22115
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Plata
    #21675
    Ma mentem három ranked csatát.
    Mindegyiket megnyertem,ezért inkább gyorsan kikapcsoltam a játékot. :D
    Valami spanyol vagy mittomén milyen cruiserrel,holland crusierrel és amcsi BB-vel,aminek elfelejtettem a nevét,bár asszem Florida. :D
    Az utóbbi nagyon be jött.Olyan pofonokat osztott mint a fene.Ellenséges csapatban volt 10 kilóméteres torpedós BB,próbálkozott hogy rám forduljon torpedóval de mindig megszívta,olyanokat kapott hogy azt élvezet volt nézni.de egy cruisert is úgy telibe csaptam hogy negyed Hp-ja maradt kb.
    Florida igazán megérdemli a kalóz zászlót.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.11.30. 18:34:32
  • Darun
    #21674
    Két hetente csütörtökönként resetelődik.
  • Plata
    #21673
    Akkor valszeg pont roszkor próbáltam. :D
  • Caliph
    #21672
    szezon van,meghatározott időre,nem hinném hogy van olyan hogy másnap törlődik az elért eredmény hacsak nem járt le az adott ranked ideje. ha ráviszed az egeret látod hogy a mostani sprint 8 nap múlva ér véget.
  • Plata
    #21671
    Értem.
    Sajna annyit nem játszok hoyg felkerüljek ezüstbe,egyszer majdnem összejött,elértem bronz legmagasabb rabgra annyit játszottam DD-vel,de ahhoz már nem volt kedvem hogy megcsináljam azt hogy átkerüljek ezüstbe,másnap meg mikor felmentem újra kellett volna kezdenem nulláról.
    Most meg t7-el biztos nem fog összejönni,nincs olyan T7 hajó amit annyira szeretnék hogy ennyi csatát letoljak egy nap.
  • Caliph
    #21670
    bronzra t7,ezüstre t8,aranyba t9 el lehet bemenni
  • Plata
    #21669
    Nekem rankedre csak T7 hajót engedne.
  • Plata
    #21668
    Szerintem rankeden a Cv-vel elküldenének a bánatba. XD
  • Darun
    #21667
    Azért Rankeden is lehet creditet farmolni, és ez spec pont T8, és még csak nem is legendary kör volt és kék eco-val. (1700 base xp-vel lettem második)

    Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.11.26. 17:01:32
  • pajer_csaba
    #21666
    Battle pass.
  • pajer_csaba
    #21665
    Sosem jártam ott.
  • Plata
    #21664
    Nekem csak szürke vagy ződ kredit fokozóm van,jobbat sosem kapok.
  • Darun
    #21663
    Brawl ;)
  • pajer_csaba
    #21662
    Ilyen a WG. A legjobb kreditkereső a Missouri volt, amíg látványosan és hangos tiltakozások közepette nem nerfelték azt is. Azóta a kreditfarm egyetlen értelmes módja kék vagy piros economyk használata Tier IX-X hajókon, random csatában. Minfen más kuka.
  • Plata
    #21661
    Hogy az ördögbe van az hogy prém T8 hajón csak 5% pénz bónusz van?
    Régebben a prém hajók több pénzt hoztak nem?
    Sima szenes t10 hajón is több bónusz van.
  • Caliph
    #21659
    biztos nem nagy,de nem is olyan kicsi,ugye ismerve a napi konti sc mechanizmust :D
  • pajer_csaba
    #21659
    50% - vagy igen, vagy nem.
  • Plata
    #21658
    Mekkora az esélye hogy két egymást követő napon,a napi első láda szuperkonténer legyen?
    Mondjuk mind a kettőben marhaság volt de lényegtelen.Ma is szuperkonti volt a 2k xp-s ládában.
    Tegnap is 50 sierra bravo zászló és ma is.
  • Caliph
    #21657
    behúztam,meg kivettem a chkalovot is,szintén 9k dubiért, 15000 Ft prém shopban,és jó cv. asszem idénre kiköltekeztem :)
  • Darun
    #21656
    Én is csak ajánlani tudom. Szerintem sem a legjobb T8 BB, de mindenképpen a jobbak közül való és a WG fel is verte az értékét azzal, hogy minden elérhető vásárlási opcióból kivette. 9k-t simán megér.
  • whiskeyman
    #21654
    Massa az mindenképpen must have! Nem OP, de megállja a helyét T8-ban
  • pajer_csaba
    #21654
    Csak ha nagyon-nagyon nagy szükségét érzed, és jól feküdt a kezedben a North Carolina anno. Erősen kétlem, hogy a "legjobb" Tier VIII-as BB lenne, de valóban nem rossz.
