World of Warships

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22672
Kamikaze medálhoz az kell hogy nálad nagyobb tierű tankot ölj meg ütközéssel.
De ma beléptem hogy lefényképezzem a kamikazet,de kaptam ajándékot,WoT-ban 15-ödik évforduló van.
Jó tier 6 de ez van. 😄 WoT-ban bénák a jutalmak.


Ez pedig a kamikaze.

Volt egy időszak amikor mást sem csináltam csak light tankkal vadásztam erre az őcsire. XD
Mert úgy az igazi ha egy light tankkal szerzed meg.
Volt idő mikor abszolút nem érdekelt a játék és csak könnyű tankokkal marhultam.
Nekem az jó kikapcsolódás volt hogy amerikai T8 light tankkal T10 tankokra vadásztam.
Úgy volt felcuccolva és skillezve,a csúcs az volt amikor városi pályán T62 medet rammoltam és megöltem és túléltem kb fél hp-val.
Pedig vagy háromszor olyan nehéz.

Caliph
#22671
van flag hozzá,hogy ram esetén 50 százalékkal kevesebb damot kapsz,persze ez lehet az ellen hajóján is rajta. nem ajánlott itt rammolni,mert rohadt sok hp buksz,max akkor ha nyerésre állsz,mert ha egyszerre haltok,az nyer akinek több pontja van...
vagy ketten maradtok egy ellen,akkor is lehet rammolni,mert bebiztosítod a győzelmet a túlélő csapattárssal

és van acsi is ha túlélsz egy rammolást,Die Hard a neve 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22669
én amúgy napi 5 csatát megyek,mindegy hogy sikerül,de azt most tartom. így lehet behúzni a tokent,az amcsi ddt. 2 nap múlva indul a operation új szakasza,abban tolom le a napi 5 csatát,az ad hozzá a dockyardhoz is ezt azt szerencsére.

aztán amikor az megvan,akkor a dockyard maradékára fókuszálok,szintén napi 5 csatával, vasárnap estére már megvolt a dockyard szakasz,a narrativ kapány szakasza,szal tegnap ma meg holnap csak a napi 5 csatát kell tolnom,az coopban gyorsan megvan. mondjuk a dockyard első része viszonylag könnyű volt,lesz ez még húzósabb is később 😄

szal így jelenleg megmarad az ép elmém is ,az az 5 csata kibirható 😄

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22669
Tankos játékban én is sokszor szoktam rammolni mert ott lehet, kedvenc medálom a kamikaze. Ami jelzi hogy enyhén lökött vagyok. XD
Tegnap hegyről mint egy őrült Olasz prém nehéz tankkal két közepest tapostam el. Velem volt a lendület meg az Irányított ütközés skill.
Ami kB minden tankomon ott van. 😄
De hajós játékban szinte soha mert tudom hogy valószínűleg úgysem élem túl.
Volt már hogy CV-vel rammoltam hogy csapattársam mentsem. De kB minden kétszázadik csatámmban jut eszembe.
Tegnap eventen meg többször is volt hogy csapattársam rammoltam és meghalt.

Caliph
#22668
elhiszem,küzdős nagyon,és ugye minél több minden van meg,annál több csillagot kapsz,és annál gyorsabban van meg a progress...

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22667
Nekem még nincs kész,nem sokat mentem,de ma zsinórban négy cumi.
Az azért nagyon pocsék érzés.
Megvan az ötödik is,épp csak elkezdődött,az egyik hülye egyből meghalt,ketten nagyon gyorsan és értelmetlenül haltak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.08.11. 19:28:14

Caliph
#22666
yepp,sajna folyamatos probléma. szerencsére letudtam az első szakaszt,két nap és aktiválódik a kövi,meg a dockyard első szakasz is megvan,szal most két napig csak a napi 5 csatát kell menni,az meg coopban gyorsan megvan,ddvel berongyolok,torpizok amit látok,ebbe kb bele is halok,mehet a kövi csata...általában 1-2 hajót magammal viszek,a társak lehet nem boldogok,de ez csak coop,szinte nincs tétje 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22665
Basszus,próbáltam menni két csatát eventen,irtó szar volt mind a kettő.
Még mindig nem értik mi a lényeg.
A másodiknál szó szerint otthagytak minket a szarban és elhúztak oda ahova a hajóknak be kell érkeznie.
Ott vártak minket a célban.
Persze nem értük el.


