7268
  • ntex
    #5937
    Amúgy ezeket a headhunter packokat érdemes beszerezni? Mert pl. a Wattle Gobbler-ről elég sok negatív kritikát olvastam. Tényleg ilyen 1-1,5 órás küldetéssorozat az egész?
  • IMYke2.0.0.0
    #5936
    Ami véletlenül bele is került az előző DLC-be...
    ...a nem hivatalos tulajdonosok meg már végig is játszhatták.
  • Sheltem
    #5935
    Karácsonyi DLC
  • ratgab
    #5934
    Ez így van. Szóról szóra! Telltale név már elad bármit szinte, amíg az ellenkezőjét be nem bizonyítják (mármint rossz játékkal nem rukkolnak elő).
  • XRV
    #5933
    Van valakinek felesleges Zero kártyája?
  • MerlinW
    #5932
    WD még csak nem is hasonlít a Fahrenheit-hez, sima point&click kalandjáték, mint minden TellTale játék. Monkey Island, Sam and Max, Wolf Among Us stb. is az és a Borderlands is az lesz.

    Furcsálni maximum azok furcsálják akik még nem játszottak/nem szeretik/nem ismerik a Telltale-t. Nincs benne semmi furcsa, Pandora világa tökéletes platform egy kalandjáték számára. Adott a világ, a karakterek, a fősztori.

    Itt az interjú, miről is lesz szó.

    Továbbá egy Game of Thrones kalandjátékot is bejelentettek. A hájppal kapcsolatban pedig, a TT-nek már olyan neve van a szakmában és a kalandjátékos körökben, hogy nem a Borderlands cím miatt fogja megvenni a többség, hanem a fejlesztőcég neve miatt. Mert az (jelenleg) garancia.
  • ntex
    #5931
    Nem igazán értem hogy jutott ez eszükbe, vannak lehetőségek Pandora univerzumában de azért ez mégsem olyan játék, furcsának tartja mindenki az ötletet :D A Walking Dead-ig még nem jutottam el de valszeg pótolni fogom mert mindenki csak jókat mondott róla eddig, olyan mint egy interaktív film. Anno a Fahrenheit is tetszett, nem is értem miért nem toltam még a WD-t is végig. Így amúgy tuti nagy hype lesz körülötte, tekintve hogy a BL-nek is meg a Walking Dead-nek is mekkora kultusza van már, jó cucc lehet belőle.
  • IMYke2.0.0.0
    #5930
    Francba, most már ez is elkezdett érdekelni :(
    Ezzel csak az a baj, hogy jó új-Telltale-es módira, lesz ebből is vagy 100 évad. :(
  • ntex
    #5929
    http://www.gamestar.hu/spike-vgx-a-telltale-egy-borderlands-jatekot-keszit.html
  • ntex
    #5928
    VGX 2013-on most beszélnek valami Borderlands kalandjátékról, a Telltale Games és a Gearbox közös játéka lesz
  • MerlinW
    #5927
    Steam topikban ott a jó link.
  • Flamer
    #5926
    removed. :)
  • MerlinW
    #5925
    Ha valakinek még nem lenne meg:


  • IMYke2.0.0.0
    #5924
    Rajongói rajz - és volt már :)
  • ntex
    #5923
    Ezek a SHiFT kódok még mindig működnek, most próbáltuk őket.

