355
  • G_ArchAngel #235
    Neked az SG-n meg nem volt ertelmes, elfogadhato, tenyekkel alatamasztott kommented.
    Csak az a baj, hogy ez egy trolltol igen szanalmas, ennel ide sokkal jobban felkeszultek jarnak.
  • narumon
    #234
    nem tudom hogy jön ide a Win meg az OSX... képzeld Win7-et használok az asztali gépemen is a notebookomon is sőt a netbookomon is. Nincs is vele bajom! Szóval nem kell felrakni a szemellenzőt, és berakni az embereket egy olyan skatulyába amit te építettél a saját elgondolásod alapján.
  • Justil
    #233
    Mit sejtettel? Hogy nem fogok leallni olyanokkal vitatkozni, akik egy Apple logonal nem latnak tovabb? Jol sejtetted.
  • z3d
    #232
    Tudod mit? Igazatok van. Az alma hozta létre az első, nagy arányban elterjedt tabletet.
    Akkor ez alapján az okfejtés alapján, mivel a Microsoft hozta létre az első, igazán elterjedt grafikus oprendszert (ezzel azért csak nem álltok már le vitatkozni, bár...elképzelhető), kijelenthetjüh, hogy a Windows minden tekintetben jobb, mint az IoS, OsX, ugye? Kérlek, írjátok le ezt a mondatot.
  • G_ArchAngel #231
    Win7-tel semmi baj, en a VIsta miatt valtottam, az valami okadek volt.

    Aki ezen a dolgon rohog, annak meg nem loptak el otletet vagy nem a Samsung erdekeltsegi korehez tartozik. Mert azok most nem vidam emberek.

    A tobbit leszarom, mert mindenki hasznaljon, amit akar, de hazudozni sem kell. (ezt nem rad irtam)
  • G_ArchAngel #230
    Johetnek az idoaranyos eladasi adatok, kivancsi vagyok.
  • z3d
    #229
    Megint ezzel jöttök, hogy ki mikor mit kezdett el? Jajj, ez már annyira lejárt lemez.
    Handras csodablogján már voltak ilyen viták, ahol belinkeltekm már korábbi tapogatós telefont, meg ugye voltak már PDAk a csodaszifon előtt is.
    Erre ti azt fogjátok mondani, hogy de a népszerűség, meg az eladások száma azt mutatja, hogy csak az alma csinálta meg jól.
    Erre én azt fogom mondani, hogy akkor ezek szerint a Windows nem kicsit jobb, mint bármelyik OSX verzió, mivel eladásokban/elterjedtségben bucira veri az almatermékeket.
    Erre ti jönni fogtok az életérzéssel, meg a szolgáltatásokkal, meg a felhasználóbarátsággal-
    Erre én jövök azzal, hogy a Win7em az életben nem dobta el magát még, pedig gyűröm rendesen, a felülete szép, és egyszerű, mint a faék.
    Erre ti jöttök azzal, hogy az alma a világ legdrágább cége. Igen, erre nem fogok tudni mondani semmit :) Igaz, köze nincs sem a minőséghez, sem a témához, de ez egy tény. Ritka nálatok.
    Sajnálom, hogy nehéz belátni, hogy a táblagépek egy nagy képernyőből állnak, amit taperolni kell. Az alma nem a "pofátlan másolás" miatt perelt, hanem egyszerűen meg akarta szívatni a samsungot (bár nem is értem miért, mivel az alma ad el a LEGTÖBBET, és ők hozzák a MINŐSÉGET, senki nem lehete VESZÉLYES rájuk...várjunk csak....miért is perelnek? :P), és találtak egy kifogást, amin az elvakult almahívőkön kívül mindenki röhög, mekkora szánalom.
    Tudom, most az fogom kapni, hogy vak vagyok, meg winfan, meg húzzak wowraidelni, mert ti ketten aztán jobban tudjátok MINDENKINÉL, hiszen nektek sok sok csodaalmátok van otthon.
    Hát...lol.
  • gergely1991
    #228
    Microsoft Tablet PC?
  • narumon
    #227
    Sejtettem...
  • narumon
    #226
    No ezt én is várom.. bár gyanítom, hogy valahogy terelni fog inkább..
  • end3
    #225
    Nem lehet, hogy az európai, (német) gyártók, (érdekeltségek) tablet-piacát védik a németek a Samsung letiltásával? Az Apple-ügy pedig csak kapóra jött a döntés igazolásához?
  • narumon
    #224
    Olvass vissza és ne írogass baromságokat.
  • narumon
    #223
    És képzeld a valóságban is így van, ha kimész USA-ban és szétnézel...
  • G_ArchAngel #222
    Nem kell terelni, johet az okossag, kivancsian varom, hogy mekkora villantasok voltak iPad elott a tabletpiacon.
  • Justil
    #221
    Hááát én már a Nokia 3310-esemet is tapogattam elég sokat anno. Elég jól is bírta, hosszú évekig működött, csak néha lett zsíros a kijelzője tőle...
  • G_ArchAngel #220
    Tudnal valamit linkelni az iPhone es iPad elotti sikeres tapogatos telefonokrol es tabletekrol?

