1502
IZÉ
  • Maxtreme
    #891
    Pedig szerintem eredetileg így akarták ám. Jobb oldalt felül jelzi is ha valami nagyom hangoskodik épp. .:)
    nem zárom ki hogy ezt (is) javítani fogják majd idővel.
  • DarkSector
    #890
    Ja ez fura.
  • zsimborgo
    #889
    JHa mintha az első részben is lett volna ilyen pálya-rész ahol folyamatosan bombáztak és nem hallották meg mikor lösz,ha a lövést a bomba becsapódására tetted.
  • Maxtreme
    #888
    Kétség kívül az AVP-vel élték el a legnagyobb sikert. (mondjuk az újról inkább nem nyilatkoznék :D)
  • CalebJoe
    #887
    nekem csak a AvP jut eszembe róluk de nem egy nagy durranás a cég, az első rész se volt jobb se rosszabb jó volt vele játszani
  • Tatyla
    #886
    jaja csiszoltak rajta demohoz képes ultrán kellemesen szép lett :)
  • Maxtreme
    #885
    Aham.
    Amúgy igen. A rebellion munkásságát nézve (főleg az utóbbi pár évben...Shellshock 2, Rogue Warrior, stb) ez tényleg nagyon jól sikerült.
    Úgy látszik ezzel a sniperes témával nehéz félrenyúlni :)
  • CalebJoe
    #884
    meg amikor 3 lövésbe se hal bele az ellen meg átmennek rajta a golyók, ráfér majd egy patch az biztos
  • Maxtreme
    #883
    nem a lámpáról van itt szó 8amúgy na igen, azt is megoldhatták volna) hanem mikor nagy hangzavar van, és úgy lősz, elvileg nem kéne meghallaniuk a dörrenést.
    Mint a bfbc2-ben mikor a lesről lövöldöztél :)
  • Prince23
    #882
    Steamen már a második helyet vette át. elég sokan rendelték elő a héten...

    Torchlight 2 és a Walking deadre is eléggé rácuppantak. kár hogy a steam nem mond valós adatokat, h kb hány ezer fő vett meg X játékot. csak top lista van :S
  • lalakov
    #881
    Én ott próbáltam kilőni a lámpákat, de nem lehet.
  • Prince23
    #880
    Végigvittem marksmanon. A sztori csapnivaló, lerágott csont. DE végre második világháborús környezet!!! A karakterünknek lehetne sokkal reálisabb énje. Viszont a pályák, és az akciók meg némi lopakodási elemek kellemesen üdítő érzést válthatnak ki sokakból.

    Erős 8.8/10 A single story kampányt értékelve. Lehet kipróbálva a coopot, és a multit --- 9 pont lesz....

    Sajnos nem ez lesz az év játéka. de sztem sokunk nem is ezt várta el a Rebelliontól.
  • Maxtreme
    #879
    Én csak egy valamit nem értek ebben a játékban, és szvsz erre jobban odafigyelhettek volna.
    Második pályán (éjszaka) próbáltam úgy lövöldözni hogy mikor hangosan ordít a rádió, illetve az a gőzös izé zajong, de ugyanúgy észrevesznek.
    Szal aki itt lopakodni szeretne, kb esélye nincs.
  • DarkSector
    #878
    ha többeteknek tetszik akkor hagyom, vagyis van egy ötletem csak annyi hogy ez a banner része lesz...:D
  • oneal1
    #877
    tényleg fasza a banner! +
  • DarkSector
    #876
    Jah azt elbattam Change is nagy akart lenni, de ezzel a stílussal nem annyira szur szemet. :D

    amúgy véletlen nem tudsz egy rövid scriptet hogy átlátszó lehessen a középső tábla?
  • Pretorian
    #875
    Jaja így valahogy :)
    Mondjuk ha már angolosan nagybetűzünk, akkor inkább a change-nek kéne negy c-vel kezdődnie, a can-nek meg kicsivel. Plusz picit lehetne nagyobb az egész szöveg, de ezek már csak apróságok.
  • Palinko
    #874
    ez nagyon komoly lett, sikerült már megcsinálni amit egyik filmben, hogy az objektíven keresztül lőttem szemen :D
  • DarkSector
    #873
    :P
  • bajsz
    #872
    na lassan itt a játék:D Már várom! Warez nem érdekel tudom feltörték!

    Mellesleg fasza a banner!
  • szapor
    #871
    Nem tudja vki hogy amikor elinditom a játékot akkor még kezd el villogni a kép?? :SS
  • Gabe18
    #870
    Ott van vörössel írva a jobb felső sarokban.
  • Attila8805
    #869
    Offtotyikot nem tennéd ki linkbe ide fentre?
    Előre is köszi.
  • TaRka0107
    #868
    Aha.
  • Look at the cat
    #867
    führer dlc benne van a skidrowba ??
  • CalebJoe
    #866
    nem szoktam ilyeneket csinálni szóval lehet hogy pontatlan

  • DarkSector
    #865
    jaja gondoltam rá, de a középső csik túl sokat kitakar:S
    nem lehet ebból valami szerkeszteni?

    Beteszem de előtte rá kéne jönnöm, hogy ezt a fehér rész mivel tudom átlátszóvá tenni??? ami a kommentek körül van???
  • CalebJoe
    #864
    Dark rakd be ezt jobb mint ez az üres szürkeség

  • DarkSector
    #863
    oksa
  • Hellsing47
    #862
    vagy csak maradjon a sima, alap háttér :)
  • DarkSector
    #861
    Még nem találtam ki mi illene ehhez
    a sötétfekete nagyon sötét volt szerintem.
    Kellenének fegyverekről képek...:D
  • zzeN
    #860
    Mi ez a halálgáz háttér?:D
  • DarkSector
    #859
    Srácok nem tudja valaki egy linket az összes játékban szereplő fegyverhez?
  • dante3
    #858
    Egész jó lett a game, + vannak benne gyüjthető, szétlőhető extrák! Teccik
  • Prince23
    #857
    Nem bírtam ki péntekig, leszedtem a gamet. Szerintem jó cucc lesz ez.
  • oneal1
    #856
    én ilyet még nem tapasztaltam, ellentétben azt viszont igen, hogy keresnek, bejárják a terepet és dumálnak is.
  • DarkSector
    #855
    Így értetted?

    #847. azt mondod a régi jobb volt?
  • Seth
    #854
    Nagyon nem tetszik, hogy ha egyszer kiszúrtak, onnantól fogva soroznak mint állat, lövik a falat egyfolytában vagy ahol éppen sejtenek, ráadásul kollektív tudattal rendelkeznek,mert mindegyik katona egyből tudja hova kell lőni, ha az egyik kiszúrt
  • oneal1
    #853
    ránéztem én is, igaz még éjjel:D:D nem bírtam ki:)

    az első 2 küldetést megcsináltam a legnehezebb fokozaton.
    Abszulút csinálható így, van benne kihívás.
    A kezdő szint az nagyon nagy vicc...
  • Rayden02
    #852
    np
    Van ez így néha!