1502
IZÉ
  • Gabe18
    #1339
    Hát nem tudom, de ami gépen minden főbb hardwert cserélni kell hogy egy win7-et elbírjon, az szerintem magához a játékhoz is kevés lesz. Azért a win7-nek nincs olyan eszement követelménye.

    Ettől persze még hülyeség hogy nem megy XP-n, mert valószínű mehetne. De valószínű a gyártók már ugy vannak vannak vele, hogy akinek van egy játékra alkalmas gépe, az már Vista vagy Win7-re is váltott. Főleg ugye nyugaton...
  • karikusz
    #1338
    3D-re megoldás senkinek?
  • DarkSector
    #1337
    Amúgy milyen géped van?
    Írd le kötve hiszem hogy ram-on kívül más kell egy win7-hez.
  • DarkSector
    #1335
    Vlanmit nagyon elnéztettek, ez nem V1 remake.
    Felejtsétek el ezt a baromságot, ez piszok jól néz ki max beállításon, sok játékot lepipál, szóval van miért dx11 neki.
    Ezt valaki kitalálta hogy ez egy kicsit módosított remake, a nagy lófaszt.

    Az egy dolog hogy nagyon hasonlít rá, de csak hasonlít.

    Nézd meg az első részt és utána ezt. Asszem majd meglátod hogy ez nem egy 2.verzió, hanem 2. rész....
    Különben is egy Remake, pont hogy nem egyenlő minőségben egy 2.verzióval, egy Remake, az egy új játék, ami hű az elődjéhez, vagyis sok megoldást átvisznek.



  • Muttley
    #1334
    kajakra nem értem, de ahogy már velem együtt sokan mondták
    átlag grafika, 2005-ös V1 remake-je mozgásanimációban és területscriptekben
    lehet, h elavult az XP, de atomstabil
    és egy Sniper GW vagy Silent Hunter 5 midhigh beállításon lazán megy röccenés nélkül
    most attól, mert beletettek nagyobb felbontású textúrákat + X-Ray slow-motiont, még bőven elfért volna XP-n is

    ja és win7 upgrade nálam csípőből = alaplap + CPU + VGA + RAM csere
    ami 1 játék miatt full-felesleges
    mer'ugye van otthon X360 is :)
  • marksman22
    #1333
    Végijátszottam , nagy csalódás volt ez a második rész. Az első rész nagyon jó volt , de ez egy nagy s**r , mint ha nem is ugyanaz a gyártó lenne.

    Pozítívum:

    -Szép grafika

    Negatívum:

    -Nagyon gagyi AI
    -Eltalálom az ellenséget megbotlik és megy tovább mit ha semmi se történt volna
    -Egyből észrevesznek akármekkora távolságból
    -200 m-ről is simán szétlőnek a gépfegyverekkel miközben én 5 m se tudom lelőni őket , mert annyira össze-vissza lő.
  • Gabe18
    #1332
    Ettől függetlenül hasznosabb lenne ha a játék off/warez topikjában kérdeznéd ezt meg (link a banner jobb felső sarkában) mivel könnyen lehet hogy a hiba összefügg a játék warez mivoltával, és igy ott könnyebben tudnak segíteni.
  • simonl #1331
    Sziasztok srácok, meg tudnátok mondani mi a teendő ha a 3. pályán mindig kifagy, összeomlik a játék?
    Minden segítséget és segítő szándékot megköszönök előre is.

    Egyben kérem az illetékeseket ne kezdjenek el sem etikai sem közgazdasági vitát nyitni arról miért virágbolti a játékom. Vannak "demagóg" érveim.

    Köszönöm....
  • DarkSector
    #1330
    Még 1 ingyenes dlc?
  • Lunki88
    #1329
    Én még poénkodtam is ezzel a kill Stalin dlc-vel, vicces lenne ha kiadnák :D
  • Prince23
    #1328
    1.03 patch, + ingyenes DLC jön!!!
  • DarkSector
    #1327
    Sokak még most is óckodnak, részben mert 1-2 GB rammal rendelkeznek soka. :D
  • TaRka0107
    #1326
    Tuti nem lesz. Szerintem ideje lenne már mindenkinek a Win7-et felrakni. XP már elavult.
  • DarkSector
    #1325
    Oksi. Bár szerintem picurka esélye lesz. :) DX11 miatt.
  • Muttley
    #1324
    Darksector,
    ha jön hozzá Win XP patch
    tedd ki, légy szíves banner alá linkbe
  • dezsolti78
    #1323
  • Ulthane
    #1322
    Ez egy korrekt teszt szerintem.

