7268
  • CHROME
    #6017
    TVHM-ben sikerült lenyomni(3-4 fővel), ott még egész jól sebezték a fegyvereink :)
    UVHM-ben meg csak karcolgattuk, a BEE + SandHawk ellenére.

    Milyen felszereléssel nyomtátok?



  • ntex
    #6016
    Mi csak TVHM-ben próbáltuk először ketten, majd hárman. Előbbinél Siren + Zerker, utóbbinál Siren + Zer0 + Krieg volt az összeállítás. Mindkettő alkalommal sikerült megölni. Az volt a legnagyobb gond hogy folyton lelökött minket a szikláról ha nem a fal irányában voltunk. Még a szikla mögött is fellökött. Így inkább mindig a noob spot körül mászkáltunk, a sziklás részen az a pont ahol nem tud megütni egy glitch miatt. A Siren mindig ide állt be és onnan élesztgetett meg healelt ha kellett. Ha egyvalaki életben marad amíg visszafut a többi halott akkor nem resetelődik a boss, így figyelni kell. Éledni lehet a csápokon, vagy mikor föld alá megy gyorsan fel lehet kapni a másikat ha nincs siren. Persze túl sok halál után már nincs idő erre sem mert instant lepörög a csík. Egyébként egyik alkalommal sem dobott semmi használhatót leszámítva a két slayer of terramorphus class modot (amiktől amúgy minden esetben jobb a loot midgetek által dobott legendary class mod)
  • CHROME
    #6015
    UVHM-en próbáltuk tolni tegnap este Terra-t, ketten...nem sok sikerrel.
    Mivel lehet egyáltalán lenyomni ezt a nyomorultat??? :)

    72-esek voltunk, én Zero lvl70 BEE-vel és egy 57-es SandHawk-al, és volt velem egy Commando (nem tudom mikkel).
    Kb esélytelenek voltunk, pedig nekifutottunk párszor.

  • XRV
    #6014
    Rendi, megkereslek, ha aktuális lesz, most perpil mindenki nyomja az ágyat.
  • CHROME
    #6013
    Szia!

    Milyen néven? Felvennélek titeket Steamen...esténként általában nekem is lenne rá lehetőségem!
  • XRV
    #6012
    Persze szoktuk nyomni majd minden este, de van hogy valamiért ekkor sem jön össze :)
  • CHROME
    #6011
    Sziasztok!

    Multiban nyomjátok ezt?
    Ha igen, mikor? Szívesen játszanék, eddig csak soloban toltam :)

  • Maak
    #6010

    Fan Cosplay Tutorial - Gaige Robot Arm Tutorial
  • Flamer
    #6009
    hehe. most steam salekor megvette egy ismerosom es enis nekialltam megint jatszani . :D ellehet vele szorakozni. neha kell kis szunet de aztna ismet jo kaszabolni. :)
    ja mostansag minden dobhat narancsot. marmint tobb az esely ra meg mas is dobhat bee-t.. pl tiny tina forrest palyaja ahol az entek tobbsege dobott.. marmint 3 beet szedtem ossze azon a palyan. :D
  • szomferi
    #6008
    PC: KBW3T-K5ZSF-ZX5C3-33JJB-J53XH
    PS3: WBKBJ-FH6WH-TFXKJ-H3WJJ-J63XH
    XBOX: KTW3T-BX5HR-9ZB5F-5F3T3-WC39K

    3 kulcs
  • szomferi
    #6007
    3 kulcs, limitált idő (még jó)

    5J5BB-35S9F-9XWK3-TJ3B3-9H9WB
  • YakHead
    #6006
    Hát basszus, hosszú szünet után elővettem megint a játékot, de még életemben nem röhögtem játéksztorin ennyit, mint a TinyTina kiegjén Hatalmas fricska az MMO-knak
    Igaz, hogy a megjelenő/eltűnő skeleton mage-ek sírógörcsöt okoztak, de amúgy kellemes kis szórakozás volt. Mondjuk a hab a tortán az volt, mikor egy szemétkupacból kitúrkáltam a Bee pajzsot. Azt hittem megveszek. Legalább egy hónapig jártam ahhoz a nyomorulthoz a pajzsért és egyszer sem dobta.
    A lényeg, hogy baromira élveztem az új pályákat. Jó kis gém ez még mindég
  • Tusy
    #6005
    - ha a 4 gép 4 eredeti B2-t használ akkor nem lehet ilyen gond, warez esetén meg nem tudok segíteni, én 1x engedtem ki a tűzfalon net kapcsolat mellett utána már a játék sem indult el (meg előtte sem, mert ezt botor módon a telepítés közben tettem)
    - B1 esetén a nem hivatalos verzióval is tudtál csapatban menni azokkal akik tényleg megvették, B2 esetén úgy tudom ez nem megy
  • Basic
    #6004
    Sziasztok! Itt próbálok segítséget kérni, mert elég érdekes problémám van, és sajnos sok próbálkozás után sem tudtam megoldani.

