World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Bár úgysincs rá esélyem.
ugyanez igaz,ha 10 csatát tolsz bármelyikkel,nyerhetsze egy kutozovot,ha dd ca vagy bb vel tolsz 10 csatát,akkor meg egy georgiát
április 3ig lesz teszt szeró
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.03.25. 10:18:44
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De mivel elnyomtam a telón utólag nem találtam meg. 😞
Szeretem a pommern-t,olyan mint egy T9-es G Kurfürst.
a zászlókat is el lehet adni jó pénzért,1000 darab felett voltam mindenből,és nem is nagyon használom őket,randomban meg coopban meg operationban nem kell,randomot és kláncsatában illik,de azokat nem tolom
szal 500 darabokat eladogattam 3 milla körül zászlónként
és maradt is 500 mindegyikből szal jut is marad is
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.03.16. 11:15:06
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
szal egyensúlyozni kell ezekkel a hpval,mert kevesebb hpnál erősebb,de ugye van heal is,de ha feltöltessz,elbukod az előnyöket,cserébe kevesebb hpról ha kapsz egy focust vagy pár citát,akkor mehetsz a kikötőbe
pár patchig lesznek bent,aztán elveszik őket,szal dubit ne költs rájuk. van küldi,vagy free xp amivel nyithatóak. 3 darab van,metz ,viasma,oregon
ja és még fejlesztgetni kell a speckóképességeit is,de addig nem jutottam. illetve semeddig,egyik hajó sem vonz.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Operationsban a csapattárs már kezdésnél kb fél hp-n volt. 😮
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.02.14. 15:18:44
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
szóval hamarosan érkezik ,azt nem tudom h külön játékmódban,vagy teszt szerverre,de valamilyen módon nem holnapi,hanem a kövi patchben.
a végleges játékba kerülés várható 2025ben,szal előbb teszt,ami a közeljövőben várható
csak gyorsan átkattintgattam,lehet valamit félrenéztem vagy kimaradt,de egy órát nem vagyok hajlandó végignézni 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.02.05. 10:52:01
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Én remélem az oroszok maradnak egyben,azért jó vele játszani.
összességbe sztem erősödik a cv,hiszen a támadó raj kerül csak AA tűz alá,a többi fent kering hatótávon kívül. szal pl a midway bombázói,4x3 repcsi,támad az első 3 ,a többi 9 biztonságban fent,aztán ha vége a támadásnak támadhatsz a kövi 3 al. cserébe kisebb lesz a dam,mert mert ha a támadó 3 gépből lelőnek 2,akkor csak egy repcsi fog sebezni. És a támadás után felrepülő maradék repcsik is kapják a sebzést amig travel módba nem vált,szal simán bukhatod az egész támadó rajt...valszeg több repcsi fog hullani az új módban
nem beszélve arról,h travel módban gyorsabban ottvagy az új rajjal a csatában.
Hakut is átdolgozzák,ugye eddig két repcsi támadott a torpedósnál,ha egyet lelőttek buktad a dam 50 százalékát,és szinte mindig lelőtték ,mert kevés a hp a repcsin. az új módban 3 támadó lesz,de a torp sebzést nerfelik
az orosz cvkre vagyok kíváncsi,ott mi lesz,hogy megint támad az egész raj egyszerre,vagy feldarabolják ott is
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.02.05. 09:37:32
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
We haven't forgotten about changes to aircraft carriers and AA. After testing the concept last summer, we were pleased with the results but identified the need for balancing, UI improvements, and more polishing. Based on feedback, we've made adjustments and are ready for the next phase.
Aircraft will have three modes: Travel, Attack, and Recon. The goal is to improve the player experience, as the first iteration wasn't intuitive enough.
Here are some changes compared to the previous test:
Recon Mode, which allows you to descend and spot enemies, is going to be simpler and more immersive.
Defensive AA Fire will no longer prevent planes from spotting—a change made after player feedback showed the mechanic was too complicated.
Priority sector will now cover 360 degrees around the ship and buff AA damage.
A new AA consumable is in the works, with details to be revealed later.
It will be clearer which planes are dangerous and which are not.
The speedometer will return.
Aircraft carriers will still be able to use their secondaries as main guns when not controlling the aircraft, and Fighters and Patrol Fighters will no longer be able to spot ships.
Additionally, some Commander skills for aircraft carriers will be reworked. We're also considering a mechanic that provides a small chance to dodge AA fire, allowing you to deal some damage even against strong defenses. AA bubbles will also receive improvements.
If you haven't tried the new mechanics yet, now's the time, as we plan to release them in 2025. Stay tuned for more updates on our website.