    Kivancsian varom, szorakoztato lesz:)))

    Bizonyara millioszam keltek el addig is hasonlo termekek, Apple csak kovette a trendet, amit a Google, Samsung, HTC diktalt 2007 elott:)))

    Varjal, jah, nem!
    Ehhez nincs akkor Facepalm, ami neked kijarna.
  • morden
    #219
    A noname kínia tornacipőgyártók helyében azonnal perelném a convers márkát, hogy lenyúlták a cipő dizájnájt és sok-sok milliárd dollár elmaradt hasznot követelnék :D
  • hadan
    #218
    És az apple miatt jutunk a pokolra (Ádám és Éva)... xD
  • Justil
    #217
    "Ad 3: Apple nelkul nem lenne piac, amirol most itt frocsoghetnel"

    wááááááááááááááááááááááááááááááááááá you've made my day már így korán reggel is, köszi!

    nélküled meg nem lenne min röhögni itt a topicban! bár azt aláírom, hogy narumon pajtásod is rendesen besegít!

    na szal most figyelj, mert csak egyszer írom le: Apple nélkül nem létezne élet a Földön! fogadjunk, h ezt nem tudtad!
  • hadan
    #216
    Nem arról van szó, hogy milyen alakja van, hanem arról, hogy azt írta a kis drága, hogy legyen kék vagy sárga.

    Mellesleg a HWSW-n már kifejtették, hogy a szabadalom megsértése, akkor történik meg ha az ÖSSZES megnevezett pont (akit érdekel hogy mik ezek nézzen utána) megtalálható.

    Ha valaki látott már androidot ill. iPadet akkor teljesen alaptalan az utolsó "vád": a készülék bekapcsolásakor előbukkanó színes ikonok a képernyőn.

    Kérdés mit nevezünk bekapcsolásnak. Az op rendszer elindítását vagy a képernyőzár feloldását. Az én értelmezésem szerint a bekapcsolás az az op rendszer elindítása. Ebben az esetben mivel az androidnak be kell bootolnia a képernyőn a Samsung felirat villódzik. Tehát a képernyőn nem ikonok jelennek meg, hanem a Samsung felirat. Ha pedig a képernyőzár feloldását is a bekapcsoláshoz sorolnák, akkor nem ikonok, hanem widgetek jelennek meg. Ikonok a menüben vannak.
  • rajdi
    #215
    Azt megnézte már valaki hogy mekkora kára keletkezett az almáéknak abból hogy szabadalmat sértő eszközöket hozott ki a Samu?? Volt már valaki aki otthon vette észre hogy nem Apple-t vett, mert úgy hasonlított a hívásfogadás gomb a másikra? Pfff.
  • G_ArchAngel #214
    harom szo google kepkeresoben

