1502
IZÉ
  • TaRka0107
    #971
    Nekem egy testlövésbe belehalt.
  • llkobe
    #970
    Coop-ba? Eredetivel toltátok? Ha nem, akkor a coop-ot hogy lehet működésre bírni?
  • Totti5
    #969
    háááát... legnehezebben fejeztük be coopba tegnap és bőven volt benne PPSH + futás dara rész. Nagyon buta az AI, más szóval alig van... így nem nehéz őket ledarálni.
  • DarkSector
    #968
    jo a banner? :)
  • Sunrider924
    #967
    Sajat fejbol arra tippeltem hogy az unlockolast kotottek ossze vele, de aztan a Nagant es a Gewehrt is megtalaltam kuldi kozben szoval azokat ugy unlockoltam, hogy se pont se mas nem kelett hozza, ezert nem ertem most sem, hogy akkor a pont(score) meg a gyujtogetosdi mire is jo valojaban.
  • Palinko
    #966
    nekem sikerült tökön lőnöm mikor szaladt a teherautótól a másik fedezékbe :D
  • Palinko
    #965
    ez nagyon jóra sikerült. most fejeztem be én is
  • grebber
    #964
    Szerintem semmi értelme nincs max eredetiben elvileg gondolom én steam-es acsikhoz kell!
  • Sunrider924
    #963
    Azt valaki esetleg meg tudja mondani hogy mire lenne jo gyujtogetni a boros uvegeket meg az aranyrudakat? A jatekkal kapcsolatban annyi az eszrevetelem hogy a kozelharcot/lopakodast nem jutalmazza, a mesterlovesz puskaval valo akciozast viszont nagyon.
  • Sith
    #962
    Egyet értek

    Mondjuk engem a németek óbégatása egy idő itán kicsit idegesített.
    Pld amikor kb 5 méterről lelövök egy őrt hangtompítós pisztollyal miért kell scharfsützet kiabálni a társának?
    :)
  • Pretorian
    #961
    Jah, aki driverből használ 8-szoros élsimítást AMD-kártyával: ne tegye :)
    Úgy vettem észre hogy darabos lesz tőle a kép, mintha folyamatosan szét akarna esni. Vedd vissza 4-szeresre. Ha full HD-ben játszol elég az is bőven, és nem lesz utána probléma. De kisebb felbontásokhoz is elég szerintem.
  • Pretorian
    #960
    A 6 pont az még viccnek is rossz azért.
    Lehet hogy hülye az AI, de legalább igyekszik.
    Sniper Elite fokozaton teljesen játszható a játék. Zene kikapcs, effektek + beszéd hangereje a csúszka feléig lehúzva, és mehet is.
    Az tény hogy akciójátéknak túl tömény (unalmas), szimulátornak meg túlságosan halvány.
    A látvány teljesen rendben van. A textrúrák részletesek, nagy felbontásúak. Az effektek szépek, az animációk már nem igazán.
    Jól van optimalizálva, viszont nálam még vsync-el is elég komolyan melegszik a vga, és a proci is.
    A fegyverek hangja fasza, viszont a németek óbégatása túlságosan repetitív, ugyanazt a 3-4 féle dolgot mondogatják folyamatosan.
    Én adnék rá 7.5 pontot 10-ből. Remélem lesznek mindenféle realism modok + az AI-t is kikalapálja a community.
  • Maxtreme
    #959
    Cadet szinten még jó hogy felejthető és unalmas.
    Ezt a játékot legnehezebb fokozaton érdemes tolni, úgy van értelme. Aki meg pörgősebb stílust szereti (az is érthető) annak ott a cod. :)
  • Look at the cat
    #958
    1 hónapig nyomják a multit aztán kutya se lesz fent
  • Look at the cat
    #957
    játékot kitoltam nagyon felejthető egy játék lett , idő után már untam is egynek elment
  • Look at the cat
    #956
    megcsináltam cadet szinten nem fogok ezzel szórakozni :D
  • Prince23
    #955
    A tankot kilövöd, vársz egy kicsit, amig el nem kezd futni a vonathoz, és aztán bumm... elég sok kell bele :S 3-4 lövés fej vagy test tájékára... nekem vegyesen jött össze :)
  • Look at the cat
    #954
    elite fokozaton megse lehet ölni hitlert baszki , kurva nagy mák kell ember eltalálja
  • Prince23
    #953
    A mesterlövészekkel nincs gond. most vagyok elite fokozatban az uccsó előtti pályán asszem, amikor német mesterlövészek megszállták a tornyot, és a 4. v 5. snipa mindig kiszed egy lövésből :D

    szal felhúzott.

    A katonák valóban elég hülyék, szaladnak a halálba.
  • DarkSector
    #952
    Banner megoldva!
    Remélem elégedett mindenki. :D
  • wantonly
    #951
    Megcsináltam az első - tutorial - missziót, a grafika szuper (bár néhol bugos), a lassított fejlövések is tetszenek, a körítés is remek viszont az AI nagyon gyenge! Iszonyatosan hülyék az ellenfelek. Pedig ez lenne a lényeg az egészben szerintem. Sorban rohannak (össze-vissza) a halálba, nem művészet leszedni őket.
  • Lunki88
    #950
    Befutott a gamespot értékelése a játékról. Az alacsony pontszámmal nem értek egyet, viszont a felsorolt negatívumokat én is tapasztaltam a játékban.
  • mester1987
    #949
    Szerintem ez legyen vagy a .gif!
  • mester1987
    #948
    Nem rossz ;)
  • gabo91
    #947
    Jó lett! Erre szavazok!
  • DarkSector
    #946
    Nah ezt kapd ki, akkor most hogy legyen? :DDDDDDDDDD
  • DarkSector
    #945
    És ehez a gif-hez mit soulsz? :P
  • DarkSector
    #944
    Viszont ha legalább 5-en irják veled együtt akkor csere, de én a jobb alsó feliratot lecserélném ha nem gont, mert kicsit feltünőtlen lett. :D
  • zzeN
    #943
    Jó e! Mehet!
  • DarkSector
    #942
    fasza ha sokan szeretnék hogy cseréljük akkor a tiédet rakom ki.
  • UoNokedli
    #941
  • badoer
    #940
    ok kőszi
  • DarkSector
    #939
    Persze mikor csenáltam vidit Sniper Elite fokon volt hogy 3x meglőttem kemény x-ray testrészeken és csak térdre rogyott.
  • gabo91
    #938
    Komolyan? Hát különben meg nem értem, mert van hogy 800 méterröl rádurrantok eltalálom a térdét, vagy a vállát, kezét és összeesik, máskor meg valahol a torzót és igénylé a második golyót.
  • Gabe18
    #937
    Á, orosz verzió tuti nem lesz cenzúrás. EZ csak a németeknél megy, de teljesen nevetséges. Lehet ők is inkább oroszt vesznek...
  • Attila8805
    #936
    Upsz tényleg :D
    Ott kerestem a többi közt lent!
  • DarkSector
    #935
    :)
    Pénteken.
  • DarkSector
    #934
    ez feltételezem warez, warez kérdéseket az OFF topikban tudják majd segíteni, a banner felett jobbra a piros link! :)
  • Fpocok
    #933
    Ja, én is azt remélem, de majd csak jövőhéten derül ki.
  • DarkSector
    #932
    ja nem rosszból megér annyit már csak a multi miatt is, csak kérdezem hogy mire számoljak, bár remélem az orosszal nem lesz baj. :)