7268
  • Sheltem
    #7188
    Ez az egy játék van amit x év után is előveszek. Sajnos nem nagyon van időm játszani mostanában, de amikor van 10 perc vagy fél óra egyből egy kis "border2"...
    Legjobb...megunhatatlan.

    "Ha az új dlcvel megoldották volna a "saját loot" ot is amit majd a borderlands3ban láthatunk....az lett volna a nonplus ultra...de gondolom ezt nem lett volna olyan egyszerű megoldani..."
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2019.06.11. 09:32:10
  • mooo
    #7187
    Az bizony. Azért volt nekem csalódás a Pre-Sequel, mert bár jó játék volt, de nyomába sem ért a 2. résznek.
  • NeoMaN
    #7186
    Sírok a gyönyörtől, ez a játék még most is etalon.
  • IMYke2.0.0.0
    #7185
    Jól.
  • NeoMaN
    #7184
    Jól gondolom, hogy a Borderlands 2 magyarítása hozzá lesz igazítva az új DLC-hez? :D
  • Sheltem
    #7183
    Bizony :) Én egy valamit nem értek srácok. Most akkor a lvl80 > OP8 ? ha jól sejtem ? (Gondolom a lvl80 cuccok jobbak lesznek az OP8 cuccoknál) ?
  • jatiking
    #7182
    Már tölthető.
  • Sheltem
    #7181
    Ahogy nézem mégse 9.e lesz...
  • Sheltem
    #7180
    Mindössze 3 nap (június 9).
  • grebber
    #7179
    Ingyenes DLC fogja összekötni a Borderlands 2 és Borderlands 3 történetét, amely hamarosan megjelenhet Commander Lilith & The Fight for Sanctuary néven.
  • alma2
    #7178
    Lehet, nem olvastam figyelmesen, de itt egybol egy-ket erdekesebb valtozas szemen utott.
  • IMYke2.0.0.0
    #7177
  • MoRT2195
    #7176
    A skin mikrotranzakció az ami engem soha nem zavart. Az tényleg egy olyan dolog, hogy semmi előnyhöz nem juttat, semmi szükséged nincs rá igazából. Tehát abszolút nem zavar ha a pénzes ember megveszi a hiper ultimate super skin packot, mert azonkívül, hogy csili-vili lesz mindene, semmi előnyhöz nem jut. Max azt tudom elképzelni, hogy a kisebb korosztály kihisztizi anyunál a skineket, mert hát a barátjának is megvan és akkor neki is kell. :D Ha csak ebből csinálna minden kiadó plusz pénzt, én roppant boldog lennék. :)
  • ManoNegra
    #7175
    Ez érdekes, a május elsejei beharangozóban ki is tért rá külön, kijelentette, hogy mikrotranzakciók itt aztán nem lesznek. Meg is tapsolta a közönség.

    Bár ami azt illeti, engem a skinek eddig egyik Borderlandsban sem érdekeltek, összeszedtem amit dobott, de hogy hogy néz ki a karakter, az nem nagyon izgat. Úgyis csak ritkán látom. Ha valakinek az a perverziója, hogy ilyenért akar fizetni, hát felőlem...
  • alma2
    #7174
    Ezen dolgoztak ennyi ideig :)
    microtransactions
  • wedge31
    #7173
    50 részlet, ami kiderült a Borderlands 3-ról.
  • ManoNegra
    #7172
    Sztem f@sza lesz ez. is
  • jarlaxxe
    #7171
    Hát ez kevés mint sünben a dauer...ezen most még is mit fejlesztettek 5-6 évet? mikor tök ugyanaz mint a második rész.

