1502
IZÉ
  • DarkSector
    #1298
    7:10-től kár megnézni, mert elég spoiler-es...
    kurvaanyukat hogy beletezsnek ilyet.
  • mester1987
    #1297
  • boder20
    #1296
    Köszi!
  • CharrDen
    #1295
    Fejlécben jobb felül van pirossal a link. (kép "Sniper Elite" felirata felett)
  • boder20
    #1294
    és azt hol is találom?
  • CharrDen
    #1293
    Na én is befejeztem a játékot, elég rövidre sikerült, de azért szerintem megérte, végre egy jó kis sniperes játék :)
  • DarkSector
    #1292
    Szerintem krekk gond lehet, de azt a warez topikban tuti segítenek mi a megoldás rá.
  • boder20
    #1291
    Naon jó a játék de nekem folyton ki fagy a 3. pályánál mi lehet az oka valaki segítsen már!
  • Shep
    #1290
    Én ezekkel a gyűjtögetősökkel úgy volta, hogy ha ott van de kit érdekel. Nekem is több általában minden játék, mint a nagyközönségnek. Ez 7 óra körül volt eliten.
  • Gabe18
    #1289
    Nem tudom, ennyi lett. Próbáltam keresgélni azokat az aranyrudakat is, de csak hatvan valamennyi lett meg a százból. Na meg azok az üvegek... Lőttem hetet összesen pedig néztem mindenfelé.
    De én már amúgy is le vagyok lassulva. Sok játékra írják hogy 4-5 óra, aztán nekem vagy háromszor annyi mire végzek.
  • Shep
    #1288
    Mit szöszöltél vele 15 órán át?
  • DarkSector
    #1287
    Mármint nem a Cod az ami ok de mégse....:D
  • ratgab
    #1286
  • DarkSector
    #1285
    Cod-ba szoktam hallani és egyszer eszembejutott, hogy ezt írom arra ami ok de mégse. :D
  • ratgab
    #1284
    Akkor értem!
  • DarkSector
    #1283
    Persze egyetértek hibák tuti vannak, de azt nyujtja mint a demo, tudtam mit veszek meg.

    Persze egy korrekt Resident Evil jobban megért volna nekem pénzt de hát nemvan...:D
  • DarkSector
    #1282
    Aranyköpés....:D
  • ratgab
    #1281
    Ne tekintsd trollkodásnak,vagy cseszegetésnek, de mi a fene ez a no roger? Mert a No ugye nemet jelent a Roger az meg igent....Akkor most mi van (tényleg no offense, csak nem értem). És én ilyen szóösszetétellel sem találkoztam még 1 angol szövegben, de még filmben sem (ettől még lehetek én a tudatlan persze).

    Szóval?
  • Gabe18
    #1280
    Na befejeztem én is.
    Igaz nekem majd 15 óra volt, de legnehezebben vittem, ez így volt az igazi. Ha az ember benyomja a segítségeket, akkor tényleg csak kacsavadászat.
    Én meg voltam vele elégedve. Amit a demó után vártam, azt nekem maximálisan nyújtotta. Ezzel nem azt mondom hogy nincsenek benne nevetséges bug-ok.
    Nekem is volt oszlopba beakadó és ott futó ruszki, néha teljesen irreálisan viselkedő AI, full hülye az ablak keretet percekig lövő ellenséges sniper (mialatt én a téren lelőttem mindenkit ) és hasonlók.
    De magát a mesterlövész puskával való lövöldözés élményét nekem megadta. Persze, ehhez kellett a látványos killcam, az X-Ray, meg hogy az egész játékmenet erre volt feláldozva. És pont emiatt nem tökéletes más szempontokból.
    De ami biztos, ez nem lopakodós játék. Lehet benne lopakodni, de nem arra van kitalálva. Erre a legjobb bizonyíték a Laderboard. Ott ugye a pályán elért pontszámok alapján mindenki el van helyezve. És ugye hogy pontoz? Végigmehetsz te a hangtompítós fegyverrel lelődözve mindenkit észrevétlenül, kapsz is érte vagy 50-80 pontot emberenként. Vagy még jobban lopakodhatunk, nyaktörés 15 pont ahogy néztem. Ehhez képest egy darab ~200 méteres sniperes headshot vagy 2000 pont, és "senkit" nem érdekel hogy felriad az egész helyőrség...
    Úgyhogy itt lőni kell, nincs mese.

