World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nem veszítessz semmit ha kikapcsolod
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Max ha nem tudom elég sűrűn a foglalást zavarni.
Amúgy meg: "Különben is asszimetrikusokon is sok hülye van,simán egyedül nyerek CV-kkel meg sub-al is." vö. "Már 8 killes CV csatám is volt asszimetrikusban. XD"
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.12.30. 13:15:11
A csapat hülye volt és egyből neki az ellenségnek,a botok meg még hülybbek voltak,négy beállt a bázisra foglalni,ők könnyű célpont voltak,két csatahajó meg egy sziget mögött nem tudom mi a szart csinált,ott álltak mint a faszent.
Sőt Maine-el is volt egy jó sok killes csatám.
Egy rakás cruiser bot csak állt a bázison.
A csata vége felé még előkerült a pálya másik végén egy cruiser bb,akik akkor indultak meg a bázist foglalni mikor fel spotoltam őket,szerintem addig nem is mozdultak.
Akkor tök egyenesen neki a bázisnak és nagyon könnyű célpont voltak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.30. 13:08:28
Én általában azokat szoktam reportolni, akik a csapatot szidják csetben, majd alattam végeznek a listában.
Plata, ha nem haragszol azért CV-vel meg subbal a legkönnyebb végig sunnyogni a csatát anélkül, hogy egy lövést is kapnál - addig amíg a csapat elhull de azért kiszedik a botok nagy többségét - így neked már csak két-három sérült bot ellen kell eljátszanod a Hero of the day-t... Úgyhogy annyira azért nem reklámoznám ezt az egyedül carry-zést. Csináld meg ugyan ezt amcsi CA-val egy párszor, és elhiszem, hogy fsza vagy.
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.12.30. 12:40:03
Magasról teszek rá ha feljelentenek azért mert nem úgy játszom ahogy.
Különben is asszimetrikusokon is sok hülye van,simán egyedül nyerek CV-kkel meg sub-al is.
Szinte minden 2. vagy 3. csatában feljelent egy agyhalott megmondóember - s valószínűleg a többieket is feljelenti - mert nem az elképzelése szerint játszok vagy játszik a csapat. Végigpofázza a csatát, ossza az észt. Ráadásul vannak esetek, amikor az ilyen játékos a csapat utolsója vagy kilövik. Persze van, amikor elöl végez. Ilyen is előfordul. De továbbra sem értem, hogy miért kell baszogatni a többieket már a csata kezdetétől fogva. Illetve feljelenteni.
Volt olyan csata, hogy tök jól ment a csapatnak. Csináltam 200k sebzést 5 kill-t, első lettem a csapatban és mégis feljelentést kaptam. Ráadásul végig mozogtam a hajóval, de nem azt csináltam, amire egy okostojás utasítgatott már az elejétől. Defend the base, defend the base!
Sajnálom, hogy ez a játék is a elWOTosodot és a kezdeti játékosállomány teljesen kicserélődött.
Ettől függetlenül mindenkinek jó szórakozást kívánok és jó szilveszteri bulit.
tech tree vonalból usában csak az nincs meg,japó kivégezve,britekből a drake vonal hiáynzik,meg a daring(nyolcasnál vagyok),németekből a z52 hiányzik,franciból csak a henri illetve a cherbourg vonal a nyolcastól,ruszkik megvannak,olaszokból a venezia a nyolcastól,pan europe megvan,pan asia megvan,pan amcsi a nyolcastól,holland megvan
szal lassan a végére érek a tech vonalnak :p
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.12.27. 23:17:44
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Egyedül maradtam a csata elején és nyertem még is.

Rendes orosz nincs,csak a chkalov.
De a chkalov nagyon érdekes,állandóan ontja a gépeket és alig fogy ki belőlük.
Van az az ops amikor jönnek fentről a hajók amiket el kell kisérni,ott a végén csak az a lényeg hogy bérjen 1 a körbe.
Akkor is megnyered.
Sajnos fejből alig jut eszembe operations neve,kivéve a cherry blossom,mert azt utálom. XD
Az oroszt azért is szeretem mert egyszerre dob le mindent,vagyis nincs több kör,az összes torpit egyszerre kidobja.
Bár gondolom a repcsikből azért van neki olyan kuva sok mert ruszki hajó.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.15. 18:22:04
Amúgy hogy carrized le az OPS-ot, ha a main task, hogy kísérd be a hajót úgy, hogy minimum 50% hpja még megvan, de kilövik még az út fele előtt?
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.12.15. 17:54:56
Háromszor lett meg vele. XD
Egyre emlékeztem,de három van belőle.
Jó lenne ha lenne olyan jó T10 CV is mint a Chkalov.
Nem is tudom honnan a ragyából szed annyi repcsit,lehet vele pofátlanul spamelni a repcsiket,t10 CV-kből meg pár kör után kifogy.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.15. 17:42:28
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Mert az OP. 😄
Kaptam is rá valami kitüntetést hogy egyedül toltam le.
Az ellenség simán befoglalt mindent,a csapat mega távolból lövöldözött.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.15. 10:39:44
Viszont a torpedója messzire lő,de hiába mert kb onnan spotolnak is.
ha meg valami közel jön,dd sub stb,arra meg tök jó a követős,nagyot fordul csak kicsi a hatótávja
persze távolságot tarts,mert ugye a shotgunning nerfelve van,szal 3 km alatt alig sebeznek a torpik,szal a legjobb ha a simát használod,és távolról :p
nekem mai superkontiból semmi értelmes,de az event végi megából esett egy arany konti,abból meg a prins van oranje :p
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.12.14. 10:10:53
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Az egyetlen nagy konténerből amit kaptam baromság jött,így rosz kedvűen de rányomtam az öszes kiskonténer kinyitásra.
Erre meg kaptam egy T8 hajót. XD
Plussz meg kaptam a fura T7 csatahajót,
Nem is tudtam hogy van ázsiai BB.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.14. 09:09:56
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
142 mikulás konténer és csak 2 T8 prém? 😮
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2024.12.12. 19:34:22
Megvettem szénért T8 Anhalt vagy mi a bánat prém T8 hajót,jó ez valamennyire?
Szuperkonténerekből megint balfaszságok jöttek,a legjobb 7500 szén volt meg 1000 dublon,többi szarság.
Az idén már legalább 100-at nyitottam bármi jó nélkül.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Gondolom operationsban ezért számít csak az elért pontok fele.
nagyon kafa ez az assymetric,nem is értem még mindig,miért veszegetik ki állandóan.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nem volt sok időm,de mentem egy két csatát subbal,két dockyard küldi kész lett.
Sub torpedós és valami free xp-s.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
osszeségében nem rossz
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
megvan,jobban el se dughatták volna
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.12.05. 16:45:02
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.04. 00:04:28
Operation cherry blossom.
Úgy tudtam.
Engem folyton ott szivatnak,na meg szerintem sliffel scak azt kapom.
Mindjárt felmegyek én is tolok párat,de más játékban is van most téli event,eltököltem az időt a sütögetéssel meg kergettem a halakat,vagy ők engem mert túl nagy volt és megevett. 😄
Klingon lékhorgászat veszélyes.
Már sikerült egyedül is nyernem cv-vel.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.12.03. 23:41:14







