86
  • philcsy
    #86
    Most aztán jol megmondtad. De kihagytad, hogy gyúrás után lementél még szájkaratézni is. Ne is tagadd!
    hajnali 2:52? az idő relativ :)
  • moikboy
    #85
    Ó haver, nem mondod, hogy hajnali 2:52-kor ezzel múlattad az idődet haver! :O Te aztán ráérhetsz haver az hétszentség ;)

    Egyébként haver, ha már szóba hoztad, valóban védekezésképpen írtam ezeket a dolgokat, azt hittem nem jön rá senki :( Mint ahogyan arra sem, hogy iPodom sincs a valóságban :( Viszont tényleg lementem az edzőterembe haver!!! Fel is raktam a rúdra vagy négy kilót is, aztán nyomtam mint a gép - csak kár, hogy 3 után a nyakamon maradt és úgy jöttek oda leszedni haver. De nembaj megérte haver!!! Hazafelé csak úgy stíröltek a BIGÉK hallod!!! ;)

    Na de, örülök azért, hogy járnak még köztünk ilyen magányos harcosok, ilyen valódi, éjszakai urban warriorok haver, mint te, akik nem restek hajnali 2:52-kor sem áldozni az idejükből arra, hogy leleplezzék a gazságaimat, amit a topik berkein belül merészeltem elkövetni haver. :)
  • llaszlo
    #84
    "Hát ez van. Igazából lófaszt sem érnének, ha nem lenne egy komoly zombitábor, amelyik emgvesz tőlük minden szart."

    Látom teljesen bele látsz az emberek fejébe. Te nagyon szerencsés vagy. LOL
    Amit meg írtál az egy kurva nagy baromság.

    Először bizonyos vásárlóknál lehet, hogy van egy komoly érzelmi érdeklődés a termék iránt, viszont a legtöbb ember nem vesz meg újra és újra olyan terméket amivel nem elégedett. GYK szóval neked: ezt hívják vásárlói elégedettségnek. Mem ártana egy kis pszichológiát tanulni és akkor nem írnál ekkora f@szságokat.

    A vásárlók egy része nyilván azért veszi meg a terméket, mert Apple, de hogy mindenki csak ezért olyan nem létezik. Plusz ha annyira szar termékeket árulnának ahogy te ezt "okosan" leírtad akkor a kutya sem venné meg mégegyszer vagy csak nagyon minimális eladásaik lennének.

    Persze ettől még lehet ez a torz kép a fejedben, de ha nem csak az appletroll agyaddal gondolkodnál hanem képes lennél objektíven szemlélni a dolgokat (persze te erre képtelen vagy) akkor láthatnád, hogy a hájp nem képes ennyi terméket eladni. Persze van szerepe az eladásoknál ennek is.

    De, hogyan is keletkezik egy termék promótálása?? Én elégedett vagyok egy termékkel és ezt elmondom a barátaimnak akik ennek hatására vagy vesznek ilyen terméket vagy nem. Viszont akár megveszi az ember ezt a terméket akár nem én már reklámoztam azt.
    Az ismerősöm így vett egy Milestone 2-t meg is kérdezte, hgoy a moto kifizette-e már nekem a reklámot? :) :)
    Nyilván ha szar valami akkor azt nem reklámozom sőt felhívom rá a figyelmet, hogy ne vegyél olyat, mert nekem is van/volt és ezeket a hibákat tapasztaltam vagy ezért nem jó.
    Viszont amit te meg a többi appletroll barátod csinál annak a legtöbb esetben semmi tapasztalati háttere nincs (a legtöbb esetben úgy gondolkodtok, mint akik érzelmileg függnek az appletől csak ti pont, hogy gyűlölitek), csak a fejedben kialakult képet nyomatod ráadásul elég bunkó stílusban.
  • philcsy
    #83
    Nem személyeskedik, csak rohadt idegestő, hogy minden második szavad pajti. Főleg ugy hogy az elején nem igy kezdted. Mintha csak védekezésképpen vetted volna fel ezt a lekezelő stilust.
    A fogom az iszaromt és lemegyek gyúrni, szőveged pedig kétségtelenül feltette az i-re a pont.
  • SlickAdam
    #82
    ámen...
  • G_ArchAngel #81
    A vilag tele van ezzel, mindenki rajong valamiert, van kicsit jobban, van aki kevesbe.
    En imadom a magas, vekony lanyokat, szeretek megbizhato minosegi dolgokat hasznalni, de pl. autora soha nem adnek ki 2M-nal tobbet.
    Ellenben fototechnikara kepes lennek ennek a 10x-eset is kifizetni.