    Persze ez a siker receptje a CoD és FIFA is minden évben milliós eladásokat produkál csak akkor mit fejlesztettek ennyi ideig...
  • alma2
    #7170
    tartalom nekem jatekmechanikai fejlodest, valtozatossagot, ujdonsagot jelent, felolem a teljes tortenetvezetest, kihagyhatnak (ertsd elnyomkodom ugyis, mert nem erdekel) Az elobbiben milyen ujdonsagok vannak, ami elsore nem szurt szemet?
    de, hogy meg mindig ugaynazokbol a ladakbol, szekrenyekbol, dobozokbol szeded ossze a cuccot, ennel mas jatek dlc-je 10x tobb valtozast nyujt grafikai valtozatossagban.
    Oke kinek mi a fontos, de mig a grafikus /design reszleg, uj palyakat, targyakat mindenfelet almod meg es fejleszt, "rajzol" addig a tortenetszal (ertsd unalomig ismetelt tortenetek, jon a gonosz ellopja a piros gombot, szerezd vissza mentsd meg a vilagot) teljes mas csapat foglalkozik, igy az utobbiban szeretned, hogy erosodjon nem zarja ki es vonja el a fejlesztoket az elobbibol, legalabbis mashol ez igy megy.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2019.05.02. 18:35:08
  • IMYke2.0.0.0
    #7169
    Én örülök, hogy nem a grafikára és az engine-re pazarolták a fejlesztési idő túlnyomó részét (miközben bizonyosan kapott mindegyik felvarrást, pölö csak a fényeket említsem, és bizonyosan egy-két alszámmal magasabb az UEngine verzió is), hanem a tartalommal foglalkoztak.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2019.05.02. 17:02:50
  • alma2
    #7168
    a grafikus motor egy dolog, meg a grafikai megvalositas is, de 0 fejlodest latni igy elsore eleg lehangolo.
    Nem azt gondoltam, legyen realisztikusabb, de erezze az ember, hogy szebb, hogy fejlodott valamit, hogy valami pluszt ad, de ennyibol egyiket sem erzem.
  • IMYke2.0.0.0
    #7167
    Mert az jobb lett volna, ha minden csillogna-villogna, mint Salamon t*ke, mondjuk a Fagykár Motorral?
  • alma2
    #7166
    Ha nem latom a video cimet, meg az elmeny is nagyon friss a 2-bol hiszen most jatszuk coopban vegig, meg nem mondtam, volna, hogy ez nem a kettobol van, ami sokat elarul mennyit fejlodott az egesz... 7 ev alatt grat nekik..
  • Daffit
    #7165
  • sata75
    #7164
    60 inkább de a többi igaz.
  • MerlinW
    #7163
    Az 7 éve volt:) Régen 20 fillér volt egy kiló kenyér, most 250Ft. Ma egy AAA játék induló ára általában 80€ körül van + SP.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.04.22. 20:16:32
  • Flamer
    #7162
    akkor my bad.
    nem emlekszem ra hogy kiadtam volna 100 eurot a game-ert es a pass-ert. :o
    na mindegy. :\
  • grebber
    #7161
    Nem volt egyértelmű... + Borderlands 2 is kb ennyi volt alap game + 40$ a season pass...
  • Flamer
    #7160
    te mit latsz a kepen? (igaz nem nyomtam meg a valasz gombot ra, de gondoltam egyertelmu, hogy arra menne a valasz. :D) mert en a bl3 -mat rajta.. en nem az 1-rol meg a 2-rol beszeltem.. mindkettot kijovetelkor megvettem. meg a ps-t is.
    de ez a bl3 most extran arany aron van szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Flamer, 2019.04.10. 14:56:57
  • grebber
    #7159
    Volt ezer éved megvenni sokszor poénos áron az egész hobelebancot... aki most kapcsolt az sajnos így járt.
  • Flamer
    #7158
    mocskos draga lett a pack. :o marmint nem remlik hogy a b2 + a season pass ilyen horribilis aron lett volna. :\
    vagy csak az en emlekezetem csal?
  • IMYke2.0.0.0
    #7157
  • IMYke2.0.0.0
    #7156
    Epic Store-ban.
  • JonasSandor
    #7155
    Szeptember 13-án jelenik meg a 3-dik része.
  • Sir Cryalot
    #7154
    Kontroller az egy sokösszetevős probléma.

    Még sok minden változni fog.

    PCn nem úgytűnik hogy prioritás volna hogy fpsekhez legyen kontroller, a varázsvackok viszont nagyon mennek. Valve csinál fpst, majd kiderül.
  • ManoNegra
    #7153
    A legelső VR verzió még nem is támogatta az aim vezérlőt, csak a kontrollert vagy a fagyikat. 5 hónap elvileg a PSVR exkluzivitás, utána át lehet portolni PC-re. Szted lehetetlen küldetés ezekhez a vezérlőkhöz igazítani a játékot? Az EPIC-nek van már tapasztalata ezzel, egyáltalán nem tűnik megoldhatatlan feladatnak. Remélem a hármat már eleve úgy fejlesztik.
  • Sir Cryalot
    #7152
    Ez nem "gun controller".
    A sonynak van hivatalos gun controllere "psvr aim"
    Pc vendoroknak meg nincs és nem is demózzák hogy lenne.
    Nézz meg egy bl2 vr aim reviewt, azt fogják mondani hogy az aim való hozzá, és akkor emberes visszarúgás még nem is volt terítéken. Ha ilyen touch controllerek vannak áthackelve akkor nem is lesz.

    Mass effect3 szaga van a gearbox dolgának.

  • ManoNegra
    #7151
    Pcre nincs gun controller

    Már hogyne volna.

    és ha lenne se egy kibicsaklott borderlands széria legyen már a húzócím

    Ezt nem értem. Engem miért kellene hogy érdekeljen, hogy te mit tartasz kibicsaklottnak, meg úgy egyébként értelmes lépésnek? Én megvenném magamnak ha megjelenne VR-ban. A Borderlands azon játékok egyike, amivel játszok az autószimek mellett. Amúgy is, ízlésen vitatkozni nincs értelme.
  • Sir Cryalot
    #7150
    Talán kezdjük ott hogy :
    In Borderlands 2 and Borderlands: The Pre-Sequel, most Unique items that are not gifted as mission rewards are not wielded by the enemy that drops them, with only a small handful of exceptions

    "not wielded by the enemy that drops them, with only a small handful of exceptions"

    Innentől kezdve nincs miről beszélni.
  • Sir Cryalot
    #7149
    Pcre nincs gun controller és ha lenne se egy kibicsaklott borderlands széria legyen már a húzócím.
    "Ha csak annyira lesz bővítve a játékmechanika mint a 2 volt az 1 hez képest már lesz egy csodás játékunk"
    LOL