7268
  • Hunter of Deer
    #5777
    hi!
    ha lassan a vegere erek az elso vegigjatszasnak Mayaval a kerdesem csak annyi hogyan tovabb? tvhben kezdhetem a DLCket sorba? vagy megint vegig kell jatszani es csak utana a DLC?
    ty
  • Broafka
    #5776
    most már kezd unalmas lenni, hogy hetente beír valaki ebben a témában. Jó, bunkó, szemét, csinálja maga, stb... haladjunk már emberek
  • MerlinW
    #5775
    Így van kérd számon. Sőt, ba**d le:)
  • Bluuzia
    #5774
    Újabb érdekesség:
    Catch a ride - a kocsik skinjei eltűntek. 17/69 van, pedig annál jóval több volt még ma délután is. Most meg ... Onnan vettem észre, hogy újra tudtam aktiválni a Nova Star színt, amit néha használtam is.

    A support az eltűnt kulcsokra ezt írta: "Our engineers are aware of this issue and investigating possible resolutions."
    Klassz. Gondolom a skinekkel is valami hasonló történt.
  • Bhalage
    #5773
    255 utan ujraindul a szamlalo, wtfpwnd
  • eXequtoR
    #5772
    A kulcsokat a SHIFT accodra kapod, így nem sok köze van az újra telepítéshez.
  • gerey
    #5771
    Egyszer újraraktam nyáron, de ilyen nekem nem volt.
  • Bluuzia
    #5770
    Egy újratelepítésnek köszönhetően ismét elbuktam a kulcsaimat.
    255-ből 11 db maradt. Azért ez már elég hihetetlennek tűnik. Egy ideje már nem is írom be a kódokat, nehogy átlépjem a 255-öt.
    Csak engem "ajándékoznak" meg ezzel vagy másnál is előjött ez a gond?

    Amúgy az #5763-as beszólás nálam is kiverte a biztosítékot.
  • eXequtoR
    #5769
    Gyengék vagytok. Az ÉN apukám erősebb ! NYENYENYEEE !
  • Omlás
    #5768
    Az egy dolog, de én sem pattogok türelmetlenül azért, hogy mikor lesz már kész... ez kb pont olyan mint mikor türelmetlenül pattog valaki azért, hogy mikor lesz már felirat adott filmhez vagy sorozathoz, animéhez akármihez...
    Az ilyen egyedek magukba nézhetnének, hogy miért is pattognak?
  • Coradiel
    #5767
    Tudod, mindenkinek az a legfontosabb fordítás amivel játszani akar. Van aki képes elfogadni, hogy a fordító inkább mással foglalkozna, van akinek ez nehezebb.
  • jocika
    #5766
    Valaki nyugtasson meg, hogy a Tiny Tinának vagy hogy hívják pontosan a kiscsajt, nem csak ennyi küldetése volt. Végig bazsajogtam az egészet...
  • Omlás
    #5765
    Azt ugye tudod, hogy a taplóság fogalmát teljes mértékben kimeríti mikor olyan dolog miatt hisztizel amiért egy fillért nem fizettél csak a szádba repül a sült galamb...

    Komolyan, hogy ennyire nem veszik észre magukat manapság az emberkék elég elszomorító :/
  • ratgab
    #5764
    Be tudja ő osztani az idejét, nem kell megmondani mit mikor tegyen.

    Ráadásul ingyen csinálja, így inkább örülni kéne neki ha valaki egyáltalán foglalkozik a fordítással.
  • mans
    #5763
    Inkább azt kéne befejezni ami már majdnem kész,pl Saints Row 2..
  • jocika
    #5762
    Ez szuper!
  • IMYke2.0.0.0
    #5761
    Van magyarítás: én készítem.
    Egyszer végzek is vele és akkor, ahogy az első rész esetében is tettem: elérhetővé lesz mindenki számára.

    Viszont, felajánlásokat szívesen fogadok ösztönzésképp, a STEAM-es kívánságlistámról :)
  • jocika
    #5760
    Neked hogy-hogy magyar? Van magyarítás?
  • IMYke2.0.0.0
    #5759
    1 óra 33 perc alatt végeztem a DLC-vel.
    DE: az elejét már ismertem, mert tegnap este kipróbáltam!