Az a két idióta aki túlélte az még a legvégén is csak állt a térkép szélén.

Caliph
#22664
BBbe se mindegy ,mert németet sose fogsz átütni vele,míg egy papírabb pl franciát már simán. ha nincs sebzés akkor vasgy lepattant,vagy shatter,azaz széttört a lövedék mert nem birta átütni a páncélt

ja és a pattogós bombázónak elég jó a manőverező képessége ,szal lehet ilyen fordulós támadást is csinálni vele mint ebben a videóban 3:50nél

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22663
Nekem oldalról BB-be valami süket dumával semmit nem sebzett,már nem emlékszem mi volt,de nulla sebzés mind talált és mittomén mi volt a kifogás.
Cruiserbe meg nagyot sebzett.

Caliph
#22662
hát igen,ap pattogós csak akkor hatásos ha oldalról kapod el vele az ellent,ellenkező esetben lepattan. továbbá a legnyobb pen az első pattanás után van,azzal BBt is lehet citázni,a többi pattanással csökken a pen,a végén már csak könnyű cirkát üt be....hátránya h első pattanáshoz közel kell menni,szal buksz repcsit
kevés repcsi,azok is low tier,cserébe gyorsan generálódnak újak. mivel yamato a hull,erős a páncél,szal lehet vele agresszíven előre menni,meg ott a füst is ha gond van

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22661
Még csak egy operationsban voltam,tetszik,a füstös bombázó jó,gyorsan újra töltődik.
Ap-s pattogó bomba vagy nem sebez semmit vagy nagyot sebez,8-as szintű repcsik vannak,a torpedós gyenge.

Caliph
#22660
én nem láttam benne fantáziát,de elég jó cvnek tartják. neked tapasztalat?

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22659
Megvettem shinano-t vagy shimano-t vagy valami síkagyú sistergős japán CV-t. XD
Meg lett az acél.

#22658
Ma yorktown-al rankeden ketten is megköszönték a segítségem.

#22657
Kár,az a legjobb.
Tudok játszani subbal.

Caliph
#22656
még nem néztem,de volt róla szó h visszahozzák,és sokáig bent is lesz.. akkor valamelyik következő patchben

szerk: rákerestem,14.8ban jön vissza egészen év végéig,az akkor a szeptembertől
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.10. 10:18:55

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22655
Nincs asszimetrikus.
Vagy nem vettem észre?

Caliph
#22654
én még nem próbáltam,most az eventet tolom,napi 5 meccs az új operationben, már megvan a progress,a napi 5 csatával megvan a cq johhnyhoz is a progress,meg halad a dockyard is,de az lassabban. holnap majd arra fekszem rá,hogy meglegyen az első szint,azt majs assimetricben cv vel,asszem visszarakták az assit
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.09. 22:29:29

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22653
De a másodlagos bugos. 😄
Ha jólemlékszem a T8 amcsinak talán 9 kilóméter a lőtávolsága,de már a 17-20 kilóméterre levő hajókat is úgy jelőli mintha tudnék rá lőni.

Caliph
#22652
annyi változott h most már manuálisan lőhetsz a másodlagosokkal,meg a repcsiknek 10km csökkentették a hajó észlelését meg még pár apróságot

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22651
Igen játszottam Cv rework teszten.Ott minden más volt mint most,.bááár valami most is változott.
Mentem a füstös CV-vel rankedet és megváltozott.Még a HUD is más.
Vagy hogy a szárba híjják.

Caliph
#22650
úgy lassú a cv,hogy a repcsik nagyon lassúak,és minden csapás után rohadt sokat kell várni mire újra támadhatsz(25 sec)

cserébe masszívak a repcsik,sok is van belőle,nagyot is sebeznek

nézz videókat róla mit tudnak.

