47
Olyan, mint a Crysis... csak jobb
  • Optimus Prime
    #1
    A mai nap újabb Free to Play jelent meg a Steamen: a War Inc. Battlezone. TPS nézetű online akciójáték. A szokásos keretsztori érdektelen, a lényeg hogy egy map akár 32 játékost is támogat. Jelenleg 3 mód van: Deathmatch, Conquest, Siege. Cserélhetjük a karakterünk fegyverzetét, ruháját, sisakját, valamint skill pontokkal 8 kasztban fejleszthetjük. Jelenleg 5 féle map van, ebből egy éjszakai.

    Steam storefront
    Hivatalos weboldal

    Minimális gépigény (ami nem fedi a valóságot):

    Windows XP SP3
    Intel Core2 Duo 1.8 GHz processzor
    2 GB RAM
    2 GB HDD
    nVidia 9600 vagy hasonló ATI videókártya, 512MB memóriával ls Pixel Shader 2.0 támogatással
  • LeWyTy
    #2
    Akkor most az igazat írjuk le róla:

    !!!Olyan, mint a TF2... csak reálisabb.!!!
    (ebben mi jobb a crysisnál?)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    UGYANOLYAN STEAMES TÖMEGSZAR EZ IS MINT A TF2
  • LasDen #3
    hát sem a steam videó sem a yt-n nézett gameplay videó nem győzött meg, hogy ez jó....grafika szépen néz ki, de a többi elég gagyinak tűnik....maradok az AVA-nál...:D
  • Zomil
    #4
    "UGYANOLYAN STEAMES TÖMEGSZAR EZ IS MINT A TF2"

    haha :)
    TF2 mint steam-es tömegszar, remélem csak viccelsz :)
  • Guren
    #5
  • Gabe18
    #6
    Hát pozitívum hogy ingyenes. Más nem nagyon...
    Rengeteg töltény kell egy ellenfélbe, hacsak nem tudod fejen lőni. Jó, ők már biztos magasabb szintűek meg vettek jobb cuccokat mint én kezdőként. De nem érzem a késztetést hogy én is felfejlődjek benne. Sima kis ingyenes játék, ami arra jó hogy párszor felmenj lőni amíg éppen nincsen más. Nagy jövőt nem jósolok neki.
  • byzhouse
    #7
    ???
  • SigS
    #8
    Az a torkolattűz azért kicsit túlzás
  • Fbn Lx
    #9
    sztímes a téefkettő? pipa
    tömegesen játsszák? pipa
    undorító idétlen szar? pipa

    akkor mi a helytelen a mondatban? :S
    talán a mondatvégi írásjel hiánya?
  • Fpocok
    #10
    Aki a TF2 re azt mondja, hogy STEAMes tömegszar, az hülye, és el kellene törni az összes ujját, hogy ne tudjon soha többet gépelni.
  • Grr1234
    #11
    sztímes a téefkettő? pipa
    tömegesen játsszák? pipa
    undorító idétlen szar? nincs pipa
  • Fpocok
    #12
    Kipróbáltam. Olyan gépigénye van, hogy beszartok. Maga a játék addig jó, míg el nem indul a TÉNYLEGES JÁTÉK.
    Nem ajánlom... senkinek.
  • LaliK
    #13
    Én is most telepítettem fel...
    Tovább tartott letölteni, meg elindítani mint amennyit a játékban töltöttem.
    Crysis multi simán megy, itt 3 FPS-el rohangáltam...
  • Zomil
    #14
    gondolom azért tömegszar, mert ingyenes...bár ebben nem sok logikát látok...igy is szvsz több játékélményt nyujt 4évvel a megjelenés után, mint bármelyik másik fps...jah igen és ezzel legalább foglalkoznak a készitök, nem ugy, mint a többinél, h kiadják a játékot 1honapig megy a support, aztán már csinálják is a következö részt...
  • Tatyla
    #15
    egyetértek,laggol szaggat és még csak nem is néz ki jól!
  • martin1992
    #16
    Nem tudom milyen gépen játszotok, de az alant látható konfigon szaggatás nélkül fut ultrán. Én nem tapasztaltam lagot.
  • attyreketeskére
    #17
    Minden egyes alkalommal bizonyítanod kell hogy mennyire gyűlölöd a tf2-t? D:
  • morzsi555
    #18
    Egyáltalán nincs nagy gépigénye, nem tudom miről beszéltek... Amúgy semmi olyasmit nem tud a játék, amiért érdemes lenne hosszabb ideig játszani vele, de néhány óráig el lehet vele szórakozni.
  • kifli
    #19
    a tömegszart általában nem arra használjuk, hogy hányan játszák, hanem hogy tömeggyártott szar ami futószalagon jön... (pl ingyenes koreai css utánzatok)

    Na ez konkrétan tf2-re nagyon nem igaz.