    A cél egyszerű: otthon szeretnénk többen is egymással játszani a Borderlandset (szóval helyi hálózat, egymás melett ülünk, semmi hamachi vagy tunngle használat stb.)

    Régen, mikor kijött a Borderlands, ment a dolog gond nélkül, végig is vittük stb. Viszont amint csak egy patchet felteszünk, már valamiért nem működik a dolog.
    Ha direktbe összekapcsolunk két gépet, szóval egyikből egyenesen a másikba vezetjük a kábelt, akkor szépen működik a co-op ahogy kell, nincs baj.
    Viszont macerás is kicsit a kábelt ide-oda rakni, meg 3-an, néha 4-en szeretnénk játszani. Otthon egy egyszerű routert használunk, soha semmilyen játékkal nem volt probléma, ha egymással akartunk játszani.
    A Borderlands 2 esetében viszont, ha a routeren keresztül vagyunk összekötve, akkor nem látjuk egymást a játékban, és ha pontos ip alapján akarunk a másikra kapcsolódni, akkor azt az üzenetet adja a játék, hogy különböző patch verziót használ a host, mint én. Ugyanezt a két gépet dörektben összekötve, tehát a routerünk nélkül, megy a játék gond nélkül.
    Ha valakinek volt ilyesmivel dolga és van ötlete, hogy mit lehetne csinálni, akkor kérem segítsen, mert sajnos nekem már nincs ötletem a rengeteg próbálkozás után.
  • ntex
    #6003
    Tegnap lett 72-es a Siren-em. Kifarmoltam Pyro Pete-ből a Hoplitet. Áttalenteltem erre:



    Egy kész gyilkológép lett :D Mindenkit egybehúz, rángat, be slaggel és incendiary + corrosive Sandhawk-al és a hozzájuk való relic-el + Legendary Class Moddal szétkapok mindent. Nevetségesen egyszerű lett így a játék vele :) 130K hp mellé van majdnem 3 milla shield, a gránát ha közvetlen mellettem robban a pajzs negyedét sem veszi le.
  • Flamer
    #6002
    elozo napokba 1.5 euro volt darabja.
  • ntex
    #6001
    Source: @DuvalMagic 20 Keys
    Release Date: Dec 25
    Expire Date: Limited Quantities
    PC: 5JWT3-WTKXX-KJ6WB-333BJ-9W3SJ
    PS3: W3W3J-6RB3S-69RCT-STWBT-WX6S6
    XBOX: KJWTJ-T9366-3WW5R-CR3BT-R9JZR
  • Coradiel
    #6000
    Köszönöm szépen a választ!

    Igen a gránát megvan, és közben beadta a fejeket, és skineket is! Csak nekem volt ez egy kicsit furcsa így :)

    Üdv! Coradiel
  • IMYke2.0.0.0
    #5999
    A GOTY helyből tartalmazza ezeket - de megteheted, hogy a STEAM-ben elvégzel egy a játékra kiterjedő ellenőrzést.
    Amúgy meg: nekem is volt már ilyenem [Season Pass elemre], és később ugyanazt már "Megvéve" jelölte a listában.
    Szóval, nem kell aggódnod.

    Sőt, ha feltelepíted a játékot, akkor meg is találhatod őket - a sárga színű kezdőfegyverek [Preordered nélkül nem kapsz olyat], és a tüzijátékként a levegőben felrobbanó gránát az például az, amit előrendelői és CE anyag.
    Valamint, mindenről a játék szól is (szó szerint megköszöni) - így a testreszabásnál láthatod a CE fejet és skint az adott karakteredhez majd.
  • Coradiel
    #5998
    Sziasztok!

    Most a 75%-s akcióban megvettem én is a Steam-en a GOTY-t és meg is van minden ami Imyke leírásában szerepel, de van pár dolog amire bár purchasedet ír, de nincs letöltve, azt hogy lehet letöltetni vele, vagy nem is kell letölteni? Konkrétan ezekről van szó: * Pre-Order anyagok (Creature Slaughter Dome Pack; Premiere Club Edition Pack; Collector's Edition Pack [amiben a 4 alapkarakterhez skin-fej jár, a szivárvány gránát mellett])

    Köszönöm a Shift kódokat ntex-nek :) Működött mindegyik :)