    Mindenkinek megvan a sajat hulyesege, csak van, aki ezt nem latja be:)
  • G_ArchAngel #80
    a micsodaja?:)
  • who am I 7
    #79
    és azt meglehet kérdezni, h hány éves vagy?Egy világító logon veszekedni mind a 2 oldalról gyermeteg.Most komolyan, akkor felnőtt valaki, ha tetszik neki egy világító megrágott alma egy serpenyőszürke tepsin?szakadok :D überkomoly..tényleg..azoknak komoly, akik benyelik ezt a maszlagot és még védik is..üzletileg és parasztvakítás ügyileg az apple csillagos 6-os, kész, pont
  • Zolivok
    #78
    hülye vagy te, egy apple logóhoz képest egy alien fej komolytalan , egy alien gép belseje és esport támogatása a cégnek már komoly
  • 5c0rp330n
    #77
    nemtom milyen "felhekkelesrol" beszelsz, ugyanugy telepiteni lehet oket, mint azt barmilyen mas os-en megszokhattad. az pedig, hogy a nyomogombokat mar ugy emlegeted mint valami negativ dolog, megint nem egy szerencses dolog, csak a "minek tobb mint 1 gomb" sztereotipiat erosited.. osszesen 145k-t fogsz ra kolteni? ha attol el is tekintek, hogy ez nem igaz (nem veletlenul nem fogsz talalni sehol annyiert uj iphone 4-et), akkor is qrva jo boltot csinaltal vele, mondhatom :) annyi penzbol konkretan pl 2 galaxy s-t kapsz, ami hw-esen kb mindenben ugyanolyan vagy jellemzoen inkabb jobb, es az os-e miatt meg tenylegesen okostelefonnak is mondhato.. vagy mondhatnek 5 zte blade-et is. ill. annyi penzbol konkretan mas vesz egy laptopot amire szinten eleg okos os-eket fel lehet tenni.. szoval sokmindent meg lehet magyarazni, de azt nem szerencses megmagyarazni, hogy az iphone nincs qrvaerosen tularazva. szerinted megis honnan az a qrvanagy profit amit a cikk is taglal? a ti zsebetekbol, nem mashonnan.
  • csimmasz
    #76
    Azért azt hozzátenném hogy nyugatabbra ingyenel lehet vinni iphone4 et 3 év rabsággal ami havi 20 € val magasabbelőfizu a teló miatt.
    Ez csak kávépénz, ez olyan sok?
    Szóval aki nem kávézik simán megteheti.
  • ktamas74
    #75
    Nem a T-Offline-nál kell vásárolni.

    gsmhome.hu/apple-iphone-4g/hd.gsm címen te is láthatod.

    135k gyárilag függetlenül, magyar menüvel, 12 hónapos EU garanciával.

    Bár így is drágább, mint a Samsung Galaxy S, de a tényeket azért ne ferdítsd el.
  • moikboy
    #74
    Nemár pajti, most nekiállsz itt személyeskedni? :( Pedig eddig olyan jól elbeszélgettünk pajti :(

