World of Warships
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De ma beléptem hogy lefényképezzem a kamikazet,de kaptam ajándékot,WoT-ban 15-ödik évforduló van.
Jó tier 6 de ez van. 😄 WoT-ban bénák a jutalmak.
Ez pedig a kamikaze.
Volt egy időszak amikor mást sem csináltam csak light tankkal vadásztam erre az őcsire. XD
Mert úgy az igazi ha egy light tankkal szerzed meg.
Volt idő mikor abszolút nem érdekelt a játék és csak könnyű tankokkal marhultam.
Nekem az jó kikapcsolódás volt hogy amerikai T8 light tankkal T10 tankokra vadásztam.
Úgy volt felcuccolva és skillezve,a csúcs az volt amikor városi pályán T62 medet rammoltam és megöltem és túléltem kb fél hp-val.
Pedig vagy háromszor olyan nehéz.
vagy ketten maradtok egy ellen,akkor is lehet rammolni,mert bebiztosítod a győzelmet a túlélő csapattárssal
és van acsi is ha túlélsz egy rammolást,Die Hard a neve 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
aztán amikor az megvan,akkor a dockyard maradékára fókuszálok,szintén napi 5 csatával, vasárnap estére már megvolt a dockyard szakasz,a narrativ kapány szakasza,szal tegnap ma meg holnap csak a napi 5 csatát kell tolnom,az coopban gyorsan megvan. mondjuk a dockyard első része viszonylag könnyű volt,lesz ez még húzósabb is később 😄
szal így jelenleg megmarad az ép elmém is ,az az 5 csata kibirható 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Tegnap hegyről mint egy őrült Olasz prém nehéz tankkal két közepest tapostam el. Velem volt a lendület meg az Irányított ütközés skill.
Ami kB minden tankomon ott van. 😄
De hajós játékban szinte soha mert tudom hogy valószínűleg úgysem élem túl.
Volt már hogy CV-vel rammoltam hogy csapattársam mentsem. De kB minden kétszázadik csatámmban jut eszembe.
Tegnap eventen meg többször is volt hogy csapattársam rammoltam és meghalt.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Az azért nagyon pocsék érzés.
Megvan az ötödik is,épp csak elkezdődött,az egyik hülye egyből meghalt,ketten nagyon gyorsan és értelmetlenül haltak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.08.11. 19:28:14
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Még mindig nem értik mi a lényeg.
A másodiknál szó szerint otthagytak minket a szarban és elhúztak oda ahova a hajóknak be kell érkeznie.
Ott vártak minket a célban.
Persze nem értük el.
Az a két idióta aki túlélte az még a legvégén is csak állt a térkép szélén.
ja és a pattogós bombázónak elég jó a manőverező képessége ,szal lehet ilyen fordulós támadást is csinálni vele mint ebben a videóban 3:50nél
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Cruiserbe meg nagyot sebzett.
kevés repcsi,azok is low tier,cserébe gyorsan generálódnak újak. mivel yamato a hull,erős a páncél,szal lehet vele agresszíven előre menni,meg ott a füst is ha gond van
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ap-s pattogó bomba vagy nem sebez semmit vagy nagyot sebez,8-as szintű repcsik vannak,a torpedós gyenge.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Meg lett az acél.
Tudok játszani subbal.
szerk: rákerestem,14.8ban jön vissza egészen év végéig,az akkor a szeptembertől
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.10. 10:18:55
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Vagy nem vettem észre?
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.09. 22:29:29
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ha jólemlékszem a T8 amcsinak talán 9 kilóméter a lőtávolsága,de már a 17-20 kilóméterre levő hajókat is úgy jelőli mintha tudnék rá lőni.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Mentem a füstös CV-vel rankedet és megváltozott.Még a HUD is más.
Vagy hogy a szárba híjják.
cserébe masszívak a repcsik,sok is van belőle,nagyot is sebeznek
nézz videókat róla mit tudnak.
és továbbra is vedd figyelembe,hogy a cv reworkön változik a dolog,a lassú támadásból gyorsabb lesz,cserébe nem lesz már olyan op
ilyen most,a cv rework teszten meg emlékeim szerint próbáltad
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ezért szeretem az amcsi füstöst,azon nincs unatkozás,fixen van rajta két raj mindig.
shinano ap pattogós bombákkal durca,még bb t is lehet citázni vele.yamato testen cv deck kb,cserébe a háború végén készült,így low tier repcsik vannak csak...
az a gond h a rework mindent is átír majd,ami most op cv az lehet használhatatlan lesz utánna.
fdr kicsit uncsi a lassú játékmenet miatt
ezek tükrében válassz 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.09. 12:38:18
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CV-t szeretnék.
Azt hiszem.
