7268
  • eXequtoR
    #6097
    "Az áprilisi, utolsó (Sir Hammerlock) DLC helye (angolul: Wam Bam Island)"

    Rohadjak meg, de én ezt nem találom sehol.. Elérhető tartalmaknál sincsen. Mit nézek be?
  • takirulZ
    #6096
    Valamit elcseszhettek valahol mert tegnap este 6-kor megrendeltem este 11-kor már megjött minden...
  • TBTPumpa
    #6095
    Látom csak a hozzászólásom felét sikerült értelmezni. Van ám színvonal, talán érzékeled!
  • warcat
    #6094
    Ingyen osztanak valamit ezért elküldöd őket az anyjukba mert sor/tülekedés van,mindezt egy 620 forintos dlc miatt,van ám színvonal,talán érzékeled.
  • TBTPumpa
    #6093
    A jó édes anyjukat! Tegnap reggel 7-kor már megvettem, azóta kuss van. Legalább valamit nyöghetnének, hogy lesz-e valaha kulcs vagy sem.

    Durva, hogy valaki 10 órakor vette meg és előbb kapott ő kulcsot, mint én. No comment.
  • XRV
    #6092
    ok a blogspot szerint az első 500nak volt csak.
  • szomferi
    #6091
    nincs mit :D

    elvileg kiírták valamelyik nap (tegnap talán), hogy kifogytak a kulcsokból, de ahogy jön utánpótlás, az megkapja ingyen (aki nem kapott volna időben)
  • XRV
    #6090
    hiába van odaírva hogy expires 17.e, ma már nem adja ingyen
  • wesker24
    #6089
    Én is csak kamu adatokat adtam meg mindenhol egyedül csak az e-mail volt valódi és nekem is megjött ! :D
  • TBTPumpa
    #6088
    Mondjuk fake nevet, címet és telefonszámot adtam meg, szóval lehet, hogy az lesz a gond.
  • IMYke2.0.0.0
    #6087
    Drukkolok, őszintén. Megérdemeljük, hogy ingyen kapjuk meg :)
  • TBTPumpa
    #6086
    Nekem még nem jött meg, csak egy megerősítő levél. Ahhoz képest, hogy tegnap reggel 7 órakor "vásároltam" meg, csak 17 órakor jött a megerősítő levél. Azóta kuss van.
  • IMYke2.0.0.0
    #6085
    Most már megköszönhetem az információt!

    Az időbélyeg szerint tegnap este 9 óra 51 perckor - azaz 11 óra és 50+ percnyi várakozás után - megérkezett az az e-mail, amiben a kód is benne van.
  • IMYke2.0.0.0
    #6084
    Nem sztori DLC-k, mint a Season Pass-esek voltak.
    Még így is bőven többet adnak, mint nem egy játék drága DLC-i.
  • jocika
    #6083
    Ez a Moxxi dlc tényleg csak ennyi? Egy óránál nem volt több...
  • szomferi
    #6082
    úgy úgy... ajándék csónak ne nézd a lapát :D
  • jetblack
    #6081
    En meg megvettem amint megjelent
  • TBTPumpa
    #6080
    Nekem is még csak ez érkezett meg, de valóban le van dögölve rendesen az oldaluk, így valamennyire érhető a "lassúság". Nameg ugye ajándék lónak...
  • gerey
    #6079
    Ingyen adnak valamit, ne legyünk már elkapatva!
  • IMYke2.0.0.0
    #6078
    8 és fél óra telt el. Ez azért már vicc.
  • wesker24
    #6077
    Én is ezt mondtam várj türelmesen nekem is hajnali 3-kor jött meg a kód ma ! Ma reggel e-mail megnéz reggel 8-kor steam kód beir és letölt ! :D
  • szomferi
    #6076
    lassúak, várj türelmesen
  • IMYke2.0.0.0
    #6075
    No, most érkezett egy "order confirmation" e-mail, de nincs benne kód.
    A "findmyorder.com"-on hiába adom meg a kért adatokat, ott is csak rendelés összesítőt kapok, semmi STEAM-kód.

    Mi a p*cs*m van itt?
  • TBTPumpa
    #6074
    WTF
    A Borderlands 3 jelenleg nincs fejlesztés alatt?
  • szomferi
    #6073
    kicsit le vannak terhelve (sokan alig tudnak belépni), lehet, hogy mindenki most akar "vásárolni" :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6072
    Reggel 10 körül regisztráltam. Eltelt 5 óra azóta, és most ellenőriztem: semmi e-mail tőlük.
  • Tusy
    #6071
    - hajnal ~1 óra körül regisztráltam (ahhoz kellett a megerősítő mail) + kértem a kódot, ~1 órán belül kaptam a mailt amit meló előtt aktiváltam és még a frissítést is leszedte (elég szar a netem, szóval kicsit féltem a steam aktiválástól mert napközben gyakran offline bár a kód maga megvolt)
    - amúgy köszönöm az értesítést, magamtól nem (vagy csak késve) találtam volna rá
  • szomferi
    #6070
    nekem is éjjel 2-kor jött a kóddal a levél... amúgy poénból kétszer is megcsináltam, két kódot küldtek :D
  • wesker24
    #6069
    Jah akkor majd jönni fog nekem is éjjel jött meg !
  • IMYke2.0.0.0
    #6068
    Nem figyeltél. Már minden lépést megcsináltam (az oldal közölte is, hogy akkor most...), és nem jött a kód.
  • wesker24
    #6067
    Az e-mailedre jön majd egy megerősítő mail amint az megvolt utána már veheted a játékod és utána jön majd a steam kód a mailedre !
  • wesker24
    #6066
    Mert kibaszott lassúak azért én tegnap este 20-kor csináltam meg a lépéseket és a visszaigazoló mail ma éjfélkor a steam kód meg hajnali 3-kor jött meg !

    Most akitváltam be steamre és már le is szedte !
  • Sheltem
    #6065
    Nekem sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #6064
    Hát, már jó ideje megcsináltam a lépéseket, de nem érkezett sem az e-mail címemre, sem a GameAgent-es profilom alá.
  • TBTPumpa
    #6063
    Köszi az értesítést!
  • szomferi
    #6062
    hogyan szerezd meg a Moxxi DLC-t ingyen!
  • IMYke2.0.0.0
    #6061
    Így néz ki az "új" skinnel Maya:

  • IMYke2.0.0.0
    #6060
    1. A Valentin napi (Moxxi) DLC helye (angolul: Rotgut Distillery):



    2. Az áprilisi, utolsó (Sir Hammerlock) DLC helye (angolul: Wam Bam Island):

  • IMYke2.0.0.0
    #6059
    Csak szólok: akik a nem tisztességes verzióval játszanak [WRZ], és ahhoz szerezték be a legutóbbi DLC-t, azok bizony megint egyszerre 2 DLC-t kaptak meg.
    Igeeeeeen.... az utolsó DLC is benne van.
  • jetblack
    #6058


    PC - 5T53B-6K9KT-Z5B65-BTJJ3-655CZ (for those lazy bastards)