7268
  • petrov144
    #6859
    Warez vagy nem warez, de ha másra nem, erre jó, kipróbálni, ha már a demokról leszoktak a kiadók. Egyébként ha a Borderlands 2 bejött, akkor a pre-sequel is be fog. Bár azért nem egyenértékű azzal, de azért egy dlc-nél jóval többet ad. Claptrap-et választva marha szórakoztató.
  • jocika
    #6858
    50%-os leértékelés van a steam-en a pre-sequelre. Érdemes beszerezni?
  • Sheltem
    #6857
    Hogyne játszanám, viszont csak most néztem ide a fórumra :) írj rám nyugodtan amikor online vagyok steamen és csapatjuk.
    Este 6 után szoktam lenni.
  • NeoMaN
    #6856
    Üdv!
    Játszod még?
  • Sheltem
    #6855
    így már minden világos, köszönöm!

    Este ha valaki csatlakozna 47 es karakterhez ne habozzon, jelezze.
  • sztmo
    #6854
    Úgy van hogy 72-es szinten UVHM-ban a Digistruct Peak nevű dlc-t kell végig vinni, minden egyes végigjátszásnál ad egy Op szintet. Értelem szerűen 8 alkalommal kell kijátszani a 80-as szintig.
    Sok sikert!
  • Sheltem
    #6853
    Valaki elmondaná nekem amúgy, hogy hogy működik ez az overpowered 1-8 szint?
    Elérem a 72es szintet utána ha lépek mégegy szintet automatikusan overpowered 1 leszek és minden cucc UVHM be Overpowered 1 lesz ami esik? Vagy nem automatikus, hanem csinálnom kell valamit?

    Köszi
  • Sheltem
    #6852
    Nem semmi, hogy még mindig mennyien játszanak :) Hiába no, ha valami igazán jó játék akkor az évek múlva is az marad.
    Felkelek szombat reggel, leülök 7:30 körül a gép elé(nem tudtam aludni) mondom ránézek matchmakingre de úgysincs még parti...Kapásból találtam 3at lvl 11ra (el is jutottam lvl41ig a hétvégén).
    Napközben meg ilyen 1.5 oldalnyi kreált játék volt.
  • Sheltem
    #6851
    Nekem nem sikerült visszaállítani sajnos. Ne kérdezd miért, passz.

    szerk: De mindegy egyébként Zero -t meguntam a többi karaktert akarom majd kipróbálgatni, Gunzerker , Siren leginkább ami érdekel.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.02.19. 16:22:04
  • ntex
    #6850
    Elvileg felhőben tárolja a mentéseket ha nem kapcsoltad ki, valahogy vissza lehet állítani. Minden kilépéskor feltölti az aktuális mentéseket a felhőbe, onnan csak akkor tűnik el elvileg ha manuálisan törlöd játékban a karaktert
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2016.02.19. 16:08:10
  • Sheltem
    #6849
    Sziasztok

    Hétvégén valaki(k)nek nincs kedve játszogatni ?

    Úgy döntöttem újra nekiesek, bár volt egy wininstall közben és a mentésem úszott a levesbe(lvl72 zero, 255 gold key) de lesz*rom, ezért lvl 10 es gunzerkerrel keresem társa(i)mat :) Ma este kb 18- zúzom meló után kifulladásig.
  • sztmo
    #6848
    Nekem Mechromancer, Siren és egy Gunzerker van OP-8 ra húzva. Mindhárom bejött eddig, de ha tényleg meg akarom semmisíteni Pandóra élővilágát akkor a Gunzerker a legjobb választás :D
  • ntex
    #6847
    Mint írtam korábban Gunzerker az egyik legnagyobb hentelős karakter. Egy Rough Rider shielddel és egyik kezébe adott Ruby-val vagy Miss Moxxi's Grog Nozzle pisztollyal (UVHM-en mindenképpen szedd ki a Slag-est) gyakorlatilag halhatatlan gunzerk alatt. Megfelelő talentezéssel és egy Legendary Gunzerker Class Moddal szinte végtelen gunzerked lesz, legalábbis amíg jön szembe valaki, szinte megállás nélkül lehet vele tolni a speckóját.
  • RED BULL F
    #6846
    Ha már a karaktereknél tartunk, én is kérnék egy kis segítséget. Az első részben Siren-nel játszottam, főleg azért, mert az akcióképessége révén nagy távolságokat könnyen meg tudtam tenni gyalog, illetve így hamar regenerálódott az életerőm is. A második részben valami hasonlót szeretnék, de a wikit olvasva nem igazán találtam ilyet, még a Siren-nek is más képességei vannak, ha nem tévedek. Melyik karaktert ajánlanátok, ha nekem főleg a hentelés számít és az, hogy nehezen legyek sebezhető?
  • Artak
    #6845
    Közben elkezdtem Gunzerkerrel játszani. Így az elején (10. szint) még nem olyan jó. De ahogy olvasgatom a skilljeit, később sokkal jobb lesz.

