83
Copperative játék gyerekeknek
  • z99999
    #83
    ragdoll masters szintén jó cucc, mehet egymás ellen és ketten ellenfél ellen is, 10 nehézségi szint és szinte minden beállítható rajta
  • IXEMGabeo
    #82
    végre valaki megmondta a frankót, már vártam

    én a focit tudnám ajánlani élőben, hármasban is lehet, esetleg egy kirándulást a Gellért hegyre pl
  • tutituti
    #81
    hú de jó is volt ez!
  • QuippeR
    #80
    állati jó link, köszi.
  • Evoluti0N
    #79
    Juj, h én mennyit nyomtam ezt kölyök koromban :)
  • Axl Rose
    #78
    Lanhoz semmi köze, de ajánlom figyelmedbe a "The Incredible Machine" sorozatot.
    Még fejleszti is a lurkót.

    Csodálkozom, hogy még senki sem dobta be, dehát ezek biztos a Quake-n nőttek fel :-))

    Link
  • petee
    #77
  • MerlinW
    #76
    focizzatok:)
  • Barnabyka
    #75
    ha "Volt" játék amit nagyon szerettem anno.. (:
  • mikromanus
    #74
    A Nicktoons Racingrol kapásból beugrott egy esélyes játék ami tuti nem korhatáros. Re-volt. Játékautókkal lehet versenyezni. Nem vagyok semmi szimulátor jó barátja, de ezzel azért sokat kisérleteztem :) Bár ahogy nézem nem egy mai gyerek...
    Itt egy leírás hozzá
  • z99999
    #73
    imádtam gyerekként, van rajta osztott képernyős coop


    azon kívül worms armageddon meg heroes 2 volt amit imádtam, bár utóbbihoz talán még túl kicsi
  • TreDoR
    #72
    Megnézném egy 7 éves, hogy boldogul vele :D
  • Timber
    #71
    Szerintem csaladi szorakozasra a Wii a legjobb... es talan az a legolcsobb konzol jelenleg :)
  • BongoBácsi
    #70
    Én ezen az oldalon szoktam a coop gémeket keresgélni. Minden olyan játék fel van sorolva amiben van bármiféle coop. Biztosan találsz neked megfelelőt is.
  • JethroHUN
    #69
    Left 4 Dead :/ pl 6+ éves kortól :D
  • Fpocok
    #68
    INGYENES BÖNGÉSZŐS PLATFORM:

  • LeWyTy
    #67
    Kóperatív játék gyerekeknek:


    stb...stb....
  • Blacksheep333
    #66
    Jazz Jackrabbit 2-t én is ajánlom ezerrel! :)
  • MuchACHO79
    #65
    Öcsémmel annyit kockultunk C64en. Mikor még csak szalagos meghajtó volt, már este odapörgettük a szalagod a Rick Dangerous-ra, felkeltünk suli előtt és tóltuk :) Most meg sem alkeszok, sem erőszakosak, sem idióták nem lettünk, családos, nyugodt ember lett belőlünk. Szal ha már meguntuk a sakkot meg az activityt és a technik legoból is elkészült az önjáró kutya akkor játszanánk egy keveset...Video :)
  • tutituti
    #64
    Amúgy ne gépezzetek cucc annyira álszent szöveg.Hazaértem suliból már c64 be amint anyám vagy apám lelépett otthonról.Utána meg hűteni a gépet le ne bukjak hogy fél délután előtte ültem.Este meg irány haverokkal bringázni.
  • tutituti
    #63
    Szülők menüje:D
  • nearo
    #62
    De baszki, nem lehet folyton csak társasozni... nyilván nem akar a kedves apuka 24/7-ben kockulni a gyerekkel. Egyszer gépeznek, egyszer társasoznak, egyszer elmennek bicózni egyet, stb.
    Amúgy nekem is ez volt az első reakcióm, hogy a gyerekkel nem gépezni kell. Aztán belegondoltam, és rájöttem, hogy egy héten pár óra simán belefér. Ettől még nem lesz elrontva a gyerek.
  • 89
    #61
    naja nincs vér :o
    az mellékes hogy Kano kitépi a szíved fatalitynál

