1502
IZÉ
  • badoer
    #931
    sziasztok.Játék közbe nincs hangja a játéknak,nem tudjátok mért?:)
  • Gabe18
    #930
    Jaja, úgy értem hogy normálisan vettem a steam-en, az "itthoni" steames árával.
    Végül úgy voltam vele, rááldozom, más játék a közeljövőben úgyse érdekel. (na jó, egy Max Payne 3-at ha hozzám vágna valaki, nem utasítanám vissza.. )
  • DarkSector
    #929
    Grat a 2 golyó/ember az nagyon jó, ha pl nem segítségekkel nyomod, az tök korrekt, mert sokszor nem is halnak 1 lövésre.
  • gabo91
    #928
    Na első pályát megcsináltam, hát 2golyó/ember az arányom kb. második pályán egy 25 percet voltam, de eléggé szopó a dolog. Hát én nem ilyen játékokhoz vagyok szokva, pláne nem fekszik a lopakodás. szal itt is darálok :D
    kb minden sarkon megállok a közel 100 golyómat eldurrogtatom, jut akinek jut, akinek nem azzal meg majd vmit kezdünk...
    Meg kell valahogy szokni aztán akkor jó. Második fokozaton kezdtem mert többen is írták hogy nagyon könnyű, hát már bánom hogy nem a legkönnyebben kezdtem.
  • DarkSector
    #927
    Kérdés hogy mi az a Normal?
    Az hogy direkt magyar IP-ről vásároltad?
  • Gabe18
    #926
    Nekem majd normál steam-es lesz pénteken.
  • DarkSector
    #925
    Neked német van?

    Aki oroszoktól vett az cenzúrázott?
  • Gabe18
    #924
    Nem hiszem, mert az általános leírásban szerepel így.
  • DarkSector
    #923


    WTF még single-ben sem?
  • Gabe18
    #922
    Igen? Na az jó.
  • DarkSector
    #921
    Várj!
    De ő arra érti hogy ha te ölsz mint single-ben akkor mutassa a töréseket.
  • Gabe18
    #920
    Na ja, még mi örüljünk mert most olvasom steam-en hogy :

    "X-Ray Kill Cam: ... (This feature is not available in Germany)"

    Hát agyrém, komolyan mondom.
  • DarkSector
    #919
    jaja oda írtam már.
    Meg photoshop 12-vel küzdöm, mert 2 képet akarok gif-be tenni úgy hogy bitangjó effekt-el átmenet legyen.
    Szóval aki nagy Photoshop-os segítsen pls, mert nagyjából értem de nem akar sikerülni...mert nem enged szinte semmit az animáció csikon változtatni, és a tutorial videó amit találtam neten csak a régi verzióhoz mutatja...
  • TaRka0107
    #918
    Sőt, azt is beállíthatod, ugye a single-ben is hogy milyen gyakorisággal mutassa a killcamot. (Beállítottam maxra, így szinte mindig mutatja.
  • TaRka0107
    #917
    Van. Van olyan beállítás az options-ben, hogy multiplayer killcam.
  • Pretorian
    #916
    Na így már fasza. Nem, sajnos nem nagyon értek az ilyesmihez. Homestead-el dizájnkodtam még nagyon régen 2001 körül, akkor még megyegetett a html is, de azóta nem. Modi topigban biztos tud valaki segíteni.
  • DarkSector
    #915
    Tudomásom szerint 12v12, de én a belinkelt videóra értettem (#905), a játék nekem még nincs meg, majd pénteken 4.-én...elő se töltöttem még. :P
  • DarkSector
    #914
    Nincs de nem is baj, ez várható volt. :D
  • Gabe18
    #913
    Viszont ahogy nézem a multiban nincs X-Ray a találatoknál. Kár, pedig úgy lett volna az igazi ha látom ahogy a hős ellenségnek szétloccsan a feje...

    Persze felvetett volna pár kérdést, hogy amíg a találatot nézem addig engem is agyonlő valaki, de talán megoldható lett volna hogy mondjuk ilyenkor kap a játékos 1-2 másodperc védelmet vagy valami.
  • Gabe18
    #912
    Klánok.hu oldalról:

    "A Rebellion végre-valahára fellebbentette a fátylat a Sniper Elite v2 egymás elleni multiplayer részéről. Eddig csak a négy féle 2 játékos Co-Op mód lett bejelentve, de a mai napon kiderült, hogy ennél jóval többről lesz szó a végleges kiadásban.

    Mint ahogy a Steam-en lévő adatlapról már sejteni lehetett, a május 4-én megjelenő játékban már induláskor helyet kap a max. 12 játékos (6 vs 6) TDM mód is, dedikált szerver készítési lehetőséggel, Steam ranglistával és integrált cheat védelemmel."
  • Fpocok
    #911
    Úgy látom 8v8 és vannak szerverek.
  • Gabe18
    #910
    Asszem dedikált szerver és 6v6 TDM van.
    Illetve többféle coop mód, végtelen hullámokba támadó ellenfelekkel meg stb...
  • Fpocok
    #909
    Multiban vannak hivatalos szerverek? Vagy P2P Mennyi vs mennyi a max? INFÓKAT BAXÁTOK MEG... dark... infót!
  • DarkSector
    #908
    wow nah így képzeltem a multit, kicsit belenéztem csak...sirály!!!
  • zsimborgo
    #907
    ?
  • zsimborgo
    #906
    Sziasztok.
    A játékban van kés?
    Lehet vele gyilkolászni
  • Gabe18
    #905
    PC-s multi:

  • Maxtreme
    #904
    Pontosan. Ráadásul egy sniperkedős játékba nem fogok pisztollyal rohangálni. Arra ott a splinter cell :)

    Egyébként van ahol müxik a szóban forgó dolog. Pl a bunkerben simán lehetett lőni zaj esetén az enemyt, úgy hogy nem vettek észre.
  • Palinko
    #903
    nem néztem :) rögtön kampányra mentem
  • TaRka0107
    #902
    Singleplayer --> challenges-be nincs ott a hitler dlc? Skidrow-ba ott el lehet kezdeni, ha még el se kezdted a rendes single-t.
  • Palinko
    #901
    ha ott tartok ahol a bombák hullanak, mennyi van még hátra? Hitlert nagyon lőném már :D
  • Gabe18
    #900
    Illetve hülyén fogalmaztam. Nem "nem egyenlő" hanem nem megoldás az eredeti problémára.
  • Gabe18
    #899
    Az hogy a hangtompítós pisztolyt nem veszik észre, nem egyenlő azzal hogy a környezeti zajok ("mikor hangosan ordít a rádió, illetve az a gőzös izé zajong") nem nyomják el a normál lövés hangját. Mert ahogy nézem itt az alap probléma ez volt...
  • DarkSector
    #898
    Találtatok amúgy más egyébb bugot a játékban?
  • DarkSector
    #897
    Nem lehet hogy egyszerűen más miatt vettek észre?
  • DarkSector
    #896
    hát nem lenne baj ha rendessen müködne.
  • oneal1
    #895
    pont most csináltam, engem sem vettek észre, hangtompítós pityuval végig, lopakodsz, elviszed a hullát a hüvösbe azt kész, ja és nem kell futkározni, ennyi és máris nem vesznek észre
  • Look at the cat
    #894
    engemse
  • Maxtreme
    #893
    jó neked. .) Én direkt 4x is (!!) kipróbáltam, mindig lebuktam. :)
  • V43 1105
    #892
    Érdekes engem nem vettek észre :D