7268
  • XRV
    #5977
    Köszi
  • MerlinW
    #5976
    Én itt vettem 3 dolcsiért
  • XRV
    #5975
    Ez biztos vagy csak talán? Mert 1,67 euroért megéri.
  • IMYke2.0.0.0
    #5974
    Ja, és az #5943-as állapotban az "új" DLC is benne van már.
  • IMYke2.0.0.0
    #5973
    Ahogy írtam - a Gearbox szúrta el korábban.
    Tehát, (és tudom, mert már megnéztem) nekem is megvan a DLC úgy, hogy meg sem vettem.
    Csak úgy míg az első indításkor még ott volt *-al jelölve, amikor odaugrottam volna közölte a játék, hogy meg kell vennem.
    Most meg már nincs is a teleport listában.
    Majd, ha megveszem, újra ott lesz.
  • ntex
    #5972
    Nekem le sem töltött semmit sem :) Csak beaktiváltam és 0/0 byte volt a letöltés :D
  • IMYke2.0.0.0
    #5971
    Az előző DLC-vel együtt véletlenül kiadták ezt is. A WRZ-osok már végig is játszhatták az előző DLC-vel együtt.
    Most a STEAM-en csak a hiányzó hitelesítő adatokat és a módosított exét kapjuk.
    A Gearbox elszúrta múltkor.
  • lalakov
    #5970
    20 MB? Ebben aztán lehet tartalom. :(
  • ntex
    #5969
    Egyébként róla van szó: http://www.tf2outpost.com/trade/15201125

    1 db TF2 kulcsért adja az összes headhunter dlc darabját.
  • ntex
    #5968
    Ha valakinek kell olcsón akkor szóljon, tudok 1 TF2 kulcsért darabját. Magamnak már be is szereztem. 2.99€ a steames ára, a kulcs 1.67€
  • ntex
    #5967
    Kapható steamen az új mercenary pack: Headhunter 3: Mercenary Day
  • ntex
    #5966
    Konstatálom, de most körülnéztem YT-n és a frissítés óta még mindig a Bee pajzsal mennek az invincible killes videók ahogy látom szal ha solozni akar valaki annak kelleni fog így is :D Szerencsémre kb a 10. próbálkozásra kiesett a rádiós csávóból így még csak nagyon farmolni sem kellett miatta. 1000 -ből 3.0xx% eséllyel eléggé szerencsésnek tekinthetem magam :D
  • MerlinW
    #5965
    Bee-t nagyon nerfelték, már nem különb a többi pajzsnál, nincs értelme vadászni rá.
  • IMYke2.0.0.0
    #5964
    Igen, adtak neki, éne ezért nem is farmolom majd - ellenben, türelem játékkal minden megoldható, akár egydül is.
  • ntex
    #5963
    Azért bossokon jól jön, mondjuk úgy vettem észre hogy nerfelték, mert Terramorphus-t alig bírtam megölni. Glitch hely és Bee nélkül nem is tudom lehetséges-e egyáltalán (egyedül persze).

    Ezt amúgy elég nagy hülyeségnek tartom hogy ennyire nem gondolnak az egyedül játszókra. Haverral nem okozott különösebb nehézséget a játék de egyedül a bossok elég szenvedősek. Az Invincible Boss-ok meg úgy láttam esélytelenek szinte valami bug vagy exploit kihasználása nélkül.
  • IMYke2.0.0.0
    #5962
    Én Bee-re nem hajtok - nem akkora csodafegyver az.
  • ntex
    #5961
    Sirennel tolom, már eljutottam UVHM-ben a Sanctuary-ig, csak nem tudom most mit csináljak. Bee nélkül elég nehéznek érzem, visszamenjek TVHM DLC-kbe cuccokat farmolni vagy csináljam tovább UVHM-et?
  • IMYke2.0.0.0
    #5960
    53-as vagyok.
    Mivel elsősorban a fordítással, és semmiféle farmolással nem foglalkozom, így nem akadt még a kezembe ezeknél jobb.
    Majd amikor lecseng a teljes honosítás, az azt követő support, akkor belevágok a második és a sokadik végigjátszásba: izomból.
  • ntex
    #5959
    Amúgy hh lvl 50-es cuccokkal tolod? Vannak ezektől sokkal jobb és erősebb cuccok is magasabb szinten nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #5958
    Egyetértek.
    Nem kell Diablo-féle lootrendszer.
    Még így is csak kulloghatnak a Borderlands-ek után más játékok...
  • ntex
    #5957
    Miért kellett volna változnia? Szerintem teljesen jó ez a rendszer. Szinte alig találni két egyforma fegyvert. Kellően változatos is, egyedül a megjelenésük picit szűkös de az másodlagos dolog.
  • mester1987
    #5956
    Ugye azóta számos patch jött ki, ezért feltételezem azt, hogy lehet jobb, picit haladósabb a játék zene része.
  • mester1987
    #5955
    Üdv., nem tudjátok, hogy a játékban a loot rendszer nem lett a tavalyhoz képest egyensúlyozva?

