1502
IZÉ
  • Sith
    #1053
    Nem is egy cod hoz hasonlitom igazad van hogy legalabb van ballisztika
  • DarkSector
    #1051
    Kérésed számomra parancs...:)
  • Prince23
    #1050
    Szerintem értelmezni kéne, még mindig nem érted a szöveget vagy mi :D

    És hogy jön az ki, hogy én azt írtam, hogy ezt a játékot töltik csak a userek? Gondolhatod, hogy nem ezt töltik csak... ott a gta 4 vagy sorolhatnám, hogy a statisztikai valószínűségben mit tölthetnek, amiért túlterhelt a steam.
    két játékot tölt a 2 millió user? Egyáltalán nem így kéne értelmezned. és nem kéne belekötni ilyen apróságokba. mert mindenki tudja, hogy a steamen jelenlévők nem csak ezt a két játékot töltik le. Nézz rá az eladott toplistára steamen, és ez a két játék egyelőre a legkelendőbb játék, és nagy valószínűséggel ezt a két játékot töltik le most per pillanatban a legtöbb user.

    értelmezni kéne, és nem mindig a hülyeségekre, az értelmetlen gondolatokra kéne gondolnod, amik le sincsenek írva konkrétan
  • Prince23
    #1049


    Videó beszúró opciót pls a HG tegye már elérhetővé a banner alatt :)

    köszi előre is.
  • DarkSector
    #1048
    A lényeg a hsz-od. abban nem volt róla szó, mire gondoltál... :)
    Nem tudod ezt már kimagyarázni.
  • DarkSector
    #1047
    Hát jó az esés az előfordulhat hogy 200méteren kisebb, de azért még mindig jobba MAI felhozatalban szereplő NO ballisztik játékoktól. :P

    Ezt írtam sok játékosnak , kis tanácsként hogy nem lesz tökéletes játék.
    Csak az a lényeg hogy a létező játékokhoz KÉPEST milyen... :)

    De ettől még oké csak az ESÉST NÉZVE VALÓBAN még lehetne rajta csiszolni...

    Persze vedd figyelembe hogy nem is hord nagyon le, CSAK HA HAGYOD HOGY MOZOGJON A KEZE és nem tartod bent a lélegzeted, szóval nem annyira kizárt ekkora tévesztés....
  • Prince23
    #1046
    Hát nyilvánvaló, hogy nem csak kizárólag a két játékot töltik a 2 millió user :)
  • DarkSector
    #1045
    Bocs de UI-ot mivel UTÓ IRATKÉNT ÍRTAD én előtte válaszoltam szóval nem én hibám, akkor még nem volt a hozzászólásodban!!! :D
  • Prince23
    #1044
    Ugyan ezt írtam én is. csak kiemeltem a két játékot, hogy a V2-t és a Batmant tuti sokan töltik... és még van másik játék is... de erre nem gopndoltam h neked külön le kell írjam :D
  • Sith
    #1043
    Nem mintha eletemben lotem volna a jatekban szereplo fegyverekkel de a puskak es a puska loszerek nem fejlodtek azert tul sokat ( szerintem ezeken a tavokon tul nagy a lovedek esese) a szelrol nem nyilatkozom hisz az csak egy jelolt ertek de neha az is tul nagynak tunik ( viszont az pozitiv hogy valtozik neha mintha a terep targyaknak megfeleloen is)

    A palyakkal az a bajom hogy pld a 2. Palya (v2) az elejet leszamitva nem ep sniper feladat ra van optimalizalva ill sokszor lehet belefutni olyan szituacioba ami szinten nem ep sniper pozicio

    A palyakkal az a bajom hogy a legtobb esetben nem igazan megoldhato hogy valami ertelmes lopoziciot vegyel fel eszrevetlenul
  • DarkSector
    #1042
    Most nézem az első képen még a szélnek az erejét is állíthatjuk...:D
    Mindegy majd talán a jövő héten kipróbálhatom és játszhatok vele...
  • DarkSector
    #1041
  • Gabe18
    #1040
    Muszáj lesz, mert per pillanat ugyanott tartok...
  • DarkSector
    #1039
    Ja bocs én értettem félre, én úgy olvastam hogy most akarod még csak letölteni. Sorry. :)
    Hát igen türelemmel kell lenni, én reggel 6-kor nyomtam decrypt-et, és pikkpakk végzett.
  • DarkSector
    #1038
    Szerintem felre ertettel, nem akcio jatekot vartam, sot
    --- Elnézést kérek, mert akkor félreértettem azt hittem akciót vártál és csalódtál benne.

