21941
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • whiskeyman
    #21421
    Imádom a 9-es rankedet....a legjobb hajók itt vannak
  • Caliph
    #21420
    rárakhatod egy tier 7es hajóra,örökre megmarad rajta és az alábbi extrákat adja ami oda van irva. viszont hajóhoz kötött,szal ha ráraktad nem rakható át másikra
    A régi rendszer perma camojához hasonlóan működik
    az economy tabban lehet rárakni,ahol a szürke zöld kék piros százalékos bonusokat is be tudod rakni.
    minden hajóra vehető ilyen bonus pack dublonért,
    ott balra a képen


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.08. 13:06:46
  • Plata
    #21419
    Most először értem el a max szintet battle pass-ban.
    Valaki felvilágosítana hogy ezzel a jutalommal mit kell kezdeni?
  • Caliph
    #21418
    persze,tisztában vagyok vele,hogy a szar meccset nem nézné senki. irtam is hogy az összes csillagkép összeáll,akkor lehet vele alkotni,mint minden mással is... btw én még egy kört se mentem a sajátommal... :D
  • Darun
    #21417
    Elve Yt-ra főleg olyan vidiket raknak fel, ahol jó eredményt érnek el. Lehet akármilyen hulladék egy hajó, ha úgy állnak a csillagok és az RNG is a kegyébe fogad, bármilyen hajóval lehet epic kört menni... de attól még hulladék marad, mert a meccsek 99%-ban meg totál haszontalan. A sub eleve egy szélsőséges class, mert vagy nagyon jó eredményt érsz el vele, vagy utolsó leszel.
  • Plata
    #21416
    Én rankeden ma találkoztam egy afkolóssal. :D
  • Caliph
    #21415
    i-56. pont flamunál néztem egy vidit,amkor összeállt vele az összes csillagkép... :D

  • Plata
    #21414
    Hatos DD-vel mentem hogy meg legyen a napi nyertes csata,találkoztam egy szintén hatos tengeralattjáróval,próbált pingelni de hármat is kikerültem,majd eltalált vele,de már túl közel voltam és oldalt,fölé mentem és elkezdtem rá dobálni a hordós rumot,mire feljött és én pont felette voltam. XD
    Persze meghalt és én is sérültem,de nagyon poén volt. :D
  • Caliph
    #21413
    ad a rák annyit ezeknek,egy tizesre gondoltam :D
    vagy éves prém,mert már csak pár hónap marad,aztán annak az értékét megadja dubiba úgyis.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.07. 12:11:47
  • whiskeyman
    #21412
    50k-t vegyél...100k dubiból bőven kijön minden :D
  • Darun
    #21411
    Igen, főleg hogy már arra se nagyon van eventes akció.
  • Caliph
    #21410
    szülinapi kuponból még mindig a dublon éri meg igaz?
  • mumus70
    #21409
    Á, megvan, köszi szépen! Émmeg feszt belépkedtem a weboldalra kilépve a játékból eddig! :-)
  • Caliph
    #21408
    bal felső sarokban rákattintassz a nevedre,aztán a megnyíló menübe activate wargaming code vagy valami hasonló
  • mumus70
    #21407
    Ezt már másoktól is hallottam! De ott hol a bánatba kell?
  • Plata
    #21406
    ne az oldalon hanem launcherben vátsd be.
  • pajer_csaba
    #21405
    Próbálnám, de a kódbeváltás valamiért meg vagyon dögölve a WG oldalán... :/

    Frissítés: pár perc(!) töltés után sikerült aktiválni a kódot.
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.09.04. 20:34:42
  • Darun
    #21404
    OMENLOOTMER2023

    (remélem még használható)
  • pajer_csaba
    #21403
    "Nem iszom, nem cigizem, tehát tellik rá." :-D Viccen kívül szerintem arra gondolt, hogy a boosterekre valót tudod kifarmolni, amaradék szinteket meg lejátszod. Szerintem ez kb reális, persze ehhez az is kell, hogy egész évben ne költsél semmire dublont.
  • Plata
    #21401
    Hogyan szödsz te ki annyi dublont?
  • pajer_csaba
    #21401
    Én kiszedtem a Lüshunt. Az ágyúi teljesen feleslegesek, nagyobb sebzést csinálsz, ha megdobálod az ellent kövekkel. A DT szintén alig sebez (közvetlen közelről torpedóztam CA-t és BB-t, mindkettőt fél salvoval (5-5 torp, mind talált), a CA 60%, a BB 70%-on maradt), viszont hatalmas a reload time. Szóval Tier X, de minek?
  • Darun
    #21400
    Azért a játékból ki lehet szedni annyi dublont, hogy évente egy DY meg legyen. A BP úgy is egyre kevésbé megérős, a hajócserélős lehetőséggel be lehetett szerezni pár goldos hajót szénért.
    Azért itt is vannak kevésbé hasznos vagy pótolható egységek (A Marboro pl nem valami jó, a 7 Province helyett jobb a Grau, a Schrödert sem érzem olyan must have op hajónak). Viszont T10 hajó eddig csak a Rico volt, szóval már ezért érdemes megfontolni.
  • pajer_csaba
    #21399
    Hóki-móki, az utolsó jól kinéző ángelus BB...