    Amennyiben minden eddig DLC fel van telepítve a játékra, és akkor bizony 2+ szinttel erősebb (fő)ellenfelek várnak mindenhol - erre érdemes felkészülni.
    Egyedül sem lehetetlen, de kis türelem és brutális páncélzat, jól belőtt relikvia-fegyverzet szükséges!
  • IMYke2.0.0.0
    #5758
    Most vettem észre az új DLC-ben - be lehet áldozni cuccokat (a kép felső részében látható, hogy mit is kell) és:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kapunk egy ládát...

  • eXequtoR
    #5757
    Hmm akkor asszem ránézünk, ha jó lett. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5756
    Gyerekek: ez a DLC tényleg beteg anyag :)))
  • jocika
    #5755
    Jó pár oldallal hátrébb adott egy kolléga siren-hez skill leosztást, illetve egy másik kolléga írta, hogy miként osztotta szét a pontokat. Valaki megtenné, hogy hasonló módon segít a mechcromancer skill-ekhez tanácsot adni?
    Köszönöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #5754
    A megoldás: a T.K. Baha DLC-t előkészítő patch.

    "Welcome to Hallowed Hollow, the only community for Pandora\'s exiled and retired undead. I\'m the town\'s lookout, T.K. Baha..."
  • IMYke2.0.0.0
    #5753
    Mit kapunk a 94 MB-os anyagban, amit a STEAM tölt le épp?
  • Bhalage
    #5752
    halloween dlc vegul is kijott/kijon ma?
  • XRV
    #5751
    Source: Facebook - 3 Keys
    Expire Date: Oct 22
    K35T3-WH566-WTHBB-33TJB-HZS6C

    Source: @GearboxSoftware 3 Keys
    Expire Date: 10/22
    5JWJB-RHW6R-KJSJT-JTJTB-CWZJT
  • wesker24
    #5750
    Épp ideje volt már XD Manci is elég jó karakter ám :D
  • jetblack
    #5749
    Nekem meg meg be kene fejezni e Remember Me es a Metro Last Light parost is ohhhh es a BioShock Infinite le ne maradjon a sorbol csak hat melo mellett neha meg be se kapcsolom a gepet.
  • IMYke2.0.0.0
    #5748
    Én is, egy ideje.
    A fordítás miatt azért be kell majd fejeznem a 2 függőben lévő DLC-t, és bizonyosan élvezni is fogom.
    Aztán kezdek új karaktert.
    Mondjuk Mechromancert.
  • jetblack
    #5747
    En 200 ora jatek utan most pihentetem
  • genndy
    #5746
    wiki szerint szinttől függetlenül skálázódik veled.
    Viszont úgyse lehet kezdő karakterrel abban tolni, szóval olyan 30-as szintű leszel az UVHM elejére.
  • eXequtoR
    #5745
    Szvsz skálázódik az elején.
  • Myselor
    #5744
    srácok,titeket lázba hoz ez a halloweenes móka ?jövöhéten jön ugye,de nemtudom hogy most felrakjam e csak ezért újra.talán kicsit többen játszanának és a hangulat miatt de amúgy sajna már nem tud annyira érdekelni
  • Bhalage
    #5743
    hali,

    az UVHM milyen szinten kezdodik, vagy rogton skalazodik?
  • gibson9
    #5742
    Valaki megvette már boxra a goty kiadást? A lemezen vannak a dlc-k vagy letöltő kódként?
  • eXequtoR
    #5741
    Az item változást viszont mi is megkapjuk. Juhé !
  • genndy
    #5740
    De :(
  • Ulvar
    #5739
    Ez nem az ami only in US?
  • IMYke2.0.0.0
    #5738
    Nagyon is aktuális (trailer végén is ott van):

    https://www.borderlands2loothunt.com/

    "HELLOOO VAULT HUNTERS
    If you\'re interested in shooting things in the face, picking up loot, and then shooting NEW things in the face with the NEW loot you picked up, then congratulations – your face is about to be blown right the heck off because...

    Fame, fortune, and loot – both in-game and real-world – are up for grabs by doing just that! Here’s how to join in:

    Register to participate HERE
    Play Borderlands 2 each day while logged in to SHiFT and complete the Daily Target for your chance at in-game and real-world loot totaling $100,000 in prizes!
    Oh, and don’t be surprised if during the course of this some of the bajillion weapons on Pandora suddenly become more powerful – keep an eye on the NEWS SECTION for more on that...

    READ THE OFFICIAL RULES HERE"