    Üdv! Coradiel
  • beef
    #5997
    A steamen gyorsan visszavitték a GOTY-t 50%-ra, csak az alapjáték maradt 75%!
    Pedig 48órát írt akcióban, valószínűleg elárazták.
    De a getgamesgo-n 12EUR (működik PC-n a kulcs), az amazonon meg 12USD a GOTY.
  • ntex
    #5996
    Nekem sikerült 50-es szint körül megölni vele, de egyszer letérdeltem. Csáp mentett meg, meg a noob spot
  • Hunter of Deer
    #5995
    A gyangitett Bee shielddel meg lehet valahogy olni terrat? probalkoztam vele 52es siren vagyok bees shield unkemt harold, Conference Call shoti stb, de kb fele hpig jutok aztan utoler es leut 1 utessel :D es persze olyankor nem dugja elo a csapjait nehogy ujra tudjak eledni :) megeri amugy szivni vele?
  • genndy
    #5994
    Működni fog ez a mac-es is, de ha tutira akarsz menni, vedd meg ma a Stamen, ott is megkapta a -75%-t.
  • IMYke2.0.0.0
    #5993
    Fordítás állapot jelzés frissült a honlapom flash bannerében
  • YakHead
    #5992
    Aha, mi lenne, ha be is raknám a linket mi?
    http://www.getgamesgo.com/product/borderlands-2-mac-goty
  • YakHead
    #5991
    Srácok, ezen az oldalon 75%-al le van árazva a Borderlands2 GOTY. Viszont felül azt írják, hogy "Borderlands 2 Mac Game Of The Year" A description-ben viszont ezt írják: "This is a Steamworks title, so buy it once and play it on PC or Mac!" Na most akkor csak Mac-es változat vagy jó PC-re is? Mert ajándékba venném, de PC-re és nem szeretném megszívni. Steam-en meg pont a duplája.
  • MerlinW
    #5990
    Én sem használtam Bee-t soha (pedig van asszem kettő is) és tök jól elboldogultam ~lvl69-ig.
  • IMYke2.0.0.0
    #5989
    //// Nekem például nincs, és nem is érzem szükségét, hogy legyen Bee pajzsom.
  • eXequtoR
    #5988
    Pedig X szintenként nem árt "frissíteni" a Bee-t, különben csúnya meglepetésben lesz részed. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5987
    Makszi riszpekt.
    Egyszerűen élvezni kell a játékot!
    Ez nem a régi Auction House-os Diablo 3, ahol a tárgyakra kellett hajtani, hogy eladhassa az ember jó pénzért.
  • ntex
    #5986
    Amúgy komolyan vicc hogy az ember talál egy rohadt durva itemet és azt hiszi ennél jobbat már tuti nem talál, és mégis mindig van jobb :D
  • ntex
    #5985
    Igazából lényegtelen amit leírtál. Minden cuccot kiüthetsz a szintedhez, csak legyél elég szerencsés. Így felesleges csak arra utazni hogy meg legyél 72 minél előbb. Játszál ahogy tetszik, élvezd a játékot és közben úgyis potyognak a jobbnál jobb cuccok.
  • Hunter of Deer
    #5984
    aham. koszi a valaszt.
    hat pedig azt hittem hogy tvhm ban elerem az 50et es nekiugrok vegre a DLCknek :/ de akkor ugy nez ki hogy megint a vegere kell ernem a storynak es utana menni a DLCre ha vmi ertelmeset akarok kapni.
  • IMYke2.0.0.0
    #5983
    A maximális szintet bármelyik nehézségi szinten elérheted.
    Gondold csak át...
  • Hunter of Deer
    #5982
    azt tudom de a kerdes az hogy TVHMba mennyi a max? gondolom 72 az UVHMben lehetseges.
  • IMYke2.0.0.0
    #5981
    Ha megvan minden DLC, akkor a max. szint 72.
  • Hunter of Deer
    #5980
    Hali!
    Ha elerem a lvl 50et TVHMba akkor ott az a max lvl? es a questek / mobok is 50esek lesznek mindenhol vagy marad minden a sajat szintjen?
    csak mert kb 47en farmoltam kicsit a Loot Midgeteket Wildlife Exploitation Preservebe es eleg jo dolgokat dobtak. mint pl siren legendary class mod, unkempt Harold meg még egy pár jó kis legendary cuccot a baj csak az hoyg csak lvl 40-42 kozotti droppok jottek. most 48 kozepenel vagyok azon a reszen amikor Jack hangjat kell megszerezni. es ha felugrananak lvl50re akkor visszamennek kiszednem az 50es fegyokat :)
    elore is koszi a valaszt. jah meg ha 50 a max itt akkor megyek a DLCkre lehet be esem fejezem a main storyt.
  • XRV
    #5979
    Valóban, sikerült aktiválni. 301Ft volt, megérte :)
  • Bluuzia
    #5978
    Hali!

    Aki még nem vette meg a Headhunter DLC-ket, annak ajánlom a Gamersgate-t.
    Most darabja 1 euro! Ne ijedjetek meg a MAC-es verziótól, Én most aktiváltam őket a Steamen. Tökéletes!

    Bloody Harvest

    Headhunter 2: The Horrible Hunger of the Ravenous Wattle Gobbler

    Headhunter 3: Mercenary Day