22114
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Plata
    #21714
    BD2DG1810H
    XKBA3V910H
    M8RIY1NLPH
    QA549EVNPL
    CKPP5MD10H
    COMMANDERGIFT
    SPOOKYOMEN
    U7ZDTJXUSNIANNIVERSARY2023

    Álcát és ládát meg a franc tudja miket ad.
  • Plata
    #21713
    Én megszerettem ezt a német tengeralattjárót.
    De ma nyerni sem lehet.

    Pedig én próbáltam foglalni ölni,de ezek elemenekültek a vérbe.
    Egy csapattárs élte túl rajtam kívül,a többiek nem.
  • Caliph
    #21712
    mondjuk úgy irtam ezt le mintha lenne esélyem kivenni,illetve ha végiggrindlem a karácsonyt,akkor lehet rá esélyem,rp pontat gyűjteni,de nem vagyok farmolós fajta :D
  • Caliph
    #21711
    trenlasst néztem és potato qualityt,a többieket majd ma. Trenlass kapásból garbagenak hívta,Potato is alig tudott sebezni vele. amit én láttam: nagyon papír,HE vel is lehet citadellázni,az ágyúi szart sem érnek,még kb egy shimakaze is gunfightba indult ellene :D a torpedókról tudjuk milyenek,12 km shima vagy 20 km ashashió,ezek elég jók,és percenként 8 torpi nem olyan rossz. cserébe ugye sokat kell forgolódni egy hosszú hajóval,de viszonlag jó a speed és a fordulás is gyors. ami még nem jött be,hogy szűk torpi inditásnál is 10kmen olyan távolságban mentek egymástól a torpik,hogy simán befér egy broadside ca közéjük. a sebzés nagy részét a deep water torpikkal érték el,a jobb conci miatt,de ugye azzal csak cv vagy bb a sebezhető.

    összeségében nem érzem hogy must have,főleg amennyibe kerül(igen tudom azért kapsz még 4 másik hajót is,és valszeg a defence ig el is megyek , mert az viszont elég jónak tűnik)

    nézek még vidiket mástól is,mert igazából tegnap lett nyilvános a hajó a CCknek

    ja és nulla az AA,a cvk szarrá fogják szivatni,szal muszáj lesz smokeot lőnie. a smoke is jó,olasz full speedes generator.

    vigyázni kell vele,de a 12km torpi hatótáv elég életveszély,ha meg ashashiósat használsz,akkor a fél csapatot nem tudod sebezni.

    még overlordbout megnézem,ileltve flamu és flambass véleménye is érdekelhet,bár ők már nem CCk,szal csütig nemlesz róla vidijük :D

    továbbá érdekel TE melyik CCt nézed,rákukkantanék

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.12. 12:55:52
  • Darun
    #21710
    Nem tudom mire gondolsz. A CC-nél akit én nézek, teljesen használható volt (még hulladék csapatok mellett is)
  • Caliph
    #21709
    első visszajelzések alapján a Kitakami elég fos...és engem sem győzött meg a videók alapján amit láttam. talán így jobb is,mint ha túl op lenne.
  • Darun
    #21708
    Nehéz összehasonlitani a He és a SAP sec-et. Előbbinél nagyon nagy lehet a szórás az okozott tüzek miatt. Hogy a Mikin mennyire előnyös az elülső-hátsó fő-másodlagos elrendezés, azt egyelőre nem tudom. Viszont a Miki "csak" cirkáló, mind a lőtávja, mind a pontossága kisebb, mint a Zsliffen másodlagosainak. Szóval ez a "többet sebez" elsőre nekem csak papiron tűnik igaznak.
    10k free xp hiányzik a 8. Haru ág resethez. Az RP inkább ilyen endgame content szerűségnek került be a játékba, hogy aki azért már régebb óta játszik, az vehet belőle különleges hajót vagy legendás modult. (meg igy persze több pénzt is ki tud húzni a WG az emberekből, hiszen free xp-t csinálhatsz gold-ból) De a játék ezek nélkül is játszható.
  • Caliph
    #21707
    úgy értettem hogy még van egy csomó ág amit nem húztam ki,de szeretnék,inkább azt húzom mint egy olyat amit már húztam :) és igen , játszom,sosincs annyi free xpm :D illetve ha húzok valamit és nem jön be,pl most az angol t8 battlecruiser akkor free xpvel lépek tovább hátha a kövi jobb lesz. persze igy is adok neki jópár csata esélyt
    igen.lüshün faja,ezért is álltam neki,Mikire meg azt mondják hogy papíron erősebb a másodlagosa mint a schlifennek,viszont a fő torony elrendezés nagyon nem adja...a jó másodlagos vonz,mert más játékban is a lustaságot keresem (pl diabloban mindig is summoner necro voltam,a dögök intéznek mindent :D ),de a szar fő torony elrendezés nem jön be