Csak nem tudom amcsi vagy japcsi,amcsim már van T11 és T8,de prém nincs,japcsi meg egyse.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ma két csatát mentem vele,az egyikben egyedül maradtam a végén a másikban ketten maradtunk,az elsőt sajnos buktuk,egyedül anyni ellen nem tudtam védeni,de én túléltem,a másodiknál egy hajót megtudtunk védeni.
Nagyon hülyék a csapattársak.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.08.08. 19:04:15
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
btw sok a bot,és nehéz megvédeni az npc hajókat ... ez így kínszenvedés lesz...német másodlagos bbket nem lehet bevinni,szal igyekszem megfejteni mi lehet a jó erre,valami ütős cirka,talán a fiji,vagy a prém belfast...
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.07. 16:37:23
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
emelett van egy rakás másik aprobb skilljük..a legtöbb kapi megvan nekem,de pl a libertados hiányzik,azt ki szeretném venni,annak hasonló a skillje a némethez,ha elérsz 175 másodlagos találatot,akkor 22 százalékkal gyorsabban töltenek a másodlagosok...mondanom sem kell ez libertadon mekkor OP dolog...és 175 másodlagos találtot elérni egy másodlagos BB vel,aminek amúgyis ütősek a másodlagosai,nem túl nehéz feladat
csak ezt a kapit úgy kapod meg,ha kiraksz egy kollekciót,pár hónapja lehetett behúzni a ládáit,de valamiért nem vettem észre vagy nem volt idő játszani,aztán most lesz lehetőség megint megszerezni ezeket a ládákat,amik a kollekció darabjait dobják
persze lehet ládát venni,de sajnáltam rá az aranyat,vagy a szenet,most talán küldikkel vagy nemtom valahogy lehet majd szerezni. ha hazaérek és aktiválódik a mai patch,kiderül
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.07. 09:46:23
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Még prém kapitány.
Olyanom nincs.
Kellene egy olyan agyhalott kapitány mint ami a német subban van.
A hülye szövegétől poén játszani vele.
Acélos hajó még nincs, de rankedtől kikészülök.
Múlthéten zsinórban volt vagy 15 vesztes csatám.
érdemes lesz tolni csüttöl már,a korábban leírtak miatt,ingyen hajók ,tokenek amiből lehet steel vagy dubi,ingyen speciális kapitányok,illetve ha lemaradtál a prém kapitányokról,akkor újra behúzhatóak lesznek(én a libertad kapitányra fogok ráhajtani,mert az nagyon op )
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
lehet hülyén fogalmaztam,lényeg h csüttől kezdődik a fél éves ünnepi sorozat,ezalatt lesz több patch,és amit először írtam,hogy t10 hajót kapsz ha 10 éves az acc,azt majd szeptembertől,mert akkor aktiválódik ez a része.
de a tokengyűjtés ,meg a többi hajóvadászat már csütörtökön elkezdődik,igen
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.05. 15:49:56
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ha ténylög csütörtökön kezdődik akkó az kúva jóóó.
De ha nem akkor bakter.
ez 3 operation formájában fog megjelenni ,1 op 1 hétig tart,7 player vs bots
feladatokat kell teljesíteni,elsődleges és másodlagosokat,csillagot kapsz,és így lehet előre haladni a progress baron
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.05. 15:27:42
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Utána volt kiadva hogy raid közben fogjam be. 😄
mondjuk anno a world of warcraft zul aman meg kharazan raidjét volt h csak cset kommunikációval toltuk le,mindenki tudta mit kell csinálni 😛 a zul amant addig toltuk,míg mindenkinek ki nem esett a maci mount 😛
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.05. 14:16:57
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Nem volt időm játszani.
Elbasztam az időmet cseteléssel Star Trek Online-ban. XD
Ezám a hardcore gameplay.
Öt óra csetelés húsz perc random TFO. XD
most csütörtökön lesz a második világháborút lezárós event,ami az event menüben lesz,ingyenes és fizetős vonalon,mint az eddigi eventek, állandó álca a nebraskához,skanehez és östergotlandhoz ,meg a hatos francia cirka a de grasse ami kivehető,egy rakás fogyóeszköz,szén acél és konti mellett,csak a szokásos
a másik event amit mondtál is,az a grand voyage event,ami aug7-tól januárig tart majd,szal egy több frissítésből álló fél éves ünnepi sorozat lesz.
ezen event alat lehet szerezni 32000 grand voyage toketn,ami egy az egyben váltható dubira vagy acélra,meg lesz egy kilences amcsi dd a GQ Johnny.