    Viszont a mesterlovesz resze nem ep a legjobb
    Sniper elite szinten neztem a lovedek ballisztikaja nagyon eltulzott
    --- mit túloztak el?

    Sajnos fontos lenne az ai (legalabb annyi hogy normalissan reagaljanak)
    --- ez oké megtárgyaltuk nem lett a legjobb, szóval ez mondjuk -1 pont levonás!

    A palyak kikepzese sajnos nem mindig felel meg a sniperes jatekoknak
    Es meg van par aprosag
    --- milyen sniperes játékoknak nem felel meg?
  • Gabe18
    #1037
    Köszönöm, de a szerver váltást próbáltam, letölteni meg nem akar, hanem valami telepítés indulna, de nem indul.

    Illetve nem indult, most megnézem hátha változott valami az elmúlt ~1 órában...
  • Gabe18
    #1036
    Előtöltöttem.
    Most dekódolta a fájlokat nagy nehezen vagy 10 perc alatt, aztán kiírta hogy Telepítés, elindult egy százalék számláló ami változatos 0% vagy 1% állapotnál megállt, majd pár perc nyomorgás után közölte hogy a szerverek túlterheltek.
  • Sith
    #1035
    Szerintem felre ertettel, nem akcio jatekot vartam, sot
    Viszont a mesterlovesz resze nem ep a legjobb
    Sniper elite szinten neztem a lovedek ballisztikaja nagyon eltulzott
    Sajnos fontos lenne az ai (legalabb annyi hogy normalissan reagaljanak)
    A palyak kikepzese sajnos nem mindig felel meg a sniperes jatekoknak
    Es meg van par aprosag
  • DarkSector
    #1034
    Valóban 1 körre beléptem és le a kalappal mert sok-sok beállitás van a multiban, szóval sirály.

    DM 2-3-4 játékos vagy TDM 2-3-4-5-6-7-8 játékossal!

    Képek a hely miatt spoilerben!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hostolás:

    Szerverkeresés:

    Lobby:
  • Árnyvadász
    #1033
    Ilyenkor segíthet két dolog:

    -Állítsd át a szervert másik országra.
    -Egyszerűen szüneteltesd a letöltést egy fél percig, majd indítsd el és újra nagyobb sebességgel folytatja.

    Multiban jó kis játék lehet ez. Szerintem lehet eleve ez volt a cél. Erre fektettek nagyobb energiát és lehet az AI nem lett fejlesztve, nem költöttek rá. Gondolták, aki megveszi az úgyis a multi miatt fogja, aki meg nem annak meg úgyis mindegy.
  • DarkSector
    #1032
    Nyugodtan mondhatod, nem kell szabadkozni, de csak hogy tudd, EZ NEM AKCIÓJÁTÉK.
    Sniperes, abban kevés akció van.

    No de ha vársz május 15-ig akkor játszhatsz majd a MP3-al ami viszont akciójáték. :)
    Persze ha feltétlen akcióra vágysz vagy pedig ajánlani tudom a Ghost Recon FS-t.
  • DarkSector
    #1031
    Nem. Szerintem csak egyszerűen más játékokat is töltenek, ettől is túlterhelt lehet.
  • DarkSector
    #1030
    Erre volt az előtöltés.
  • Prince23
    #1029
    Nekem sikerült letöltenem, igaz 70%-nál orbitálisan lelassult a letöltési sebesség :S

    ezek szerint elég sokan megvették a V2-t :)

