18
  • Reparamorf
    #18
    Nekem az az ember mindig szimpatikusabb, aki vállalja a nézetét, és a külsejét, mint aki elbújik valamilyen álarc mögé. Nekem nem is kéne olyan munka ahol alakoskodnom kellene. A cigány ne menjen a szkinhed kocsmába csaposnak.
    Meg aztán a munkahelyemnek semmi köze sincsen a magánéletemhez. Elakarom, vagy eltudom végezni azt a munkát amivel a munkaköröm jár, vagy nem.
  • Magiszter
    #17
    Ezért válogatom meg kit jelölök vissza ismerősnek. Aki van akkora seggfej hogy ilyeneket tegyen ki az üzenőfalára, azt a következő pillanatban már törlöm is az ismerősök közül. Rokont is töröltem már, azért mert olyan stílusban írogatott, amiért élőben már rég pofán csapom.
  • Szefmester
    #16
    Ellenben ha ismersz egy pózolj droggal/fegyverrel/horogkereszttel/f@sztortával/halott qrvával képű embert akkor azt fogják mondani, hogy rossz társaságba keveredhet ezért nem kérünk belőle.
  • Magiszter
    #15
    Hogyne. Vegyészmérnök vagyok 4 ajánlólevéllel, de mivel ismerem Gipsz Gézát az ácsot a faluban, ezért már nem is engem vesznek fel. Logika a köbön. Ahol így döntenek, oda nem is akarok dolgozni menni.
  • szekrény
    #14
    a te ismerőseid már túl sok infó is ahhoz hogy a "majd értesítjük..." kategóriába kerülj
  • TreDoR
    #13
    Lehet, arra számítanak, hogy baszni fog a munkára is.
  • duke
    #12
    "online bizonyítékok a rasszista megjegyzésekre; kábítószer-élvezetre vonatkozó hivatkozások; szexuális tartalmú fotók, szöveges üzenetek vagy videofelvételek; fegyverekhez és robbanószerekhez fűződő kirívó kapcsolat"

    En is feltotottem par videot a faszbukra, amin meztelenul, bedrogozva geppuskaval lovoldozok, es kozben anyazom a negereket. Lehet hogy nem kellett volna ?

  • Magiszter
    #11
    Hát nálam Iwiw és FácseBúk-on csak azt tudják megnézni hogy hogy hívnak, mikor születtem és mi az E-mail címem, hol dolgoztam és milyen iskolába jártam. Jah meg az ismerőseimet. Semmi egyebet. Ha megnézik az üzenőfalam, abból még kiderül hogy van egy kutyám meg egy macskám.
    Ha ez alapján utasítanak el, akkor oda nem is akarok dolgozni menni :D
  • asgh
    #10
  • bakagaijin
    #9
    A kábítószert még megértem, node a szexxel mi a baj? Az illető szülei SOHA nem szexeltek?
  • Barkasfarkas
    #8
    Nem kell baromságokat írni a Facebook-on, keresztnév-vezetékneves email-címmel regisztrálni a sexchatekre, és máris nem lesz baj. :P
  • Rotyoka
    #7
  • peterx
    #6
    Rotyoka ráeszmélt végre, hogy túl sok mindent osztott meg magáról és ezért nem talál munkát! :D
  • TreDoR
    #5
    Tessék?
  • Rotyoka
    #4
    úristen.
  • opeca
    #3
    És milyen igazuk van, a sok birka magad minden szart magáról, bereggel 100 helyre aztán csodálkozik,h ogy mondjuk egy közösségiben megosztott 4 gyerekes kép után nem veszik fel, pedig ő azt mondta, nincs gyereke:)

    Na többek között ezért kerülöm nagy ívben ezeket a közösségi baromságokat, meg persze még mindig nem az interneten akarom élni az életemet.
  • FoodLFG
    #2
    A legjobb, amikor más nevében, más adataival regisztrálnak fel, és szélsőséges nézeteket hangoztató oldalakra fészbukról kommentelgetnek. A HR-esek jól meg lettek vezetve. Az eredeti személyt pedig keményen megszopatták.
  • atomkrumpli
    #1
    legjobb mikor a szélsőséges nézeteket hangoztató oldalakra fészbukról kommentelgetnek emberkék az összes személyes adatukat megadva, biztos őt fogja a hr-es koma behívni elsőnek :-)