7268
  • IMYke2.0.0.0
    #6900
    "Elsején nem jött ki "

    Mi köze az elsejének ahhoz, hogy mikor végzek?
  • IMYke2.0.0.0
    #6898
    Az is lehet, hogy soha és az is lehet, hogy holnap.
    When it's done.
  • Travelos
    #6897
    Szia, megkérdezhetem, hogy az "új" patch 4xx állományából mennyi van kész kb.? Ebből lehet azért saccolni, hogy még a Nap vörös óriássá alakulása előtt vagy csak az után lesz kiadva a remekmű!
    Köszönöm!
  • IMYke2.0.0.0
    #6896
    Most már kezd elegem lenni belőled...
  • grebber
    #6895
    A világvégét egyszerűbb megsaccolni...
  • Titanromero
    #6894
    ÜDV!

    Esetleg saccra mikor jöhet ki a magyarítás? Már tűkön ülök hogy magyarul is végigvihessem :D
  • MerlinW
    #6893
    Mármint óránként 5000-et:)
  • MoRT2195
    #6892
    Ha csak nem fizetsz órabért neki hónapokig, addig úgy se fogja gyorsabban csinálni. Nem a pénzen múlik ez. Dolgozik, van más dolga, attól, hogy pár ezret kap, még nem fogja hirtelen erre áldozni minden idejét. Persze mondom, ha mondjuk napi 8 óra fordításért fizetnél neki legalább nettó 5000ft-ot, akkor biztos bevállalná ő. De gondolom ilyet úgyse csinálsz.
  • MarNemVarok
    #6891
    Hello!

    Mindenki aki már évek óta várja a magyarítást! Nem dobunk fel egy kis suskát? Tényleg szervezhetnénk egy motiváló gyűjtést, mert ez már annyira fusztráló.
  • Skorpio18
    #6890
    Általában nekem is sikerül a hasonló játékokban elég szép pénzösszegre szert tennem csak most a TVHM-ben elég sokszor meghaltam már ami jó sok pénzembe került.
  • sztmo
    #6889
    GTA online, ott hamar ki lehet fogyni ha luxusra vágyik az ember :D Több milliót tapsoltam el és szinte alig vettem valamit.
  • IMYke2.0.0.0
    #6888
    Diablo 1 óta gyűjtögetek azokban a játékstílusokban, amik lehetővé teszik - egyetlen játékra sem emlékszem, amiben pénzszűkében lettem volna egy idő után.
  • PeTakii
    #6887
    Épp ezért volt vicces az első részben a 9 számjegyű pénzkijelző, ami elég hamar megtelt a második végigjátszásban :D Számolta tovább is, de nem tudta kijelezni, 9 999 999-en állt mindig :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6886
    Bizony. Főképp ahogy áttér az ember a Vault Hunter módokba és találja a drágábbnál drágább cuccokat, és persze növeli hozzá a hátizsák méretét.
  • zoltannemeth
    #6885
    Pár milla azért össze tud jönni, hogy mindent felveszel és eladsz ami nem kell.
  • sztmo
    #6884
    Igen, ez engem is fejvakarásra késztetett de nem álltam neki kideríteni. Annyira nem volt fontos számomra. Lényeg hogy megjavult.
  • Papa01 #6883
    :D Bocsi, nagyon reggel volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #6882
    Az a poén az egészben, hogy a magyarításnak semmi köze a játék futtatható állományaihoz és függvényeihez (DLL).
    Ugyanis, csak szöveges fájlokat és a játék saját, tömörített állományait tartalmazta.
  • sztmo
    #6881
    Oda írtam a végére, hogy eredeti.

