105
új \\
  • precision
    #65
    az ez előtti rész legvégén mondja, hogy "it's a relief" tehát nem elképzelhetetlen, hogy valamilyen módon befolyásolta Parish
  • Sir Quno Jedi
    #64
    Na ugye ez így mindjárt más volt Dani-től. Mondjuk az vicces volt, hogy addig nem ismerte fel hogy egy vérnősző pszichopatával van dolga, míg el nem mesélte neki a tervét. WTF?!
  • precision
    #63
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ja, én is sajnálom Danit... de azt ne feledjük, hogy itt speckó képességek vannak... bármikor hozhatnak egy alphat aki fel tud támasztani pl... vagy Stanton Parish vérét beadják neki és feltámad (Heroes -ban is volt ilyen)
  • Narxis
    #62
    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ezt nem tehetik!!!
  • Narxis
    #61
    Első évad végén az volt Dani-vel, azért is javult annyit a kapcsolatuk, hogy az elmegyógyban mindig meglátogatta az apját, de jóval régebb óta manipulálja Stanton Parish. Köv. részben szerintem már Rosen-nel komolyan kibékülnek, előzetes alapján legalábbis volt egy erre utaló jelenet.
  • Sir Quno Jedi
    #60
    Naja. De hülyére veszik Dani-t. Ha tényleg empata, akkor miért nem fogja meg az apja és/vagy Parish kezét, hogy érezze és lássa amit ők. Hicks-ért és a hülyegyerekéért megtette érdekes módon. Namost aki valódi empata az nem segít abban, hogy ezrek haljanak meg (ami ugye az előzetes alapján következik), nem segít terroristáknak, olyanoknak mint Prish, aki csak kihasználja a többieket és kb. bármire képes. Szóval ez így finoman szólva is sántít. Ő az a karakter akit nem lehet ilyen módon átvágni, sem hazugsággal, sem megtévesztéssel, mert érzi amit a másik.

    Én a doki helyében elmondanám mik voltak az opciók és miért választotta ezt és magam kérném, hogy fogja meg a kezem és érezze, hogy mit miért tettem és mit érzek. Ha ez sem győzi meg a buta picsát, akkor semmi és mehet Binghamtonba a darálóba, nem fog hiányozni senkinek.

    A másik ez a Kat. Ha tudom, hogy mindent elfelejtek és akár a halálos ellenségemmel is kefélhetek utána (vagy a szüleim gyilkosával stb.), bármit be tudnak adni nekem, mert nem emléxem semmire, akkor elkezdek adatbázist építeni, amiből a fontos momentumokra emlékezhetek (akár a saját testemen jelölve dolgokat hozzá) és nem esek abba a hibába, amibe most is belekerült. Érdekes módon azt fel tudta írni, hogy agyonverte a négert?! Nice! Nem beszélve arról, hogy rengeteg nyomot hagyott az évek során magáról, azokat szépen fel eleht göngyölíteni és máris eljutna ahhoz aki valójában volt, már ha érdekli egyáltalán. Az emberek igen erősen ragaszkodnak a személyiségükhöz és az emlékeikhez, mert nagyrészt ez tesz azzá minket, akik vagyunk.


    Én úgy vélem, hogy nem az a gond ezekkel, hogy alfák, hanem hogy agyhalottak és nem gondolkoznak (főleg nem logikusan). EZ mondjuk az írók hibája...
  • Narxis
    #59
    Uhh, ez de drámai rész volt, megkönnyeztem a végét.
  • ldavid
    #58
    'sup, Stan? :DD

    az is király volt, mikor kihullot az üveg, aztán látszott mögötte Parish
  • Narxis
    #57
    Nagyon jó rész volt a mai is. Igazi akciódús rész, Garry beszólásai pedig...vááá... :D They're like ants. "They're swarming." :DDDD
  • precision
    #56
    Firefly tényleg jó, kár hogy cancel lett belőle :) a kockák igazi világfájdalma ez :D

