47
Olyan, mint a Crysis... csak jobb
  • Toma123
    #47
    Köszönöm
  • Optimus Prime
    #46
    Hát, a játék félig-meddig Steames. Szerintem várjál vele. Néha ír ki ilyet. Steam, Windows restart. Játék törlése vagy verify cache files.
  • Toma123
    #45
    Sziasztok, lenne egy kérdésem. Steamről letöltöttem a játékot és amikor elkezd updatelni ki írja, hogy: Failed to download update files, please try again later.
    Külföldi fórumokat már olvastam de egyik megoldás sem segített.:S
  • Optimus Prime
    #44
    Milyen géped van? Bár elvileg nálam se futhatna, de cirka mediumon megy simán és szép is.
  • Lbaxta
    #43
    Steamen leszedtem a játékot. feltelepítettem, elinditottam, beállítottam az opciókat, felmentem a szeróra és nincsen semmilyen karakter semmi ház csak az ég látszik meg minden fehér... Nem tudom hogy mi a baj?



  • Optimus Prime
    #42
    Ez elég kevés infó és hiba leírás...
  • Lbaxta
    #41
    nekem nincs mappa se objektumok semmi ???? mi lehet a baja
  • DarkSector
    #40
    változások?
  • Legpuska
    #39
    Most hogy felpatchelték a játékot nagyon jó lett! Ajánlom mindenkinek! :)
  • DarkSector
    #38
    Nem.
  • Optimus Prime
    #37
    Magától a játéktól te nem kaptál 40000 GC-t? Én azt pár hete kaptam, mert én még tavaly a Steames megjelenéskor feliratkoztam. Meg még pár spéci cuccot is kaptam.
  • DarkSector
    #36
    Igen thx ez megvan de csak asszem 5000 fizetőeszközt ad, amivel kitörölhetem a valagam. :)
  • Optimus Prime
    #35
    A tavalyi állapothoz képest csodaszép lett. Plusz itt most bónusz cuccot is szerezhetsz.
  • DarkSector
    #34
    Most néztem nemrég gecijó és ingyenes!!!
  • Legpuska
    #33
    a CrimeCraft már volt régebben is csak steam-en nem... amúgy az talán még rosszabb mint a War Inc... bár nézőpont kérdése... amúgy már meguntam a játékot :D de végül is még javulni fog mert még Beta és elég sok patch jön még :)
  • morzsi555
    #32
    Kijött egy új steames f2p mmotps, a CrimeCraft: Bleedout. Hát igen, valahogy így kellett volna megcsinálni a War Inc-t is...
  • Legpuska
    #31
    amúgy vannak a játékba jó ötletek... csak nem mind van jól kivitelezve sajnos... :S
  • Legpuska
    #30
    amúgy ebben mi a jó? tehát... nem értem... ettől élvezetesebb biztos nem lesz a játék...
  • morzsi555
    #29
    Csalás videó


    A pályák közül igazából csak a trópusi tetszik. Nem értem miért csak egy van. Sivatagosból meg van egy rakat.
  • Legpuska
    #28
    háát nem tudom... az az aimbot elég gagyi lehet... mivel eddig sose volt olyan ellenem akit ne tudtam volna lazán sz*rrá lőni :D amúgy meg az ilyen ingyenes játékokba mindig sok a csaló... :) (COMBAT ARMS,WARROCK stb) amúgy sűrün jönnek majd a patch-ek amik javítják majd a játékot... de már így is elég jó... és szerintem aránylag hosszú életű lesz mivel nem igazán van TPS nézetü mmo... :)
  • morzsi555
    #27
    Az a baj, hogy már most rengeteg a csaló, már aimbot is van hozzá...
  • Optimus Prime
    #26
    A múlt heti update-el valamit javítottak, mert végre vannak árnyékok - a beállításokat nem piszkáltam - és szerintem sokat dobott rajta. De a játék még mind open beta, szóval nem értem a Steamre mire fel került fel ilyen hamar.
  • Legpuska
    #25
    ja és a fegyverek hangja tényleg gyengére sikerültek...
  • Legpuska
    #24
    nem olyan rossz játék... a grafika kicsit fura meg a sprintelés is... de egyáltalán nem kell sok töltény az elelnfélbe (ált 10-töltény és kifekszik, de ez a védelmétől is függ...) rengeteg jó ötlet van a játékban... viszont folyamatosan UPDATE-elik szal van még remény... kicsit bugos de nem lényeges...

