1502
IZÉ
  • Look at the cat
    #770
    Sniper Elite V2
    Action - Available: May 1, 2012
  • Look at the cat
    #769
    "It seems that Steam moved the release date forward. 4 hours from now, so it's 6 AM GMT+1."

    mamár toljuk neki :D
  • Pretorian
    #768
    Mardel röhögést lenyomnám most.
    MW és az AI...az AI nem auto aim-et és wh-t jelent egy, a hitbox lolságáról hírhedt sorozatban egy tökömnyi pályán. MW-ben ez megy, legyen szó bármilyen módról, bármilyen nehézségen.
  • DarkSector
    #767
    Én soha nem mondtam hogy jobb maga a célzás, hanem hogy könnyebb az egész játék kezelése.
    És ez nem vita tárgya, a kontrolleren nincs annyi gomb, és igen többfunkciósak ez végett, de pont minden gomb elérhető könnyen akár 6 gombot-kart is tudsz EGYSZERRE kalibrálni.

    Ez tény! Nem kérdés!

    Az már kérdés és lehet vita tárgya hogy ki képes elfogadni használni, megtanulni 1-2 nap gyakorlása alatt.

    Én meg te sem a seggünkbe pc-vel születtünk. bill+egeret se ma tanultad meg használni...:D
  • DarkSector
    #766
    Erről van szó, nem az a lényeg hogy pro az aki kontrollerrel nyomja, hanem az is fasza, nem csak a billentyűzet meg egér közti dimenziókban kell létezni.

    EGYÜTT KELL HASZNÁLNI MIND2-őT.

    Senki nincs rákényszerítve a választásra, lehet mindenféle géped nem kell választani.

    Grebber már tudja...
  • lac coo
    #765
    Medal of Honor: Airborne -t tolta valaki csak sniperrel ???

    Na az a tuti, ott aztán lehetett menni ahová akartam a háztetőn, az igazán jó volt :DDDD

    Valami hasonló szabadság kéne ebben is ....
  • Sith
    #764
    Van konzolom és nem látatlanban fikázok, nem a konzollal van bajom ha a következőhöz adnak egy rendes egeret és billentyűzetet elő leszek a sorban de addig nem.
    (nem azt mondom hogy kontrollerrel nem lehet irányítani egy játékot) de néha kevés a gomb és hiányzik az egér.
    TPS hez sportjátékokhoz autóversenyzéshez marha jó, de FPS stratégia vagy ép RPG ben egy klasszikus inventory az halál.
  • Lunki88
    #763
    Én kipróbáltam a cod4-et boxon multiban. Hát mit mondjak, csak csípőből lövöldözve tudtam megölni valakit, mert mire becéloztam volna iron sight-al addigra 6x leszednek. :D
  • grebber
    #762
    Multizni nem fogok.Single palyerre tökéletes a "tudásom" konzolon ami multihoz 0.
    Egy haverom mesélte akinek már több éve van konzolja only singleket tolt,hogy felment multizni és pl mire ráfrdult volna ellenre már meghalt.Szóval kill nélkül nem fogok multizni :D
    Multira marad a BF BC2 és BF3 ezt a kettőt szeretem de nagyon kevés időm miatt sajna hanyagolom őket :(
  • Prince23
    #761
    TPS-t az könnyű irányítani.
    Menj fel live-ra a MW3-mal, és ott teszteld magad, mennyire tudsz lőni
  • grebber
    #760
    Amikor még nem volt xbox 360-an én is azok táborába tartoztam aki élből nyomtam a konzolon fps-t hülye vagy lehetetlen.

    Haver egyszer kölcsönadta a konzolját 3 hónapra. Elsőnek direkt egy fps-el a Far Cry Instincts Predatotorral nyitottam.A végigjátszása alatt tökéletesen elsajátítottam a kontrolleres célzást.Semmi nehézséget és hátrányt nem éreztem a játékok alatt.

    Amióta megvan a saját konzolom ezeket vittem végig rajta:
    Fear 3,Condemned 2,Far Cry Instincts Predator,Call of Juarez The Cartel
    Bodycount,Jurassic The Hunted,Resident Evil Operation Racoon City ,Battleship igaz nem mind fps de "célzós" ahogy te írtad.

    Tehát nincs gond az irányítással.A látatlanba fikázoknak meg csak az tudom mondani hogy ki kéne próbálni nem csak a "fikázok mert más is azt teszi" dolgot szajkózni.
  • Shep
    #759
    Hát célzós játékot tuti nem játszanék boxon főleg így, hogy pár nap az eltérés.
  • Shep
    #758
    Mert nálatok mindenki pro. Nem kell azért lenézni másokat, nem lehet mindenki annyira jó mindenben, mint ti.
  • Shep
    #757
    Fú de megmondtad megint. "...ez miatt ..."
  • DarkSector
    #756
    Nemtudom miről beszélünk, a fear-en is könnyű fokon a nénikém végigmegy gond nélkül.
  • mester1987
    #755
    Egy nehezebben megér ja.
  • DarkSector
    #754
    "A célnak megfelel"