    Serenity c. filmet is meg kell nézni ha már valaki megnézte a Firefly sorozatot.
  • Narxis
    #55
    Kösz, belenézek.
  • ldavid
    #54
    akkor ajánlom a Firefly-t meg a Sarah Connor Chronicles-t (előbbi amúgy is kötelező, ha még nem láttad)
  • Narxis
    #53
    Ez jó rész volt gyerekek, mindig is csíptem ezt a szerelő sunát.
  • precision
    #52
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    persze ez igaz és szép meg jó, csak ha megnézed a fejét a rész legvégén, tipikusan az a főgenyós mosoly volt az arcán... reméljük nem megy át terroristába és kezd el gyilkoló embereket összeszedni, hanem tényleg az lesz amit te is írsz
  • Sir Quno Jedi
    #51
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gary megmondta, hogy végül megtalálta a módját, hogy hogyan tisztelegjen Anna emléke előtt és mivel jelen időben beszélt róla (és nem hisz a szellemekben, sem a lélekben), ez nála azt jelenti, hogy ő veszi át Anna helyét, mintha még mindig élne és ő vezeti a forradalmat, mint láthattuk a végén. Szép dolog szerelem, az Annától kapott utosló "csók" (mely ugye csak az ő elméjében történt meg) meggyőzte Gary-t.

    Amúgy még jogos is, hiszen az ő fejébe is csipet tettek pikkpakk és bedugták a kóterbe, Annát meg szó nélkül kinyírták. Ez vár az Alfákra...

    Gary "Anna" forradalma lehet a harmadik oldal, ami valódi alternatívát kínál Stanton és a kormány között félúton. Ideje, hogy saját kezébe evyge a dolgot, Anna megmondta neki (azaz ő saját magának), hogy asszongya: "Gary, the neuro-diverse
    need to be there for each other.", ez ugye el is mond mindent, ez a végső útmutatás Gary számára, aki eddig elképzehettlenül önző kis elmezakkant volt, de most hogy célja is van már, képes segíteni a többieken, megtanulhatja az önfeláldozást, a törődést, az elhivatottságot és ez is egy új pont a gyógyulás útján.

    Jó, hogy fejlődnek ("gyógyulnak", erősödnek) a jellemek (Nina is pl., de még Rachel is, meg A nigger verőgép barátunk is :D). Ahogy egyre durvább képességeik lesznek, ők is szépen változnak.
  • precision
    #50
    már megint Gary szövegei voltak a legjobbak :)

    a vége viszont nem tetszett...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gary kezd bekattanni... a végén még átáll gonosznak... amúgy tipikus tökéletes főgenyó lenne... mindig az ilyen sérült emberekből lesznek a legjobb főtirpákok :) de nagyon sajnálnám ha így lenne, hiányoznának a jó szövegei és a vicces jelenetei
  • Narxis
    #49
    Ez jó rész volt skacok, kezdenek beindulni a dolgok.
  • ldavid
    #48
    nem véletlenül írták azt.. :) gondolom Ninát tényleg kiírják, és Kat jön a helyére, bár nem olvastam eddig semmi ilyesmiről, lehet hogy idén még marad

    #45 a fruit-on én is szakadtam :D
  • Narxis
    #47
    jajaja :D kell gif-ben :D
  • precision
    #46
    uhh az a Rachel-Nina jelenet bejövős volt azért : )
  • Narxis
    #45
    Ez istenkirály rész volt gyerekek, tele drámával. Az új suna nagyon aranyos, remélem állandó szereplő lesz. Szegény Nina... :(

    Az elején Gary jelenetén jót röhögtem, "my fruit" :DDDDDD

    Majd érteni fogjátok. :))

    Szegény Rachel-nek most már tényleg látszik mi a baja, kezdem érteni, hogy miért nincs pasija pedig tényleg jó bula. Köv. rész jó thrilleresnek ígérkezik.
  • Sir Quno Jedi
    #44
    Biztos "tök jó bula", de begőzöl/kikészül szagoktól, hangoktól, fényektől stb. (és mindent másnak él meg, mint ami, ez a képessége, ő "látja" s aszgokat, "hallja" a fényt/színeket stb.), szóval nem tud egykönnyen senki mellett sem megmaradni (max. egy jól képzett pszichomókus mellett, aki tudja folyamatasona kezelni, mint a doki és akiben feltétel nélkül bízik). Olyan, mint a telepata, aki még nem képes árnyékolni az elméjét és hallja mindenki gondolatait, előbb-utóbb megőrül.
  • Narxis
    #43
    Ez jó rész volt, asszem Bill-el valami történni fog, a kis szőke tyúk aranyos volt. Mi lett az irányító csajjal? Lehet látjuk majd még? Szegény Gary. :(

    Rachel szerintem tök jó bula, nem igaz, hogy nem tud magának egy rendes pasit találni.
  • Narxis
    #42
    Szerintem majd durvulni fognak a dolgok, a gyalogkakukkot stanton perish lövette le, hogy a maguk oldalára terelje ezt a pár értékes alfát és hogy a Doki a kormány ellen forduljon(újra és jobban).