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.10. 11:28:34
  • Darun
    #21706
    A Mikire kár rámenni. A Nápolyi sokkal jobb, és "olcsóbb" is.
    Ami a farmolást illeti... mert amikor újrahúzol egy ágat, akkor nem játsszol? Én már túl vagyok jópár reseten és még egyetlen egyszer sem húztam vissza az ágat free xp-ből, minden alkalommal végigcsatáztam. Volt már amcsi LCA, francia BB, angol DD (ezt mondjuk már megbántam) és most legutóbb én is a Haru ágat választottam. A profik azért ezt resetelik, mert ez jön ki a legkevesebb free xp-ből, De ha csatákkal húzod ki az ágat, akkor nem az az elsődleges szempont, hogy melyik ág a "rövidebb". A Lüshünnel meg sztem jól jártál, az tényleg egy jó hajó, remélem neked is fogja adni és jó csatákat mész majd vele!
  • Plata
    #21705
    Nekem dockyard hajó még sosem lett meg,annyit nem játszok,főleg ha nincs értelmes játék mód,a random nem jó,ez az asszimetrikus most jó.
    Bár T8 prémmel nem tudok nyerni egyet sem.
    T8 prémmel be megyek tuti meghal a csapat.
    Persze pénz jön sok mert mindig jó sok sebzésem van.
    De T10-el már jó,ott ritka a bukta.
  • Caliph
    #21704
    asszem a haragumo ágat szokták resetelni a profik,mert az gyorsan megvan újra....én egyszer reseteltem egy ágat,soha többé nem fogom,nem játszok annyit hogy újra kihúzzam ami már megvan :D
    Kitakami se vészes,mert a research pont farmolható,de nem farmolni szeretnék hanem játszani...dockyard hajóra is majdnem rámentem,de a lüshünt is most szedtem ki,a végén már úgy érzetem rá vagyok kényszerítve a játékra hogy határidő előtt meglegyen minden,és az utsó küldisor is valami iszonyat farmolással lett meg hozzá...nem akarok
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.10. 10:22:46
  • Plata
    #21703
    Ma megnéztem hogy ha resetelem a simakaze ágat mennyi pénzt kapok meg research pontot,hát szerintem ez vicc.
    Úgy hogy az első reset duplázós kapnék 20400 research pontot meg 57k creditet.
    Abból még egy tehénlepényt sem tudok kifejleszteni.
  • Plata
    #21702
    Azt hiszem össze szokunk.

    Csak a parancsnoka egy igazi barom.
    Valmai eventes német 10 skilles idiótát tettem bele,a fickó rohadt fárasztó,folyton pofázik.
  • Caliph
    #21701
    nekem örök kedvenc szenes kilences BB a Jean Bart...nem tudom miért ,nagyon összeillünk. csak elől van ágyú,így sziget mögül kibújkálva teljesen kihasználható a tudása,jól gyújt és bünteti ap val a broadside hajókat. és ott a reload booster is. nekem nagy kedvenc,jobban szeretem mint a republikot :p sajnos kivették már armoryból
    amúgy mindenképp valami tizest vennék ki,azért jár most is az mikulás cetli...
    az a német tengó nem rossz ám,gyakorolni kell vele,meg forogni :)
  • Plata
    #21700
    Hát megvettem a tengeralattjárót,majd meglátjuk milyen lesz.
  • Plata
    #21699
    Szenes DD-m BB-m és cruiserem van,igen mert be néztem,azt hittem BB de kiderült cruiser.
    G Kurfürst,Napoli,F Sherman.
  • Plata
    #21698
    Hát megint kérnék tanácsot.
    Lesz elég szenem arra hogy megvegyem a T10 tengeralattjárót.
    Az jó eventekre meg hasonló nem random játékmódban?
    Vagy inkább vegyek egy 9-es megnövelt bevételes hajót,ha a 9-es akkor melyik a legjobb szerintetek?
    Legszivesebben BB-vel vagy DD-vel játszom,crusiert nem annyira érzem át,vagy csak eddig nem találtam olyat ami nekem lenne megfelelő,igaz nincs is kifejlesztve csak 1 az amerikai.
  • Plata
    #21697
    Ismét köszönöm az infót.
    Ezt nem tudtam.
  • Caliph
    #21696
    ha megfelelő sorrendben piszkálod mézit,ingyen konténer a jutalom

  • Darun
    #21695
    Szivesen. :) Ingyé prém hajó mindig jó.

