30
  • toby123
    #30
    Én tatishsal csak abban értek egyet, hogy ne a felvezetés tegye ki a film felét.
    Valahogy úgy gondoltam én is, ahogy te.
  • sempron07
    #29
    Én nyitott vagyok bármilyen reboot-ra, majd csak a film után könyvelem el, hogy milyen volt...
    Ha kellően hosszú lesz (mint pl. a Pókember 3), akkor az se érdekel, hogyha hosszabb lesz a felvezetése...
    Ritkán nézek moziban filmet, de szerintem erre majd benevezek. :)
  • toby123
    #28
    Tatish, egyet értek veled.
  • tatish
    #27
    Remélem nem fogják elcseszni úgy hogy a film első felében nem történik kvázi semmi csak hogy bemutatják hogy mekkora lúzer meg hogy mennyire odavan a kiscsajért, a film felénél megcsípi a pók, utána jön a hirtelen szerzett képességek szerencsétlenkedéssel fűszerezett megismerkedése majd valami főgonosz is feltűnik a film vége előtt 15 perccel , közben meg nyáladzás a csajjal.
    Úgy kéne hogy mondjuk 2 órás a film , az első 30 percben lezavarják a fent leírt dolgokat(kevés nyáladzással) aztán történik valami olyasmi mint TreDoR leírt a #22. kommentjében.
  • maxy182
    #26
    Kíváncsi leszek így néhány évvel az előző sorozat után miben tud majd újat mutatni...
  • TreDoR
    #25
    Igen, gondoltam.
  • bonobo
    #24
    TreDor ezt neked válaszoltam, csak a sajátomra kattintottam.
    "Miért szerinted engem annyira érdekel? Lentebb leírtam mi a véleményem a rebootokról."
  • bonobo
    #23
    Miért szerinted engem annyira érdekel? Lentebb leírtam mi a véleményem a rebootokról.
  • TreDoR
    #22
    Engem pókember film márcsak akkor érdekelne, ha thriller-horrort csinálnának belole, Parkeren rajta lenne Venom szimbiontája (és nem vetné le), ellenség meg lehetne mondjuk Carnage, és hullhatnának a testrészek mindenfelé. Ha ilyet kihoznának az sem érdekelne, hogy a szimbionták hogy kerulnek ide, de ki a franc akarja megint megnézni, hogy lesz Parkerbol ismét pókember?
  • bonobo
    #21
    Akkor is valamit ki kellett volna találni már az első részre is erre a ruha dologra, mert mondom, lehet, hogy csak engem zavar, de engem nagyon az első három részben is. Persze ha a filmek frankók lettek volna akkor kevésbé zavart volna, de így a nem igazán sikerült filmek mellé még egy plusz dolog volt ami nem tetszett.

    Amúgy meg ha szóba hoztad Venomot, az biztos, hogy a harmadik rész volt a legpocsékabb. Márcsak azért is, mert akkor is csodálkoztam, hogy a túróba kerül ide Venom?????? Kár volt össze-vissza kavarni a szálakat! A képregényben tök jó volt, hogy a fekete pókruhát, vagyis magát a lényt a "Titkos háborúban" szerezte a pókember, aztán már annyira szimbiózisban éltek, hogy nem tudta levenni és végül a Reed Richards és a Fantasztikus négyes szedte le róla. Erre szartak és odabaszták a harmadik részbe Venomot és lett egy fos film, van elég pókember sztori, biztos nehéz lett volna nekik másikat választani.
  • TreDoR
    #20
    Így szuletett meg Venom szimbiontája.

    Trailer alapján valami dogunalmas sz@r lesz, Mirror's Edge meg sohasem édekelt.
  • nessboth
    #19
    Teljesen mint a 10 évvel ezelőtti kezdés, betojok. Még a látvány is itt-ott. A Mirrors Edge féle látvány elég halvány volt, tisztán lehetett látni, hogy CGI az egész...
  • bonobo
    #18
    Nekem a legfurcsább az egészben még midig az, hogy azért nem volt olyan rég, hogy láttuk a Toby Maguire-es verziót (még ha nem is nagyon tetszett se az első rész, se a második, a harmadik egyenesen pocsék volt). Olyan furcsa, hogy azt megnézhettük 2002-ben aztán most bumm, végignézhetjük megint, hogy Peter Parker pókember lesz, persze valószínűleg más felfogásban. Úgy gondolom, hogy a reboot nem egy járható út. Az emberek új filmeket akarnak látni, új sztorikkal, nem régieket felturbózva és itt-ott megváltoztatva.