  • Caliph
    #21653
    szerintetek érdemes kivenni a Massa blacket? nincs meg az alap,van is épp rá 9k dubim,és elvileg a legjobb t8 bb
    elvileg már nem kapható sem honlapos prém shopban,sem szénért,ha akarom most van itt a lehetőség :p
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.11.21. 15:13:50
  • Darun
    #21652
    Ha esetleg valakinek pont ezek a gépek hiányoznának. (ship/tank/repcsi bundle)
  • mumus70
    #21650
    Gratula! Ez egy marha jó kis vas!
  • pajer_csaba
    #21650
    Ruszki. What did you expect?
  • Plata
    #21649
    Köszi.
    Meglepetés volt ez a hajó,két kört mentem vele operationsban.
    Egész érdekes,szabályosan fxssa a repcsiket.
  • Caliph
    #21648
    ráadásul a jobbik fajtából. grat !
  • Plata
    #21647
    Mostanában nem nagyon játszottam,mert nincs jó játék mód amiben lehetne T10-el menni.
    De ma beléptem és játszottam kicsit T6 dd-vel és kaptam valami 20 north tokent.
    Összesen így lett 50,vettem belőle egy konténert és gondoltam kapok majd vagy 50 vackot,hát nem,hajót kaptam.T8 prém CV.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.11.19. 14:00:36
  • Darun
    #21646
    Szintén Armoryban kapható, a Harakaze 2-vel együtt (jobb a torpedója és 150-es lövegei vannak).
    Én még a megjelenésekor megvettem és nem bántam meg, bár idén sztem még alig mentem vele, nagyon sok küldiben segitett.
    A HSF Graf Spee meg aukción lesz elérhető két nap múlva.
  • ozimak
    #21645
    HSF Harekaze is elérhető lesz valahogy ha jól emlékszem. Azt kellene valahogy megszerezni! Egyik legjobb t8-as gunboat.
  • ozimak
    #21644
    24.
    Én is benéztem, mentem fel múlt hét csütörtök este, hogy tolom...:)
  • Plata
    #21643
    Nem úgy volt hogy vissza térnek asz aszimetrikus csaták?
    Azok mégis mikor jönnek?
  • Darun
    #21642
    Az Armory-ban elérhető egy HSF-es bundli, 2M credit darabja és háromszor lehet megvenni. Zászlókat ad, HSF kontit és két küldisort. Az egyik bármilyen, a másik csak HSF hajókkal teljesithető. A rész a végső jutalmak is szintén HSF kontik. A kontikban 2 elem van egy HSF témájú kollekcióhoz, aminek a végén a Yama-hoz ad egy perma HSF camo-t illetve egy T10-es perma eco packot (mindkettő csak a Yama-ra jó).
  • Plata
    #21641
    Na erről nem tudtam.Köszi az infót.Mit érdemes vagy kell át skillezni most?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.11.11. 11:46:24
  • Darun
    #21640
    Én is pont ezeket a szempontokat találtam :)

    Ne feledjétek, jövő hét csütörtökig lehet resetelni ingyenesen a kapitányi skilleket. A patch notban a Claim Discount ingyenes resetelést tesz lehetővé, mig az alatta lévő képen lévő feliratra kattintva átirányit egy másik lapra, ahol az összes kapitányt kireseteli.
  • Darun
    #21639
    Tegnap el is felejtettem megkérdezni, pedig nagyon kiváncsi vagyok. Milyen szempontok alapján az egyik legjobb az Amagi?
  • Darun
    #21638
    Én most mentem a német subbal. Kb 80k sebzés és még a vége előtt emghaltam. Közép mezőny. Máskor meg 150k sebzésre is alig kapom meg az 1k base xp-t, Oké, tudom hogy a sub "alanyi jogon" jobb eco besorolást kap és nem is könnyű vele érvényesülni. Japó subot talán kétszer láttam eddig, az egyik első lett, a másik szintén valahol a közpmezőny. Én csak azért nem viszem be, mert az eventes Personal Challenge-be nem számit bele. Ugyanezért nem megyek pl a kinai BB-vel sem.
  • Caliph
    #21637
    én bevittem az eventesbe a japó prém tengót,jót lehet vele sebezni :) 20 másodpercenként lehet fosikálni a topikat,csatahajóra meg később az anyahajóra hatásos volt meg a végén a leviathánok is kaptak bőven. csak poénból vittem be,de egész használható volt :)
    ddre meg ott a sap ágyú :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.11.06. 11:55:16
  • Plata
    #21636
    Nem építek másodlagosra,csak azt mondom hogy eventes csatában csak az tudott rendesen sebezni.
    Ezek a szörny hajók nem sebződtek az elsődlegestől.