25
Combat Mission: Battle for Normandy
  • Montanosz
    #25
    végre kint van torrenten is, végre játszhatok véle))
  • WolfKrieger
    #24
    Kis pontosítás. A komolyan érdeklődéshez hozzá tartozik, hogy megveszed a játékot a hivatalos oldalról és nem a nem létező tört verziót hajkurászod.
    Ez az első lépés. A pcdome-on jelen lévő néhány ember többségének megvan ugyan a játék de ettől függetlenül sajnos nagyon komolytalanok. Tehát ha komolyan érdeklődsz a játék iránt, keress meg, velem játszani is tudsz, aztán ha érdekel megmutatom hol vannak az igazi fanok.

    Üdv,
    Krieger
  • Montanosz
    #23
    perfect!
  • WolfKrieger
    #22
    Ha komolyan érdeklődsz egy ilyen komoly játék iránt, gyere a pcdome fórumra.
    Azért segítek egy kicsit itt is.

    Az aknavetős nem fogja kedve szerint szórni az áldást csak parancsra. A felállítás és összepakolás ideje a legtöbb fegyvernél más. Az az 5 perc kicsit sok az aknavetőnél ott szerintem valamit félreértettél. Hogy lőni kezdett 5 perc múlva az már előfordulhat, mert ha nem látja a célpontot akkor le kell neki kommunikálni valamilyen formában a koordinátákat.

    Nem tudom voltál-e katona de 100 méter futás teljes felszerelésben nem egy leányálom. Függ még a terepviszonyoktól is, hogy milyen gyorsan fáradnak el és nem mindegy hogy quick(futás) vagy fast(rohanás) parancsot adtál nekik.

    Felugró jó tanácsok nincsenek de ettől még nem lesz rossz a játék. Van manual. Az irányítást szokni kell, nem a gyorsaságra hanem a részletességre lett kiélezve.

    A kivitelezés pedig nagyon erős, alig van hibája. Egyedülálló játék csak és kizárólag hardcore játékosoknak. Aki veszi a fáradtságot és megismeri közelebbről az egy csiszolt gyémántot talál az elsőre kicsit kopottnak és érthetetlennek tűnő felszín alatt.
  • Morus
    #21
    :D
    milyen fura...100m után elfáradnak...nem is értem miért nem adtak nekik protein túrmixot a hátizsákba vagy valami XD
    Mondjuk 5 perc alatt felállítják az aknások a fegyverzetüket de valóban nem 15 mp alatt pattintják szét a tripodot.
    Ez a játék kifejezetten az a játék amihez olvasni kell!
    Aki nem képes venni a fáradtságot hogy a manuálban legalább az általa kérdéses részeket átolvassa annak BIZTOSAN nem való ez a játék
    valami árák autó verseny jobban kézre fog neki állni
    DE ez nem azt jelenti hogy a játék rossz lenne
  • Molnibalage
    #20
    Kipróbáltam a demót. Hát nem vagyok elszállva tőle. Hiába tűnik jó ötletnek, a játék valójában játszhatatlan számomra. Az egységek basznak használni fő fegyverzetüket, kiadom a telepítést aknavetőre, 5 perc alatt nem sikerül, 100 méter futás után elfárdanak a katonák, stb.

    A tutorial pályán semmilyen tanácsot nem kaptam, mikor a legkezdőbbre állítottam be.

    Az irányítás kegyetlen módon elv van baszva, rohadtul nem áll kézre. Felugró üzenetek nem segítenek elmagyarázni, hogy az adott képesség mire jó.

    Egy alapvetően jó ötelt gyenge kivitelezét látjuk. A grafika a célnak megfelel, ez nem zavart engem.
  • Montanosz
    #19
    sőt még jobban!
    illetve itt nekem az szimpi hogy kör vége után egyszerre zajlanak az események, illetve ugy tudom itt már lehet hagyományos módon is játszani
  • HUmanHunter
    #18
    néztem videókat meg képeket, az jött le hogy theatre of war ra hasonlít leginkább. annyira realisztikus is?
  • Montanosz
    #17
    hogynemár))) csak nem vagyok annyira grafomán hogy sok forumba irogassak))
  • Csirke4
    #16
    Pcdome?:D
  • Montanosz
    #15
    prasco, csirke4
  • Csirke4
    #14
    Ha nem hallottál még a Combat Missionről nem vagy ember. :(
    Ez az egyik legjobb taktikai RTS, realitás>>>egyebek
  • Csirke4
    #13
    Regelj triált a WWII Onlájnhoz mert most lehet bankkártya nélkül. :DD
  • PrasCo
    #12
    Mea culpa. Harcászati szinten megy a móka, nem hadászatin, tehát inkább "taktikai" játék.
  • PrasCo
    #11
    Az lehet, de ennek az elődje a magyar Zrínyi II-től kezdve a Csabán át a Turán variánsokig úgy tartalmazott mindent történelmileg hitelesen, ahogy te ezzel a mentalitással stratégiai játékban soha nem fogsz ilyesmit látni.
  • Montanosz
    #10
    ...hát ugye az előző részek torrenten fenn vannak, de nem méregdrága, battlefornt oldalon 55$
  • Montanosz
    #9
    A sorozat részei:

    Combat Mission: Beyond the Overlord
    FÓRUMA

    Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin
    Ebben úgy tudom az összes magyar egység is szerepel

    Combat Mission: Afrika Korps

    Combat Mission: Shock Force

    Combat Mission: Afghanistan

  • Molnibalage
    #8
    Én nem is halottam róla, de kb. ez tűnik nagyon hosszú ideje az első komoly háborús játéknak és neme csilivi röhejes RTS-nek.

    Valami bővebb összefoglaló nincs róla?

    Nem világos, hogy akkor mi volt az előd, mi volt a közetes és akkor ez hol van a sorozatban.
  • SirArcheer
    #7
    11.06.17. 10:53 Lacko from PCDome wrote
    "Megjelent. A Battlefront.com oldalról veheted meg. Lehet csak digitálist venni (akkor letöltős) vagy digi + dobozos és akkor a doboz valamikor ideér, de a digit azonnal tudod nyomni. "
  • bgabor
    #6
    És elvileg ez a játék már kijött? Hogy lehet megszerezni ezt, ez amolyan letöltős cucc?
  • Montanosz
    #5
  • Montanosz
    #4
    Nagyszerű méltatás Lackó tollából a pcdome-n

    ISMERTETŐ






  • Boconadi
    #3
    hát jó szarnak néz ki :D
  • a.carkey
    #2
    Jól átment a végén a katonán ...
  • Montanosz
    #1
    A méltán híressé vált - mint a legélethűbb wargame - Combat Mission sorozat legújabb tagja is megérkezett.

    DEMO

    HOMEPAGE