    Ja még Hitler hátra van. Na majd azt is likvidálom...
  • TaRka0107
    #1279
  • DarkSector
    #1278
    No Roger.
    Ha nem tetszik valakinek a játék és rossz véleménnyel van a kutyát nem érdekli, de butaságot mondani hogy mert pc-n később tölt meg spawnolnak a cuccok ez a konzol 512mb memóriája hibája ez baromság és csak konzol/pc felesleges flém.
    Ennyi.
    A többit nem is töröltem. Egyéni véleménye ha szar a játék, engem nem izgat. Mindenki maga válogatja meg hogy mivel játszik.
  • Lunki88
    #1277
    Most úgy általánosságban beszéltem. Nem azt mondtam hogy törlöd a kritikát, hanem hogy megmagyarázod minden esetben hogy nincs igazuk akármit is mondanak. :) Kvázi azok a hülyék akik valami rosszat látnak a játékban.
  • DarkSector
    #1276
    trollokat kitakaritom igen.
    Nem nekem van igazam mindig csak ha trollkodnak akkor eljárok a szabályok szerint.
  • TaRka0107
    #1275
    Nem g*ciségből, de mint tudjuk, csak is DARKSECTOR-nak lehet igaza
  • DarkSector
    #1274
    alregek ne itt trollkodjanak thx.
  • DarkSector
    #1273
    Nem kritika volt, amit töröltem az ellenem szólt és butaság volt...
    A kritikát nem törölte senki! (a kritikája alább olvasható)
  • Lunki88
    #1272
    Azért abban igazat adok neki, hogy tényleg elhárítasz minden kritikát amit felhoznak a játék ellen. Egy csöppet elfogult vagy a játékkal kapcsolatban szerintem.
  • szakacsgergo333
    #1271
    Abban valaki tud segíteni hogy miért veszik el a mentés egyik percről a másikra?
  • Tatyla
    #1270
    na 6 óra 13 perc alatt a végére értem egynek elment de sajna felejthető :(
  • DarkSector
    #1269
    Mert hülyeségeket írsz, nyomod a konzolos vitát.

    AI az nem pálya meg textúra hanem sima mesterséges intelligencia.

    Másik dolog a terület. Millió játék létezik konzolon (csak a boxnak 512mb ...) szebb nagyobb pályákkal és időbe betölt, szóval ez a FEJLESZTŐK hibája, nem értenek hozzá, még nem elég profik.

    Ennyi.
  • szapor
    #1267
    sziasztok. valaki nem tudna adni full mentést mert eltünt az összes. és kilépéskor exe hibával lép ki és elveszik mindig. :((
  • mester1987
    #1266
    Hát nem sok jóság van idén, biztos azért lett első, mert ritkaság :)
  • DarkSector
    #1264
    :D
  • CharrDen
    #1263
    Na végül egy egyszerű paraszt-módszerrel sikerült megoldanom, fogtam 2 jégakkut és beraktam a gép alá
  • CharrDen
    #1262
    Ezzel az a gond, hogy a szerviz külföldön van és ki kell küldeni ha valami gond van. Most próbáltam Vsync-el, sajna így is túlmelegedett. Majd próbálok egy ilyen laptop hűtőt, remélem azzal jó lesz. Viszont megint kipróbáltam, de most feltettem minden beállítást maxra. Érdekes módon nem érzékeltem szaggatást és kb ugyanúgy melegedett túl.
  • Gabe18
    #1261
    Hát ha más játéknál is előjön ilyen gond, akkor ott valóban valami túlmelegedés lehet.
    Esetleg megpróbálhatsz venni hozzá egy laptop hűtőt, és játék közben azzal használni, hátha az megoldja.
    De ha fél éves, akkor gondolom garanciális még, akkor szerviz is megnézhetné, mert az hogy 10 perc után lelövi magát, az nem egy normál működés...
  • CharrDen
    #1260
    Hasonló játékok elmennek rajta szintén max közeli beállításon, néhánynál van is hasonló gond. Mass effect 3 lazán ment rajta, dead island viszont szintén "lekapcsolja" a gépet. A vsync-et kipróbálom, köszönöm az ötletet. :) A gép amúgy alig több mint fél éves, viszont Acer gépem van, hallottam, hogy azoknak állítólag rossz a hűtése.
  • Prince23
    #1259
    Jól nyitott a game UK-ban :)

    1 – Sniper Elite V2
    2 – Prototype 2
    3 – FIFA 12
    4 – FIFA Street
    5 – Mass Effect 3
    6 – Tiger Woods PGA Tour 13
    7 – Kinect Star Wars
    8 – Mario & Sonic at the London Olympics
    9 – Battlefield 3
    10 – Modern Warfare 3
  • Pretorian
    #1258
    Szia. Először próbáld meg a vsync-et bekapcsolni szerintem. Először a játékból, ha az nem segít akkor driverből.
  • DarkSector
    #1257
    Az egy erős laptop.
    Tuti vagy driverhiba ami végett melegszik vagy alkatrészhiba, de a játéknak gond nélkül kéne menni, és nem is hinném hogy ez a játék megizzasztaná a cuccodat.