  • Ildestric
    #73
    Érdemes megnézned ezt a rövid előadást:
    http://www.ted.com/talks/lang/hun/simon_sinek_how_great_leaders_inspire_action.html
  • shaddam
    #72
    Eltűnhetne a süllyesztőben az egész szekta.
  • acdc
    #71
    Alcatel,siemens reklamok is folytak a csapbol annak idelyen es valahgy nem lett "vallas"
  • acdc
    #70
    Konnyu ramondani,hogy apple fanatikus de el kene gondolgodni,miert lesz valaki az vagy akar,porsche,ferrari rajongo biztos nem veletlenul.Az osszes marka szeretne ilyen fanatikusokat csak nem mindenkinek jon ossze.Es mellesleg minden termeket reklamoznak ott miert nem mukodik a marketing?:)
  • SlickAdam
    #69
    sokan hasznaljak a kornyezetedben a "pajtas" szot? szerintem te allj le rola, mert nem ered el vele azt a hatast, amit szeretnel. inkabb vicces lesz tole, amit irsz.
  • moikboy
    #68
    Hát pajti, ezt látod nem lehet igazándiból felmérni, mert ki lenne olyan hülye, hogy bevallja: divatból vásárolt félmillás gépet :) De egyébként nem tudom miért tulajdonítasz ennek a témának ekkora jelentőséget pajtás... Elvégre, ha te egy normális Apple-felhasználó vagy, aki nem divatból, önkifejezési/önigazolási célzattal vásároltad a terméket, hanem racionális okokból (értsd: azért, hogy használd, kreatív legyél vele - hiszen nem döglik be a show közepén), akkor nem világos számomra, hogy miért vesztegeted az idődet ebben a topicban, mikor sokkal hasznosabb (és élvezetesebb, hiszen Apple terméket használnál közben) dolgokkal is tölthetnéd a szabadidődet, mint például én, aki bedugom az iPodomat a fülembe és lemegyek az edzőterembe :)

    Szóval pajtás, ha az Apple felhasználóknak igen alacsony %-a választotta önigazolási céllal a cég termékeit, akkor nem értem, hogy miért vagy még ebben a topicban? Netán te is ezen maroknyi felhasználó közé tartoznál pajtás? :)

    Na PEACE pajti! :)
  • SlickAdam
    #67
    viszont a divatbol mac-et vasarolok %-a kozel sem akkora, mint azt a forumban only-windows-os emberkek allitjak.
  • SlickAdam
    #66
    dehogynem letezik. ugyanugy, mint a high end windows alapu rendszereknel is: Alienware, Thinkpad-ek, Sony Vaio-k. szoval ha mutogatunk, akkor mutogassunk masokra is... pajtas.
  • moikboy
    #65
    Tévedsz pajti, használtam Macintosht, igaz nem MacBook Prot (mivel nem vagyok művész), hanem iMacet. Nem rossz rendszer, elsőre kicsit szokatlan, de szerintem ugyanúgy meg tudnám szokni mint a Windows 7-et. Viszont semmivel sem volt jobb mint a windows 7. Egyszerűen csak más.

    Ellenben pajti, elárulom, hogy az iOS-t például mindennap használom :) Még mielőtt elvakult Apple-ellenes hipokritának kiáltanál ki pajtás :)

    Szóval pajtás, visszatérve beszélgetésünk eredeti fonalához, azt állítod, hogy minden Apple-felhasználó teljesen racionális, megalapozott és átgondolt indokoktól vezérelve választja a terméket, és nem létezik az általam leírt szociális nyomás, mint ahogyan az Apple termék birtoklása, mint szociális kód ("más vagyok mint a többiek", "egyéniség vagyok", "divatos vagyok") használata is egy nemlétező jelenség? Jól értem pajtás, mert ha nem akkor javíts ki kérlek! :)
  • GregSB
    #64
    Valószinű majd j2me-s progik felhekkelésével fogok szórakozni, meg fórumokat turkálni egy nyomógombos telefonon... hagyjál már békén.