    Gondoltam kipróbálom a Szirént is, de nem akarom megint nulláról kezdeni ezért próbálkoztam a Gibbedes save editorral. Sikertelenül. Megnyitok egy mentést, de hiba változtatok bármit (és természetesen le is mentem), az a játékban nem jelenik meg. Pl hiába rakom át a kasztot Gunzerkerről Siren-re, a játékban ugyanúgy Gunzerker marad. Viszont ha újra megnyitom a szerkesztővel akkor ott át van írva.
    Ugyanez, ha pl a level 1-es Szirént átírom Level 11-re.
    Mi lehet a probléma?
    A 256-os verziót használom.
    Utoljára szerkesztette: Artak, 2016.02.06. 14:59:00
  • Alexzel
    #6844
    Nekem is Maya tetszik, az Action Skillje jó 'Crowd Control', és - bár nem játszok Coop-ban - de szerintem jó support is. Alapból kiemelsz 1 ellenfelet a csatából, később a Ruin-nal - többek között - slag-olod az ellent, Converge-vel egy helyre vonzod a többieket (így pl. a pajzs alól is kiszedhetsz ellenfelet), ill. gyógyíthatod magad és társaidat (Restoration, Sweet Release, Elated).
    Utoljára szerkesztette: Alexzel, 2016.02.06. 13:03:24
  • ntex
    #6843
    Gunzerkert csak azért nem ajánlom coop játékra mert a megfelelő itemekkel kb nem tud mellette érvényesülni senki, mert szó szerint aratni lehet vele még UVHM-en is.
  • IMYke2.0.0.0
    #6842
    Szirén. Én őt szeretem.
  • Artak
    #6841
    Kinek mi a kedvenc karaktere? Egyedül Mechromancerrel nyomom és nagyon tetszik, de egy ismerősömmel elkezdtünk nulláról egy co-op játékot és ott az Assassint választottam viszont az Action Sklillje nem tetszik, szóval szeretnék egy másikkal menni.
    Nézegettem a skilleket és talán a Commano jönne be még a legjobban viszont pont azzal van az ismerősöm. Szóval valami másik alternatíva kellene. A Psycho amiatt nem tetszik, hogy elsősorban közelharcos, én meg lövöldözni akarok.
    Marad a Gunzerker meg a Siren. Melyik lenne jobb egy Commando mellé?
    Vagy van valami egyéb tanács? Esetleg két Commando is teljesen jól elboldogul?
  • Alexzel
    #6840
    Én inkább innen veszem a kódokat, aktuálisabb és itt a Pre-Sequel kódjai is vannak.
    Borderlands 2: Golden Key
  • Artak
    #6839
    Na, már 11. szintű mechromancer vagyok. Eddig bejön a játék.
  • ntex
    #6838
    Van pár jó fegyver ami miatt érdemes végigtolni a dlc-ket is, mert csak ott szerezhetőek meg questből pl.
    A shift kódok beváltásáért kulcsokat kapsz amikkel majd a Sanctuaryban lévő ládát lehet nyitogatni. Fixen lila vagy E-tech fegyvereket, pajzsokat, gránát modokat, class modokat dob. Nem a legjobbak, de ha nagyon szarul állsz gearrel a szintedhez képest néha érdemes kinyitni párat hogy behozd a hátrányt.
  • IMYke2.0.0.0
    #6837
    SHiFT Codes and Golden Keys
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2016.02.01. 16:40:17
  • Travelos
    #6836
    Mik azok a shift kódok meg golden key-ek? Valami csalás félék? Mert akkor nem érdekel.
    Utoljára szerkesztette: Travelos, 2016.02.01. 16:04:07
  • Travelos
    #6835
    És a GOTY-ban levő nagy DLC-ket (ha jól tudom van vagy 3-4 db) a 3 alapáték-végigjátszás után érdemes elkezdeni vagy azokat is 3-szor érdemes végigtolni?
  • Artak
    #6834
    5 euró. Végülis csak 1500Ft. Ha tudnám hogy A-tól Z-ig végigjátszanám a játékot akkor nem gondolkodnék egy ilyen potom összegen, de attól tartok, hogy nem fog annyira tetszeni és a felénél abbahagyom. Akkor meg kidobott pénz. Már így is a játékok több mint felével nem játszok és nem is játszottam, csak megvettem mert azt hittem, hogy milyen fain lesz vele játszani.

    Ha 72-n játszottad végig akkor valszeg nekem is ráér a dolog. Mire a játék végére érek egy-két karakterrel addigra úgyis újra akcióban lesz a DLC.
  • RED BULL F
    #6833
    Most már teljesen sikerült megkavarni engemet is :D A francnak nincs benne minden a GOTY-ban Na nem baj, lassacskán megveszem ezeket a sztori DLC-ket, addig meg tolom az első részt.
  • ntex
    #6832
    Hogy megéri e az árukat? Részemről teljes árat fix hogy nem, cserélgettem őket CSGO itemekért steam trade oldalon :D
  • ntex
    #6831
    Egy headhunteres dlc kb 1-2 órás attól függően hogy milyen gyorsan haladsz. Ilyen kis kiegészítő háttérsztorikat mutatnak be, 1-1 nagyobb karakterhez köthető kis végigjátszható mellékszálak. Mindegyik más témájú.