Telón láttam,egy GTA-s hírt olvastam el ott volt wows reklám meg hogy jön a franc tudja milyen peccs.talán 1.14?
Csak is azért rémlik mert ott volt hogy jön vele a cv szopatás és az AA rework.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.02.05. 08:50:34
összeségében nem sokat változtanak,csak beraknak egy új repülési módot,amivel magasan spot nélkül gyorsan tudnak repülni a repcsik,csökkentve a támadások közötti időt(ez mondjuk erős buff)
aztán van a recon flight,ami lényegében a mostani repülés,van spot,de lőhet is rád az aa,és van a támadás ami szintén ugyanaz mint eddig,annyi különbséggel h a támadó rajból ha lelőnek egy repcsit akkor nem veszi át a helyét másik
AA ben is lesz változás,a deff aa már nem vakítja meg a támadó repcsit,a priority sector 360 fokban lesz nem csak azon az oldalon amerre nézel
lesz valami új AA consumable,de erről is csak ennyi ,hogy lesz 😄
a cv ágyúit használhatod úgy mint bármely más hajóét,ha nem repcsit irányítassz,amúgy automata. illetve lesz egy kis átdolgozás a cv kapitány skillekbe is.
egyelőre ennyi az infó a teszt óta,ami változik,a többit lehetett próbáni a teszten
ja még annyi hogy a vadászok többé nem spotolnak,ami sztem jó változás,szal nem lesz olyan h dobsz egy fightert a dd fölé,és spoton tartja még ha te mást támadsz is
az új utazási mód: nem tudom azt hogy akarják megoldani,hogy pl shinano az ap pattogós bombával simán kiüt pl egy nakhimovot. ráadásul úgy ,hogy gond nélkül átrepül sérülés nélkül az egész ellen csapaton,ráadásul nagy sebességgel,és közvetlen támadhatja a nakhit,aminek gyenge az oldalvédelme...két három ilyen támadás és a nakhi mehet a kikötőbe,és kb semmit nem tehet ellene,repcsit nem lehet kimanőverezni,max dobhat pár vadászt de simán átmegy egy támadás a vadászok mellett is
eddig ugye vagy mentél egy nagy kört a térkép szélén ha cvt akartál támadni,ami idő,vagy át kellett repülni pár ellen hajó légvédelmén ami meg repcsiveszteséggel járt
vagy hogy oldják meg az fdr,aminek pont a lassú repcsi volt az egyik hátránya,most azzal is gyorsan átrepülsz bárhova travel módban
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.02.05. 07:25:07
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Jön a Cv peccs.
Vajon jók lesznek még valamire utána?
Nekem nagyon bejön a Louisiana (Tier 10 tech), jobban mint a 9-es szenes Kearsarge, a majd 4,5 km-es plussz lőtáv miatt, illetve az elsőnek 50 kaliber hosszú csöve, a 9-esnek mef csak 45-ös, így gyorsabbak a Louisana lövedékei.
Bár a Kearsarge repülői ultra brutált ütnek, átlag 9-15 000 sebzés, plusz tűz.
nekem a jinan lesz a nyerő,most kapott kis buffot + a torpik is durvák rajta és assyban kb csak 1 helyben kell állni és jönnek hozzád 😄 és a füst is gyors reloados
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.01.22. 14:41:06
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
az a bajom nekem is,hogy megvettem a starter packot dublonért,aztán vagyok olyan fukar h sajnálnám ha menne a levesbe az a párezer dubi...sajna a hajó sem különleges,de úgy voltam vele hogy rövid dockyard,kevés farmmal meglehet. most az utsó két küldire sztem el fog menni pár napom,kevés időm van kockulni
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
de az utsó az húzós lesz 😄 sztem cirka 3millát választom,jinannal,torpik illetve füstben ülős az első terv,aztán meglátjuk hogy haladunk. kár hogy operationsból csak a felét számolja mindennek
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
G Kurfürst-el szeretek oda menni a másodlagos miatt és a sok ágyú miatt,Maine a sok ágyú miatt jó,ha T11 cruiser odlalba fordul és megtalálja akkor jó pár citadellét kaphat.Plusz egész jó távolból lehet vele operálni.
Yamato-t is a sok ágyú miatt szeretem és a lőtávolsága miatt.
Sliffet nem szeretem ott,állandóan gyújtják a dd-k meg crusierek. múltkor két ágyúmat is kiszedték,meg az összes torpedót.