    Nem tudom mi lehetett a baj azt tudom hogy előtte semmi gond nem volt többször kijátszottam. Aztán mikor feltettem a honosítást megkergült a játék 10-15 percél többet nem futott egyhuzamban mert exe hibával kifagyott. Gondoltam vissza dobom az eredeti fájlokat hátha megjavul, és bejött. Ennek több mint 3 éve azóta lehet változott a helyzet.
  • NeoMaN
    #6880
    Esténként jönne valaki OP-zni Digistructra vagy raid Bossokat ölni? Már unom publicon küldetéseket csinálgatni ezredszerre. Siren-em és Gunzim van.
  • Skorpio18
    #6879
    Értem köszi én még csak a True Vault Hunter Mode fő szálának közepén járok.
  • IMYke2.0.0.0
    #6878
    Ultimate Vault Hunter Mode-os karakter, savegame editorral lerontott szinttel, hogy a Normal mód alatti tesztelés során ne legyen hozzászintezve minden. Otthonról származik a kari.
  • Skorpio18
    #6877
    Először is elnézést kérek senkit nem akartam megsérteni a kérdésemmel. Nem állt szándékomban bárkit is megbántani nem is vártam rá komoly választ csak egy "2-3 hónapig még ne számíts rá" vagy valami ehhez hasonlót.
    Másodszor pedig hogy a fenébe tudtál 65 milliót összeszedni? Nekem még egyet se sikerült.
  • IMYke2.0.0.0
    #6876
    Most hallom először, hogy valakinek gondot okozott a honosítás.
    Pedig pár év eltelt már...

    Ja, és azt már ne is említsem ugye, hogy a Borderlands 1-2 esetében is fullos (minden DLC-s) eredeti és offline verzióval is dolgozom (ill. dolgoztam), és tesztelek (ill. teszteltem).
    Ja, és egyedül fordítok.
    A Borderlands 1-et is, a 2-őt is egyedül. Az első rész esetében HJ barátom volt a lektorom, a 2. résznél meg egy lakóhelyemen élő haverom a másodlagos tesztelőm.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2016.04.26. 08:32:15
  • Papa01 #6875
    Nekem soha nem fagyott a játék... Eredetid van?
  • sztmo
    #6874
    Nem értem mi ez a nagy követelőzés kész lesz mikor kész lesz. Borderlands 3 sokkal várósabb számomra főleg hogy be is jelentették. :D

    Másfelől nekem az eső rész magyarítása nem vált be mert folyton kifagyott tőle a játék. És csak akkor javult meg mikor vissza másoltam az eredeti angol mappákat. Gondoltam kipróbálom ha már energiát feccöltek bele a fordítók, de besültem vele. Pedig két gépen is próbáltam mindkettőnél ugyan az volt a hiba és természetesen eredeti játékkal.
  • zoltannemeth
    #6873
    Van aki még képes türelmesen várni :D Addig nyomom az első-t még :D
  • PeTakii
    #6872
    Persze, tudom, volt egy-két ilyen az első részben is, ugye questek szövegében is magyarul szerepelt. Egyáltalán nem gond, érthető, ha átviszed a poént magyarra (remélem lesz is olyan színvonalas, mint az első résznél, volt ott jó pár poén magyarul :) ), de akkor jó hír, hogy megoldható. Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #6871
    Az ellenfelek neveinek nagy része külön fájlokban is megtalálhatók, de --- ez neked nem jó hír akkor --- a nevek előfordulnak dialógusokban, és küldetésleírásokban is. Tehát, a felemás információk akár komoly gondokat is okozhatnak játék közben.

    Sokat merengtem annak idején ezen a "beszédes nevek fordítása vagy angolul hagyása" témakörben, és végül a fejlesztők szándékolt poénjai miatt a fordítások mellett döntöttem. Sokszor parodizálják más játékok szereplőit, elnevezéseit, és ehhez kell egy kis "kanyar" - kikacsintás -, amit nem árt, ha valaki ért is.

