1502
IZÉ
  • Gabe18
    #1256
    Igy leírva ez nem a játék hibája, hanem a laptopé. Vagy más, hasonló gépigényű játék megy rajta hibátlanul?
  • CharrDen
    #1255
    Sziasztok! Nagy "lopakodós játék" kedvelőként megvettem a játékot, de szomorúan tapasztalom hogy a laptopomon nem igazán fut el. Grafikai beállítástól függetlenül tökéletesen fut a játék (nem szaggat sehol), viszont kb 10 perc után leáll a gép. Szerintem túlmelegedik, mivel iszonyat forró ekkor. Próbáltam teljesítménycentrikus beállítással, grafikai beállításokat levettem nullára, ilyenkor is nagyon melegedik. Mit tehetnék, hogy ezt elkerüljem?
    Gépem specifikációja:
    Intel i3-2310m proci
    Nvidia gt540m 1gb vga
    4gb ram
  • DarkSector
    #1254
    Hülyeségeket ne írkáljunk...oks?
    A textúrák minőségét befolyásolja csak a memoria szűkössége. Úgyhogy ezt jobb tudni.
    AI processzor gondja, az meg rendelkezésre áll, ha régen a Fear 1-et egy ocska gép is tudta futtatni, ahol állítólag jobb AI volt.
  • noname23
    #1253
    Sajnos addig nem lesz ilyen még az új konzolokat ki nem adják.
    Konzol csak pont ennyit képes betölteni az 512MB-os memóriájába.
  • noname23
    #1252
    Pár szösszenet észrevétel

    Játék baromi jó nagy fun nem is nagyon van hasonló sőt megkockáztatom talán nincs is, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amcsi bollywood nyomai érzékelhetőek benne nem csak az amcsi szuper hentes rambó sztori miatt hanem a tank felrobbantás hát ezen jót nevettem még ha nyomjelző lövedéket raktak volna bele hihető lenne.
    Másik jó tudni hogy zárt helységben is szél erő munkálkodik.
  • Sith
    #1251
    Na azt hiszem nekem most lett elég, sajnos sokaknak igazat kell adjak nagyon de nagyon nem lett tökéletes a játék.
    Sokkal többet vártam, igaz a demo alapján sajnos már kiderült hogy hiába, nagyon sok jó lehetőség lehetett volna a játékban de ezt mind mind kihagyták. :(
  • Pretorian
    #1250
    Jöhetne már valami mod ami az AI-t okosítja, meg a spawn rendszert is megváltoztatja. Mondjuk ez utóbbi dolog nem egyszerű, mivel scriptelve van az egész játék. Átlépsz egy határt, és lehet hogy 10 méterrel mögötted spawnol az AI. OpFlashben ezt elég jól megoldották, pedig ott a jóval nagyobb méretű, nyílt játéktér miatt azért nem egyszerű ezt megvalósítani. Ha már csőjáték, akkor legalább úgy spawnoljon az AI hogy abból a player ne vegyen észre semmit. A checkpoint rendszer és a zárt map miatt eléggé be van határolva hogy mikor hol vagy éppen, szóval tökre el lehetne rejteni a spawnoló AI-t.
  • Shep
    #1249
    Nagy szar, semmi értelme lopakodni, mert nem is lehet. Bizonyos pontoknál mindenképpen "észrevesz" az ellen és vége. Ráadásul ők mindig tudják hol vagy, mármint a sniperek. Viszont az a leg illúziórombolóbb az egészben, hogy egy csomó lövészt csak akkor rak ki mikor egy adott ponthoz érsz. Mekkora vicc már, hogy egy 50m magasan lévő állványon hirtelen megjelenik az ellen és kapásból vágja ,hogy te hol vagy és hajszál pontosan osztja az áldást. Sniperes játéknak irtó gyenge az egész, pont a lényegi része a lopakodás, egy lövés leadás tovább állás része hiányzik.
  • Prince23
    #1248
    Na ez a másik :)

    szerintem sokaknak rá kell jönnie még a game mechanikájára, hogy mit lehet kihozni belőle. törekedni kell a lopakodásra is.
  • Gabe18
    #1247
    Másrészt ahol nincs zaj, ott is lehet úgy lőni hogy ne lássanak. Akkor ugyan elkezdenek keresni, de nem fognak rád lőni csak mászkálnak fel-alá hogy hol lehetsz. Eközben még többeket ki lehet lőni. Persze ha valaki látja is mikor lelősz egyet, akkor onnantól már lőnek rád.
  • Prince23
    #1246
    Én két nagy hibát találtam a játékban, és inkább ezeket kéne szapulnunk.

    1. Borzasztó felemásan teljesítő AI
    2. Agyon scripttelt pálya részek. nem mindenütt, de van rá példa, nemcsak egy. Tehát picit realizálni kellene az AI viselkedését is több LOPAKODÓS helyzetben.