    Az elet tenyleg ennyire bonyolult?
  • hadan
    #213
    bmeg te mivel veszed fel a telefont a piros telefonkagylóval? gratulálok az óriási intelligenciádhoz... már ezer éve a zöld a felvevő piros a lerakó gomb.
  • G_ArchAngel #212
    Ad 1: olvasni es ertelmezni nem bonyolult fuss neki ujra
    Ad 2: lent a kommentekben ertelmesen el lett magyarazva, meg a maskor habzo szajjal trollkodo antiApple forumozok is viszonylag felfogtak a helyzetet, tobbek kozott mas design is be lett mutatva, nem a Samsung masolata az egyetlen ut
    Ad 3: Apple nelkul nem lenne piac, amirol most itt frocsoghetnel
    Ad 4: Egy telefon annyira okos vagy buta, mint aki hasznalja
    Ad 5: Mond le az internetet, osszetett vilag ez neked
  • donceleger
    #211
    Ez az alma egyre inkább a bögyömben van! Nem elég, hogy drágábban adják a butább telefonjaikat, most még össze-vissza pereskednek is! Kérdem én, hogy az anyámba nézzen ki egy tablet pc, ha nem így???? Ennyi erővel mindenki perelhet mindenkit, pl a ford az opelt, mert a corsa hasonlít a fiestára, vagy bármelyik autó a másik autót, mert az is négy keréken gurul!!! Laptopokról nem is beszélve, hiszen az összes ugyanúgy néz ki.
    Az érdekes az, hogy az alma jó pár alkatrészt a Samsungtól vásárol meg, most meg perlik. Remélem ezek után a Samsung nem ad semmit ennek a rohadt almának és akkor fele olyan minőségi cuccokat tudnak majd gyártani. Bár volt egy cikk arról, hogy ennek ellenére szépen megvan a két cég. Azért ez jó napirend! délelőtt pereskedünk, délután meg megbeszéljük hogy mikor érkezzen az alkatrész szállítmány! Ha jól belegondolunk eléggé szánalmas ez. Az alma már nem tud máshogyan versenyezni, csak úgy ha kiüti a piacról az ellent? Eddig se kedveltem, ezek után meg főleg nem!!!!
  • mad mind
    #210
    Linket pls.
  • Justil
    #209
    Mé nem védeti le jobs a levédetést? Akkor aztán nyert ügye lenne...
    Pff, mekkora egy gusztustalan foshalmaz ez az apple.
  • gergely1991
    #208
    Lehet hogy az alma felfigyelt az ms egyik perére,aztán ők is próbálkoznak ilyenekkel(vagy éppen fordítva)?
    Legszívesebben levédetném a levédést, aztán mindenki perkálna nekem.....
  • gergely1991
    #207
    Nem tudom, de azt igen hogy ennyi erővel egy plazma HD tv-t is cipelhetnék a hónom alatt.
  • gergely1991
    #206
    Sajnos az android egy opensource alapú (bár a 3.0 jelenleg zárt).Ezért mindegy hogy módosítsák.De levédetni már nem tudják:D
  • Doktor Kotász
    #205
    Milyen kinézete legyen egy mobiltelefonból nagyra nőtt érintőképernyős eszköznek?

    10 éve még a kedvenc cégem volt az Apple.
    Talán jobb lett volna, ha akkor csődbe mennek.
  • gombost
    #204
    Ez egy ilyen "Köszönjük Emese!" típusú hozzászólás.
  • G_ArchAngel #203
    Nem vetted eszre, mert annyira az eletunk reszeve valt a Nokia telefonokkal egyutt, hogy fel sem tunt, hogy az osszes regebbi sorozatban azok vannak. Vagy Motorola az amerikai nyomozok kezeben:)
  • passatgt
    #202
    Elég sok sorozatot nézek és rendszeresen előfordul, hogy laptopok, monitorok, all-in-on-ok hátulján windows logó van. Mostanában sok sorozatban Bing-ben keresnek és sokan Windows Phone-os telefont nyomkodnak. Viszont sok olyat is láttam, ahol (szerintem) cask azért van apple termék, mert jól néz ki, de pl a logó le van ragasztva, vagy ki van utólag retusálva, hogy ne látszódjon.

    Pl How i Met Your Mother tele van Windows-os laptopokkal, xBox-al a kirakatban, Lie to Me is windowst használ, The Good Guys, The Mentalist, ezekben is windows-os gépek vannak. De csak az utóbbi 1-2 évben figyeltem ezt meg, előtte csak Apple cuccokat láttam mindenhol, most szerintem közel azonos, de lehet, hogy csak megszoktam, hogy mindenben az van:)
  • sanyicks
    #201
    Akárhogy gyűlölöm az m$-t (jobban mint az applet, mert sokkal kártékonyabb), de ez messze nem igaz. Közel sem láthattunk szinte minden filmben ms cuccot, nem ezekkel reklámoznak minden új szolgáltatást, viszont az összes sorozatban és filmben szifon, mac van, és minden új okostelefonos technológiát úgy állítanak be mintha csak szifonon menne/ arra van szükség a működéshez, az összes "sztár" szifont használ, még ha azt sem tudja hogy telefonáláson sms-en kívül tud mást is.
  • KopaszIsten
    #200
    Mi van, ha én meg levédetem a sz@rást?
    Akkor ezentúl vagy nem ürítetek többet, vagy perkálhatjátok nekem a jogdíjakat. :D
  • zserrbo
    #199
    Van benne valami.
  • G_ArchAngel #198
    TizenX evig az MS es Windows folyt a csapbol, most az Apple es Google.

    10 ev mulva meg a Skynet.
  • Sir Cryalot
    #197
    az no copy az legalább olyan komoly mint a no noise :DDD
  • zserrbo
    #196
    Engem legfőképp az bosszant, hogy a csapból is az alma folyik. Már az agyamra mennek az apple hírek. Velük mindig történik valami "fontos". Lassan írok vmi scriptet, hogy szűrje az Apple szót a böngészőből...