    Kb. 30 percet játszottam vele, de az új fegyverek nem sokkal különböznek egymástól a kinézetükön kívül (majdnem ugyanolyanok erősségre) illetve lőszert is elég keveset ad.

    Kérdés: Később is ilyen lesz vagy enyhül később???
    Köszi előre is.
  • XRV
    #5954
  • ntex
    #5953


    Ezt meg épp most dobta egy loot midget sawtooth cauldronban:

  • IMYke2.0.0.0
    #5952
    Hogy én mit találtam anno Rolandnál már nem emlékszem, de jelenleg ezen fincsiségek vannak a Szirénemnél:
    Az első shotgunt használom jelenleg, a többi a hátizsákomban.

    KÉP:
  • ntex
    #5951
    Nem semmi kis shotit nyitottam Roland chestjéből :)

    http://cloud.steampowered.com/ugc/685968994410621553/7E279FB92DE54C5E1F9D10C4F886692A66E69048/

  • ntex
    #5950
    Legyen nyílt Beta :P
  • IMYke2.0.0.0
    #5949
    Február-márciustól már biztosan magyarul játszhatsz [az addigi összes DLC-vel együtt].
    Mert, hiába ér a százalék érték majd el 100-ig, tesztelni, javítani is kell ugye...
  • XRV
    #5948
    Már nagyon várom, lassan készen lesz az egyik karakterem végigjátszása, a következő karaktert szeretném már magyarul vinni. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5947
    Az maga a DLC - ugyanis, eddig neked a korábbi patchből olvasta ki a DLC-hez tartozó adatokat [mindig minden új DLC előtt patch is érkezik, ami tartalmaz egy keveset az érkező DLC-ből is].
  • ntex
    #5946
    Verify integrity of game cache megoldja úgy néz ki, szed valami 410 megás dolgot BL2-höz
  • ntex
    #5945
    Na megvannak, be is aktiváltam őket. Viszont a Wattle Gobbler-es DLC-re azt írja hogy nincs telepítve, a travelnél is csillagozva van tehát nem tudok odamenni. Mi a teendő ilyenkor?
  • ntex
    #5944
    Hajrá, hajrá :D

    Amúgy az első Headhunter már bent figyel az inventorymba, a másodikhoz még kell gyűjtenem 10 centet :D
  • IMYke2.0.0.0
    #5943
  • IMYke2.0.0.0
    #5942
    Én is ugyanígy érzek.
    Torgue-nagymami például eszméletlen :)
  • MerlinW
    #5941
    1-1 új terület 1-2 órás küldetéslánccal. Viccesek, Borderlands-esek:) A szokásos:) Én nem bántam meg.
  • ntex
    #5940
    Éppenséggel meg tudnám venni most is 1 TF2 kulcs/darab áron, de azért kérdem hogy van értelme? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #5939
    Nem hosszúak - nem is az a céljuk.
  • MerlinW
    #5938
    3 dolláros DLC-k... (Egyébként múlt hétvégén 2,5 dolcsi volt a kettő együtt Amazonon)