    A játék ennyit tud, de azt jól. :)
  • DarkSector
    #1321
    Jam csak vista + win7 + win8
  • Gabe18
    #1320
    "olvasni ilyet is, h Windows XP is NOT supported
    Xp van a gépen"

    Ezzel szerintem meg is oldódott a kérdés, hogy miért nem jó. Vagy legalábbis emiatt biztos nem lesz jó.
  • Muttley
    #1319
    láttam sokan használják a...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    SKIDROW verziót
    a gond viszont, h d3d11.dll filet nem találja
    google-ba kerestem, és a legkülönbözőbb megoldások vannak a dologra
    tube-on sok video is
    olvasni ilyet is, h Windows XP is NOT supported
    Xp van a gépen
    tud vki segíteni?
  • karikusz
    #1318
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy 3D-be szeretném játszani, de valamiért nem aktív a HDD3D menüm a játékban. Ati Radeon HD5870 1GB Vapor-X-em van és át van téve a kép egy 3D-s tv-re.

    Köszi a segítségeket ;)
  • DarkSector
    #1317
    Fogpiszkálóval el tudom képzelni hogy ölnék.
  • Prince23
    #1316
    Aki még nem látta, most ezért valaki csúnyán leszedné virtuálisan a fejed :)

    de gondolom "irónia" volt :D
  • RatBaG #1315
    ???
    nekem elég egyértelműnek tűnt.
  • Hecker007
    #1314
    egy mesterlövészes játékban nyilván egy fogpiszkálóval fogod szíve szúrni Hitlert
  • DarkSector
    #1313
    csak nem tudod hogyan.
  • Shep
    #1312
    Mekkora bölcselet, csak itt nem sejtésről van szó de mindegy. Eastwood meghal a Gran Torino végén.
  • DarkSector
    #1311
    Más sejteni és más tudni valamit.
  • Shep
    #1310
    Haversrác a DLC is úgy lett beharangozva, hogy Hitler eliminálása a cél. Namármost mivel ez egy sniperes játék, ezért nyilván nem agyon kell verni. Szóval óriási Spoiler volt. Ja, Luke apja Vader.
  • DarkSector
    #1309
    Jah másképp repül a golyó, de hogy mittuom én milyen szituációba hal meg, vagy meghal-e egyeltalán?
    Kocsiban egy irodában, elvágod a torkát, stb...most aztán van értelme nyomulnom...:D
  • Hecker007
    #1308
    de többféleképpen meglehet ölni szerintem, amúgy nem egy nagy valami én bonyolultabbra számítottam, azt meg lehetett azért tudni hogy Hitlert kell megölni benne
  • V43 1105
    #1307
    Ugye ugye ..
  • DarkSector
    #1306
    de pont ez a hitler halála, vagyis a dlc vége, nem gáz annyira, de én ha tudom elsőnek játszottam volna személyessen.
    Most dejó nekem tudom a dlc végén hogy hal meg Hitler..
  • Hecker007
    #1305
    Ebben most hol a spoiler?
    A játék történetéhez amúgy sincs köze, DLC tartalom igazából...
    Ennyi erővel bármilyen videót vagy tesztet kár megnézni egy játékról mert spoiler tartalom lehet benne....
  • TaRka0107
    #1304
    Ajj ez a negativitás...
  • V43 1105
    #1303
    De laza vagy.
  • DarkSector
    #1302
    Próbáld meg. thx. ha nem akkor majd segítek.
  • V43 1105
    #1301
    Ekkora marhaságokra nem lehet nem írni.
  • DarkSector
    #1300
    V43 te nekem ne írj semmit. THX, mintha itt sem lennék.
  • V43 1105
    #1299
    Húúú lelőtték Hitlert és összeesett b+ mekkora spoiler .. te komolyan nem vagy képben .. a másik meg az, hogy az ilyen videók lényege pont az, hogy felkeltsék valamivel az érdeklődést ..