173
Spiral Knights (STEAM-en játszható ingyenes MMORPG Hack n Slash)
  • FishNoRba
    #93
    Rendben
  • TomgoTom
    #92
    Bocsi ! de zürös volt a bejelentkezés,de most már jo.pü ben leirtam a dol.
  • FishNoRba
    #91
    Azt hittem játékkal is rendelkezel a steamen. No, nem baj, ezen lehet tudok segíteni :)
  • TomgoTom
    #90
    Nemfeledkeztem meg,de nemtalálom a nevemet,sem a jelszot,de ha nincs meg,mert véletlenül letürültem,akkor reg 1 másikat.
  • FishNoRba
    #89
    Ohh, illetve a steam nevedet is legépelhetnéd.
  • FishNoRba
    #88
    Amm, épp most léptem ki a játékból, nem mellesleg, felvettelek téged és a fiadat. Csak szólj, és felmegyek.
  • FishNoRba
    #87
    Amm, azt ugye tudod, hogy 2 féle energia van. A sima, és a crystal energy. A sima, minden nap feltöltődik, de maximum 100 -ig, és venni sem tudsz. A crystal energy pedig az az energia, amit pénzért, vagy crows- ért tudsz venni. Ez nem töltődik, és csaknem végtelen mennyiséged lehet.
  • TomgoTom
    #86
    Köszi !,majd megkeresük,ha bent lesz.Lassan összejön a csapat:)
  • TomgoTom
    #85
    De a küldetést csináljuk,most már a hármas szinten vagyunk,csak a felszerelésünk 2 szintes,vagyis csillagos,ha lehet igy mondani.Törünk elöre,mig az energia tart,mert enélkül kialtak vagyunk és áll a pál:)De van steam,regeltem oda is,csak be kel jelentkeznem,ha még meg van a txt.Majd jelzek,ha sikerül bejutni a magyar oldalra.