    Egy patch ezt orvosolná. csak kéne angolul, meg oroszul panaszkodni a hivatalos fórumon...


    UI:
    A coop résznél, amikor hosztoltok, azt észrevettétek, hogy 4 személynek van elegendő helye?
    Én eltudok képzelni egy olyat, hogy mondjuk fél év múlva kiadnak egy 4 személyes coopot, és a katonákat ennek függvényében megtriplázzák. Igazi háborús feelingben lennünk :D

  • Prince23
    #1245
    Látom neked sem esett le. A hangtompító igen is létezik, csak figyelni kéne a környezetre :)

    mert igenis lehet csendben ölni!!! A katona emlyeik észreveszi társát kifeküdve még nem riadóztat senkit sem. mert előbb nyilván azt hiszi, hogy csak elájult, és összeesett, de később meg biztos azt hiszi (pár másodperc elteltével), hogy bizony lelőtték. És még mindig van időd kiszedni őt is.
  • DarkSector
    #1244
    Nem is kell sokat fölé célozni ha bentartod a levegőt.
  • SZU
    #1243
    Mondjuk ilyen szintű realitást nem vártam, csak azt, hogy ne kelljen már 150-200m-re fölé céloznom három fejnyit.

    Régen az első rész multiban is abból állt, hogy voltak a pro sniperek és az smgsek. Az smgsek daráltak közelről, a pro sniperek meg tizedmásodperc alatt kiböktek bárhonnan és el is találtak ==>RIP.

    De egy sniperes játéknak multiban erről kell szólnia. Pont ezért szerettem a Delta Force 1-2-3-at és a BFBC2 only sniper pályákat is.

    Ami ilyenkor fel tud b*szni, hogy az eredményesebb játékosok ultralow beállításokkal, esetleg direkt low poly packkal játszanak, se lomb, se fű, se füst, se semmi, csak zöld, barna föld kilóméterekre. Az ember meg virít mint egy kis mozgó fekete pixelhalom.

    Ezért főleg a LAN és a privát matcheket preferáltam, ahol mindenkiben bízhattam, hogy nem csal és a grafika is normális.
  • DarkSector
    #1242
    rosszul tudod.
  • johny85
    #1241
    sikerült végigtolni + a hitler dlc-t :).
    de úgy tudom van még 1 dlc azt honnan lehetne letöltenni?
  • DarkSector
    #1240
    :D
  • Gabe18
    #1239
    Nem tudom neked milyen játékod van, de az esetek 90%-ban ha eltalálsz valakit az ott is marad.
    Hangtompítós sniper meg a 2. világháborúban tudtommal nem volt.
  • johny85
    #1238
    legalább hangtompítós lenne a sniper,vagy fogná őket a töltény,lol
  • johny85
    #1237
    elég monoton egy game.
    De az már lol hogy 180m-ről mp4-el eltalál,nekem meg bele kell küldenem 2-őt és ballag tovább.+ egy save nem ártott volna ha már a katonák ilyen figyelmesek.
  • johny85
    #1236
    egyébként hány pályas?
    Nehézségi szintet vissza lehet venni valahogy útólag,azt hittem többet kell lopakodni?
  • DarkSector
    #1235
    összeszámolta már valaki hány multi térkép van?
  • DarkSector
    #1234
    Gamersgate-en egy vicc az az 50 euro
  • DarkSector
    #1233
    Jah ezt észrevettem hogy erősen kempereké a pálma.
    Meg hát a nagy mapnak ez az átka hogy nehezen találod meg az ellenséget.
  • Prince23
    #1232

    OS: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 (Windows® XP is NOT supported)

    Processor: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better

    Memory: 2GB system memory

    Hard Disk Space: 10GB of free drive space

    Video Card: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® 8800 series / ATI Radeon™ HD 3870) or better

    Sound: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible sound card or better

    DirectX®: Microsoft® DirectX® 11.0
  • DarkSector
    #1231
    Nem nagy szám, egy közepes konfiggal untig elleszel.
  • Prince23
    #1230


    lol 11-ből 2 pisztoly lővés volt, meg egy csapda általi. Erős kemper játék ez :))
  • Prince23
    #1229
    Pedig bújkálva simán ki lehet őket szedni. Figyelni kellene a hátteret, meg hát meg kéne venned eredetibe :D

    nekem egyedül a scripttel volt / van gondom, agyon van skrippelve az a gáz.

