1502
IZÉ
  • Maxtreme
    #1011
    Én is szívtam 1 sort, már az elején rögtön :D
  • oneal1
    #1010
    de köcsög ez a pálya!:D
  • Maxtreme
    #1009


    Asszem neki már nem lesznek koszorúér, illetve szívbillentyű problémái.
  • DarkSector
    #1008
    nemtudom mikor 15 volt vissza akkor volt 12ora
    ha kiszámolom az 03:00 de nem tudom fixen...:D
  • Prince23
    #1007
    nem 01:00-kor lehet aktiválnI?
  • DarkSector
    #1006
    thx. :)

    banner csak akkor aktiv ha nem frissited az oldalt, csak ha újból nyitod meg a böngészöben egy fülön akkor lesz interaktív újra. :D

    Bízom benne hogy mindenkinek megfelel.
  • scomcomputers
    #1005
    Húú de faxa lett a topik!!!
    Le a kalappal!!
  • nan76
    #1004
    Nem tudja v.ki ps3-ra mikor akarják kihozni?Tegnap kérdeztem a(3 számjegyű kilóbájtban)és gyakorlatilag kiröhögött az eladó,hogy ho-ho az majd csak hónap végén, jövő hónap elején jön.Itt a totyikban meg írták,hogy már rég kijött... pfááá..most akkor mi van? :)
  • DarkSector
    #1003
    bug?
  • bajgunar
    #1002
    Én vok hülye, vagy tényleg nemtom sniper elite fokozaton megjelölni távcsővel az ellenfeleket, hogy a map-on is látszódjanak?
    Nyomhatok én bármit, a map meg jelzi, h piros háromszög az ellenfél, de ha nemtom megjelölni, minek van feltüntetve??? LááL
  • DarkSector
    #1001
    Nem.
    Csak PC-s játékok is ilyenek, és konzol előtt is ilyenek voltak, csak néz vissza. :D
    A tádám híres HL-ban is csak az illuzió volt az hogy bármit bármikor, aztán ott sem lehetette eltévedni csőfps volt.
    Hidd el, csak tégy be egy konzolok előtti játékot pc-re.
    Doom stb...volt regenerálódás meg minden.

    Valamint ennyi erővel mondhatnánk hogy mobiltelefonról jött át ez a szokás.

    Szóval hidd el nekem van mind2 stílus mind2 helyen és nem konzolon indult a causal illetve arcade stílus, hanem c64 meg ilyen régi pc-ken.

    Csak annyi hogy a fejlesztők ezt az utat választották platformtól független mert olcsóbb egyszerűbb ÉS NEM CSAK A HARDCORE RÉTEGNEK TUDJÁK ELADNI ENNYI AZ EGÉSZ. :D
  • Árnyvadász
    #1000
    Persze, hogy PC-n is ilyeneket látsz, mert ott meg konzolportokkal játszunk nagyrészt. Ezért is írtam, hogy olyan, mert ezek onnan jöttek át. Főleg ez a merre menj most és szinte vezetnek a pályán, holott amúgy sem lehetne eltévedni, hisz annyira lineáris az egész. Ez persze úgy általánosságban is igaz a mai játékokra nézve.

    Azért tetszik. Annyit erősíts meg kérlek, hogy a harmadik (földalatti alagutas rész) után, ugye ismét lesznek szép nagy városi és szabad eges pályák? Azok nem rosszak. Bár azok is sok esetben átmennek kacsalövöldébe. Az ellenfél megindul, Te szeded, esetleg még szívat közben egy Sniper valahonnan, hogy ne legyen annyira egyszerű a dolgod...

    Ez a szituáció már többször ismétlődött.
  • DarkSector
    #999
    Ez nem konzolok miatt van, pc-n is ugyanez megy...konzol 1 dologban más, gyengébb hardverben, ugyanúgy vannak rá hardcore játékok, szóval ez helytelen téves kifejezés.

    Ezt úgy hívják hogy Causal játékok vagy éppen tróger fejlesztők játéka.
    De ha képes az ember ezeken túltenni magát akkor jól szórakozhat.
    Amúgy meg természetessen a véleményed szent és sérthetetlen ha neked nem tetszik.

    Csak gondoltam a fogalmakat jobb tisztázni. :)
  • Árnyvadász
    #998
    Szinte minden.

    -Checkpoint rendszer.
    -Baromi nagy sárga jelek, hogy merre kell haladj és hány métert.
    -Teljesen cső az egész játék.
    -Lőszeres ládák, mondjuk 100-150 méterenként.
    -Életerő magától visszatöltődik, vagyis regenerálódsz.

    Ennyi elég?
  • DarkSector
    #997
    Majd ird le kicsit hogy milyen konzolos kivitelezés volt benne.
  • Árnyvadász
    #996
    Belenéztem. Szeretem a mesterlövészes játékokat (már ami nagy ritkán adódik) és az első résszel is volt szerencsém játszani. Az tetszett, bár végig nem, de 2/3 részig elvittem, utána kissé monoton és unalmas lett számomra.

    Ennek a játéknak a demója nem volt rossz, de már abban is eléggé rossz szájízt adott a konzolos kivitelezés. A teljest a harmadik pálya közben valahogy azt érzem, otthagynám a francba, de csak átszenvedem magam aztán meglátom.

    A lövés és a lassítás kurva jó, ez nem kérdéses, de ez nem elég, hogy végig fenntartsa az érdeklődést. A pályák eddig... Nem a kinézettel van a gond, szép a játék, hanem a kialakítással és a szerkezettel. Szinte ugyanazok az elemek ismétlődnek, csak itt jobbra, amott meg balra rakták le.

