21934
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • mumus70
    #21534
    MAUISTRONG
    Valami konténereket ad elvileg
  • Caliph
    #21533
    amikor egyedüli t8ként t10 csatában a legjobb vagy,az érzés megfizethetetlen :p persze vesztes :D
  • Darun
    #21532
    Én szoktam néha.
  • mumus70
    #21531
    Itt senki nem játszik győzelemre? Mi a terv? Mi a motiváció egy hegy mögött szobrozva???? xd
  • mumus70
    #21530
    Dockyard küldi: Nyerj 8 csatát! xd Vicces gyerekek ezek a WG-sek.... Majd akkor határidő előtt Coo op ba, mert máshol nem megy.... :-)
  • Caliph
    #21529
    a tech treeseken sincs se radar se hydro. nincs rajtuk HE lőszer,csak sap és AP. ugyanz a smoke generator,csak a nápolyinak fergeteges a másodlagos ereje,a tech treen meg nem :D ja és van heal . Venezia ami talán értékelhető,a sok ágyú és Sap miatt...nekem nincs,csak a visszajelzések és videók miatt gondolom ezt. Illetve a hozzá tartozó legendary modul is állat,+2 smoke és 80 secre leviszi a cooldownját
  • Plata
    #21528
    A tech tree olasz cruiserek olyanok mint a szenes Nápolyi?
    Mert a nápolyi-t kedvelem,de rossz nagyon hogy nincs rajta radar vagy hydro.
  • Darun
    #21527
    A Roma is nagyon jó hajó, de a tokenek miatt most nem javasolnám a T8-t.
  • whiskeyman
    #21526
    Olyan erős az AP-ja, hogy bármit elbont, főleg az 1,3 sec reload miatt. Csak profiknak ajánlott :D
  • Plata
    #21525
    De én nagyon szeretem az álcás harcot,ha engem észre vesz az ellenség akkor neki már régen késő. :D
    És tényleg dupla álcám van,egy a hajó alap képessége,egy meg másik hajó legendary konzolja át rakva erre.

    Legendary trait-ekkel is mint a predator,hát nagyon nagy élmény.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.27. 17:39:57
  • Caliph
    #21524
    sztem a verdi. egyszer jött szembe egy hármas div,folyamatosan füstben voltak,és a másodlagosai kicsináltakk
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.27. 16:43:07
  • pajer_csaba
    #21523
    Hát van pár. Roma, Verdi, Marco Polo?
  • pajer_csaba
    #21522
    RP-s hajók között láttam egy DD-t, összvissz két elülső lövegtoronnyal, torpok nélkül, csak AP. Brit Druid, Tier X. Ott zártam be a játékot aznapra...
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.09.27. 14:35:51
  • Caliph
    #21521
    Pont ezért nem veszek ki most egy acélos hajót se,mert arra várok hogy kihoznak valami tényleg elvetemült állatságot :D mondjuk exocet rakétákkal vagy nemtom :D vagy a modernizált Missourit tomahawkokkal :D
    illetve megvárom mit alakítanak a Kitakamival is :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.27. 14:14:12
  • pajer_csaba
    #21520
    Hogy egy nagyon kedves, tisztes kort megért, művelt, igazi kifinomult úriember irodalomtanáromat idézzem: "Hát a f*szom nem kéne?" :-D
  • Plata
    #21519
    Láttam a WoWs most az EVE online-al közös csomagokat adott ki.
    Jó lenne ha a Star Trek online-al is összeborulnának. XD
    Jöhetne egy Klingon álcával szerelt DD. :D
    Az lenne a legnagyobb fun ha a dupla álcás torpedó hajómat áthozhatnám. XD