    A bemutatóról annyi, hogy látszik, hogy egy komolyabb, sötétebb figurát akarnak kihozni Peter Parkerből, ami nem rossz választás, a Toby Maguire által alakított szerencsétlen, ügyefogyott P. P.-hez képest. Nekem ami problémám volt az előző három részben és itt is látom már, hogy az lesz, talán apróság, de egy srác otthon, hogy a lópikulába varr meg egy olyan jelmezt, ráadásul az anyaga is, honnan kerítenek ilyen, olyan anyagokat, valószínűleg egy méteráruboltban?????? Akkor legalább adják el úgy, hogy valami laborban talál egy gépet ami speciális anyagból képes bárkire ráfeszíteni vagy ráönteni egy spéci anyagot, vagy valami ilyesmit! Mondom, talán csak nekem zavaró.
  • anubys1984
    #17
    Mintha a 10 évvel korábbi Raimi-féle pókember előzetesét néztem volna más szereplőgárdával. Ez eddig úgy tűnik, hogy semmi másról nem szól, minthogy újabb bőrt húzzanak le a szériáról.
  • viizo
    #16
    ez most komoly?

    ebben csak az FPS nézet az értékelhető, a többi zsékategória.

    nagyon gyenge eddig, nem meggyőző - jóval inkább lesújtó.

  • Axlkenobi
    #15
    Ha minden igaz, akkor a Gyík és Proto Goblin lesznek Pókember ellenségei.
  • toby123
    #14
    Úgy őszintén, ti fikázók, mit akartok? A film premierig még egy év, ha nem több, de máris a legfőbb akciójeleneteket várjátok? Azért gondolhatjátok, hogy nem fognak mindent rögtön ránk zúdítani..főleg hogy a nagy része sejtésem szerint nincs is kész....(Mondjuk azt meg kell hagyni, hogy a végén tényleg gagyi az a nézet....)
  • armageddon666
    #13
    A következő Mirror's Edge alapokra építő Pókember játék jó lesz :P
  • tibisan
    #12
    lesz ebben akció egyáltalán..
    vagy csak cg filmes ugrabugra lesz az egész látványrész..
    azt a tf3 volt gáz..
    japán befolyással jó sose lesz...kaptár 4 , most meg ez
  • RoyalPredator
    #11
    Elég béna...
  • Lejti3
    #10
    A Google a Te barátod
  • szomferi
    #9
    milyen gyík?
  • zoliii
    #8
    a gyík lesz a főellenség
  • sajtosnudli
    #7
    Lehet hogy hülye kérdés de nem ismerem annyira pókember világát. Ebbe a filmbe ki lesz a főellenség? Elég hülyén nézne ki ha megint a Zöld Manó vagy hogy hívják lenne.
  • Axlkenobi
    #6
    Bár soha nem voltam rajongója a Pókember figurájának, de szerintem akkor is hihetetlenül gyenge ez az előzetes. Persze, ez csak egy korai teaser, de nem igazán csigáz fel. Mindenesetre szerintem Garfield valamivel jobbnak tűnik, mint anno Maguire, akit totális mellélövésnek tartok a mai napig. Bár remek színész, de semmi karizmája nem volt neki, hogy szuperhőst játsszon.

    Erre az új filmre kiváncsi leszek, hogy képesek-e a karakterből többet kihozni, mint a rémgyenge Raimi-trilógia. A szereplőgárda azért elég bíztató.

    Ja igen, az előzetes végén az az FPS nézőpont szerintem elég gagyi. Olyan az egész, mint valami nagyon rossz videójáték. Mondjuk esélyes, hogy csak az előzetes kedvéért csinálták.
  • xido
    #5
    amíg az elejéről kezdik a sztorit,nem hozhatják be a normális,izmos,sármos,30 körüli színészeket..majd ha megházasodik MJ-vel és eltelik vagy 10 év,akkor jöhetnek a férifak:)))
  • Dynamic
    #4
    Ez a Garfield gyerek továbbra sem győzött meg. Nem igazán jön be ez a feminim, lányok kedvence fej, hiába próbálják az okosszemüveges geek külsőt ráaggatni.
  • xido
    #3
    jól,de ezt már leközölték egy ideje,pár napja képekkel is..viszont most abba lehet belekötni,miért ilyen bumszli a hálóvető és kesztyűn kívüli:)
  • blessyou
    #2
    jól láttam, hogy végre nem mirigyei vannak? :)
  • xido
    #1
    Hűűűű..b+...Mi állat már ez a Mirror's edge látásmód filmbe ültetve:)
    Ez egyelőre meggyőzött:)