1502
IZÉ
  • DarkSector
    #490
    Tudom ilyeneket vettem már fel, de ezek nem annyira látványossak...:S
    Vagyis még nem adott be X-ray-t valamiért, nekem az összesnél csak simát adott be...de majd igyekszem.
  • TaRka0107
    #489
    Ajánlom figyelmedbe Darksector! Ideje lesz begyakorolnod:D
  • Pretorian
    #488
    Nem kell hogy úgy gondolják, és nincs ebben semmiféle romantika.
    Az már más dolog hogy stressz illetve nyomás hatására korlátozódik a katona cselekvőkészsége, és ennek hatására csinál faszságot. Az ilyeneket nyilván nem ültetik le, a katonai és emberi jogi bíróságok is tisztában vannak az emberi psziché létezésével. PTSD meg pszichológiai blabla, a tünetei kezelhetőek, ahogy minden más "pszichológiai" blabla tünetei is. Széttárom mindkét kezemet.
  • TaRka0107
    #487
    Ezzel mind egyet értek.
  • DarkSector
    #486
    Jah mindig a szegény kamerás kapja az első lövést. :D

    Megaztán pont a harc lenne az a hely ahol ezek a közös megállapodások betarthatók lennének? :D
    Hát igen ha mind2 fél hajlandó rá betartani. :P
  • Yula
    #485
    Nagyon jó lenne, ha mindenki úgy gondolná, ahogy te és azokat a könyveket olvasná, amiket te. Sajnos azonban, hogy az ilyen romantikus elképzeléssel háborúba induló emberek reccsennek meg az első tűzharc után.
    Nem beszélve a PTSD-ről azaz a poszt-traumatikus stressz szindrómáról. A sajtó pedig a lehető legfőbb ellenség...
  • DarkSector
    #484
    Nem állítottam hogy közük van ebből a szemszögből, csak hogy engem nem érdekel. :D

    de nehogy azt hidje bárki hogy amiket írsz azt minden harcos betartja, most nem csak a katonákat kell nézni, hányan ölek már fegyvertelen embert?
    Szóval hol ez hol amaz, nem mindenhol szívbajossak az emberek.
  • Pretorian
    #483
    Ezen mosolyogtam nagyot én is :)
    Jah jó film a Ryan közlegény, és kb. ennyi.
    A valósághoz kb. annyi köze van mint a Geonosis-i csatának a Star Wars Episode II.-ben.
    Giccsparádé az egész, a látványra és az embertelenség bemutatására van kihegyezve az is, és a Schindler Listája is. Elit Alakulat? Bláhh..nem is folytatom :)
    Nézd meg a Sztálingrád vagy a Das Boot c. filmeket, na azok tényleg jók.
    Jó filmek ezek, csak véletlenül se gondolja azt bárki, hogy a néhány korhű egyenruhán és fegyverhangon kívül bármi közük is van a valósághoz. :)
  • Pretorian
    #482
    Azért mert a harcképtelenné vált katonának meg kell adni a lehetőséget, hogy megfelelő ellátásban részesüljön. Ehhez sokszor ki kell őt hozni a tűzvonalból. Olvass utána. Ez kb. olyan mint ahogy a sajtó képviselőire sem lövünk, amíg azok nem lépnek fel ellenségesen, az életünket veszélyeztetve. Ez már kb. a középkorban is így volt, csak akkoriban a "sajtó" költőkből, írókból, történetírókból állt.

    Sőt. Ha foglyul ejtesz egy sérült ellenséges katonát, a lehetőségekhez mérten neked kell biztosítanod számára mindezt + etetned/itatnod kell.
  • DarkSector
    #481
    Nem csak mondom hogy ez meg egy játék...nincs elnézés. :D
  • Muttley
    #480
  • V43 1105
    #479
    Te hiszel filmeknek .. grat ...
  • DarkSector
    #478
    De láttad pl a Missing in Action-t? :)

    Ott is mikor mentenek csak úgy nyomják az ólmot, vagy a Rájen közlegényben?

    Szóval lehet vannak szabályok de én a játékban nem ismerek párdont, aki él és mozog meghal! :D
  • Prince23
    #477
    Ez ellen haditörvény is született, már a II vh idején. Ebbe nincs semmi új szerintem. aki megadja magát, kellő és tisztességes bánásmódban kell hogy részesüljön.
  • TaRka0107
    #476
    Magát megadó katonára lőni az szerintem is tilos, és köcsögség, de a többi. Mért ne lőnéd le azt aki menti a társát?:O Ha már a kezedben van a fegyver. Persze ha háborúban lennénk.
  • Maxtreme
    #475
    Ez így van. A Konviksün egy sima akciólövölde. Nyomába sem ér a többi sc résznek.
  • mester1987
    #474
    *én nélkül
  • Pretorian
    #473
    Na ez az amiben tévedtek :D
    A hadviselésnek is vannak szabályai. Az hogy ezt nem fair playnek hívják, egy dolog.
    Amúgy pl. magát megadó katonára lőni már önmagában háborús bűncselekménynek minősül.
    Az hogy a XIX.-XX. század magával hozta a genocídium és a köcsög hadviselés fogalmát, az egy dolog. De nem mindenki ilyen, sőt. a Többség nem ilyen.
    Tiszta játék soha nem is létezett? Hát..de.
    Ajánlom olvasásra pl. Erwin Rommel - Háború gyűlölet nélkül c. könyvét.
    Taktikai illetve stratégiai megfontolásból elkövetett köcsögség is létezik (pl. egy gyalogság elleni tüzérségi csapás), de az ilyesminek jobb a megítélése (sajnos). Az hogy a társát mentő katonát kilövöd, az:
    1. Tilos.
    2. Buziság.
    3. Se taktikai, se stratégiai előnyhöz nem jutsz vele. Ha egyet kilősz, a második már nem megy ki a tűzvonalba menteni.
    :)
  • mester1987
    #472
    Hát én a Double Agent után a Conviction nem jött be. Az nem méltó foyltatása a megszokott Splinter Cell-nek. Szerintem a Chaos Theory a legjobb!