    Külön verzióban nem gondolkodom, mert akkor tényleg szinte minden fájlban - nevenként - át kellene variálni (ragozás miatt) az egészet.
  • PeTakii
    #6870
    Inkább írok ide, a másik topicba nem látom értelmét :D
    Nagyon örülünk, hogy ennyire haladsz vele, látszik, hogy megéri várni rá, további sok sikert!
    Viszont lenne kérdésem is, ha épp dolgozol vele, akkor valószínűleg könnyű lesz rá válaszolni: az enemyk, mobok, bossok stb nevei most is külön fájlokban vannak, mint anno az 1-nél voltak? Nem mintha probléma lenne a fordítással, csak szerintem a nevek jobban hangzanak angolul (elég nehéz lenne normálisan lefordítani magyarra, egyáltalán nem hétköznapi szavak), ezért már az 1-nél is visszamásoltam az eredetieket, ha pedig megoldható, itt is megcsinálnám :D Nekem inkább a feliratok és a questek leírásai számítanak magyarul. Szóval a lényeg, ugyan úgy tárolja, vagy nehezebb lesz visszaállítani?
    Addig is sok sikert a befejezéséhez, legalább garantált a minőség ennyi idő után (az 1-ből kiindulva panasz nem lesz rá, remélem). Köszönjük mind!
  • Papa01 #6869
    Köszi a munkádat, nagyon várom a kiadást! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #6868
    Értem én, hogy könnyebb mutogatni, ríni, követelőzni, de hogy már hinni, bízni sem megy bennem...
    Lőttem gyorsan pár képet a 2. karakteremmel. Dátum a képek alján. Remélem, hihetőek.







    S még mielőtt jönne... lőttem már képeket ide és máshová is.
    Nem, nem szokásom a szpemmelés, és a magyarítások futtatása, és a fényezés. Aki ismer, az tudja, hogy nem szoktam levegőbe beszélni. Legfeljebb a körülmények miatt nem tudom időben tartani a szavam.
  • Travelos
    #6867
    Esélytelen. Nemhogy magyarítás, még válasz sem lesz a kérdésedre :)
  • Skorpio18
    #6866
    Azért hihetetlen tartalmas ez a játék három hétbe telt csak a főszálon végigmennem. Mondjuk nem is volt olyan túl sok időm. Most nekiállok True Vault Hunter Mod-ban még egyszer.
    Van rá bármilyen halvány esély hogy kiadásra kerül a magyarítás ezen idő alatt?
  • ntex
    #6865
    Szint nem függ tőle semmiben. Ha végig tudod nyomni csak a főszálat akkor megnyílik a következő szint. TVHM aztán UVHM.
  • Skorpio18
    #6864
    Hogy megnyíljon a True Vault Hunter Mode ahhoz csak a fő küldetés szálat kell végigvinni az Ultimate Vault Hunter-hez pedig a fő szálat True Vault Hunter Mode-ban és az ötvenes szintet is el kell érni?
  • Skorpio18
    #6863
    Nem csak a nehezen legyűrhetőség számít hanem hogy szórakoztató legyen vele játszani. Persze azt meg csak én tudom eldönteni hogy mennyire élvezetes a karakter. Axton-t és Zer0-t szerettem de most hogy megvan az összes DLC újítani akarok.
  • sztmo
    #6862
    Mechromancer volt az eső karakterem amit felhúztam csumára, de Deathtrap többé kevésbé volt hasznomra. Volt hogy bebugolt és nem támadta az enemyt, de olyan is előfordult hogy engem támadott. Igazából csak elterelésnek használtam. Anarchy skill sokkal hatásosabbnak bizonyult számomra. Minden esetre én szeretek vele hentelni :D

    Ha viszonylag nehezen legyűrhető karaktert akarsz, akkor vagy a Gunzerkert vagy a Psychot ajánlom a dühöngő üzemmód elég brutális :D Persze hozzá kell tennem hogy a játék elején skill pontok nélkül mindegyik karakter egyforma. Aztán kezdenek el külön irányba fejlődni.
  • IMYke2.0.0.0
    #6861
    Annak idején nem véletlenül kapta a 'girlfriend mode' címkét a DLC - a legkönnyebben játszható osztály a játékban. A D374-TP (vagy Deathtrap) robot szinte legyőzhetetlenné teszi. De a karakter képességei is.

    Más kérdés, hogy bármelyik karakter képes elhullani egy csatában.
  • Skorpio18
    #6860
    Helló a mechromancer mennyire használható egyedül játszva?