21941
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Caliph
    #21501
    na kihúztam a yodot,esett 1500 acél a scből. megérte :D
  • Plata
    #21500
    Mondjuk német hajóm is pont ezért nem volt,de arról kiderült hogy rossz ötlet volt mert a német BB pont nekem való.
  • Plata
    #21499
    Hát nekem egy darab ruszki verdám sincs,Yamato még vagy 300 ezer xp,vagy több.
    Most járok T8-nál.
    De ruszki nincs egysem mert világ életemben rühelltem a ruszkikat. :D
  • ozimak
    #21498
    A legjobb legendary modul szerintem a Yamatonak ás a Moskvanak van.
  • whiskeyman
    #21497
    Petro, Montana, Moskva, Venezia, Gearing, Z-52. Ezekre megéri. Az első 3-ra megvan, használom is.
  • ozimak
    #21496
    Az mák!. Nekem az 50 szülinapiból egy darab rb point-os esett. :) Mondjuk még mindig gyakoribb mint a steel.
  • Plata
    #21495
    Havi superkontiból kaptam 1500 RP-t.Meg 50 victor lima signal-t.
  • Darun
    #21494
    Nekem a Montin van, azt még küldiből szedtem ki. Elkezdtem a GoKu-t is, de nem sikerült befejeznem az utolsó küldit a változtatás előtt. A Repura viszont megvettem RP-ből és nem bántam meg (igy a hajó kemperből inkább brawler lett, de Randomban nem is szoktam játszani vele, Rankedre/CB/Drawl-ra meg jobb ez)
  • Caliph
    #21493
    akkor mire éri meg kiváltani? nem mintha lenne rá pontom,mert kivettem az ohiot,de majd egyszer :D
  • whiskeyman
    #21492
    Sajnos azt már régen nerfelték, így már nem akkora szám rá a legendary modul.
  • Darun
    #21491
    Tévedés! Legendary modul soha nem volt szenes. Amikor megvetted a T10-es hajót, kaptál hozzá egy küldisort, amit teljesitve lehetett megszerezni a modult.
  • Plata
    #21490
    Jah értem,akkor azért nem vettem észre,olyanom nincs,csak pár ezer amit adott battle pass,az meg még egy guriga wc papírra sem elég. XD

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.22. 19:02:04
  • Caliph
    #21489
    yepp...régen szénért adták,de a szemetek átrakták RP re(research pont)
  • Plata
    #21488
    Legendary modult honnan lehet szerezni?
    Bár gondolom armory,csak nem vettem észre. :D
  • Plata
    #21487
    Ma a napi első csatában egy des moines-t úgy lőttem telibe kurfürstel hogy maradt talán 20% élete.
    Másik engem a 9-es cruiserrel úgy kilőttek a csata kezdésénél hogy csak lestem.
  • Caliph
    #21486
    klasszisokkal jobb,főleg a sziget mögül orral püffögéshez. a lőtáv itt is annyi,16km meg egy kicsi talán,de a tűzgyorsaság nagyon jó.nagyon jól lehet vele támogatni a saját DDket,ott a radar is. persze figyelni kell,ha fokuszt kapsz ideje eltűnni,sőt akkor már lehet késő is :D
    ha meglesz majd rá a legendary modul,sztem kiteban is tökéletes lesz,szépen seggel égeted,ha meg rádlő akkor gyorsítassz lassítassz,a legendary modulja pont erről szól,pár sec alatt max sebességen van
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.22. 13:14:51
  • Plata
    #21485
    Én is azt akarom húzni,már a 9-esnél tartok.De félek tőle,a kilences is tök érzékeny.
  • Caliph
    #21484
    tegnap meglett,de ezzel jobban barik vagyunk,a gyors töltés valamennyire kárpótol. még nem mentem vele csak pár kört,de úgy érzem szeretni fogom. ma jön a takahashi-yodo húzás,aztán megnézem t8ban mim van még amire érzek lelki erőt hogy felhúzzam,de valszeg én a yodoval lezártam a húzási szezont. ráfekszek a battle passra meg a dockyardra ha lesz kedvem

