22114
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Darun
    #21594
    A prém hajók csak akkor elérhetőek PTS-en, ha már live serveren megvetted őket.
  • Caliph
    #21593
    csak a tizes. mindkettő papír,mindkettő sniper. yoshinak vannak torpik(shima 20km torpik,üt mint Tyson),nagy hatótáv,de a holdról is látszanak.yoshi mindenben kicsit jobb,kivéve a healt. yoshival én is régóta szemezek,de most az új német subot vettem ki. de ha nem jön szénért más,amint megkapom a kupont a yoshi lesz a kövi. szenem van mint a szemét :D
    szal nálam a yoshi,és az egyetlen indokom h tizes

    btw elvileg megy a publik test szeró(flamu is ott tesztel épp,de nem találtam róla infót,és ő ázsiai szerón is van),próbáld ki őket ingyé,elvileg pts en kapsz rakás szenet acélt lóvét,kivehetsz bármit tesztelni

    meg is van

    itt

    sajnos holnap reggel fél nyolckor vége az első körnek,de hamarosan jön a második is
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.23. 23:40:31
  • Caliph
    #21592
    jók lesznek az új skillek is,patrieből adrenalin rushal ki lehet hozni a 17 sec reloadod,úgye 12 db 431es ágyúról van szó :D Flamu már teszteli

    Ja és Platának is jó hír,a Napoli új skillje 11km -re húzza fel a másodlagosokat :D
    szal nemsokára lesz itt izgalom,a napolit linkelm a többit Flamu oldalán megtaláljátok


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.23. 23:42:04
  • pajer_csaba
    #21591
    Derült égből kérdés: Azuma vagy Yoshino?
  • Darun
    #21589
    CC75TENHLOOP
    D74XTENHLOOP
    NQOHTENHLOOP
  • pajer_csaba
    #21589
    Izgalmas csatamódot akarsz? Tessék. Csak nehogy a pöcörő rossz végére kerülj. :-P :-D

  • Plata
    #21588
    Mikor lesz már megint valami jó csata mód vagy event?
    Nincs kedvem játszani randomban mert mindig eszetlenül rosszak.
    Co-op unalmas.Nincs semmi jó t10-es játékmód.
  • Caliph
    #21587
    :D
  • Darun
    #21586
    A következő frissitéssel a BB-k egy új ficsört kapnak.
    Bismarck evade maneuver
  • mumus70
    #21585
    nekem 15 K kapitány xp jött
  • Caliph
    #21584
    köszi,gondolom a töklámpás kontiból se esik lópikula se most már :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.18. 17:24:19
  • mumus70
    #21583
    SPOOKYOMEN
    3 camo, 1 töklámpás konténer elvileg!
  • Plata
    #21582
    Eszem megáll,köszi.
  • Caliph
    #21581
    modstation

    telöltöd,telepíted,szépen beikszelgeted a neked tetsző modokat és magától felrakja,játékon belül max az UI meg HUD modokat kell egy kicsit állítgatni,a fogaskerekekre kattintva pl a map fölött
    szépen leírja mit csinál a mod,sokszor még képet is mellékel hogy néz ki. teljesen legális,nem lesz banán miatta.
    Ha a játék frissül ,akkor pár nap mire a modokat utánna állítják és újra működnek. megjegyzi a beállított modjaid és ha frissült a játék,és beállították a modokat is,egy kattintással felrakja a korábbi verzióban használt modjaid

    külön vannak szedve UI modok,csatában segítő modok,meg vannak skinek is amit pl megváltoztatja a hajó kinézetét,de ezt cska te látod,hacsak másnak is fent nincs az adott skin

    ja és a téképet tudod növelni,illetve kicsinyíteni a numerikus + és - gombokkal,én nagyobbat állítok mert öreg vagyok és nem akarok csipázni hogy mi merre :D szal érdemes megnövelni a térképet
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.16. 21:07:24
  • Plata
    #21580
    Ok,kezdjük az elején,mi a túrós bukta az a mod station? XD
  • Caliph
    #21579
    rakd fel a mod stationt,hivatalos wg cucc,aztán bejelölgeted a neked tettsző modokat,és magától felrakja. ezek mind hivatalos modok,amik ott vannak,nem lesz belőle baj.
    hud tök jó,mutatja mennyi hp maradt az ellennek,frissíti ha spotolva van. van heal segítség,mutatja mikor kell ellőni a repair partyt,mikor tudod healelni a maxot
    van ami mutatja a spottolt torpikat a térképen,mint a subnál. aztán a térkép mellett kiirja a becélzott hajó statjait,ez leginkább abban segit hogy van e torpija és mekkora a hatótávja,ha közel jön valami
    nagyjából ezek a fontosabbak amit mindig használok