  • FishNoRba
    #84
    Ohh, illetve, a játékban felvett egy bizonyos 827387~Asztikor
  • FishNoRba
    #83
    Tökéletesen értem, hogy mire gondolsz, nyilván közvetettebb az msn -en, vagy más platformon történő beszélgetés. A számomra legmegfelelőbb platform a steam lenne, de nem hiszem, hogy rendelkezel vele.
  • FishNoRba
    #82
    Ahogy kiveszem a szavaidból, a fiaddal ti nem a küldetéseket csináljátok? Ugyanis, az öreg hiba. Javaslom, mielőbb kezdjétek el őket, ugyanis rendkívül sok információt, s ami jobb konkrét tárgyakat is kaphattok.
  • FishNoRba
    #81
    A materiálok, azok az alapanyagok, amelyeket a különféle ellenségek "dobnak el" maguk után és ezek szükségesek a különféle tárgyak kraftolásához. A PDF fájlnál is ezt kérdezted.
  • TomgoTom
    #80
    Értem hogy mitakarsz kifelyezni,de nemhiszem,hogy emiat leálna a forum,azért mert más komunikácio eszközt használok,vagy használnak.Gondolom,hogy 1 szo,vagy 2 szo után nem a sky,vagy msn fogja elöveni,hanem megirja a forumba,mert vanak ojan dolgok,ami várhat a válaszadásra,igy nem kel a komunikácios eszközt elöveni.Én csak akkor használom a sky és msn,ha hosszab megbeszélést,vagy sürgetö dolog van.De mindenként másként reagál és fogja fel a dolgot,mert nemvagyunk egyformák,ami nem is lenne jo:)mindenkinek más a nézete,felfogása és tevékenysége.Szoba többet elehet mondani rövid idö alatt,mind leirni és orákat várni a válaszra.Ne ércs félre nem neked céloztam,csak általánositotam a dolgokat.
  • TomgoTom
    #79
    Emliteted a dolgokat,de eböl lehet pénzt átalakitani,enélkül áll a bál,mert anyi nem gyül össze,hogy más fegyvereket tudjunk veni,mert 10 energia nem sok pénzt hoz,ha 1 küldetésnél töbször meghal és az ujraébredés + energiát vesz el,ami nem kis energiában kerül.Jo cucokkal lehet sikert aratni,ahoz meg pénz kel,mind az életben igaz állitás. 2 es csillagal nemlehet 3 szintes küldetést teljesiteni,mert igy több energia elmegy.3 csillagos fegyver 3 szintü küldetéssel keveseb erö kel és energia. 2 csillagal nehéz 3 szintet végik vinni ugy hogy neveszitsek el sok energiát a felkeléshez.
  • TomgoTom
    #78
    Tehát ha jol értelmezem,csak a 2 csillagos fegyvert tudom 3 szintre teni,vagy felyleszteni,mig a 3 mast 4 es szintre tudom felyleszteni,ha van megfelelö kiegészités,az amiröl szo volt.Ez a szo mitjelent? megkövetelt materialok, beolvasztásra kerülnek, a craft során.
  • FishNoRba
    #77
    Mint már említettem, nem érdemes pénzért energiát vennetek. Főként, mert 300 energia, nagyon gyorsan elmegy.
  • FishNoRba
    #76
    Hogy megöltük úgy értelmezd, hogy mi voltunk azok tolollo -val, akik ezt a fórumot életben tartották azzal, hogy itt beszélgettünk. Mikor felvettük egymást Steam-en, a fórumon való beszélgetés, értelmetlenné vált, így a fórum hónapokon át szinte üzenet nélkül maradt.
  • FishNoRba
    #75
    Ha nem gond, a PDF fájlra is itt válaszolnék. Igen, azok az elemek szükségesek az adott tárgy craftolásához. Az 1-2 csillagos tárgyakhoz, általában csak ilyen tárgyak szükségesek, ám a 3-4-5 csillagos tárgyakhoz, az adott item előző változata is szükséges. Például, ha egy 4 csillagos tárgyat akarsz craftolni, akkor szükséged van az adott tárgy 3 csillagos megfelelőjére, ötös szintre fejlesztve. Ez, és a megkövetelt materialok, beolvasztásra kerülnek, a craft során.
  • TomgoTom
    #74
    Képzeld !csoda történt KostassFirakis adot 1 aparmadot,ha jol fogal és a fiamnak is.Bár én nemismerem,de rendes személyiség és tiszteljük a kedvességét is.Most már van egyeként 1 aparmand.Itt is lehet a haverokat meghivni?vagy csak azokat,kiknek van aparmadja? vagy hogy müködik ez?Én g holtudom megtudni,mikor hol vagy?holtudom majd megnézni?Jolene veled is találkozni,ha lehetöség engedi.

  • TomgoTom
    #73
    Csak javasoltam,vagyis kérdeztem,amugy semmi sem muszály,ha nem kel,tied a választás.Ezt azért valahogy nemértem, már megöltük tolollo -val, amikor felvettük egymást,mit takar ez?
  • FishNoRba
    #72
    Én szívesen felveszlek, de a beszélgetéseket szeretném itt intézni, ugyanis a fórumot egyszer már megöltük tolollo -val, amikor felvettük egymást Steam- en.
  • TomgoTom
    #71
    Üdv ujbol !

