsz amin dd-k jönnek hordában. XD

#22467
Basszus, életemben nem voltam még operation-on, de csak miattad kipróbálom. Schliffennel. (Bár nekem csak 12-es kapitányom van.) :-D
#22465
Ez most vagy valami, vagy megy valahova...

#22465
Caliph videója szerint szereltem.

whiskeyman
#22464
rakj be egy kapitány skillezést és upgradeket, segítek jól felszerelni

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#22463
Nekem kicsiben eddig a 400 ezer credit volt a legjobb. 😄
Sliff kapitányának vettem egy milla xp-ből pár skillt,így már van 18 skill pontja,de operations cherry blossomban most is szopattak bőven,mindig kigyullad és mindig sérülnek a moduljaim,volt hogy egy sorozattal négy féle modul szállt el.
A javító épp cd-n volt mert előtte gyújtottak,clausewitz meg majdnem 50 ezret lőtt belém,haragumo,kitakaze,yügumo szinte minden második sorozattal felgyújt.
De a másodlagos tényleg jó,nagyon messzire lő és szépen,csak ne lenne olyan rohadt gyúlékony és modul érzékeny.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.03. 07:01:19

Caliph
#22462
még a végén tényleg én is a kicsit fogom nyitni 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#22461
Most egy Toulon francia 7-es cirka és 30 nap prémium esett a kicsiből (5-ből). A nagyból (3-ból), pedig semmi...3 db piros economy bonus...gyalázat

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

Caliph
#22460
ahogy nézem a jupiter lesz a népszerű hajó idén,mint annó a ruszki mikoyan volt,,hogy mindenkinek az esett :p

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22459
Megnéztem,a felszerelésem szinte ugyanez,csak motorgyorsító helyett javító van,mert mindig felgyújtanak.
A kapitányi skillek is stimmelnek,kivéve hogy az enyémnek hárommal kevesebb van mert még csak 10-es szintűt tettem bele.Hátha szerzek jobbat eventen.

#22458
Nekem olyan zakkant kalóz kellene mint ami az U-4501-ben van,nem tudom mi a neve.
Olyan dumákat szokott nyomni hogy szétröhögöm magam. XD
Doktor von Roth,vagy mi a csoda a neve,igazából nem kalóz,de olyan kalózos szövege van.
Vagy legalább is teljesen zakkant.
Alig várom az asszimetrikus csatákat hogy haljam a hülyeségeit.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.02. 11:58:59

Caliph
#22457
az egyik szakállas elvileg Jingles,egy visszavonult brit rear admiral,szoktam nézni a vidijeit,normális. Többnyire reakció videói vannak,de jól kommentálja 😊
főleg a game of throws vidijei a legjobbak,amikor nyertes állásból pár perc alatt lesz vesztes game a playerek hülye húzásai vagy bénázása vagy az rng balszerencse miatt 😛 és a végéig nem tudhatod,melyik csapat bukik 😄
kommentel tankos vidiket is




Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.12.02. 11:52:41

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22456
Öt darab nem eventes ládát,egy szintet az event passhoz,adott három kapitányt.
Egy szakállas fazont aki a mikulás,de inkább úgy néz ki mint egy remete,egy násik fazont aki mikulásnak néz ki de hülye neve van,meg egy süveges szentfazekat.
Meg 750 community tokent.

Caliph
#22455
és még egy rakás kód

redditről,itt

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22454
Köszi.
12x 200% xp.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.02. 11:18:52

Caliph
#22453
pár működő kód apróságokért,nekem elfogadta mindet,de nem tudom mit adnak,mert ez munkagép,nincs rajta a game :p

J5WBJAVO105

JFXFJMCAPITAN

GW52SONEMG

I7YH89KIJOBY

NTFVPHILSTIFTY

4AZFZDRUVIK

Y27JCH0M1N

V6HQOVERLORDBOU

OHCYMARCHINGEGNERE

PE6IZELDASAUCE

ez meg elvileg ad egy 6 pontos télapó kapitányt

MEA9TORPEDOCHKA
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.12.02. 11:18:10

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22452
még egy tipp ingyen sátán kontiért: lépjetek fel a honlapra,logoljatok be,aztán armory,sátán event,és jobb oldalon kattintsatok a kis fehér szarvasra,és kaptok egy sima sátán kontit. fontos ,hogy ne a játékban az armoryban,hanem a honlapon!