    úristen....:D a célnak megfelel. ne szégyeld magad ez miatt. :D
  • grebber
    #753
    A célnak megfelel tökéletesen.Azok miatt a game-ek miatt vettem amik nem jönnek pc-re vagy a pc-men szarul futnak. Az egy másik dolog hogy ami előbb jön rá mint pc-re azt ott tolom pláne ha ilyen rövidek azok!
    Konzolon semmivel nem rosszabb max ami pc-re is jön ott látni a grafikán de az nem lényeg!
  • DarkSector
    #752
    grebber emelkedett ezzel, te sülyedtél el a pécédbe. :D
  • Shep
    #751
    Képes voltál mecsboxon végigvinni? Hova nem süllyed ez a világ?
  • DarkSector
    #750
    Jah jó hogy te megmondtad. :D
    Na megyek aluszni bby. :D
  • lac coo
    #749
    Van már nem egy gameplay video, ne számíts jobbra, végig ilyen az összes küldetés ! :)
    Nem rossz játék ez, egynek jó, pénzt nem adnék érte az tuti .
  • DarkSector
    #748
    a demo-ban...mond hogy a demo-ban öreg. :P
  • lac coo
    #747
    Jó, hát igaz választhatok, hogy a négy ablakból melyikből lőjek, vagy az utca jobb vagy bal oldalán menjek :)))) Ennyi, nem több .
  • DarkSector
    #746
    Az hogy fear-ben béna vagy és hamar meghalsz attól még nem okosak az ellenek...szerintem itt hagyjuk abba.

    Tudod ez olyan mint egy cod-bf a multi az ami majd megizzaszt valós emberek ellen játszva, egy gép soha nem fog úgy gondolkodni ahogy egy ember tenné ezt jegyezd meg.
  • lac coo
    #745
    Miről beszélsz ??? Itt úgy futkosnak össze-vissza tök céltalanul hogy az már fáj :))))Sokszor már jajgatok, hogy na neeee...

    FEAR az zsivány, az megizzasztott párszor :)
  • DarkSector
    #744
    Hát ezzel semmi gond ha csőpályázol csak tudnám honnan szedted ezt a sok csővezést.
    Végigvitted már?
    Mi neked ezen a csőpálya? A demo-ból ne ítéltess!
  • DarkSector
    #743
    No, sokkal jobban figyelnek, jobban helyezkednek, az egy dolog hogy te sniper puskával rálátsz és kilövöd őket.
    Próbálnak elkapni, míg pl lő rád 3-4 addig 1-2 ember közel próóbál férkőzni hozzád, stb. ez nem butaság.

    Ne haragudj de Fear-ben sincs az ég világon semmi extra, max a régi játékokhoz képest de ma rakd be, semmi extra nincs abban sem.
  • lac coo
    #742
    Én se mondom , hogy ARMA szintű legyen, de a csőpályák, meg a 20 éves AI nagyon lerontja az egészet .
  • lac coo
    #741
    Tán nem így van ? :)
    Mi változik elite fokozaton, kb ugyan az csak nehezebb célozni .Játszottam így is úgy is, nagy kihívás nem volt a demo ....amennyit mellélőttem és pazaroltam az időt annyival tartott csak tovább :D
  • Gabe18
    #740
    Senki nem mondta hogy ez egy profi szimuláció akar lenni. Jó lehet a reklám dumákba ellőttek pár taktikára, meg hasonlókra utaló jelzőt, de szerintem nem kell "játékgurunak" lenni hogy pár videó, de főleg a demó után egyértelmű legyen, ez egy akció játék ahol a látványra, hangulatra meg a sniperkedés élményére mentek rá. Annak meg tökéletes, de legalábbis témájában jobb nemigen van.
    A Ghost Warrior-t ugyen nem próbáltam, de pont azért mert elrettentettek a hozzá kapcsolódó vélemények a mindenhonnan észrevevő ellenfelekről, akik az automata fegyverrel pontosabban lőnek mint mi a mesterlövész puskával.
  • DarkSector
    #739
    Mondod te. Akinek a szavára nem adok. :D
  • lac coo
    #738
    Sok nem változik, max többet lősz mellé és így annyival tovább tart :))
  • DarkSector
    #737
    H anem Sniper Elite-en viszik akkor nincs miről beszélni.
  • mester1987
    #736
    Lehet mepróbálkozok nehezbben majd :P
  • lac coo
    #735
    Csőpálya tekintetében jobb volt.
    Meg ne csináljatok már úgy , mintha még nem láttatok volna normális AI-t ! :DD ez kb a legalja :(
    Ami nagy kár mert az ötlet jó ....
  • grebber
    #734
    Normalon!
  • mester1987
    #733
    Milyen nehézségen nyomtad?
  • grebber
    #732
    Hát ez nem volt valami hosszú.Nem emlékszem már nagyon az első részre de szerintem az bőven hosszabb volt! Nem mértem az időt de sacra max 7-8 óra lehetett.Egynek persze jó volt.
  • Nohab
    #731
    Mi van?

    Pont azért lehet ész nélkül rusholni zárt térben, mert csesznek figyelni. Mindegyik ész nélkül és egyedül rohangál. Pisztollyal végig lehet futni a pályán mert hamarabb le tudod lőni, minthogy észbe kapna.
    Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne azt leprogramozni, hogy halott társuk láttán vállhoz emelt fegyverrel fésülnék át a területet. Értsd: a hulla x méteres környezetében elkezdenének járőrözni.

    Meg azért az elég csúnya volt, hogy a folyosóról lelőtt két beszélgető ember közül az egyiket. A másik csak akkor nyúlt a puskájához, mikor belépett az amcsi katona a szobába...