    Ha valaki tud még ilyet, jöhet :)
  • TBTPumpa
    #5922
    Borderlands 2 2D:
  • Teppik Amon
    #5921
    ez a "Borderlands 2: Headhunter 2: Wattle Gobbler" ez mit tud? valaki mesélje már el. Érdemes megvenni? Mennyi idő végig küzdeni?
  • jocika
    #5920
    Utána akartam nézni, de azt írja a steam, hogy most nem nézhetem meg azt a játékot. Ez most mi? Frissítik a tartalmat?
  • IMYke2.0.0.0
    #5919
    Most decemberben jön hivatalosan a Marcus-os DLC - és jövőre a 4. és 5. Headhunter DLC.
  • genndy
    #5918
    Még több DLC-t
  • jocika
    #5917
    Tegnap szirénnel megtaláltam, amit írtál, csak sajnos normálon. Így valamivel gyengébbek a statok, de nem vészes. Egy sima ládából esett ki egy gnómmal együtt, ott ahol a capture the flag első pontja van. Kicsit később kiesett ugyanott egy távcsöves is, barátságos sebzéssel, normálhoz képest. Ezt hozta a Télapó.
    Mit hoz majd a Jézuska?
  • ntex
    #5916
    Okés, csak az egyben ez még nem így volt így furcsa volt, azt hittem bug. Utána olvastam én is, azért csinálták így hogy ne legyen vita az ammo looton. Jobb is így, mert az egyben elég lassan haladtunk így az elején mikor nem volt még ammo packolás, mindig válogatni a lőszert ki mit szedhet fel :D
  • Sir Quno Jedi
    #5915
    Így van, ezért kell mindent felszedni, hogy mindenki kapjon belőle.
  • gerey
    #5914
    Szétoszlik a társak közzöt azért tudod felvenni.
  • ntex
    #5913
    Multiban másnál is van lőszerbug? Arról van szó hogy hiába vagyok fullon lőszerből, felveszi azt is amiből már nem tudna elvileg a karakter. Így elég gáz mert mindig felkapom a másik lőszerét is :D
  • Sheltem
    #5912
    Igen csak azok nincsenek benne. Engem a skinek egyáltalán nem érdekelnek, dlcből viszont az összeset meg fogom venni ami megjelenika jövőben(remélek sok lesz még).
  • ntex
    #5911
    Na meglett eredetiben ez is, GOTY változatban szintúgy mint az első rész :) Akkor csak az Ultimate Vault Hunter Pack 2 és a két mini kampány (Headhunter) nincs benne igaz? Meg pár skin. Ezekre most nem futotta, talán majd karácsonyra :) Haverral fogjuk tolni coopban, még ma neki is állunk
  • IMYke2.0.0.0
    #5910
    Gondolom, nem megjelenésekor játszottál az egyes DLC-kkel.
    A Sir Hammerlock DLC-nek is nagyon remek hangulata van.
  • Sheltem
    #5909
    Most, hogy letoltam mind a 4 "fő" dlct a véleményem az, hogy a Tiny Tina a leghangulatosabb, de nagyon tetszik a Scarlett és a Torgue is, viszont számomra a Hammerlock az olyan "hangulattalan".

    Nem tudom, de nekem nagyon semmilyennek tűnt...
    Csak én vagyok ezzel így? Ott mintha egy kicsit kifogytak volna az ötletekből vagy nem tudom.
  • jocika
    #5908
    A manóba...
  • IMYke2.0.0.0
    #5907
    :)) Ahogy wesker24 is írta, érdemes folytatni a sztorit - és persze mindig olvasd el a küldetéseket és a feliratokat / beszéd feliratozásokat is...
  • wesker24
    #5906
    Az a Story része késöbb jó lesz csak játsz tovább ! :D
  • jocika
    #5905
    Az mitől lehet, hogy Maya-nak hirtelen férfias hangja lett? Nem edtáltam semmit, csak a kinézetet változtattam.
  • neonx
    #5904
    G2Play
  • neonx
    #5903
    Sokkal olcsobb itt: http://www.g2play.net/store/Borderlands-2-Game-of-the-Year-Edition-Steam-Key.html

    Én itt vásárolok
  • XRV
    #5902
    Most a Steam-en akciós
    Borderlands 2 Game of the Year Edition
    NAPI AJÁNLAT! 24,99€
  • Fpocok
    #5901
  • IMYke2.0.0.0
    #5900
    "Borderlands 2: Game of The Year Edition" tartalma:

    * alapjáték
    * Season Pass 1 (Captain Scarlett and her Pirate's Booty DLC; Mr. Torgue's Campaign of Carnage DLC; Sir Hammerlock's Big Game Hunt DLC; Tiny Tina's Assault on Dragon Keep DLC)
    * (+ ajándékként kaptuk még az SP-hez): Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack
    * Mechromancer Character Pack
    * Psycho Character Pack
    * Pre-Order anyagok (Creature Slaughter Dome Pack; Premiere Club Edition Pack; Collector's Edition Pack [amiben a 4 alapkarakterhez skin-fej jár, a szivárvány gránát mellett])
    * és az ingyenes tartalmak (Loot Chest Skins; Poker Night 2 Skins; Community Day 2013)

    Ami nincs benne:
    * összes különálló karakter skinpack (rengeteg)
    * Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2: Digistruct Peak Challenge
    * és minden, a GOTY megjelenését követő már kiadott és jövőben megjelenő DLC.
  • IMYke2.0.0.0
    #5899
    #5892
  • Sheltem
    #5898
    Bocsánat a közözködésért, de szerintem az ultimate vault hunter pack 2 nincs a GOTY ban!

    Csak az első.
    Nekem külön kellett megvennem.