és továbbra is vedd figyelembe,hogy a cv reworkön változik a dolog,a lassú támadásból gyorsabb lesz,cserébe nem lesz már olyan op

ilyen most,a cv rework teszten meg emlékeim szerint próbáltad





CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22649
Hát akkor japó,nem szeretem a lassú CV-t.
Ezért szeretem az amcsi füstöst,azon nincs unatkozás,fixen van rajta két raj mindig.

Caliph
#22648
mindkettő op egy dög,az amcsi rohadt lassú,sok idő két támadás között,nagyot üt,erős repcsik sok hpval,csak az AA flaket nem bírják. viszont az elmúlt cv rework teszten nem teljesített a kezeim alatt jól,szal a reworkig használható,utánna pont azt veszik el tőle sztem,amiért erős volt..

shinano ap pattogós bombákkal durca,még bb t is lehet citázni vele.yamato testen cv deck kb,cserébe a háború végén készült,így low tier repcsik vannak csak...

az a gond h a rework mindent is átír majd,ami most op cv az lehet használhatatlan lesz utánna.

fdr kicsit uncsi a lassú játékmenet miatt

ezek tükrében válassz 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.09. 12:38:18

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22647
Kb 800 steel kell és tudok venni egy hajót,az kb 2 nap.
CV-t szeretnék.
Azt hiszem.
Csak nem tudom amcsi vagy japcsi,amcsim már van T11 és T8,de prém nincs,japcsi meg egyse.

Caliph
#22646
most számolgatom,h akár 50k steel is behúzható ebben az 5 hónapban. 32k a tokenekért ha mind beváltod steelre,az event pass 6k(fizetőssel),a dockyardból is esik 4k,szeptemberbena decade at sea event alatt is jöhet 2k a shupershipek után,a karácsonyi event alatt is jön 2k ha megvannak a supershipek, plusz egy rakás szuperkonti is szerezhető,ami 1százalékkal dob 1500 steelt 😄 jó mondjuk ehhez már mák kell,akkor legyen 40 k biztos steel,4k ha megvan az összes supership,a többi talán kategória 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22645
Nekem ma az egyik csatában nagyon beadta,cruisert is bb-t is lőttem ki vele oldalról megsorozva.

Caliph
#22644
amúgy nagyon jó ez a lungabunga hajó,másodlagosra húzva ,300 k dam fölött is lehet hozni vele,de 200-250 simán meglehet. ha dd van hatótávban a másodlagosokat ráirányítom,a főágyúkkal csak a cirkákra lövök,szerencsére német kistier,papír az egész az elejétől a végéig....viszont a főágyúk,bár sok van,azért hozzák az úgynevezett ökörhugyozás jelleget pontosság tekintetében 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22643
yepp,már második napja megy az event,és még mindig vannak akiknek fingjuk sincs mit kéne,solóznak,aztán a túlerő leveri őket mert berongyol közéjük,aztán meg sír h no support...az elején direkt leírom h nem rohanjanak,északról jön sok hajó,torpis cirkák és egy rakás dd,ne menjenek közel,de mintha a falnak...a npc hajók csak akkor mennek,ha bent vagy a körön,ha nem akkor megáll és befüstöli magát,meg a botok ritkán lőnek rájuk szerencsére. többnyire abba halnak meg h a csapattársat akarja megtorpizni aki ott megy a szállító mellett,a csapattárs kikerüli de a szállító az egyenesen belesétál

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22642
Na pont azt akartam ajánlani,de lekéstem.
Ma két csatát mentem vele,az egyikben egyedül maradtam a végén a másikban ketten maradtunk,az elsőt sajnos buktuk,egyedül anyni ellen nem tudtam védeni,de én túléltem,a másodiknál egy hajót megtudtunk védeni.
Nagyon hülyék a csapattársak.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2025.08.08. 19:04:15

Caliph
#22641
ok,lungundrom is vagy mi a rák jóféle,másodlagosra húzva negyed milla sebzés. és legalább tanulnak a playerek ,és csak 1 npc hajónak kell beérnie szerencséer