    Köszi, meg lesem énis.
  • Prince23
    #471
    Szerintem eléggé átadja, nekem mint Splinter Cell (CT foreva) rajongónak nagyon is bejött. 8.5/10. Vannak jó dolgok benne, fejleszthetni lehet a karit a sztori előrehaladásával. A grafika is szép, nagyon kell lopakodni benne, ezért is jó. A pályák kidolgozottsága eszméletlenül jó lett.
    egyébként a megjelenéskor én is kipróbáltam, de a 3. pályánál abbahagytam. A múlt héten meg gondoltam egyet, és teljesen beszippantott a hangulata. és a magyarítás is. A vége nagyon darálósra sikerült, pont mint a SC Conviction :S Az a rész nem tetszett benne.
  • mester1987
    #470
    Egyszer anno kipróbáltam, annyira nem jött be. Mennyire adja át a Splinter Cell vagy a Hitman feelingjét?!
  • Prince23
    #469
    Én a Velvet Assassint tolom, nagyszerű ráhangolódás tesz a Sniper Elite 2-re nézve :D
  • TaRka0107
    #468
    Na ja
    Ezt akartam mondani.
  • Yula
    #467
    A háborúban nincs fair play. Soha nem is volt.
  • DarkSector
    #466
    Persze élőben nem ölnék, még felfegyverkezett ember-t sem hacsak nem elkerülhetetlen.
    Most csak a játékban mondtam poénként hogy szemét voltam. :)
  • Pretorian
    #465
    Hát jah játékban belefér. De a valóságban, ha ilyen helyzetbe kerülsz, akkor nem. Amúgy meg attól nem lesz egyenlő esélye hogy kimenti a társát, de még akkor se, ha fel van fegyverezve és éppen rád lövöldöz nagy erőkkel. Azért mert nálad mesterlövészpuska van.
    Ami talán még ennél is nagyobb geciség, az a fegyvertelen civilekre való tüzelés, illetve a magát megadni kívánó katona lelövése.
    Játékokban mondjuk milliószor elkövettem már mindezt, de az csak játék.
  • DarkSector
    #464
    De egy geci vagyok nem tudtad? :P
    Jóhogynem majd megvárom míg egyenlő eséllyel harcolhat ellenem. :D

    sunyi szemét módon kell ölni. :D
  • Pretorian
    #463
    Ez mondjuk pont a legnagyobb cigányság és gerinctelenség amit katona elkövethet tűzharcban, a sebesült baka kimentésére érkező katonát kilőni. De azért fasza videó :D
  • DarkSector
    #462
    Itt van egy mártír! :)

  • DarkSector
    #461
    hát ja, de van nem sniper puska, és ott sincs rásegítés. :D
  • TaRka0107
    #460
    Sniperes játéknál nem sok értelme lenne. Amúgy meg ki lehet kapcsolni a játékokban, amúgy is.
  • DarkSector
    #459
    Még az jó a játékban hogy nincs célzásrásegítés mint sok mai játékban.
  • DarkSector
    #458
    :D

    Én olyat is szeretnék hogy 3 ember, és a harmadik Remote Detonationnal magával ránt legalább egy 4.-et. :D
  • Pretorian
    #457
    Ezt már láttam, azt mondjuk nem értettem hogy az amerikai sniper miért lő szovjet katonákra 1:26-nál. Biztos valamilyen alternatív valóságban játszódik a játék.
  • Hunter of Deer
    #456
    Tegnap nekem is osszejott egy vicces loves. csavokam lehajolt es a fejen keresztul ment a golyo ami aztan lekaszalta a zacsijat is :D
  • zzeN
    #455
    Nicsak nicsak:

  • DarkSector
    #454
    Oksa de szívlóvést meg ilyeneket már a szomszéd kutyája is megcsinálta és feltette a netre már. :D

    Stílusomat hogy érted? mármint hogy bujkálok-e vagy rusholok?
  • Prince23
    #453
    De "átgondoltabb" lenne a gameplay. Jobban megismernük a stílusodat, hogy mész egy adott szakaszon... a demó am még 10 perces sincs.

    Szerintem több érdekes lövést te már nem fogsz csinálni. Meg van mind. Gránátlövés, here, segg lövés stb. fejlövés meg egy ilyen játéktól alap. Szív lövésed volt már? arra nem emlékszem am :D
  • DarkSector
    #452
    jah de miről? mert vettem már csak azt letöröltem mert azt csak addig tettem fel hogy a többieknek megmutassam.
    Mármint a full demo-ra gondolsz? :D

    Azt a kutya nem nézné meg mert semmi extra nincs benne.

    Ha sikerül valami érdekesebb lövés akkor az érdekesebb, nem azért mert más emberi lény nem tudná megoldani, hanem mert nehéz lenne megoldani.
    Vagy a QuickScope, ami nem MEGOLDHATATLAN, csak hülyülésképpen csináltam. Semmi extra cél nem volt, csak hogy el lehet szórakozni így is a demóval, ha valaki unja csak a sima végigrusholást.
  • Prince23
    #451
    vegyél fel hosszabb terjedelmű gameplayt. ezek rövidek legalább kétperces legyen már :)