A másik t10-es német BB is elég jó ott,elfelejtettem a nevét. 😄
Most kezdtem húzni angol BB-t,azzal még sok tapasztalatom nincs.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.01.21. 16:45:46
korán nem jó bombázni,mert el kell kapni a menekülő atagot,meg még leszedni 50 repcsit,mellékküldi
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.01.21. 16:38:34
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
G. Kurfürst ott nagyon jó,a másodlagos és a rádió vagy mi a franc képessége miatt.
Ha kapásból befordulsz balra akkor kikaphatod a DD-ket.
A 25+ km lőtávolságú hajók is jók,mert biztonságos távolból kiszedik a fő célpontot.
Azokat Tier 9 felett úgyis T11 cruiserek és DD-k védik.
Vagy olyan CV kell aminek a bombázói mind egyszerre dobják le a bombát.
Aminek több körben dobja le a bombát a repcsije nem jó,a két torony leszedi őket.
Ha figyeled az NPC mikor küldi a bombázóit és azok fedezékében mész akkor egész jól oda lehet csapni.
Chkalov-al csináltam meg úgy hogy a reptér szét volt bombázva mire az utolsó része jött az operations-nak.
De túl korán nem érdemes bombázni,akkor azt hiszem nem sérül.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.01.21. 16:23:59
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿

Mire kilőtték még a közelbe sem értek.
Nem kicsit voltam pipa,de nem szóltam semmit,csak eldöntöttem többet nem megyek. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.01.14. 20:43:42
az operationök sokszor még simaként is nyögve nyelősen mennek 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.01.14. 20:37:30
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Voltam flagship operationsban,durva szívás lett,amint megjelent az első spéci Bb az egész idióta banda ment oda kilőni,magra hagyták a raptort,mondanom sem kell szarrá lőtték,hiába próbáltam a hajóm testével is védeni.
szerk: most látom hogy az event pass végén van,akkor oké,az meglesz
btw az xp elég jól jön az új flagship módban,szal lehet rá tolni a kék-piros boostereket free xpt farmolni,vagy kilences hajót húzni tizre,nekem pont jól jön a marseille vonalhoz
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.01.14. 19:53:58
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
szal összeségében a 30 másodperces erős air strike miatt egy kifejezetten jó kis könnyű cirkáról van szó,én ki fogom húzni az arany oroszlán mellé,majd ha kijön earlyből
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
persze prémek , rp shipek nagy része sincs meg,de van jópár..szal ha jönnek az új hajók,és ha még erősek is,mint pl most nemrég a libertad vonal,vagy van funny button,akkor a népek ugranak mint gyöngytyúk a takonyra.
Az új holland vonalat még nem csekkoltam mit tud,de ugye most amúgyis early accessben van dublonért,de hülye aki erre költ,mert lassan jönnek sima tech treeben is.
viszont vannak ilyen hülyék,mert már láttam csatában őket,szal adott a válasz is: bevételt jelent nekik,mert van aki hajlandó perkálni azért hogy pár héttel hamarabb tolja őket mint a plebs 😄
amúgy a nemrég bejött vonal az 2021 vége volt 😄 tudod,most 2025 van 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.01.14. 09:52:12
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
én erősen gondolkodom de akkor úgy emlékszem azzal csináltam,sok hp repcsik,felszáll,a hatból egy eldob,néggyel támad bombáz,eldob mehet a kövi,még a repcsiből is nehezen fogy ki mert sok a hp,és t4-5ben nem sok AA van
Próbáld ki akkor a cirkás megoldást,ddre célozz meg könnyű cirkák torpedő vetőire
vagy ami még jobb lehet,valami brit csatahajó,és csak He.a 10es conquerror,pont erre van építve,és a brit He amúgy is erősebb
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.01.13. 19:54:53
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Egy összejött,cserébe az összes ellenséges hajót felgyújtottam,legalább egyszer. XD
én assiban csináltam,angol t6os cv-vel,szőnyegbombázó,jól adta emlékeim szerint. de jó lehet valami HE cirka is,főleg ddkre célozva,valami golyószóró,atlanta smolensk,jinan stb
húzz bele bakker,az még az 5 szint,én a hetesnél vagyok és már durvul 😄 a nyolcas küldiket még nem is néztem,de a hetes se egyszerű. vagy legalábbis amig rá nem jössz mit kell
15 kill subbal,arra tök jó coopban a japán prém,150 repcsire a bearn tökéletes,szintén coopban,odaállsz az ellen cv mellé és dobálod fightereket
55 cita assiban wisconsinnal gyorsan megvolt.
commander xp boosterral randomban vagy assiban szintén jól jön...többit még nem néztem 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.01.12. 23:06:34
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Az incapacitations ribbon-t szerintetek mivel érdemes farmolni?
Akármivel próbálom nem jön,bezzeg citadella dögivel,de az nem kell.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.01.01. 17:31:33
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.