    Elég régóta megvan tf2 nekem bár olyan sokat nem játszottam vele (73 óra), de nem tudom azt mondani rá hogy szar :D
  • tmp
    #20
    Az év szarjára pályázhatnának a fejlesztők.
  • morzsi555
    #21
    Annyira azért nem szar, inkább fárasztó egy játék. Snipereknek túl sok lehetőségük van campelni pl. Az tetszett, hogy van rengeteg fegyver a játékban, csak kár, hogy a legtöbb használhatatlan, mert egy évig tart a rázoomolás.
  • tmp
    #22
    A fegyverek hangja olyan szinten rossz, hogy fáj a fülemnek, ha máshol nem, filmekben nem hallottak ezek fegyvert elsülni?
  • morzsi555
    #23
    Szerintem az gázabb, hogy pl. az ingame nevet csak akkor lehet megváltoztatni, hogyha fizetsz érte :D.
  • Legpuska
    #24
    nem olyan rossz játék... a grafika kicsit fura meg a sprintelés is... de egyáltalán nem kell sok töltény az elelnfélbe (ált 10-töltény és kifekszik, de ez a védelmétől is függ...) rengeteg jó ötlet van a játékban... viszont folyamatosan UPDATE-elik szal van még remény... kicsit bugos de nem lényeges...

    70/100
    amúgy a többi mmofps/tps is így kezdte :) (AVA,COMBAT ARMS stb... sőt utóbbi még most is nagyon kezdetleges)...
  • Legpuska
    #25
    ja és a fegyverek hangja tényleg gyengére sikerültek...
  • Optimus Prime
    #26
    A múlt heti update-el valamit javítottak, mert végre vannak árnyékok - a beállításokat nem piszkáltam - és szerintem sokat dobott rajta. De a játék még mind open beta, szóval nem értem a Steamre mire fel került fel ilyen hamar.
  • morzsi555
    #27
    Az a baj, hogy már most rengeteg a csaló, már aimbot is van hozzá...
  • Legpuska
    #28
    háát nem tudom... az az aimbot elég gagyi lehet... mivel eddig sose volt olyan ellenem akit ne tudtam volna lazán sz*rrá lőni :D amúgy meg az ilyen ingyenes játékokba mindig sok a csaló... :) (COMBAT ARMS,WARROCK stb) amúgy sűrün jönnek majd a patch-ek amik javítják majd a játékot... de már így is elég jó... és szerintem aránylag hosszú életű lesz mivel nem igazán van TPS nézetü mmo... :)
  • morzsi555
    #29
    Csalás videó


    A pályák közül igazából csak a trópusi tetszik. Nem értem miért csak egy van. Sivatagosból meg van egy rakat.
  • Legpuska
    #30
    amúgy ebben mi a jó? tehát... nem értem... ettől élvezetesebb biztos nem lesz a játék...
  • Legpuska
    #31
    amúgy vannak a játékba jó ötletek... csak nem mind van jól kivitelezve sajnos... :S
  • morzsi555
    #32
    Kijött egy új steames f2p mmotps, a CrimeCraft: Bleedout. Hát igen, valahogy így kellett volna megcsinálni a War Inc-t is...
  • Legpuska
    #33
    a CrimeCraft már volt régebben is csak steam-en nem... amúgy az talán még rosszabb mint a War Inc... bár nézőpont kérdése... amúgy már meguntam a játékot :D de végül is még javulni fog mert még Beta és elég sok patch jön még :)
  • DarkSector
    #34
    Most néztem nemrég gecijó és ingyenes!!!
  • Optimus Prime
    #35
    A tavalyi állapothoz képest csodaszép lett. Plusz itt most bónusz cuccot is szerezhetsz.
  • DarkSector
    #36
    Igen thx ez megvan de csak asszem 5000 fizetőeszközt ad, amivel kitörölhetem a valagam. :)
  • Optimus Prime
    #37
    Magától a játéktól te nem kaptál 40000 GC-t? Én azt pár hete kaptam, mert én még tavaly a Steames megjelenéskor feliratkoztam. Meg még pár spéci cuccot is kaptam.
  • DarkSector
    #38
    Nem.
  • Legpuska
    #39
    Most hogy felpatchelték a játékot nagyon jó lett! Ajánlom mindenkinek! :)
  • DarkSector
    #40
    változások?