    És valószinűleg én csinálok valamit rosszul, de én nem 200, meg 180K-t fizetek ki az iPhoneomért, hanem 135-öt. Ha még függetleniteni akarom (mert most T függő), akkor az +10, szal összesen 145-öt fogok rá kifizetni, és lesz egy független telefonom. Nem kellett aláirnom semmilyen hűséget, ezt ennyiért adták a meglévő előfizum mellé.
  • SlickAdam
    #63
    mar ne haragudj, de TE utalgatsz arra, hogy akinek mekkje van, az agyatlan divatmajom, akinek csak az imidzs szamit.
    nem, nem kaptam fel a vizet, es dj se vagyok. csak van egy olyan erzesem, hogy par percnel tovabb meg nem hasznaltal mekket. mar ha egyaltalan...
  • 5c0rp330n
    #62
    ja es a lenyeg lemaradt: azert merik a sokkal elavultabb szarjukat masfelszer annyiert adni, mint a konkurencia a vadonatuj csucstechnologiat, mert az emberek igy is megveszik. es ez a lenyeg. ezert "visznek mindent" es teszik zsebre az egesz telefonpiac profitjanak tobb, mint felet, annak ellenere, hogy az egesz telefonpiacon gyakorlatilag jelentektelen szereplok az osszeladasokat nezve. mert senki mas nem meri megcsinalni, hogy ekkora haszonnal dolgozzon. ebbol van az a hatalmas profitjuk, amit az apple melegek szinten szeretnek emlegetni, de nem is gondlnak bele, hogy ezzel lenyegeben pont arra buszkek, hogy oket mennyire meg lehet kopasztani, mennyivel tobbet kepesek kifizetni olyan dolgokert amik messze nem ernek annyit.
  • moikboy
    #61
    Pajti, látom érzékenyen érintett amit írtam, ha így felkaptad a vizet :) Talán te magad is egy MacBook Pro-s DJ lennél? Mert ha nem, akkor nem értem miért nem tudsz szó nélkül elmenni a posztom mellett, hiszen nyilvánvalóan nem rólad szól.

    Tudod pajtás, ez olyan mintha azt mondanád, hogy minden kopasz maffiózó gecinek 7-es BMW-je van, tehát akkor azt próbálod bemesélni nekem, hogy mindenki kopasz maffiózó geci aki 7-es BMW-vel jár????

    Remélem látod a logikai hátrabukfencet a dologban, pajtás :)
  • 5c0rp330n
    #60
    amiket felsoroltal, ennyit igenyelnek:
    -bongeszo
    -doksiszerkeszto progi
    -gps tracker progi
    -remote desktop progi
    az elso pont lenyegeben minden mai telefonon van (akkor is ha 5ezerert vetted fuggetlenul), a masodik altalaban szinten alapfelszereles, de j2me progival mindenkepp megoldhato, a harmadik es negyedik szinten gond nelkul megoldhato j2me progival.
    ha pedig nagyobb igenye van az embernek, ott az emlitett 30ezres blade, amibe szinten nem rokkan bele az ember, es ami meg tenylegesen okostelefonnak is mondhato es kb mindent meg is lehet rajta csinalni amit egy korszeru os-en elvarhat az ember.
    annyira szeretem amikor az applemelegek megprobaljak magyarazni, hogy tenyleg megeri azt az irrealis osszeget a szarjuk aminel mindenhol mashol feleannyibol jobbat kapsz. jo pelda erre: iphone4 180k vs galaxy s2 110k. az elobbi annak ellenere masfelszer dragabb, hogy egy evvel oregebb es iszonyatosan el van maradva minden szempontban az utobbitol, ami tobb, mint ketszer erosebb lenyegeben mindenben.
  • SlickAdam
    #59
    az a baj, hogy ez a szociologiai eszmefuttatas csak a fejedben letezik. vagy most te meg akarod nekem magyarazni, hogy EN is divatbol vettem mekket? es szeretem magam mutogatni vele? pfff.
    ezek utan logikus lenne, hogy barki, aki 250+ szamitogepet vesz, az sznob legyen, de erdekes ez csak az Apple-nel van igy. nevetseges a vergodesed.

    a dj dolognak meg nezz utana jobban... meghogy imidzs...:D Dj Evil D, nagydarab csunya nigro, hardcore east coast hip-hop-ot nyomatva bizonyara mutogatasbol hasznalja a mekket. vicces.:D
  • moikboy
    #58
    Ice Cube koncertet ad. rairanyul az osszes reflektor es figyelem. ki a faszt erdekel a sotet hatterben megbuvo dagadt nigger Dj? azert van Mac-je, hogy menozzon? nem. azert, mert megbizhato rendszer, nem fog beszarni a koncert kozepen.

    1. Baze, mikor használtál utoljára PC-t? Windows 95 idején? :D
    2. Ha igaz lenne amit mondanál, nem lennének olyan zenészek akik mondjuk Dell, Sony vagy HP laptopot használnak on-stage jelleggel, hiszen folyamatosan beszarna a produkciójuk. Ezzel szemben én elég sok előadóról tudok akik nem Macintosht használnak.