    Headhunter 1 - Bloody Harvest: TK Baha köré épülő sztori halloween témában.
    Headhunter 2 - Wattle Gobbler: Mr. Torgue és mamája sztorija, afféle hálaadási ünnep témakörben.
    Headhunter 3 - Mercenary Day: Marcus története karácsonyi körítésben
    Headhunter 4 - Wedding Day Messacre: Moxxi love storyja, erősen valentin napi hangulatban
    Headhunter 5 - Son of Crawmerax: Hammerlock bajba keveredik és meg kell menteni. Témáját tekintve nem tudom mihez kötni, egyszerű trópusi szigetcsoporton játszódik.

    Szintjüket nem tudom, én 72-n játszottam őket végig.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2016.02.01. 13:48:25
  • Artak
    #6830
    Hát akkor szerintem nekem felejtős az Upgrade Pack 2. Kizárt dolog hogy harmadjára is végigvigyem egy karakterrel. Ha meg mégis annyira függővé válok akkor addigra úgyis lesz újabb akció és megveszem akkor.

    A Headhunter DLC-k hanyas szinten játszhatóak végig? Van bennük annyi tartalom, hogy megérje megvenni őket? Kb 5 euróba kerülnek. Fele annyiba mint a komplett GOTY.
  • ntex
    #6829
    72 + 8 Overpower ami már igazából nem szint, csak még UVHM fölé lehet emelni a nehézséget. De a karakterrel 72-ig lehet fejlődni, viszont az ellenfelek és cuccok szintjét lehet Overpower 1-8 -ig húzni a Digistruct Peak körök teljesítésével 72-n
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2016.02.01. 13:16:59
  • genndy
    #6828
    Kétszer, és a harmadik lesz az UVHM, abban érheted el a DLC-s max. szinthatárt (80? asszem).
  • Artak
    #6827
    Jól értem, hogy az Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2-höz háromszor kell végigjátszanom a játékot egy karakterrel?
  • genndy
    #6826
    http://www.ign.com/wikis/borderlands-2/SHiFT_Codes_and_Golden_Keys
    http://orcz.com/Borderlands_2:_Golden_Key?all_keys#SHiFT_Code_History
  • derboy
    #6825
    Valaki tudna adni egy linket ahol működő Shift kódok vannak
  • derboy
    #6824
    Na megvettem a GOTY-t + Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 + 5DB Headhunter DLC-t.
    Igy 16,1 Euró volt ami nem olcsó de ennyit már megér nekem a játék.
    Várom a magyarítást szeretettel,remélem mihamarabb elkészül és tolhatom vele.
  • Artak
    #6823
    Egész hétvégén gondolkodtam rajta, hogy megvegyem e vagy sem. Tegnap beraktam a kosárba majd félbehagytam a tranzakciót. Ma kitöröltem. Most elolvastam a mai hozzászólásokat és hirtelen felindulásból megvettem a goty-ot.
    Olyan kérdésem lenne, hogy az Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2-t érdemes lenne még hozzá csapnom? Mennyi idő alatt érem el azt a szintet mikorra szükségessé válhat a használata? Mert ha sok akkor inkább megvárom a következő akciót.

    Az első rész nálam unalomba fulladt, de szinte minden tesztben azt írták hogy a második rész előre lépés ezügyben.

    A magyarítás hiánya volt az egyik fő ok amiért bizonytalan voltam a vásárlásban. Sajnos nem annyira jó az angolom hogy maradéktalanul megértsek mindent. Anélkül meg elég sok poénból kimaradok.
  • Alexzel
    #6822
    A GOTY tartalmazza a Psycho Pack-kot, csak az Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2nincs meg benne az érdemesek közül. = 11,2 Euro.
    A poénok miatt esetleg az Headhunter DLC-ken később érdemes elgondolkozni (akciósan), de azt hiszem ezekről megoszlanak a vélemények.
  • genndy
    #6821
    GOTY.
    Vagy HA tudsz még várni és tényleg MINDEN kell akkor van Complete pakk (bár nem a Steamen, más digit boltban). Akcióban az is GOTY áron szokott menni.
  • derboy
    #6820
    Szisztok.
    Steam-en akciós a játék.Gondoltam megveszem , de nem tudom hogy melyiket.
    A goty 9.89 euro.Ez ugye nem tartalmaz minden .Psycho Pack 3.29 + Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 1,31.
    Ez igy 14,49 Euro

    Vagy megveszem az alapot 7,49 plusz a season pass-t 9,89 Euro 17,38Euro

    Melyik verzió éri meg?Fontos hogy a fő DLC-k plusz a szintbővitések benne legyenek.