    ui: Oriiginnél azért ilyen nem volt még a ME3 és a BF3 idején sem, hogy egyáltalán ne lehessen letölteni az adott cuccost. Am találkoztam én is ilyen hibával a steamen, h nem akarja letölteni

    ui2: na meg itt van a Batman Arkham City, sokat vettek belőle, és biztos azt is telepítik.
  • Gabe18
    #1028
    Azért ez a moslék steam tényleg elmehet a picsába. Gondoltam végre belenézek, erre mi fogad? "Telepítés... a Steam szerverei jelenleg túlterheltek".
    Csodálatos. Nesze neked digitális világ, és annak összes előnyei.
    De tényleg én vagyok a hülye. Itt mindent le kell tölteni torrentről aztán kész. Már rég végigjátszottam volna simán, nem mint a hülye itt várom, hogy na mikor jön ki, aztán akkor de jó lesz nekem...
    Akkor aztán idegeskedni se kell, hiszen

    1:-a warez változat simán működik, boldogok vagyunk
    2:-a warez változat nem működik, de akkor se idegeskedünk hiszen nem fizettünk érte, tehát nem vesztettünk semmit.

  • Shep
    #1027
    Ja azt elfelejtettem írni, hogy a végén egy láblövést lassított be és attól halt meg. Azért vicces, ha valaki lábon, meg kézen lőnek nem hiszem ,hogy nagyon fog még virgonckodni.
  • Sith
    #1026
    Ebben a kéz láb lövésben csak azt nem értem hogy egyszer nekem beadott egy olyan lassított videót ahol egy olyan lövésbe halt bele a német kolléga ami kb súrolta a vállát. (egyébként nekem is volt olyan élményem hogy egy kilógó kézre lőttem kb 6x mire meguntam)
  • Shep
    #1025
    Tegnap este játszogattam kicsit és az szerintem vicc, hogy ha nem kap halálos sebet az ellen akkor lődözheted napestig. A demoban lévő pályán pl van ott szemben az utca végén a sniper, na ha azt nem legalább 6x találtam kézen meg lábon, akkor egyszer sem de csak vérzett 2x össze is csuklott de lazán lövöldözött tovább halál pontosan. Az is kabaré azért, hogy a sniperek kapásból kiszúrnak. Szóval el lehet a játékkal szórakozni de csak egy sima akciójáték, sniperkedéshez nem sok köze van hiába játszom sniper elit fokozaton.
  • Pretorian
    #1024
    Rájöttem mi a baj ezzel a játékkal, illetve az összes újabb Rebellion játékkal.
    Az hogy a Rebellion-nál nem dolgoznak game designerek. Grafikusok és hangtechnikusok vannak bőven, az világos. Ez már kiderült 2 éve az AvP kapcsán.
    De az hogy olyan gyermekbetegségek vannak egy 2012-es játékban, amelyek már a Call of Duty első részében is gáz dolognak számítottak volna (szemed előtt és mindig ugyanott spawnolnak az ellenfelek, gyökér módon van scriptelve az egész map, 1 valaki meglát és mindenki tudja hol vagy, AI olyan hülye mint a segg).
    A legjobban azt bírom, amikor az AI kifekszik a nyílt terepre háttal neked, és elkezd arrafelé célozni amerre a saját spanjai vannak. Mindez 5 méterrel előtted történik, és úgy hogy tudja hol vagy, mert előtte még egy lövést is lead rád.
    De ha 275 méterre vagy tőle és csak 5 négyzetcentiméternyi felület látszik belőled, azt tuti telibe találják mp40-essel is, csípőből. Mit gondoltak a fejlesztők komolyan? :D
    Ez már durvább a viccnél, úgyhogy én már 7.5-ről lehúztam 7-re, és megyünk lefelé. Kezdek egyetérteni a Gamespot cikkel. Remélem lesz akkora a community, hogy készülnek korrekt modok hozzá, és kijavítanak mindent.
  • Árnyvadász
    #1023
    A teljes játék jobb optimalizálás szempontjából, mint a demó. Ultra beállításokkal is gyönyörűen fut, míg a demó, inkább high és de főleg a medium beállítást szerette.