Ennek majd lesz egy progress vonala,amit ha feltöltessz GQ Johnny tokenekkel a végén megkaphatod ingyen a hajót. asszem napi 3+2 csatát kell menni a max napi tokenért . szerencsére nem kell minden nap csatázni érte,szal ha kimarad pár nap,nem vész el az egész. Összesen 90 nap kell menni napi 5 csatát(3 csata 1 token,5 csata 2 token,és ez a napi max),és biztos megvan. elvileg 180 napig tart szal az a 90 nap vállalható sztem,meg lesz hozzá egy parancsnok is valahogy
történel fun fact: Gq Johnyy,azaz a USS Johnston
Egy Fletcher-osztályú romboló – az amerikai haditengerészet egyik legnagyobb számban gyártott rombolója. Miután 1943-ban szolgálatba állt, a hajó részt vett katonai műveletekben a Csendes-óceánon, járőrszolgálatokat látott el, tűztámogatást nyújtott a szárazföldi erőknek, valamint különféle kötelékeket és konvojokat kísért. 1944 októberében, a Leyte-öbölbeli csata során az USS Johnston egy kísérő repülőgép-hordozókból álló csoport fedezőerejének részeként szolgált. A hajó hat másik rombolóval együtt bátran megküzdött a japán erőkkel, fedezéket nyújtva a hordozóknak a támadás elől való menekülésben; végül azonban elsüllyedt az intenzív csatában
lesz egy küldisor is ami nov végéig tart voyage tokenért,napi bejelentkezés és egy csata, ezért kapsz napi 350 voyage tokent. 24x ismételhető nov végéig,ami 8400 token,és ha megvan akkor kapsz hozzá 1600at ajándékba ami így összesen 10000 voyage token a 32000 megszerezhetőből(ezek beválthatók majd kölönbőző dolgokra,de akár dubira vagy acélra is 1-1ben.. acélra lesz érdemes,mert az a legnehezebben farmolható dolog a játékban,vagy dubira ha nem akarsz már valódi pénzt költeni,de van időd rankedban vagy eventben acélt farmolni)
emellett lesz még egy napi jutalomsáv is,szintén voyage tokenért,csatánként 150 token,itt a leírás szerint minél több napig játszol,annál több jutalmat kapsz ( nem részletezi) amivel összesen 22000 voyage token szerezhető
Ez meg az előző adja ki összesen a 32000 max tokent
ki lehet hagyni pár napot itt is,vagy ha sokat játszol,akár hamarabb is megszerezheted a max tokent,de többet nem.
lényeg h az event alatt sokat kell játszani,és szinte minden nap 😄
lesz még egy prém 10es japó cirka is,az nem derült ki h fogjuk megkapni,sztem esélyes h voyage tokenért lesz kivehető,szóval nem érdemes elkülteni előre a tokeneket,ha fáj a fogad erre a hajóra. de az is lehet h ingyen hozzánkvágják karácsonyra.
Ez egy fejlesztett Mogami osztály lesz,t10ben,jó gyújtás,jó sebzés HE,zaonál jobb heal,hidro,és ha minden igaz,akkor olasz féle füstgenerátor
hátrány a rövid lőtáv,8 km torpik,lassú toronyfordulás,nagy fordolókör,és a rohadt nagy citadella.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.05. 10:08:07
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Tegnap valami olyan üzenet jött föl hogy anniversary anyámkínja augusztus 7-től január tudja a franc meddig tart.
Nem sokat voltam fent,csak napi ládát begyűjteni.
most dockyard hajót kapsz,egy gearing class amcsi ddt,a laffey-t. gunboat ,gearng ágyúk,8 km torps. ami kölönlegessé teszi az az új amcsi dd vonalon bevezetett smoke generator(nem hagyományos smoke generatorként működik,hanem ha bekapcsoltad addig működik amig ki nem kapcsolod manuálisan,aztán van 28 sec cooldown és újra kapcsolható. összesen 120 sec smoke van így összesen. Nagyon jól működik menekülős szitukban,amikor pl dd ellen harcolsz,de fokuszt kapsz az ellentől,és gyorsan el kell tűnni.)
a második különlegessége a burst fire mód,3 salvó gyorsan egymás után,utánna 21 sec reloadp
a harmadik különlegessége a superheal
ezekkel együtt elég erős dd counter dd lett belőle. a torpik rövid hatótávolságúak,de jó az álca,és rendes dam is van rajtuk,de a fő focus az ágyúkon van. Viszont az ágyúk örökölték a gearing hatalmas lövedékpálya ívét,szal kis célpontra nagy távból nehéz lőni.
He és Ap lőszert kapott.
összeségében egy elég jó kis dd,sztem kiveszem.
az új amcsi dd vonal is jó,ők talán annyival jobbak,hogy sapot kaptak AP helyett,és jobb a lövedékpálya is.nagyobb torp hatótáv,a smoke ugyanazon az elven működik,viszont nincs burst fire és ami talán a legfontosabb,h nincs heal...
az a heal nagyon erőssé teszi a dockyardos dd-t
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.