    A sötét háttérben megbúvó dagadt nigger Dj-nek ez az imidzséhez tartozik, mint ahogyan ez a legtöbb Maces elődóra egyformán igaz. Az előadóművészet arról szól, hogy hogyan prezentálod magad, hogyan adod el magad a közönség felé. Talán a divatszakmán és az újgazdag gyerekek közösségén kívül sehol máshol nem nehezedik ekkora szociális nyomás az emberekre. Itt mémekről beszélünk, azaz arról, hogy ha egy "deviánsan divatos" kinézetű illető MacBook Proval ül egy kávéház teraszán, akkor ő a társadalom egyezményes jelrendszerével azt kommunikálja az emberek felé, hogy ő egy Egyéniség. Ez szimpla szociológia, amivel kár is vitatkozni - hasonló ahhoz mint mikor a punkok szakadt gyakorlóban, bakancsban és anarchista logós pólóban mászkálnak, holott lehet, hogy mindeközben egy teljesen átlagos középosztálybeli családból származnak, tehát egyáltalán nem a szükség viszi őket a csövezésre (a dolog ideológiai vonzatait meg már a 80-as évektől kezdve el lehet felejteni, annyira minimális mértékben van jelen a szubkultúrában).
  • GregSB
    #57
    Az alább felsoroltakat milyen 20-30 ezres butatelefonnal csinálod meg?

    max egy ZTE Blade-el, de az már okostelefon.
  • 5c0rp330n
    #56
    a felsorolt funkciok kozul egyik sem indokolja egy okostelefon funkcionalitasat.. de azert tenyleg kiraly, hogy ugyanazt meg lehet vele csinalni, mint egy 20-30 ezres butafonnal 200ezerert.
  • SlickAdam
    #55
    ha fiatal vagy, akkor megertem az "izles"-vilagodat. ha idosebb vagy, akkor meg csak siman szanalmas, ha valakinek egy vilagito UFO fej jon be egy gyonyoru aluminium macbook-al szemben.:D
  • DjDano
    #54
    Ez nem trollkodás, hanem a színtiszta igazság! Igen ők adták el a legtöbb mobilt az utóbbi negyedévben, igen nekik van a legnagyobb nyereségük, viszont ez korántsem jelenti azt, hogy ők a legjobbak. Mindössze erről beszéltem :) A legnagyobb problémám az Apple termékekkel a brutálisan magas ár és az, hogy erős korlátok közé van szorítva az ember... Jó persze létezik a Jailbreak nevű progi, amivel lehet némileg lazítani ezen.

    Nem vagyok "Fandroid" sem, világ életemben Nokiás voltam és maradok is az!
  • hdo
    #53
    Megkérdezhetem, hogy ennek mi köze bármihez is? :P
  • SlickAdam
    #52
    megkerdezhetem, hogy hany eves vagy? :D
  • hdo
    #51
    Hát nemtom, ez nálam minden, csak nem komolytalan.
  • SlickAdam
    #50
    ez inkabb komolytalan...
  • hdo
    #49
    Hát nemtom, egy tök lapos alma logós valami szerintem akkorsem annyira pofás, mint egy bordázott hátlapú laptop, alien fejjel, aminek a szeme világít! :D
  • SlickAdam
    #48
    rohadtul el vagytok tevedve.
    most komolyan: Ice Cube koncertet ad. rairanyul az osszes reflektor es figyelem. ki a faszt erdekel a sotet hatterben megbuvo dagadt nigger Dj? azert van Mac-je, hogy menozzon? nem. azert, mert megbizhato rendszer, nem fog beszarni a koncert kozepen. szoval ne soroljuk most ide a Diszko Dj-ket, akik otthon osszerakjak a mikszet, aztan csak a crossfadert huzogatjak jobbra-balra. az igazi Disc Jockey-k, akik nyuzzak a lemezt es nem akarnak 1383737 bakelitet magukkal hurcolni, azoknak kell a Mac + hozza a TimeCode rendszer.
  • grobs
    #47
    Az alienware laptop neked, nekem mond valamit, de egy dj olyanoknak akar "üzenni" akiknek semmit nem jelent. Az alma jel meg ismert, és világít a laptop hátán mintha muszáj lenne.