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22640
oké,lazo lesz a nyerő,vagy más op cirka

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22639

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22638
az orosz lazo prém cirka is jó lehet,de most nézem h megvan nekem a lungudum vagy mi a rettenet,felhúzom másodlagosra és kipróbálom,elvileg működhet :p

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22637
na az új operation már jól kezdődik,a playereknek fingja sincs mit hogy,az első csatában buktuk a 3 libertyt,a fél csapattal egyetemben :p öröm lesz kifarmolni a csillagokat 😄

btw sok a bot,és nehéz megvédeni az npc hajókat ... ez így kínszenvedés lesz...német másodlagos bbket nem lehet bevinni,szal igyekszem megfejteni mi lehet a jó erre,valami ütős cirka,talán a fiji,vagy a prém belfast...
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.07. 16:37:23

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22636
a prém kaptánynak nincs hülye szövege,cserébe igencsak jó skilljei. Történelmi kapitányok,a legtöbb nemzetnek van. pl a német jut most eszembe,a Günter Lütjens,ami ha elértél asszem 100 darab másodlagos találatot,akkor aktiválódik a fő skillje,és gyorsabb és pontosabb lesz a másodlagos lövegeid. vagy a japó yamamoto isiroku,ha kraknet csinálsz,kapsz egy erős healt és rohadtul lerövidül a töltési idő...párszor megcsináltam yamatoval,poén tizenpár másodpercenként lőne azokkal a baszó ágyúkkal 😛
emelett van egy rakás másik aprobb skilljük..a legtöbb kapi megvan nekem,de pl a libertados hiányzik,azt ki szeretném venni,annak hasonló a skillje a némethez,ha elérsz 175 másodlagos találatot,akkor 22 százalékkal gyorsabban töltenek a másodlagosok...mondanom sem kell ez libertadon mekkor OP dolog...és 175 másodlagos találtot elérni egy másodlagos BB vel,aminek amúgyis ütősek a másodlagosai,nem túl nehéz feladat

csak ezt a kapit úgy kapod meg,ha kiraksz egy kollekciót,pár hónapja lehetett behúzni a ládáit,de valamiért nem vettem észre vagy nem volt idő játszani,aztán most lesz lehetőség megint megszerezni ezeket a ládákat,amik a kollekció darabjait dobják

persze lehet ládát venni,de sajnáltam rá az aranyat,vagy a szenet,most talán küldikkel vagy nemtom valahogy lehet majd szerezni. ha hazaérek és aktiválódik a mai patch,kiderül

Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.07. 09:46:23

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22635
Acél jólenne.
Még prém kapitány.
Olyanom nincs.
Kellene egy olyan agyhalott kapitány mint ami a német subban van.
A hülye szövegétől poén játszani vele.
Acélos hajó még nincs, de rankedtől kikészülök.
Múlthéten zsinórban volt vagy 15 vesztes csatám.

Caliph
#22634
#22625 ben leírtak kezedődnek csütörtöktől,azaz holnaptól. a bejelentkezős ingyen hajós majd szeptemberben érkező kövi patchban lesz

érdemes lesz tolni csüttöl már,a korábban leírtak miatt,ingyen hajók ,tokenek amiből lehet steel vagy dubi,ingyen speciális kapitányok,illetve ha lemaradtál a prém kapitányokról,akkor újra behúzhatóak lesznek(én a libertad kapitányra fogok ráhajtani,mert az nagyon op )

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22633
Hogy a rusnya magdi harapja le némi szervüket,akkor mé nem azt írják,én meg má örűtem.

Caliph
#22632
írtam h aug7 től kezdődik,és több frissítésből álló event lesz fél évig fog tartani,az ingyen 10 éves évfordulós hajókat majd a szeptemberi frissítésben kapod meg(mert dátumilag akkor lesz 10 éves a játék 😄 ) ,a többit meg leírtam 😄

lehet hülyén fogalmaztam,lényeg h csüttől kezdődik a fél éves ünnepi sorozat,ezalatt lesz több patch,és amit először írtam,hogy t10 hajót kapsz ha 10 éves az acc,azt majd szeptembertől,mert akkor aktiválódik ez a része.

de a tokengyűjtés ,meg a többi hajóvadászat már csütörtökön elkezdődik,igen
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.05. 15:49:56

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22631
Várj,itt azt írja 10-edik évforduló aug héttű kezdődik. XD

Ha ténylög csütörtökön kezdődik akkó az kúva jóóó.
De ha nem akkor bakter.