    Ami Gary-vel történt az nem volt szép de azért nem is volt súlyos lévén, hogy a chip miatt mindegyik alfa zombi volt, nem piszkálták egymást, csak álltak vagy ültek vagy sétáltak.

    B5 az a Babylon 5? Az mondjuk tényleg jó volt dehát evvan, változnak az idők.
  • Sir Quno Jedi
    #41
    Kicsit visszaléptek oda, ahol voltak. Reboot. Hiába a nagy bejelentés, meg húúúúha, most megen egyben a csapat (többé kevésbé) és vadásznak tovább a nyomorult alfákra, míg stentonperis meg hájdingol a sedóban és hátulról mozgatja a szálakat (meg volt 8 hónapja rá, míg a doki gumiszobában csücsült, mi a rohadást csináltak addig?!). Uuuuncsi. Persze első szezonban is nézhető volt és most is az, de ez egy első szezon retry.

    Ugyanmá, még az sem zavarta őket, hogy Gary-be csipet tettek és bebaszták a legdurvább bűnöző/terrorista alfák közé elítéltnek, mindezt úgy, hogy előtte az egyik legjobb ügynökük volt.


    Kíváncsi vagyok hány szezonra akarják még ugyanezt elsütni, anélkül hogy komolyabban menne előre a fő szál?!

    Nézzenek má meg a kedves készítők egy B5-öt, hogy hogyan kell VALÓBAN előre haladni a sztoriban vaze! (igaz a mai összes "scifi" lópikula, helybentotyorgós izé a B5-höz képest)
  • Narxis
    #40
    Jó volt ez a rész is, eléggé komolyra vették a figurát.
  • ldavid
    #39
    nekem ez annyira nem jött be, de csak lesz még jobb is.

    ezen kívül én csak a Haven-t nézem, nem túl komoly, de kedvelhető.
    ennél egyébként valahogy úgy érzem hogy komolyabb mint az eddigi syfy sorozatok, nincs annyi röhejes dolog meg bénázás.
  • Narxis
    #38
    Fasza volt az új rész, elején meg összefoglalják az előző évad végét.

    Warehouse 13 és ez a sorozat tartja bennem a lelket, hogy a SyFy nem kurvult el teljesen.

    Ha Alfa lennék akkor én teleportálós képességet szeretnék, olyat mint ami a Hipervándor című filmben volt. :D
  • precision
    #37
    kint az új rész :)
    meg kéne nézni az első évad utsó részét mert már fingom nincs mi történt :D
  • Narxis
    #36
    Már csak 5 nap... :)
  • Sir Quno Jedi
    #35
    Szezonzáró egész jóak!
  • Narxis
    #34
    Pedig jó cucc, sok ilyen sorozat/film volt már de ez is tud még újat mutatni.
  • safranyn
    #33
    tőlem a második rész felénél cancelt kapott, de egyre többen vannak róla jó véleménnyel, lehet nekifutok mégegyszer
  • ldavid
    #32
    már berendelték korábban, és új showrunner is van már
  • Narxis
    #31
    Első az hosszabb dialógus, csak lusta voltam leírni, az az egész jelenet nagyon jó volt. Am. remélem lesz 2. évad és jók voltak a nézettségi adatok.
  • ldavid
    #30
    második tényleg jó volt :)
  • Narxis
    #29
    Uccsó 3 részben nagyon jó Gary poénok voltak. :D


    Bill: Gary megkérdeztem anyukád, hogy harcolhatunk-e az alfákkal a szobádban, azt mondta, hogy nem.


    :ADSD


    Gary: Dr. Rosen nem szabadna oda hánynia, a filondria(vagy mi) nagyon érzékeny növény.


    :DDD


    Kevés volt ez a 11 rész sajna.
  • ldavid
    #28
    leginkább azért, mert vége az évadnak :)

    szvsz ő a legjobb karakter
  • Narxis
    #27
    Na mé nem írtok? Gary nagyon idegesített pilotban, de szerintem egyre jobb arc. :D
  • Narxis
    #26
    Most kezdtem el nézni, 3. résznél vok, eddig fain sori.