    Átlövések azok tényleg jók. Nekem eddig 2 embert sikerült. Az külön tetszik, hogy az első áldozatból kirepülő golyó már deformált formában repül tovább és gellert is kap picit.

    Amúgy még nem vittem tovább. Nem volt lelkierőm. Talán hétvégén. Inkább nyomtam az MW3 multiját.
  • bajgunar
    #1022
    Tegnap lőttem olyat :O
    Azon a pályán, mikor jönnek az oroszok a kémért. És be kell védeni az emeltről. Na ott lementem a lépcsőre és a befutókat szedegettem ki. Kb az 5. próbálkozásra sikerült is teljesíteni (sniper elite fokozaton).
    3 orosz futott befelé ráadásul egymás mögött.
    Az elsőt keresztüllőttem tüdő tájékon, a 2.nak meg eltalálta a gránátját a töltény és felrobbant, így a harmadik is kimurdelt. És mindezt belassítva x-ray el!
    Nagyon baró volt, pontot nem is figyelmte úgy leesett az állam.
  • Sunrider924
    #1021
    Az Ai egy kibaszott nagy szar, egyreszt tokhulye, amibol adodik hogy sorban jonnek a puskad ele az ellenfelek meszarszeknek, masreszt csal a rohadek es siman belat a sarkok moge, tehat kilottem egy ruszkit vmi 300 m-rol tokeletesen alcazva es a tagelt haverja a sarkon tulrol egybol tudta hogy hol vagyok, sot, a szar ppsh puskajaval - amivel szinte lehetetlen barmit is eltalani kozelrol-elkezdett lezerpontossaggal lovoldozgetni engem, 300m-rol! Ha valamit, akkor ezt nagyon ruheltem, semmi baj nem lett volna ha eleve ilyen a jatek de azt utalom ha az AI csal.
  • Sith
    #1020
    Srácok nem akarok flamelni csak a véleményem mondom el.

    Sajnos csalódtam benne valahogy többet vártam.. a grafika a környezet remek, és a X rayes nézet hogy mit is csinál a lőszer az szerintem irtózatosan jó.

    A játék ugyan úgy mint az egy nem egészen sniperesre sikerült, valahogy akciójátéknak sem jó és szimulátornak sem (a ballisztika pld szerintem el van szúrva) az AI nem egy zseni ez tény... sok sok jó lehetőség lett volna benne de valahogy nem jött át.

  • pajti
    #1019
    LOL
  • DarkSector
    #1018
    Na beindítottam a játékot.

    Tény hogy kurvanagy, a demo-tól valóban messze szebbnek tűnik, de lehet csak mert éjszakai pályára mentem be a demo-an.

    És részletes beállítások vannak be lehet állítani a multiban hogy Bullet Killcam On-Off...és még 20 másik beállítást.

    +Még az Options-Game-en bellül is sokminden van, az MP Bullet Kilcam On-Off.
    Illetve ennek mértéke! 5 mód

    Szóval nem csak überjó a gém, de nagyon szép is lett.

    Viszont játszani nem mostanába fogok vele, vagyis nem sokat, lévén hogy meg voltam fázodva és valami ráhúzódott a szememre, szóval lehet csak 1 hét múlva vetem bele magam a gémbe.
    Addigis mindenkinek jó játékot!

    Aki akar multizni, írjon privit felveszem.
  • DarkSector
    #1017
    Bocs nem figyeltem...:D
  • Maxtreme
    #1016
    írtam hogy az utánalevő bunkeres résnél viszont működött, elsőre (tehát vagy bug volt, vagy nemtom)
  • DarkSector
    #1015
    Emlékszel még a zajban való ölésre hogy nem ment neked.
    Találtam egy acsit, ami elég kínos lehet. :D

  • wardogzombie
    #1014
    te is szereted a nagy nózi nagantal pofán lőni az elvtársakat?
  • oneal1
    #1012
    ismerős:D