Caliph
#22630
ja azt még kihagytam,hogy lesz egy narrativás kampány is,a végén megkapod a san diego 8as ancsi cirkát,meg hozzá a kampány főszereplőjét kapitánynak 😛
ez 3 operation formájában fog megjelenni ,1 op 1 hétig tart,7 player vs bots
feladatokat kell teljesíteni,elsődleges és másodlagosokat,csillagot kapsz,és így lehet előre haladni a progress baron
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.05. 15:27:42

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

Caliph
#22629
jogos követelés 😛

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22628
Háát,nekem naxramas rémlik lich kingből asszem,ott wipe-oltunk mert nem állt be a lepénylesőm. XD
Utána volt kiadva hogy raid közben fogjam be. 😄

Caliph
#22627
az derék,megsúgom lehet játék közben is dumálni,csak kell hozzá egy mikrofon,és nem kell gépelni 😛

mondjuk anno a world of warcraft zul aman meg kharazan raidjét volt h csak cset kommunikációval toltuk le,mindenki tudta mit kell csinálni 😛 a zul amant addig toltuk,míg mindenkinek ki nem esett a maci mount 😛
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.05. 14:16:57

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22626
Ok,valószínúleg igazad van,tényleg nem néztem meg csak feldobta mikor be mentem a napi ládáért.
Nem volt időm játszani.
Elbasztam az időmet cseteléssel Star Trek Online-ban. XD
Ezám a hardcore gameplay.
Öt óra csetelés húsz perc random TFO. XD

Caliph
#22625
igen,elkezdődik most a grand voyage event,de amit korábban írtam,az a 14.8as patchhoz kapcsolódó decade at sea 10 éves évfordulós eventre vonatkozik

most csütörtökön lesz a második világháborút lezárós event,ami az event menüben lesz,ingyenes és fizetős vonalon,mint az eddigi eventek, állandó álca a nebraskához,skanehez és östergotlandhoz ,meg a hatos francia cirka a de grasse ami kivehető,egy rakás fogyóeszköz,szén acél és konti mellett,csak a szokásos

a másik event amit mondtál is,az a grand voyage event,ami aug7-tól januárig tart majd,szal egy több frissítésből álló fél éves ünnepi sorozat lesz.
ezen event alat lehet szerezni 32000 grand voyage toketn,ami egy az egyben váltható dubira vagy acélra,meg lesz egy kilences amcsi dd a GQ Johnny.

Ennek majd lesz egy progress vonala,amit ha feltöltessz GQ Johnny tokenekkel a végén megkaphatod ingyen a hajót. asszem napi 3+2 csatát kell menni a max napi tokenért . szerencsére nem kell minden nap csatázni érte,szal ha kimarad pár nap,nem vész el az egész. Összesen 90 nap kell menni napi 5 csatát(3 csata 1 token,5 csata 2 token,és ez a napi max),és biztos megvan. elvileg 180 napig tart szal az a 90 nap vállalható sztem,meg lesz hozzá egy parancsnok is valahogy

történel fun fact: Gq Johnyy,azaz a USS Johnston

Egy Fletcher-osztályú romboló – az amerikai haditengerészet egyik legnagyobb számban gyártott rombolója. Miután 1943-ban szolgálatba állt, a hajó részt vett katonai műveletekben a Csendes-óceánon, járőrszolgálatokat látott el, tűztámogatást nyújtott a szárazföldi erőknek, valamint különféle kötelékeket és konvojokat kísért. 1944 októberében, a Leyte-öbölbeli csata során az USS Johnston egy kísérő repülőgép-hordozókból álló csoport fedezőerejének részeként szolgált. A hajó hat másik rombolóval együtt bátran megküzdött a japán erőkkel, fedezéket nyújtva a hordozóknak a támadás elől való menekülésben; végül azonban elsüllyedt az intenzív csatában