    ja meg a saját másodlagos és légvédelem hatótáv is ki van iratva,jól tud jönni a légvédelemnél
    a térképen meg be lehet állítgatni különböző színes köröket,nekem az álca távolság a lőtáv,torpedó hatótáv,radar/hydro hatótáv szokott bejelöleve lenni. így pl füstben lévő ddnél látod mikor ér be pl a radar körbe és lehet tolni
    a képen a sárga a max lőtáv,a zöld szaggatot a concelment,a kicsi a másodlagos a még kisebb kék emg a légvédelem

    ja és csapattársnál pl látom spotolva van e ami szintén nagy segítség

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.16. 19:52:00
  • Plata
    #21578
    Szent pampuska,neked meg milyen a játék?
    Hogy lett ilyen a kijelződ?Talán mod vagy nem vettem valamit észre a beálításokban?
  • Darun
    #21577
    Pont ezért mondtam. Ha jól rémlik, maga a hajó egy Kuma. Aminek mondjuk T4-ben van oldalpáncélja, de azt sztem egy 457-es löveg mindenhonnan is overpeneli.
  • Caliph
    #21576
    torpikat szült épp,és fordulóban volt,sztem pont olyan szögben kaptam el. így is egy cita lett csak belőle. többit nem néztem de gondolom pár pen a többi vagy nem talált vagy overpen.
    de tessék,elemezd,valamiért nyomtam egy screenshotot,biztos kárörömömben :D
    papiron overpennek kellett volna lenni mindnek,de ugye az egy dolog hogy papiron hogy kéne működni,és a játékban hogy működik :)


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.16. 16:22:33
  • Darun
    #21575
    Azért az érdekelne, hogy lehet Yama-val citadellt lőni neki xD
  • Caliph
    #21574
    én is a dockyardot tolom,most kéne hozni 200k sebzést egy meccsben ,tegnap 3k sebzéssel maradtam el,még volt hajójuk,meg volt idő is , de kipontozódott az ellen
  • Plata
    #21573
    Brawl-on találkoztam valami rém fura BB-vel,de isteni nagyot ütöttem bele,első sorozattal 52k.
    Mostanában nagyon keveset játszom,nincs jó játékmód ami érdekelne,a randomtól teljesen kikészültem és felhúzott.
    De észrevettem hogy most van Brawl amiben elővehetem a német BB-t.
    A dockyard küldikkel is totál elmaradtam,pedig az első pár hetet rendesen toltam,mindig hamarabb kész voltam a heti küldikkel mint hogy jött volna következő,de mióta lelombozott ez az évfordulós event meg hogy nincs értelmes játékmód elhanyagoltam és totál lemaradtam.
    Fogalmam sincs hogy lehet megnézni azt hogy mennyit sebeztem,de kurfürsttel pár brawl-t amit mentem az elég jó volt,általában 100k felett sebeztem.Kivétel az amikor kifogtam egy afk Bb-t meg két öngyilkos Dd csapattársat,ott nagyon hamar szétkaptak alig tudtam vissza lőni.Szerintem a brawl csapat összeállítás néha rohadt gáz,szinte mindig nálunk van az öszes öngyilkos Dd az ellenségnél meg minimum radaros cruiser van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.10.16. 08:46:25
  • Caliph
    #21572
    nálam utsó előtti. yamával sikerült telibeverni,egy cita meg a hpja nagy része elment,aztána a maradék párezret lehúzta egy csapattárs. még egy ddt sikerült kinyiffantani,aztán hatalmas buko...87k sebzéssel csapat első voltam,a többiek nem tudom mit csináltak,mert még az én sebzésem is semmi t10ben :D
    alap szabály h tierx10k sebzést minimum kéne hozni
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.16. 08:25:59
  • Darun
    #21571
    Tegnap láttam én is, de utolsó lett, szóval csak jót mosolyogtam.
  • Caliph
    #21570
    ma este szembejött az első Kitakami :p
  • Darun
    #21569
    Én konkrétan Day1 az első csatában találkoztam vele. Rankeden.
  • pajer_csaba
    #21568
    Én Lushün-t még nem láttam Tier X-ben...
  • Darun
    #21567
    És mivel op a hajó, nagyon nagy játéktudás sem kell hozzá. Nem véletlen nem örülünk, ha pénzért árulnak T10-es hajót. Az viszont látható, hogy van rá igény. Hány Brisbane-t/Lüshün-t/U-4501-t láttatok day 1? És mindezt azért, hogy pár hónappal az Armoryba kerülés előtt powerkodhassanak vele. A pénz nagy úr.
  • pajer_csaba
    #21566
    Azért ez bmeg... és 17k sebzéssel még így is középmezőny... lol