    Takahashit szeretem jó a lőtáv,sok ágyú,bár a sebzése semmi,de leglább jól gyújt,na a meg a torpikkal lehet meglepetést okozni a rusholó hajóknak :P
    a páncél viszont nulla,sokszor attól is meghalok ha mellém lőnek :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.22. 10:29:12
  • whiskeyman
    #21483
    Nyugi, a Des Moines-nak sem lesz nagyobb :D
    Mert ugye nem lőtávra húzzuk az amerikai cirkálót...
  • Plata
    #21482
    Ez 2.3 milliárd xp,de már megnéztem közben rendesen,ezt nem nekem kell egyedül megszerezni,hanem az összes játékosnak.
  • Plata
    #21481
    Én szerettem volna egy T8 prémet,de ez van kaptam T7-et,egy vigaszom van,amerikai hajót kaptam.
    Azokat szeretem,vagyis azokat szerettem,mert most mióta megvan a szenes német T10 azt szeretem a legjobban.
    Német BB nagyon fun.Random csatában kurfürstel,asszem ez a neve,ha nem akkor bocs,szóval ezzel a német t10 szenes BB-vel random csatában kilőttem egy t10 tengeralattjárót,de úgy hogy észre sem vettem. XD
    Csatahajókkal meg cruiserekkel lövöldöztünk egymásra amikor kiírta hogy close quarter expert meg hogy megnyiffant valaki.Aztán látom hogy kiírta hogy megöltem egy tengeralattjárót. :D
    Amcsi BB nem lövi ki az biztos.
    Főleg nem ilyen messziről.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.21. 15:34:50
  • Darun
    #21480
    Pedig a német a leg kezdőbarátabb nemzet. Az igaz, hogy a Yorcknak pont más a játékstilusa, mint a korábbi hajóknak, hiszen az már nehézcirkáló. Nekem anno az amcsi volt az elő "fő" ágam, a régi T6-os Cleve-ig jó is volt, de valahogy nem igazán éreztem a többi hajót. Még a DöMonyt se. A nehézcirkálóikat inkább orrból érdemes használni, a németek meg inkább kemper cirkálók, magasabb tierben is.
  • Caliph
    #21478
    Hát a német ddkhez való viszonyom kb olyan,hogy még a tech treeset se húztam ki :D a cirkákat is msot húzom,de a yorck egyelőre nagyon gyengusz bár lehet csak az én kezemben
    buffaloval is tök béna vagyok,valahogy nem áll a kezemre,nagyon keveslem a lőtávot,t9ben nincs 16km...
    majd nézek vidiket.
    kockáztattam így jártam. majd black fridaynél kéne a smolensk,hátha ott szerencsém lesz,vettem pár dubit szülinapi kuponra,lesz mire költeni :D
  • pajer_csaba
    #21478
    Valaki amúgy tudja, mikor jön az új japán BB (BC) ág?
  • Darun
    #21476
    A Z-35 sem?
  • pajer_csaba
    #21476
    Módosítókkal együtt számolja. Base xps küldik max 5-7000 körül vannak. Az ilyen millásokba minden beleszámolódik, szerintem még a free is. De igy is kb egy hét megcsinálni.
  • Caliph
    #21475
    nekem igazából egy t8 hajó se volt must have,szal bekockáztattam a superkontikkal. nem nyert :p
    pedig egy benham jól esett volna pl :D
  • Plata
    #21474
    2450 vackom volt,12 kontit kaptam érte.
    Ezek voltak benne.
  • Plata
    #21473
    Én még nem költöttem el az évfordulós izéket szuperkontira.
    Bár lehet ideje lenne,úgysem lesz meg a T8 hajó token.
  • Plata
    #21472
    Szuperkonti nekem adott 7500 szenet.
    Szenes konténer helyett szuperkontit kaptam és abban is szén vót. :D
  • Caliph
    #21471
    én csak a zöldeket használom,most h gyorsan kellett húzni a superkontik miatt ellőttem a pirosakat,a kékből van 300 körül,most azok fogynak...bár superkontiból nem esett semmi,valami orosz t6 csatahajó novorossijk meg 2 k dubi,a többi zászló meg pár hét napos prém time. 45 kontiból

    még lesz 5 vagy hat,ha kihúzom az utsó kettő t10est aztán ennyike. a superkonti nerfel kinyirták az értelmét az egésznek.
    l
  • Plata
    #21470
    Nincs módosítóm mindet elhasználtam hogy húzzak hajókat,sajnos.Max ilyen 20% xp van.
  • Plata
    #21469
    Neem, úgy van írva 2 300 000 000 xp.
    De én sem vagyok játékban csak láttam a küldit és a hajam égnek állt és most eszembe jutott.
  • Caliph
    #21468
    a 150k xp sem tűnik nehéznek,ha módosítokat is beleszámol. most húztam ki a kilences hajóimat hogy legyen superkonti,volt piros xp módosítóm még 15 darab,egy nyertes random csata,kicsit jobban sikerülve 60k xpt hozott,szal 3 hajó pillanatok alatt megvolt. már csak a buffalo maradt meg a takahashi,amiből ki kell húznom a 10est,ezekre már csak kék szorzós van,a úgy kb 15k xp /random,ha csinálsz is valamit :D
  • Caliph
    #21467
    hát most nincs előttem a gép,de ha 2.3 bxp ként van irva,akkor az nem billion hanem base xp
    az az xp mennyiség amit módosítók nélkül kapsz. így sem egyszerű de nem lehetetlen.
  • Plata
    #21466
    Valaki világosítson már fel hogy a francba lehet 2.3 milliárd xp-t összeszedni egy küldetéshez? :D
    Vagy ezt nem nekem kell összeguberálni?
    Még a 150k xp-s küldetéssel sem haladok mert mostanában nincs időm játszani és nincs értelmes játékmód amit szeretnék tolni.
  • Plata
    #21465
    Na nyertem egy random T10 csatát.
    De alig csináltam valamit.
    Nevetséges csata volt,az összes elenséges hajó elment a pálya bal oldalára,én meg pechemre jobb oldalra mentem.
    Egyetlen ellenséges hajóra tudtam tüzelni,az is menekült a pálya bal oldalára,mázlimra 37k-t lőttem minotaur-ba,de ennyi,több ellenséget nem láttam,mire lőtávolra értem volna mind a négy bázist befoglalta a csapat és nyertünk.
  • Plata
    #21464
    Ha jólemlékszem egy hete már kb hogy egy randomot sem nyertem.
  • pajer_csaba
    #21463
    Köszönöm szépen! ^_^
  • Darun
    #21462
    Az egész ág talán legjobb hajója.
    Grath! Szép eredmény.