105
új \\
  • ldavid
    #25
    ha időt akarsz spórolni
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az atya megáldotta a nagy boldogsággal, és mikor kigyógyult, már nem volt meg

  • grebber
    #24
    Újból meg kell néznem a 8. részt mert nem rémlik mitől veszítette el a képességét Bill ,meg el kell mennem már tényleg agykivizsgálásra hogy ennyire nem emlékszem a pár héttel ezelőtti dolgokra.
  • precision
    #23


    kezdtem amúgy aggódni, hogy cancel lesz, de azért örülök neki, hogy mégsem :)
  • ldavid
    #22
    berendelték a második évadot is
  • precision
    #21
    hát akkor geek vagyok, bevallom (v. lebuktam?) :D

  • Sir Quno Jedi
    #20
    Szvsz. sosenem volt az a kocka fejével és a törpe méreteivel. DE a geek-eknek bejön, ő is erre épít. :D
  • precision
    #19
    Dee jazé még jó nő :)
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Deee jazé summer megöregedett vadul, már anyukát jáccik vaze! :D
  • ldavid
    #17
    olyasmi szerintem nem nagyon lesz, de jó ez így, engem legalábbis leköt végig
    Summer király volt, de a mostani Dillahunt-os rész se volt rossz
  • precision
    #16
    na megvolt Summer Glau is
    a sorozat viszont tartja a szintet, sajnos nem lett jobb, igaz rosszabb se nagyon

    még mindig várom a wtf pillanatot :)
  • precision
    #15
    na, megnéztem az első négy részt, eddig tetszik, az apróbb hibák ellenére is :) maradok még pár részig
    egyedül a "főnök" karaktere nem tetszik... mindent tudó de bizonytalan kis 'mihaszna' aki mindig jön a bölcsességeivel
  • ldavid
    #14
    ezen szakadtam :DD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "- Can I get you anything else?
    - DCIS, you don't ask question, we ask questions"

    jól jászik a srác
  • kalapos01
    #13
    Ezen nincs mit húzni. Olyan, mint a Helyszínelők. Van eleje és vége a résznek.

    Cat 02: egy az univerzum, ennyi. Amúgy meg csak kikacsintás, ne gondolj bele többet.
  • SzirmosSzisza
    #12
    Hm, van ennek valami köze Warehouse 13hoz ? Mert a doktornő ugyanaz volt, mint ott és mondta, hogy nem idegen neki ez a titkolódzás a kormány által :o
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Hmmm, így a negyedik részre kezd korrekt lenni a dolog. Tetszik, hogy bonyolítják, nem húzzák, mint a rétestésztát. Kicsit sablonos így és elsietett is néhol, de ugyanakkor nem sajnálják megkeverni (igaz így kicsit tán súlytalan, túl gyorsan történnek néha a dolgok ahhoz, hogy igazán komolynak érezzük, de még határeset).
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Nnna, kezd beindulni a dolog. Meglepő fordulat. A végén még jó lesz ez, ha így folytatják.
  • ldavid
    #9
    ők jönnek vendégnek



  • Sir Quno Jedi
    #8
    Nnna, mostmár kezd beindulni a mainstoryline. Nem is rossz, ámbár kicsit sablonos, de jó.

    Jók a főkarik (és nem is csupán az alfákra gondolok, azok még alakulnak).
  • SzirmosSzisza
    #7
    Hm, SyFy, annyira rossz nem lehet akkor :D
  • N o N a m e
    #6
    le vannak töltve a részek, már csak arra várok, hogy legyen kis időm megnézni! :)
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Jó a pilot, majd meglátjuk hova visz.
  • passatgt
    #4
    ja
  • karajjj
    #3
    epizodikus?
  • ldavid
    #2
    a pilot nekem tetszett, a tegnapit majd este csekkolom
  • xido
    #1
    Fogd a Hősöket,vedd ki belőle a lassú drámai vonalat,adj hozzá egy csipet CSI-t és egy csipet Warehouse 13-at,turmixold össze és kész az Alphas...
    A SyFy csatorna új sorozatában egy csapat különleges képességű egyén nyomoz természetfeletti események után,
    a klasszikus elemeket felhasználva,szuper erő,szuper hallás,szuper látás és egyebek..