  • ozimak
    #21565
    Eleve a tény, hogy t10-be rögtön "be tudod vásárolni" magad mindenféle előzetes tapasztalat nélkül. :/
  • Darun
    #21564
    Azért 4 hét alatt ki lehet szedni annyi tokent ;)
  • pajer_csaba
    #21563
    A válaszodban ügyesen felvázoltad a problémámat... :-D
  • Darun
    #21562
    Ezért érdemes egyszerre több ágat húzni és/vagy áganként csak 1-2 hajót megtartani. Az alap 300 xp-s tokeneket mondjuk coopban is le lehet szedgetni. Az tény, hogy nem adja őket túl gyorsan, viszont elvileg végtelen lehet, tehát aki 24/7 ráér és tud jó meccseket is menni, az akár minden tokenes jutalmat is kiszedhet.
  • pajer_csaba
    #21561
    Én már annak is örülnék, ha csak a Tier VIII-as hajót ki tudnám venni, aztán elgyűjtögetem az XP-t addig, amíg official benne lesznek a tech treeben, de amilyen qrwa lassan lehet szedegetni a tokeneket, a büdös életbe nem lesz meg... :/
  • Darun
    #21560
    A Bungo 20k dublon és ez egy Tech tree hajó. Egy prém hajó nyilván drágább, hiszen kap camo-t, ráadásul az ARP különleges ARP camos, megkapja a T10-es perma eco pack-ot és bármilyen kapitány beleültethető átképzés nélkül. Ráadásul a 4501-ről messziről ordit, hogy mocsok op. Ehhez képest nem érzem irreálisnak az árazását, ahhoz képest viszont igen, hogy ezért mindössze egyetlen "hajót" kapsz egy játékban. Ennyi pénzért hány játékot lehetne venni, ami sokkal szórakoztatóbb? De van akinek semm nem drága.
  • Darun
    #21559
    Ha jól emlékszem a Yama is valami hasonló áron volt, pedig az ráadásul tech tree. (az ARP volt prém shopban, de igazából ez csak egy Yama ARP skinnel)
  • ozimak
    #21558
    Vaaagy: 48k RB pont :D A hülyének is :D Hát még a Normandie camoért sem adnék 70k szenet :D Pedig van vagy 520k
    Jaa amit te mondasz az nem a 60 ezer ft-os admiral pack? 43 csak a hajó 3 pontos kapitánnyal.
  • Darun
    #21557
    Már van ilyen. A mindenféle eventes prém kontik, amikből kicsit nagyobb százalékkal eshet hajó, mint az SC-ből.
    A sub meg azért ilyen drága, mert egyrészt T10, másrészt kapsz mellé egy csomó értéktelen vackot. Am később armorys lesz, szénért.
    Ami "érdekesebb"... Sampén. 1110 prém nap? Vagy +18k dublon? 380k szén? :D Egy T8-as hajóért?
  • ozimak
    #21556
    Mióta nerfelték a "supercontainer"-eket azóta ez van... Már csak a neve "super". Nem csodálkoznék, ha belátható időn belül megjelenne valami "hyper super" konténer. Amit természeretesen csak szekvenciális bundle végén vehetnél meg 3-4000 dubi//ft/db áron.Na persze ahhoz hogy felnyisd a szekvenciális részt, először össze kell gyűjtened az összes "hyper super" token-t :) Ja éspersze a premium battle pass végén megkapnád a felét a szükségesnek ;) Vicc az egész már... Tier 10 subot "hozzádvágják" a premium shopban, potom 43 ezerért? :) Többszörösen megkérdőjelezhető. Teljesen vérszemet kaptak,
  • Plata
    #21555
    A szuperkontikat pénzért vetted?
    Mert ahhoz képest nagyon lószar a loot.