1502
IZÉ
  • TaRka0107
    #690
  • TaRka0107
    #689
    Május 4. Hogy jött volna ki ma? Jóhogy nem már majd a kezemre csapok, mert kicsit eltérek a dolgoktól...
  • Shep
    #688
    Hát a proknál ez csak egy laza ujjperc mozdulat a kontrolleren :)
  • Pretorian
    #687
    Jah én tolom a mínuszokat jobbra-balra, tőlem bekaphatja mindenki. :D
    Amúgy ebből az elmúlt 100-ból kb. 5 volt tartalmas hsz, a többi üres szófosás. Nézem, 5. a topik. Azt hittem kijött a játék vagy valami...
  • TaRka0107
    #686
    Az ő kedvence amikor 8 embert lő el egyszerre:DDDDD
  • Shep
    #685
    Támogatlak egy visszapattintott golyóval. :)
  • Look at the cat
    #684
    +1
  • TaRka0107
    #683
    Én még életemben nem minuszoztam sg-n se meg máshol se:)
  • DarkSector
    #682
    Házigazda lennék!
  • Look at the cat
    #681
    most már tudom , de tudod ez ilyen olvassák fórumot rányom egyet mínuszra aztán azt hiszi számít ez valamit és most hűha de nagy dolgot vitt véghez az életében ...
  • Look at the cat
    #680
    és ha a játékban jönnek a nácik éjjel a sötétben? ott milesz veled :D
  • TaRka0107
    #679
    Csak megijesztettél baszod, nem kell mindent komolyan venni. Jól van a sok kettőspontD-t nem tettem oda.
  • TaRka0107
    #678
    Nem minuszoztam!:)
  • Look at the cat
    #677
    jól van nyomogassad a mínusz szavazatokat ha ettől vagy fasza gyerek tarka a bohócok bohóca
  • TaRka0107
    #676
    KURVAANYÁD!
  • Look at the cat
    #675
    VÉGREEEE EAZAZZZZZZZZZZ!

    Sniper.Elite.V2-SKIDROW
  • mester1987
    #674
    Nagyon biztosra mennek :)
  • DarkSector
    #673
    Pontossan ezért amit írsz, meg hogy ne tudd használtan továbbadni, és így tovább.
  • zzeN
    #672
    El lehet lőni az ujjakat is, loál:)
  • Pretorian
    #671
    Bár ez nem magyarázza meg az árazást, de a Steam-ről viszont annyiszor töltöd le a játékot, ahányszor csak akarod. Amikor még nem léteztek a Steam-hez hasonló alklamazások, akkor megvetted a lemezt aztán az idővel összekarcolódott, vagy összetört, vagy megette a kutya/macska stb., és vehetted meg újra a játékot. Ettől függetlenül még olcsóbbnak kellene lennie a letölthető verziónak, mint a dobozosnak.
  • Gabe18
    #670
    Utolsó gondolatom itt erről.
    Mindezt megérteném, ha pl. a steam-ről vett és letöltött játék lényegesen olcsóbb lenne mint a dobozos. Mert ugye nem kell legyártani a DVD-t, nem kell legyártani a füzetkét, a borítót, nincs szállítási költség országokon, földrészeken át, stb...
    Ehhez képest legtöbbször a steames drágább mintha elmegyek a CDG-be és megveszem a dobozost...
  • Pretorian
    #669
    Jah nemrég vettem meg a Back to Karkandot Battlefield 3-hoz, ami lényegében egy DVD-tok DVD nélkül. Van benne egy kupon és kb. ennyi.
    Se egy kis booklet vagy egy 4-5 oldalas leírás, semmi. lol.
    Mi a ráknak adják ezt DVD-tokban? Miért nem nyomják rá egy plasztik kártyára, és csomagolják be? Az alapjáték meg alapból tartalmazza a DLC-t, nem is kell letölteni semmit. Vicc.
  • GTV
    #668
    Ez több, mint valószínű.
  • Gabe18
    #667
    Az a hozzám hasonló véneknek való, aki szereti hogy ha már vett valamit, akkor annak legyen valami kézzel fogható formája is. Sajnos ez lassan teljesen el fog tűnni, és marad a megveszed, letöltöd formátum.
  • mester1987
    #666
    Warez/OFF vége.
  • mester1987
    #665
    Amúgy tényleg oltás, hogy beteszed a lemezt és steam-et feltelepíted. Aktiválod, gondolom én és utána települ lemezről.

    Biztos akinek nincs nagy sávszélessége annak adták ki, mert más teória nins rá.
  • Fpocok
    #664
    Attól, hogy ott nincs, máshol még lehet.
    pl itt
  • TaRka0107
    #663
    Csináltam warez topikot.
  • Shep
    #662
    HMV-n, game.co.uk-n is kint van a dobozos előrendelhetőbe.
  • Gabe18
    #661
    Most az mindegy, de én pl. szívesebben vettem volna dobozost, mint simán a "digitális" formát a steam-en.
    Nem lehet hogy csak "csodás" országunkban nem kerül forgalomba? Elvégre itt egy traktor, vagy kukásautó "szimulátorra" nyilván nagyobb a kereslet, mint egy-két eladási statisztikából látszik...
  • mester1987
    #660
    Mondjuk ez érdekes :)
  • GTV
    #659
    Éehet, hogy az is steam-es, mint a Duke Nukem Forever vagy mint anno a Modern Warfare 2. Feltelepíted steammel együtt és csak ott lehet rajta játszani. Ezt sok címnél eljátszották már így.
  • Prince23
    #658
    CDG-n sincsen dobozos belőle. ha lett volna már fél hónapja előrendelhetővé vállt volna.

    bár lehet titokba készül a dobozos, csak rá akarják fogni hogy nagyon sokan vették meg online...
  • Gabe18
    #657
    Ehhez képest a demo végén ott a dobozkép a "PC DVD" felirattal.
  • mester1987
    #656
    Sniper: Ghost Warriorról mindig az jut eszembe, hogy az AI úgy mér be téged mint a Skynet :D

    Amúgy jó game!
  • Prince23
    #655
    Már szombaton végigvittem :) Addig Sniper Ghost warrior és a Velvet Assassin marad.
  • mester1987
    #654
    Eddig ilyen volt. De mostanság már kevés "retail" van, ami nem steam-es.
    Mind digital.
  • DarkSector
    #653
    Szerintem ne töltsd addig kitart a BD :D
  • Prince23
    #652
    Sniper V2 only digital, nincs és nem is lesz belőle dobozos. Csak ha baromi sikeres lesz, akkor fog kapni dobozosat.
  • zzeN
    #651
    Na most kéne HG-nak lennie, törölni a sok sz*rt:D