lesz egy küldisor is ami nov végéig tart voyage tokenért,napi bejelentkezés és egy csata, ezért kapsz napi 350 voyage tokent. 24x ismételhető nov végéig,ami 8400 token,és ha megvan akkor kapsz hozzá 1600at ajándékba ami így összesen 10000 voyage token a 32000 megszerezhetőből(ezek beválthatók majd kölönbőző dolgokra,de akár dubira vagy acélra is 1-1ben.. acélra lesz érdemes,mert az a legnehezebben farmolható dolog a játékban,vagy dubira ha nem akarsz már valódi pénzt költeni,de van időd rankedban vagy eventben acélt farmolni)

emellett lesz még egy napi jutalomsáv is,szintén voyage tokenért,csatánként 150 token,itt a leírás szerint minél több napig játszol,annál több jutalmat kapsz ( nem részletezi) amivel összesen 22000 voyage token szerezhető

Ez meg az előző adja ki összesen a 32000 max tokent

ki lehet hagyni pár napot itt is,vagy ha sokat játszol,akár hamarabb is megszerezheted a max tokent,de többet nem.


lényeg h az event alatt sokat kell játszani,és szinte minden nap 😄

lesz még egy prém 10es japó cirka is,az nem derült ki h fogjuk megkapni,sztem esélyes h voyage tokenért lesz kivehető,szóval nem érdemes elkülteni előre a tokeneket,ha fáj a fogad erre a hajóra. de az is lehet h ingyen hozzánkvágják karácsonyra.
Ez egy fejlesztett Mogami osztály lesz,t10ben,jó gyújtás,jó sebzés HE,zaonál jobb heal,hidro,és ha minden igaz,akkor olasz féle füstgenerátor
hátrány a rövid lőtáv,8 km torpik,lassú toronyfordulás,nagy fordolókör,és a rohadt nagy citadella.



Utoljára szerkesztette: Caliph, 2025.08.05. 10:08:07

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#22624
Biztos?
Tegnap valami olyan üzenet jött föl hogy anniversary anyámkínja augusztus 7-től január tudja a franc meddig tart.
Nem sokat voltam fent,csak napi ládát begyűjteni.

Caliph
#22623
nope,az csak a 14.7 lesz,a szülinapos a kövi patch 14.8 szeptemberben

most dockyard hajót kapsz,egy gearing class amcsi ddt,a laffey-t. gunboat ,gearng ágyúk,8 km torps. ami kölönlegessé teszi az az új amcsi dd vonalon bevezetett smoke generator(nem hagyományos smoke generatorként működik,hanem ha bekapcsoltad addig működik amig ki nem kapcsolod manuálisan,aztán van 28 sec cooldown és újra kapcsolható. összesen 120 sec smoke van így összesen. Nagyon jól működik menekülős szitukban,amikor pl dd ellen harcolsz,de fokuszt kapsz az ellentől,és gyorsan el kell tűnni.)

a második különlegessége a burst fire mód,3 salvó gyorsan egymás után,utánna 21 sec reloadp
a harmadik különlegessége a superheal

ezekkel együtt elég erős dd counter dd lett belőle. a torpik rövid hatótávolságúak,de jó az álca,és rendes dam is van rajtuk,de a fő focus az ágyúkon van. Viszont az ágyúk örökölték a gearing hatalmas lövedékpálya ívét,szal kis célpontra nagy távból nehéz lőni.

He és Ap lőszert kapott.

összeségében egy elég jó kis dd,sztem kiveszem.

az új amcsi dd vonal is jó,ők talán annyival jobbak,hogy sapot kaptak AP helyett,és jobb a lövedékpálya is.nagyobb torp hatótáv,a smoke ugyanazon az elven működik,viszont nincs burst fire és ami talán a legfontosabb,h nincs heal...

az a heal nagyon erőssé teszi a dockyardos dd-t

CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.