    Az ellenfél mesterséges intelligenciája bár csinál érdekes dolgokat (meglőtt csapattárs, vállra vétele, majd kivitele a tűzvonalból), de alapjában véve kurvaszar. Ez a mindenki megindul a lövés felé, nagyon elcseszi az egész játék lényegét. Alig lehet lopakodni emiatt. Az egész csak egy akció kacsalövölde lesz, ha éppen úgy alakul.

    Persze lehet hangtompítós pisztollyal is ölni, ami időnként hasznos, de egy mesterlövész játékban én mesterlövészkedni akarok, na.

    Szóval nem lepődöm meg a 4/10, 6/10 kritikákon. Kár érte.
  • DarkSector
    #995
    Még ha gyengébb is de van, nevezzük bárminek, világossan ki lett írva, innentől kezdve tessék betartani, semmi spoiler.
    Nem akarom sem én sem a többiek tudni hogy melyik pályán mit kell csinálni. :)

    Csak ennyi az egész.
  • Look at the cat
    #994
    augusztusig kilehet bírni aztán újra Sniper: Ghost Warrior 2 :D
  • Look at the cat
    #993
    de akkoris az lesz a véleményem hogy sokkal többet vártam kár érte ott volt a lehetőség nem éltek vele , még a hitler dlc sikerült a legjobbra
  • Look at the cat
    #992
    kicsit a visszaolvasás csodákra képes

    elite fokozaton toltam kia játékot , csak elite szinten nem ment a hitler kiirányzása egyszerűen nem bírtam eltalálni
  • Prince23
    #991
    Még 9 óra a megjelenésig :)

    amúgy a Coop része az teljesen a single rész tartalma? prologtól a végéig?
  • Sunrider924
    #990
    Nektek volt mar 2 for 1 ? Nekem ugy sikerult, hogy a 2ik ruszki a loves pillanataban belemozdult a lovonalba es miutan atment a golyo az 1es ruszkin halottam a recsenest a mogotte allotol, es kiirta, 2 for 1 XD
  • nan76
    #989
    11:20-nál milyen nyakast kapott :D
  • Prince23
    #988
    No engem ez a rész teljesen kiakaszt, nem spoielres.



    Igaz itt a 3. kiszed, mert rossz felé néztem :D de szerintem ha jófelé nézek is, rázoomolva is kilőtt volna eza 3. Mindegy, itt amúgy a fakorláthoz kell futni.... de általában ott meg kiszed az 5. sniper XD

    ezmimár? :D
  • mester1987
    #987
    :)
  • janihunk
    #986
    Igen.
  • zorrobomber
    #985
    szerintem korrekt a 6/10, ha hozzátesszük hogy egy kövér, bőven élvezhető hatos
  • mester1987
    #984
    Fraps-sal csináltad?
  • janihunk
    #983
    Saját videó:
  • Totti5
    #982
    Milyen történet?:DDDDDDDD
  • DarkSector
    #981
    Történettel kapcsolatban ne spoilerezzünk, vagy ha igen akkor fent olvashatóan spoilerbe tedd!!!!!!!
  • mester1987
    #980
    Ez komoly...
  • mester1987
    #979
    Hopgy a kritika se maradjon el én a GameSpot 6.0-s értékelésével nem értek egyet. Szerintem egy 7.9-et simán megér :)
  • V43 1105
    #978
    AA, AF 16X... és semmi szétesés nincs ;D
  • Totti5
    #977
    Jaja, voltak ilyen hentelések. Én olyan 3-4 alkalomra is emlékszek. No meg többször is megállt az AI szkript pl fedezékbe beragadt, vagy éppen nem nyílt ki előttük az ajtó és úgy kellett átkutatni a pályát hogy hol vannak, mert nem megy tovább a játék... a birkák ott lógtak ki az ajtón ami nem nyílt ki. A kedvenc pedig amikor sniper távolságból PPSHval fejeseket osztottat... Nyugodtan ki lehet jelenti hogy ebbe nincs semmi AI, és még a szkript ami alapján mozognak az is bugos.
  • Totti5
    #976
    360on és nem volt eredeti
  • zorrobomber
    #975
    Agreed, nagyon buta AI. Első pályák egyikén sikerült pl. rájönnöm arra hogy ha egy ajtóba raksz trip mine-t, akkor nem lépi át a drótkötelet. Kb. 11 katonát lőttem széjjel sorban egymás után, mert csak álltak az ajtóban. Arról nem is beszélve hogy egy idő után elrohantak és máshol keresgéltek, nekem kellett dobálni a köveket hogy jöjjetek már ide itt vagyok!
  • bega82
    #974
    Sziasztok!
    Azt honnan látom, hogy mennyi az életem? Mondjuk könnyebb fokozaton indítottam először, de most már zavar kicsit, hogy nagyon sokat lőttek már belém, de nem haltam meg... honnan tudom, hogy mennyit bírok?

    Ja, és át lehet állítani a nehézséget, vagy ahhoz újra kell kezdenem a single-t?

    (Amúgy az tetszett a nehézségi szint választáskor, hogy custom-ba be lehet állítgatni külön, hogy az AI milyen legyen, a célzás-t segítő dolgok be legyenek-e kapcsolva stb., ez nagyon ötletes)
  • pajti
    #973
    1.kép
    2.kép
    3.kép
  • pajti
    #972
    Sorozatkép