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22451
Nekem 13 karácsonyi certification jött,abból lett 2 mega konti,amiből nem lett semmi.
Több nagy hajóm nincs.

Caliph
#22450
ez alapján én tudnék 44 alap kontit nyitni amiből két kis szintű hajó eshet,ha a megát választom és kigrindelek még egy 10es hajót,akkor 9 tudok nyitni,amiből kevés esélyel esik hajó,de eshet két golden ,amiből viszont már nagyobb esélyel eshet a chikuma 2,az prinec oranj vagy a német acél dd....

fogós kérdés 😄

tehát két kisszintű hajó nagy eséllyel,vagy egy nagyobb vagy acélos vagy rare nagyon kicsi eséllyel :p

vagy,szülinapi kuponnal(ugye mindenkinek erre az időszakra van állítva a szülinap,ha jót akar magának) veszel 50k dubit,abból a kuponnal lesz 100,abból veszel 106 mega kontit,amiből már jó eséllyel esik rare ship meg még 2 másik 😄
persze kérdés akarsz e költeni 50k+ forintot erre 😄 én nem :p abból veszel két jó hajót biztosan az armoryból :p

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.12.02. 11:00:09

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22449
én kockáztatok a megával,mégha kicsi is az esély
valaki csinált egy oldalt,ami jó már az idei sátán eventre is,lényegében egy calculátor,esélylatolgató,azaz a wg által megadott drop esélyeket figyelembe véve megadja mi eshet ha sima kontit,vagy mega kontit nyitsz

itt az oldal

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.12.02. 10:49:32

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22448
Én azokkal végeztem pár csata alatt. XD
Star trek eventen simán csinál a hajó 1000+ ribbont.

Caliph
#22447
yepp,én is azt tolom,dockyard küldik is gyorsan mennek vele

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22446
Egy star trek csata és 9 hópihe. 😄

whiskeyman
#22445
Egy Jupiter '42-t dobott a megából, de más semmi. Lehet inkább a kicsire megyek, ott legalább 5-öt kapok egy mega árában.
Igaz van még bőven, 2 ranked csata után 15 hajóról tudom levenni a hópihét.

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

Caliph
#22444
A vidi végén van kapitány és felszerelés minta. ha csak operationsban tolod,akkor a concielment helyett mehet a fire prevention,operationban szinte úgyis folyamatosan spoton van az ember botok ellem,de ha randomban is tolod,akkor viszont a concielment kötelező kapitányi skill
ja és a német másodlagos hajóknál Günter Lütjens speciális kapitány kötelező cucc,asszem ő szénért kivehető. többek között boostolja a másodlagosokat,amiben a német csatahajók nagy része erős

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22443
van valami titkos tipp sátán eventre? nyilván most is a mega éri meg a legjobban,bár alap kontiból már van egy rakással,de az szinte semmit nem dob :p egy rare hajónak örülnék a fa alá,egy musa,egy smaland,smoli,enterprise pl :p

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

whiskeyman
#22442
Audaciousra adták a legtöbbet, 470 ezret. Gyorsan vissza is vettem, leszedtem a hópihét róla, aztán ment is eladásra 😄
Bár kezdődik a kláncsata szezon, ennyit össze lehet szedni 10 csata alatt :/

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

whiskeyman
#22441
Mutatsz egy kapitány skillezést és upgrade-eket? Erősen user error van, mert a Schlieffen jelenleg az egyik legpusztítóbb 10-es BB.

٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

#22440
De ez nem az az operations,ezen nem jön egy tonna dd. XD

#22439
Szívesen. Nem kell megköszönni. :-)

#22438
Aha,meg mondanád hogy tudnám úgy használni hogy ne égjen állandóan vagy mindig ellőjék a moduljait?
Nincs végtelen javítója,tipikusan mikor megjavítok valamit másikat lőnek ki.
Csak operationst toltam.
T8-as dd úgy gyújtja mint a fene.

#22437
Én a holland Golden Leuw-öt választottam. A holland ág nekem kínszenvedés, majd elúszkálok vele co-opban, csak legyen kész az ág, annyival kevesebb...
#22436
A Schliffen per pill a legjobb német BB. És ezt úgy is meg tudom erősíteni ,hogy noob vagyok. Ne haragudj, de szerintem te használod rosszul.
#22435
Még mindig vannak olyanok akik upgrade nélkül jönnek.
Nem értem miért.

Caliph
#22434
na gondoltam húzom kicsit a star trek eventet,hát 3 játékból 2 defeat botok ellen,egy hót egyszerű játékmódban,akárhogy tolom neki egyszerűen nem lehet nyerni a sok béna miatt,hiába mondom mit kell csinálni,csinálok majd 1 milla damaget,öngyilkosságba hajózik a fél társaság a 3 minion előtt...aztán meg damoljam le egyedül a queent,úgy hogy a fele küldi már el van bukva...

nem is értem,másodlagos feladat,hogy nyird ki keleten nyugaton 3 hajót a 3 minion előtt,de aminjt megjelenik a minion megy rá a focus mintha nem lenne holnap 😄 hagyom mára,még van 3 szint,megvárom az új dockyard küldiket,azttán ahhoz is jó lesz legalább...

assymetric most a héten jön?

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22433
Operationsban tízmásodpercenként lőtték szarrá a moduljaimat,ágyúkat torpedókat és van négy javítási lehetőség.
Jó persze jobb kapitánnyal biztos több,de új hajóba nem volt jobb kapitányom,G Kurfürstből nem rakom át a jót,sem preussenből.
Amíg G Kurfürsttel egy sorozattal egy main-t jó esetben szarrá lövök addig sliff egy sorozatától main elröhögi magát. 😄
Cserébe belém sebez 50 ezret.
És operationsba,vagyis bot.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.01. 13:27:58

Caliph
#22432
ne bánd,nagyon jó hajó.

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22431
yepp,nekem már megvan mind,szal majd félmilla free xpt kaptam

az adventi kalendáriumot se felejtsétek el nyitogatni minden nap,egy nap kihagyás asszem belefér

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22430
Már bánom hogy slifft választottam,operationsban is gyenge,szinte mindig sérül modulja,javítása korlátozott.
Kevés a hp-ja,kevés az ágyúja.Egyedül a másodlagosa jó.

#22429
Most komolyan tök ingyen kaptam egy t10 hajót? 😮
Én a scliffent választottam.
De durva már.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.01. 10:18:10

Caliph
#22428
alap sátán konténer dobott 3 kékboostert! 3at 😄DD

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22427
Már megvettem. Sőt, mentem is vele egy co-op-ot. 0 torpedótalálat, néha a skipp-, és HE-bomberek jót mentek. Nekem ez inkább gyűjtemény-hajó, mint in-game CV, úgyhogy nem bánkódom. :-)
Caliph
#22426
azért nézz vidiket róla,én sokat cvzek,szinte az összes megvan,de még én sem érzem azt hogy must have 😄 Wiszkis az archerfishről beszélt le,most a holland cirkával szemezek épp 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22425
Kérdés. A Northpole-eventből meg van a 10k pont, kell tovább csinálnom a küldiket (40 000 base xp, két nap alatt, kb esélytelen), vagy így már megkapom a jutalmakat az eventből?
#22424
Akkor Shinano! 😄
#22423
Eszem megáll,négy csatával star trek eventen kész lettem hat dockyard küldivel. 😮
Várhatok jövőhétig az új részre. 😄