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.27. 12:28:09
  • Caliph
    #21517
    én arra tudok pl gondolni ha rusholsz,aztán hirtelen olyan bukkan fel amire nem számítottál,vagy egy szerencsés torpedó salvó elviszi a támogató csapattársakat,és rushból inkább defenzív kiteolás lett a jobb taktika. simán meg tudsz fordulni füstben úgy hogy hiába mutatod a broadsideot,nem látnak. csak ne lődd el magad :D
    mondjuk a másodlagosak stat alapján pont semmit nem érnek,kivéve a nyolcas(vagy kilences? ) prém olasz bbt, nemjuteszembe a neve
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.26. 12:10:40
  • pajer_csaba
    #21517
    Oh, thats interesting! Kíváncsian várom, hogy majd kipróbálhassam - a Francesco Caracciolo-n még nincs füst, majd csak a kövi tier, a Vittorio Veneto lesz felszerelve vele. (Fun fact: tengeri hadtörténészek szerint a Vittorio Veneto-osztály hajói a világ valaha épült legszebb csatahajói. Szerintem krvára nem.)
  • Darun
    #21516
    Pl meglógni necces helyzetekből, HE spam elől, meg van egy prém BB, akinek HE/AP lőszere van, de SAP sec. Ott mondjuk jól el lehet bontogtani az ellent másodlagossal (van rajta spotter, szóval füstből is lehet spottolni)
    Igazából bármire jó, kivéve arra, hogy füstből lövöldözz.
    Utoljára szerkesztette: Darun, 2023.09.25. 19:33:23
  • pajer_csaba
    #21515
    Mindjárt itt egy ilyen játékos: én. DD-n még világos, de BB-n, ráadásul ilyen ultra rövid ideig, mire jó?
  • Darun
    #21514
    Olasz BB: kimaradt hogy hosszú reload és jó páncélzat. Rankeden a kisebb lőtáv pont nem jelent hátrányt. Sztem egy méltatlanul elhanyagolt ág, annak ellenére is, hogy amúgy könnyebb vele játszani mint pl az oroszokkal (vagy akár az amcsival/japóval) Am gyanitom hogy az alulértékeltségének a fő oka az, hogy a játékosok többségének fogalma sincs róla, hogy kéne használni a füstöt.
  • pajer_csaba
    #21513
    Jé, tényleg. De akkor így még gázabb...
  • Caliph
    #21512
    :D mindegy,érzem h kell nekem. aztán ráfekszek a hindire :p
  • whiskeyman
    #21511
    Jobban gyújt egy Hindenburg, mint az a fosbojler :D
  • Caliph
    #21510
    kell egy tűzfosó küldik miatt...smolenskem nincs sajna,meg colbert se
    wooster pont jó lesz

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.25. 15:15:07
  • whiskeyman
    #21509
    Venezia még talán, olasz BB fos, Wooster szintén. Angol DD kiváló.
  • whiskeyman
    #21508
    A normál Scharni is T7-es
  • pajer_csaba
    #21507
    A Caracciolo megéri. Alapvetően viszolygok az ikerlöveges tornyoktól, de ez a hajó egész jól megy. Az olaszoknál nem a szórás a fő gond, hanem a lőtáv.
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.09.25. 13:47:20
  • Plata
    #21506
    Szenes T10.g kurfürst vagy mi a szösz.
  • Caliph
    #21505
    most miért én jól megvoltam a kilecessel is :D most amcsi light ágat húzom,a héten meglesz a wooster.
    aztán nemtom,spanyol cirkák nem a kedvenceim,ahogy a san martin ág sem jön be,
    kihúzom az angol dd ágat,mert a daring tudom h jó,aztán a német dd és cirka vonal lesz a soros sztem
    olasz BB megéri? sok ágyú,kis kaliber,sap,meg szar szórás... :D
    ja meg még a venezia meg a francia cirka amiben látok még valamit :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.09.25. 11:12:09
  • whiskeyman
    #21504
    Húztál volna egy értelmesebb ágat :D
    Azokon még a német másodlagosok is kiüti a főágyúkat :D
  • pajer_csaba
    #21503
    Jut is eszembe, német hajók... A WG bejelenette a prémium Scharnhorst új változatát, a Scharnhorst '43-ast, ami - most kapaszkodj meg! - annyiban fog különbözni a normál Scharnhorst-tól, hogy Tier VII-es lesz, kisebb lesz a lőtávja, hosszabb a töltési sebessége és rosszabb lesz a szórása... És komolyan azt várják, hogy ezt majd valaki megveszi. (Tudom, biztos lesz aki, de na, őket ismerjük, mint játékos típust.)
  • pajer_csaba
    #21502
    Melyik ág? A klassik BB vagy a csatacirkálók? (Én most ez utóbbival szpok, egyszerre az angol BC-kel, épp a Zeitennél járok. A klassikot kihúztam, de igazából a Bayern és a Preussen között nagyon szenvedés volt. :/)
  • Caliph
    #21501
    na kihúztam a yodot,esett 1500 acél a scből. megérte :D
  • Plata
    #21500
    Mondjuk német hajóm is pont ezért nem volt,de arról kiderült hogy rossz ötlet volt mert a német BB pont nekem való.
  • Plata
    #21499
    Hát nekem egy darab ruszki verdám sincs,Yamato még vagy 300 ezer xp,vagy több.
    Most járok T8-nál.
    De ruszki nincs egysem mert világ életemben rühelltem a ruszkikat. :D
  • ozimak
    #21498
    A legjobb legendary modul szerintem a Yamatonak ás a Moskvanak van.
  • whiskeyman
    #21497
    Petro, Montana, Moskva, Venezia, Gearing, Z-52. Ezekre megéri. Az első 3-ra megvan, használom is.
  • ozimak
    #21496
    Az mák!. Nekem az 50 szülinapiból egy darab rb point-os esett. :) Mondjuk még mindig gyakoribb mint a steel.
  • Plata
    #21495
    Havi superkontiból kaptam 1500 RP-t.Meg 50 victor lima signal-t.