  • Caliph
    #21398
    szeretem,főleg a deep water torpit....de jack redbull még jobban szeretem :D
  • Darun
    #21397
    PTS-en kivettem, de kipróbálni persze nem lehetett. Múlt héten találkoztam már egyel az eventes csatában, bár végül ő halt, nem volt kellemes élmény a találkozás vele. Ha szereted a DD-ket, sztem érdemes belefeccölni az időt.
  • Caliph
    #21396
    hű ez a dockyard dd jónak néz ki...el is kezdtem grindelni,de egy nap után úgyvagyok vlee hogy ott basszák meg,inkább elmegyek este pizzázni meg inni a haverokkal :D
    ja és mindkét havi szuperkontiban flag volt
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.01. 15:15:21
  • Plata
    #21395
    T6-ot kifejlesztettem,látom tényleg érdekes,van rajta füst,ami a Halland-on nincs,van rajta radar is,de a torpedója csak 10 kilóméter,halland-é 15.
    Hú de eltoltam.valami dilinyós kapitányt tettem bele,6 skillel,állandóan pofázik. Xd
    Fogadok ennek van egy rejtett nulladik skillje,szófosás.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.31. 11:50:50
  • Plata
    #21394
    Ó köszi,az el van kezdve,de talán t5?
  • Caliph
    #21393
    európa vonal,gdansk vagy mi a vége
    most jöttek be pár hete,asszem t8tól mind radaros,viszont kis hatótávú és rövid ideig



    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.31. 11:22:10
  • Plata
    #21392
    Hát az acél kiesik,mert azt mindig elköltöm ha van egy kevés. :D
    Új dd vonal alatt melyiket érted?
  • Caliph
    #21391
    Smaland lett volna akkor a neked való,az lényegében egy halland,csak van radarja is,viszont 2 csővel kevesebb torpija van :) sajnos már nem megszerezhető,hacsak egy scből nem esik ki

    illetve mint korábban irtam,a pán ázsiai ddknek felrakható füst helyett radar :) illetve az új dd vonal szintén radaros ddket adott
    vagy ott van acélért a ragnar,de arra nem adnék acélt :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.08.31. 10:34:09
  • Plata
    #21390
    Most az angol DD-k nem tetszenek vagy mi?
    Egyébként miért baj az ha van neki hydro,szerintem jó.Nekem radaros DD kellene még. :D
  • mumus70
    #21389
    Ezeket mind ki kellene venni a játékból! Pont olyan kis g.ik, meg idegesítőek mint a WoT-ban a kerekes kis szarok! :-) :D
  • Caliph
    #21388
    sztem az angol füst a legjobb ,kevés ideig tart,de mire vége már kb lőheted is a kövit,és van belőle sok :) + hydro,ddk ellen halálos dög tud lenni
  • Plata
    #21387
    Hát végül kipróbáltam a kalózkodást.Érdekes járgány,az eszement hosszú idejű Hydroacoustic search fura.Majdnem 3 és fél percig működik.A füst viszont gyenge neki.
    Angol zászló + jolly roger nagyon jó. XD
  • Plata
    #21386
    Hát sajnos szenes hajó nem mostanában lesz,legalább egy év mire ki farmolok egy újabb hajóra való szenet.
    Research pont még nem elérhető nekem.
    Vagyis valami 600 talán van,kaptam valamiért.
  • whiskeyman
    #21385
    Acélért Z-42 vagy Vampire II. Igaz research pontokért lehet csak megszerezni, de az eddigi legjobb vétel volt. Anno kivettem szintén RP-ért a Sevastopolt, de sajnos nem jött be, kár volt elpazarolni érte a drága RP-t. A következő az Illinois lesz, de az még legalább 2 hónap mire ki tudom venni.
  • Caliph
    #21384
    pán dd...de akkor ne ha shima sem tettszik. akkor inkább daring. gyorsan töltő de rövid ideig tartó füst,hydro,jó torpik,360ban forgó jó ágyúk. csak a tech sor kb a kilencesig szenvedős :D
  • Plata
    #21383
    Pán ázsiai cruiser vagy DD?
    Ha azt mondod a Daring jó akkor bele kezdek,meg is vettem free Xp-ből a t6 angolt.

    Kipróbálni csak este tudom.Most csak beléptem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.30. 12:21:30
  • Plata
    #21382
    Hát a shimával az a bajom hogy félóra mire a torpedó újra tölt,plusz lassú a torpedója.
    Egy argentín t5 cruiserem is van.Bár arra nem emlékszem honnan,lehet az is early event. :D