1502
IZÉ
  • Muttley
    #730
    azt mondod a Sniper GW jobb, mint ez?
    linkelne vki egy videot, ahol jól látszik az enemy AI?
  • Muttley
    #729
    na-na :)
    Modern Warfare sorozat offline campaign + spec ops mode
    veteran szinten
    elég okos az AI
    + BF2 offline veteran
  • Shep
    #728
    Nem azért de a FarCry1-ben is jó volt az ai (mikor nem akadt be) bekerítettek, gránátoztak, fedezékbe húzódtak stb.
  • NovaTerra
    #727
    Bekerítettek, eltereltek, egyik irányból lőttek, másikba gránátot dobtak és hasonlók. Ha beálltak fedezék mögé, akkor nem álltak ott míg meg nem haltak, hanem utána is ki mertek onnan jönni és jobb pozíciót felvenni. Mondjuk ehhez az is kellett, hogy általában mindent minimum két irányból meg lehetett közelíteni.
  • DarkSector
    #726
    PFF mennyivel jobb mint bármi más? hogy ha kinézel fedezékbe húzódnak? huh?
  • Maxtreme
    #725
    Mint minden mást.
  • Lunki88
    #724
    Persze 2. részre már ott is sikerült elcseszni.
  • Maxtreme
    #723
    jaja. Ez így van. Sok esetből ha észrevették hogy jössz, hátulról támadtak, leborították az üdítős automatát, azt használták fedezékként, stb. :)
  • zzeN
    #722
    Ez se rossz:

  • NovaTerra
    #721
    FEAR-ben messze jobb AI van, mint a mostani fps-ekben.
  • DarkSector
    #720
    Jah olyan gagyi is lett a játék, milyen cső pályák?
  • Pretorian
    #719
    Most ez olyan dolog hogy valaki mutasson már nekem olyan fps-t, amelyikben rakétamérnök szintű AI van. Ugye? Nincs ilyen.
    Egy igazán komoly AI valszeg megzabálná a szénné tuningolt 8 magos Bulldozert is kb. Majd valamikor, évek múlva talán lesz komoly AI a játékokban.
  • lac coo
    #718
    Legnagyobb baj, ahogy nézem , az az, hogy bármilyen küldetésről is van szó, abból áll, hogy szépen sétálnak előttem az emberek mint a céltáblák, és ez párosulva a cső pályákkal elég unalmas lesz szerintem .
    A sniper ghost warrior-ban azért volt némi szabadság merre is menjek, milyen sorrendbe lőjek rájuk ....Ez kicsit bugyuta: na akkor ide lehasalok és sorban lelövöm őket, aztán 3 perc múlva ugyanez .
  • DarkSector
    #717
    Mindenben van valami amit mond valaki, csak kérdés hogy egy sniperes játék az attól legyen sniperes hogy rusholsz benne meg szuperképeségekkel nyomulsz mint a crysis-ban?
  • Nohab
    #716
    Mondjuk van benne valami, amit mond. Fedett helyiségekben rendszeresen vakon leeresztett fegyverrel rohangálnak.
  • mester1987
    #715
    Uccs.
  • lac coo
    #714
    Igen, az AI végtelenül rossz, mondhatni már játszhatatlan, élvezhetetlen kategória !!!! Legalább bújnának el valahová, ha már snipert kiabálnak ! :))))
  • Solid Snake
    #713
    :)
  • DarkSector
    #712
    Nem én mondogatom hogy pro vagyok, úgyhogy ez igaz ezekszerint. :D

    Ha így bókolsz elveszlek feleségül. :)
  • Shep
    #711
    Hát valakinek szarul is kell játszania, nem lehet mindenki olyan pro, mint te.
  • DarkSector
    #710
    ff.

    nem hiszek neked. :D
  • DarkSector
    #709
    Miéer mit vársz egy sniperes játéktól? ez van nem egy über 11/10 pontos játék, hanem csak egy Sniper Elite.
    Sajna ez nem különböző stílusok keverése. :)
  • Seth
    #708
    Kisebb arányú,így már vili ?
  • lac coo
    #707
    Megnéztem pár gameplay-t, háááát....elég uncsi azért a játékmenet minden küldetés ugyanaz , mész, távcső, lősz ....Az AI meg idegesítően buta, szóval demonak jópofa, megvenni nem fogom, nem ér annyit .
  • Look at the cat
    #706
    véletlenül sem az ö játék ük szar esetleg ,és pénzt nem érdemes érte áldozni a warez az ok mindenért szerintük de ne offoljunk :D
  • Look at the cat
    #705
    a kiadók :D
  • DarkSector
    #704
    Ezt ki találta ki???:D
  • Look at the cat
    #703
    hogy van konzol warez mikor világos hogy olyan dolog nem létezik a világon csak pcn .ezt megkel érteni hogy csak a szar szemét pcnél van ilyen és ezért nem adnak ki játékokat :D
  • DarkSector
    #702
    Értem de milyen buzulás?
  • mester1987
    #701
    Elkéne.
  • Look at the cat
    #700
    torrente :D
  • DarkSector
    #699
    ?
  • Look at the cat
    #698
    de Buzulás az nuku!
  • DarkSector
    #697
    Thx.

    Látod ez vagy te rendes headshot se jön össze...:D

    #684 is köszke
  • DarkSector
    #696
    Van.
  • Fpocok
    #695
    Aki az ellenkezőjét mondja, az hazudik :D
  • Look at the cat
    #694
    KONZOLWAREZ NINCs ennyi a lényeg...
  • TaRka0107
    #693
    Azt hittem az eredeti megjelenésre gondoltál.
  • Pretorian
    #692
    Hát úgy hogy elvileg kint van boxra, nem lenne nagy a wow-effekt ha pc-re is beesne mondjuk ma.
  • Look at the cat
    #691
    Clonedvd sincs jó lesz ez 4edikén