    a single misszió nagy részét settenkedve viszem Sniper Elite most is. Figyelek, a harangszóra, a becsapódásokra stb. meg pár szakaszon hangtompítós pisztollyal megyek
  • bajgunar
    #1228
    Így igaz.
    Jó persze játék, de a realitástól atom távol áll. Az tény és való.
    Ilyen lövéseket, hogy térdelve is így lőjél, levegőt visszatartva ~1mp célzás alatt, esélytelen véghezvinni. Aztán nem hogy állva, de még fekve sem. Arról nem is beszélve, hogy ha hideg a cső megint másképp kell kalkulálni. Mindenesetre nem lenne rossz game, de nagyon elcseszték.
    Azon meg besírtam, hogy nézem itt fórumon is a sok link-elt videót, meg tecsőn is a videnyókat. És a sok atom low gamer, nem veszi észre, hogy 26. lövésre is totál nem oda lő, ahová céloz!!! Alá, meg oldalra csapódik a golyó. És nem csak a röppályát, soxor a szelet sem veszik figyelembe!!! LááL
    Háát azokon besírtam nem egy walkthrough-on!
  • Muttley
    #1227
    mekkora a PC-s verzió gépigénye?
  • SZU
    #1226
    A lényeg nem látszódik, szóval 549m-en lő pontban, annál kisebb távolságokon alá, az fölött fölé kellene lőni.

    Szóval ezt a játékot nálam már csak az esetleges kiváló multi mentheti meg az uninstalltól.

    Sajnos többet vártam tőle.
  • SZU
    #1225
    Sajnos egyetértek!

    Annyit hozzátennék, hogy a folyamatos killcam idegesítővé vált nekem két pálya után, visszavettem normalról 1-et.

    A lövedék röppályáról meg csak annyit, hogy volt szerencsém lőni Kar98K-val, Mosin Naganttal és SVT Tokarevvel is. Ezekkel a fegyverekkel a játékban lévő távolságokon alá kellene célozni!

    Ez például a 7.62X54R (A Nagant lőszere) lövedék esés táblázata:

    Bullet Drop (Inches)
    100y 91m 200y 183m 300y 275m 400y 366m 500y 458m 600y 549m 700y 641m 800y 732m 900y 824m 1000y 915m
    7N14 +15.0 +26.1 +31.3 +29.4 +19.4 Zero -30.5 -74.0 -132.7 -209.4
  • bajgunar
    #1224
    Nah gyerekek, nekem betelt a pohár ezzel a játékkal.
    Az AI olyan sötét mint az éjszaka, vagy csal mint a szemét.
    Ez kész, ezt nagyon elbúrták ebben a játékban!
    Miért nem lehet normálisan bújkálva kiszedegetni mindenkit???
    Még ha cipelgeted is a hullát órákat, akkor is egyszercsak meglátnak, kiszúrják a pálya másik feléről, h ott vagy, vagy akármi és csípőből kilőnek mp-vel. LoL!!! Akkor mi értelme van, h elvidd a hullát???
    Vagy ha nem, a hullát veszik észre vagy akármi és már riadóztatják a fél kerületet. Persze az ellenséges sniper úgy lő, hogy tornádón keresztül, még csak fel se villant a scope-ja, rád se fordult, de már leszed mint egy verebet, s még csak a fülcimpád lógott ki a fedezékből.
    Nem, nem hülye vok, meg béna, Sniper-en végigvittem a game-t, kevesebb mint 10 óra alatt, de részemről ennyi volt. Delete.
    Ehhez képest a SE1 játékélményileg 100x jobb. Annyi, hogy ez grafikailag és teljesítményileg jobban odaver.
    Hang 10/3 Nemegészen valós 5.1, és a távolság is behatárolhatatlan. Sz@r eax, miért ezzel oldották meg? :S Doboz, visszhangos fos.
    Grafika 10/9 szerintem egész jó lett, és jól is teljesít.
    Játszhatóság? 10/4, AI vagy csal, vagy tök hülye.
    Játékélmény 10/5 cső game. konzolra való
    Budget kategória max 3k-t ér megjelenéskor!!! 10/5 Részemről! Ez a max.
    Csiszolhatták volna még elég rendesen!
    Kár érte. Mondjuk ennyit megért (~10 órát). Uninstall.
    Többet elő se veszem. DLC-ért meg egy petákot sem fogok fizetni.
  • DarkSector
    #1223
    A csoporton keresztül is lehet eseményt indítani vagy csevegés szobát, ha netán szükség van rá, és ha online akit meghívtok azonal látják a jobb alsó sarokban egy pooky-ban.
  • Prince23
    #1222
    Nem
  • szapor
    #1221
    és coopba lehet játszani a dlct? :)
  • ratgab
    #1220
    Mivel külön indítandó! Singleplay-er, Challenge és ott válts a DLc opció. Ott figyel majd hitler bácsi.
  • szapor
    #1219
    Sziasztok! Végig vittem a játékot és a végén nekem nem jeleniti meg a DLC pályát. :SS Van vkinek még ilyen problémája?
  • Prince23
    #1218
    De van
  • zzeN
    #1217
    Nincs kedved gamelni?