    #21694 Nem veszik el. Reset szempontjából a szuper hajó független a tree-től.
    Én első körben a Yamagirit/Anapolist ajánlom. BB-k közül meg a Hannovert.
  • Plata
    #21694
    Köszi az infót.
    Ha jól gondolom akkor a szuperhajót is elvesztem ha egy ágat resetelek.
    Vagy az nem veszik el mert nem xp-s?
    De gondolom igen.
  • pajer_csaba
    #21693
    A Super BB-knek nem sok értelmük van, nagyot tudnak odab*szni, de amint lőtávolba kerülnek, ingyen sebzés az ellenfélnek... A többit nem tudom.
  • Plata
    #21692
    Most először van annyi creditem hogy vehetnék egy supership-et.
    De nem tudom megéri-e és melyiket?
    Japán DD yamagiri.
    Amcsi cruiser Annapolis,Cv United States.
    Európai DD Dalarma.
    Vagy várjak még párszáz ezer xp-t japó BB-re?Esetleg német BB-re még félév?Vagy Angol Bb kb ugyanannyi idő.
  • Plata
    #21691
    Kösz a kódot.
    Volt benne 2 mila credit.
  • Caliph
    #21690
    na nekem jól kezdődik a mikulás,galant t6 dd,és alvaro de bazan t10 dd valami ágyús kontiból :p a galant meg a kódból asszem,köszi Darun :p
  • Darun
    #21689
    SANTA2023

    A kód 5 nap prémet is tartalmaz, figyeljetek hogy mikor aktiváljátok!
  • Caliph
    #21688
    jön a mikulás bácsi,már alig várom hogy húzzák le a playereket :D
  • Darun
    #21687
    Igazából ez azért is van, mert az ünnepi BP illetve napi reward módosulni fog az ünnepekre való tekintettel és igy nem a hónaphoz, hanem a peccsváltáshoz igazitják a "naptárat".
  • Caliph
    #21685
    yepp neked,csak a félrekattintottam :D de már megkaptad a választ is úgy látom. szóval ezért kaptál napi belépés kontit,mert ott még tart a november :p
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.12.03. 11:34:04
  • pajer_csaba
    #21685
    A julián- és a gergely-naptár eltérése miatt. Dátum szerint mi (gergely-naptár) előrébb járunk pár nappal. Ezért van pl az ortodox karácsony a mi szemszögünkből nézve januárban.
  • Plata
    #21684
    Feltételzem ezt nekem írtad.
    Mi a manó az hogy november még 5 nap?
    Tudom hogy az oroszok elmebetegek,de ennyire?
  • Caliph
    #21683
    a november náluk még 5 napig tart
  • Darun
    #21682
    Nem biztos hogy politikai indittatása van a dolognak. A játékban már elég sok nemzet kapott különféle "emlék zászlót", köztük a cseh és a svájci is, mindkettő igazi tengeri nagyhatalom volt annak idején. Érdekes hogy portugálra pl nem emlékszem és magyar vonatkozású is kb csak a Jágeres kampány volt. Szóval inkább arra tippelnék, hogy a pléjerbase mérete alapján mérik a nemzeti vonatkozású eventeket,
  • Plata
    #21680
    Na valaki magyarázza meg hogy miért kaptam ma meg a két szuperkonténert ?
    Már december van,novemberben meg csak 23 alaklommal jelentkeztem be,többiről elfeledkeztem,,tegnap sem mentem fel,ma felmentem és megkaptam a novemberi 2 szuperkonténert.
    Mondjuk nem voltak szuperek,de akkor is fura.
    25 darab zöld booster meg 7500 szén.
  • Ssenkradlive
    #21680
    Ha mondjuk ismernéd a hazai és regionális aktuál/utóbbi évek politikai történéseit, annyira nem csodálkoznál egy ilyen event-en...XD
  • Darun
    #21679
    Az egyik éppen futó küldi végső jutalma a Liberation camo a Cherbourg-hoz. Aki korábban már megszerezte és most megcsinálja a küldit, 6M credit kompenzációt kap.
  • pajer_csaba
    #21678
    Ha van valami, ami távol áll tőlem, akkor az a sovinizmus, de még szerintem is a krva anyját a WG-nek ezért.
  • ozimak
    #21677
    Elég furcsa is. Mitől lett ennyire fontos nekik hirtelen? Eddig soha nem láttam ilyen eventet náluk. Mindegy, elmehetnek az anyjukba. Úgyis kezdem megutálni a játékot mint a szart. Lassan kb. semmi élvezetet nem nyújt, csak idegeskedést. Még az a havi 5-10 game amit játszok az is.
  • Tono34
    #21676
    Ez az event annyira nem tetszik.... tolvaj bandát ünnepelni ...

    " December 1 marks the annual celebration in Romania in remembrance of the 1918 declaration that unified the formerly Austro-Hungarian territory of Transylvania with the Kingdom of Romania. It’s time to unlock a special mission dedicated to this event!"
  • Plata
    #21675
    Ma mentem három ranked csatát.
    Mindegyiket megnyertem,ezért inkább gyorsan kikapcsoltam a játékot. :D
    Valami spanyol vagy mittomén milyen cruiserrel,holland crusierrel és amcsi BB-vel,aminek elfelejtettem a nevét,bár asszem Florida. :D
    Az utóbbi nagyon be jött.Olyan pofonokat osztott mint a fene.Ellenséges csapatban volt 10 kilóméteres torpedós BB,próbálkozott hogy rám forduljon torpedóval de mindig megszívta,olyanokat kapott hogy azt élvezet volt nézni.de egy cruisert is úgy telibe csaptam hogy negyed Hp-ja maradt kb.
    Florida igazán megérdemli a kalóz zászlót.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.11.30. 18:34:32