    egyébként én is inkább a társast javaslom: Gazdálkodj okosan, Activity, Ki nevet a végén, Monopoly, később Rizikó meg még van kismillió új fajta társas
  • 89
    #60
    Golden Axe...mennyit toltuk bátyámmal :D
    bár nem éppen 7 éves gyerekeknek való, de én se lettem pszicho :D
  • Robi546
    #59
    jaja! Én meg Mortal Kombat 3-4el szóval. :D Ja és a Mortal Kombatba vér sincs ha jól tudom. ;)
  • BongoBácsi
    #58
    Miért ne fröcsköljön a vér, mi ilyen idősen már a mortal 1-et toltunk a gyerekkori barátaimmal.
  • MuchACHO79
    #57
    Úgy gondolom ez a fórum nem azért jött létre, hogy a gyereknevelési nézeteinket megvitassuk egymással. Teljesen mindegy mit viszel túlzásba, annak jó vége sosem lesz. Ha mindig kizavarod játszani a többiekkel, akkor utcagyerek lesz. Ha folyton gépezne kocka lenne. De felesleges lesarkítani a sztorit, hiszen ne feledjük a játékok pozitiv hatását sem, mint a reflexek gyorsulása, összetett gondolkodásmód elsajátítása, stb. Ha egy egy esősebb vasárnapon játszok vele 1-2 órát a számítógépen (IS), pláne co-op módban attól csak plusz éleményekkel gazdagodik, nem pedig kockává cserepedik.
    Amúgy mindenkinek nagyon köszönöm a hasznos hozzászólásokat, lego játékok nagyon bejönnek.
  • milk4
    #56
    Mario a legjobb családi coop.Bár nemtom,hogy PC-re milyen mario-k vannak,de szerintem egy Wii-vel jobban jártok,ha coop-ozni szeretnétek.Arra van többmillió fajta mario illetve más coop játék.
  • kifli
    #55
    én emlékszem cs 1.5-el toltam faterral még régen :D
    FAter akkoriban benne volt egy pc-s bolba is, úgyhogy haza tudott hozni néha plusz gépet, hogy mehessen a lan :D
  • Casillas
    #54
    Teletranszporttörpöt imádtam :)
    "Húsz csepp sem lesz sok" :D
  • MerlinW
    #53
    Most őszintén.. táblás társasjáték nem családiasabb?:) A legtöbb ilyen még képességfejlesztő is. Nem szándékozom beleszólni a nevelési szokásaidba, de szerintem sokkal többet ér a szociális együttlét, ahelyett, hogy apu-anyu-gyerek külön monitort bámuljon.
  • Czdano
    #52
    Ez kiütött így estére :D
  • RelakS
    #51
    Portal2-t még senki nem hozta fel, pedig abban is van Cooperative mód.

    A társasjáték amúgy már nem divat, vagy csak kezdi kinőni a gyerek? :)
  • RelakS
    #50
    [troll] rézből készült játék kéne a gyereknek? O_o [/troll]

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Copper: réz, Cooperative: együttműködő, itt több játékos
  • Czdano
    #49
    Nem akartam igazából leírni, de leírom : szerintem egy családnak a szabadideje ne álljon gépezésből, hanem inkább menjenek ki játszótérre/strandra stb. Ez már túlságosan is 21 századi felfogás hogy rakjuk a gyereket 7 évesen gép elé..
  • lpmaskmancick
    #48
    Szerintem inkább ne ültessük számítógép elé a 7 éves gyereket. Inkább társasjátékozzon a család, mint számítógépezzen.
  • Zsolek123
    #47
    emlékszem még oviba jártam, faterral mindig a Transport Tycoon-t nyomtuk
    az király volt
  • szekrény
    #46
    erre találták ki a konzolokat ...
  • kifli
    #45
    lego játékok, pl karibtengerse cucc
  • Calver
    #44
    Serious Sam?
    vér egy csepp sem, és ami erőszak van benne (mert hát mégis FPS) az is inkább komikus, mint rémisztő, valamint co-opja ász

    Worms Armegeddon megint jó szvsz gyereknek is, bár az inkább egymás elleni móka. Fighting Force-t is látom ajánlgatták lentebb, az is bár régi, de nagyon szórakoztató, 10-11 évesen rengeteg toltuk egyik komával co-opban.