    70/100
    amúgy a többi mmofps/tps is így kezdte :) (AVA,COMBAT ARMS stb... sőt utóbbi még most is nagyon kezdetleges)...
  • morzsi555
    #23
    Szerintem az gázabb, hogy pl. az ingame nevet csak akkor lehet megváltoztatni, hogyha fizetsz érte :D.
  • tmp
    #22
    A fegyverek hangja olyan szinten rossz, hogy fáj a fülemnek, ha máshol nem, filmekben nem hallottak ezek fegyvert elsülni?
  • morzsi555
    #21
    Annyira azért nem szar, inkább fárasztó egy játék. Snipereknek túl sok lehetőségük van campelni pl. Az tetszett, hogy van rengeteg fegyver a játékban, csak kár, hogy a legtöbb használhatatlan, mert egy évig tart a rázoomolás.
  • tmp
    #20
    Az év szarjára pályázhatnának a fejlesztők.
  • kifli
    #19
    a tömegszart általában nem arra használjuk, hogy hányan játszák, hanem hogy tömeggyártott szar ami futószalagon jön... (pl ingyenes koreai css utánzatok)

    Na ez konkrétan tf2-re nagyon nem igaz.

    Elég régóta megvan tf2 nekem bár olyan sokat nem játszottam vele (73 óra), de nem tudom azt mondani rá hogy szar :D
  • morzsi555
    #18
    Egyáltalán nincs nagy gépigénye, nem tudom miről beszéltek... Amúgy semmi olyasmit nem tud a játék, amiért érdemes lenne hosszabb ideig játszani vele, de néhány óráig el lehet vele szórakozni.
  • attyreketeskére
    #17
    Minden egyes alkalommal bizonyítanod kell hogy mennyire gyűlölöd a tf2-t? D:
  • martin1992
    #16
    Nem tudom milyen gépen játszotok, de az alant látható konfigon szaggatás nélkül fut ultrán. Én nem tapasztaltam lagot.
  • Tatyla
    #15
    egyetértek,laggol szaggat és még csak nem is néz ki jól!
  • Zomil
    #14
    gondolom azért tömegszar, mert ingyenes...bár ebben nem sok logikát látok...igy is szvsz több játékélményt nyujt 4évvel a megjelenés után, mint bármelyik másik fps...jah igen és ezzel legalább foglalkoznak a készitök, nem ugy, mint a többinél, h kiadják a játékot 1honapig megy a support, aztán már csinálják is a következö részt...
  • LaliK
    #13
    Én is most telepítettem fel...
    Tovább tartott letölteni, meg elindítani mint amennyit a játékban töltöttem.
    Crysis multi simán megy, itt 3 FPS-el rohangáltam...
  • Fpocok
    #12
    Kipróbáltam. Olyan gépigénye van, hogy beszartok. Maga a játék addig jó, míg el nem indul a TÉNYLEGES JÁTÉK.
    Nem ajánlom... senkinek.
  • Grr1234
    #11
    sztímes a téefkettő? pipa
    tömegesen játsszák? pipa
    undorító idétlen szar? nincs pipa
  • Fpocok
    #10
    Aki a TF2 re azt mondja, hogy STEAMes tömegszar, az hülye, és el kellene törni az összes ujját, hogy ne tudjon soha többet gépelni.
  • Fbn Lx
    #9
    sztímes a téefkettő? pipa
    tömegesen játsszák? pipa
    undorító idétlen szar? pipa

    akkor mi a helytelen a mondatban? :S
    talán a mondatvégi írásjel hiánya?
  • SigS
    #8
    Az a torkolattűz azért kicsit túlzás