    A linket látam és pdf ben át is konvertáltam,ha kel tudok adni neked,mivel az egész linket lemásoltam és át is konvertáltam.Sky ben elküldhetem és el is beszélgethetünk,ha van idöd és modod a beszélgetéshez.A cimet pü ben leirom.Az én nevem Tomgol a fiamé Secret-Agen
    A linket átnéztem,de olyan sok minden van ott és anyiminden,hogy eböl sokat nemtudok kiveni,hogy melyik mire valo,vagyis melyikböl lehet jo fegyvert kihozni,vagy felerösiteni.Elöször is kéne tudnom az alapot,hogy melyikböl mit lehet kihozni,vagy felyleszteni,ami nem egyszerü és elégé összetett.Amugy nem rossz a játék,csak maga a fegyverek és erösitök hoznak 1 kicsit hátérben,ami nem egyszerü összehozni 1 jo cucot.A játék elöre haladásban,jo fegyverek és páncélok kel,ami a szintet veri,vagy vernél.Holtudom megkeresni,vagy holtalálom a guild -ot a fiammal.Ahogy most irok a fiam kilépet és ujbol kezte a játékot,mert ojant is eladot,ami kellet volna a továbhaladásban a név megmaradt.Én maradok azon ahol voltam.
  • FishNoRba
    #70
    Hogy őszinte legyek, jelenleg nem tudok sokat a magyar közösségről. Néha egyes haven -ek ben fel-fel tűnik egy-két magyar eszmecsere, de egy komplett magyar közösségről, nem tudok. Illetve, pár hónappal ezelőtt, létezett egy "Hungarian Warriors" nevezetű guild, de szerintem mára már nem léteznek.
  • FishNoRba
    #69
    Barátkozni kell a játékkal, és olvasgatni a wiki-t. Idővel fogod tudni mire akarsz ráfeküdni, valamint kikerekedik a játékstílusod, ami eldöntheti a fegyverek fajtáját. Nem kell feltétlen megőszülni, főleg ha pénzt is fektettél már rá.
  • FishNoRba
    #68
    Hűha, ez összetett lett. :D

    Bár a játék ingyenes, sok esetben, szinte nincs más választásod mint, hogy energiát vegyél. Ami viszont felüdítően jó hír, hogy a játék részt vesz a Steam csereprogramjában, így más játékokban fellelhető tárgyakért, esetleg komplett tárgyakért, elég komoly energiát lehet összekaparni.
    Személy szerint, én 3 évig nyüstöltem a Team Fortress 2 c. játékot, melyben jobbára, csak üzleteltem. Az ott összeszedett vagyonomból, a steam cserén keresztül, sikerült elég nagy játékcímeket is beszereznem. Például: MW2,GTA Pack (az összes eddig megjelent GTA címmel), Plants vs. Zombies vagy a GM. A jóval kisebb értékű tárgyakért, pedig jelentős mennyiségű energiát sikerült vásárolnom, mindezt tök ingyen.
    Ez persze egy mézesmadzag volt, de tényleg javaslom, hogy ne a pénzedet költsed. Emellett, az is fontos, hogy eltervezd a dolgokat. Annak nincs értelme, hogy olyan felszereléseket kezdesz el fejleszteni, amiket esetleg érdemtelen. Most belinkelem a játék hivatalos WIKI oldalát, de ha tényleg nincs jó angol tudásod, akkor több mint felesleges :/ LINK

    Nos igen, a játék megköveteli a csapatmunkát. Minden egyes plusz személy, megnöveli az ellenfelek életét, s megnehezíti a megölésüket. Ez, azt is feltételezi, hogy minden egyes plusz fő, ugyan annyit ad hozzá a sebzéshez, mint a többiek, de ez persze nem így van. Nyilván, kisebb szinteken, a játékosok "tudása" igen szegényes, ami meg is mutatkozik a csapaton. Azt javaslom ,hogy keressetek egy guild -ot a fiaddal. Ha tényleg szegényes az angol tudásod, próbálj meg egy olyan nemzetiségű guild- ot keresni, amely nyelvét, valamelyest beszéled. Ők hidd el, hogy szívesen segítenek. Sőt, ha éppen elérsz, akkor én is rendelkezésedre állok. A játékban Emyli néven találsz meg.
  • TomgoTom
    #67
    Üdv nekedis !

    Holtalálom a magyar közösséget? és mi a Esetleg FSC-be is járkálnak,az mi?Ahogy visszafelé olvasom sok ojan idegen szo van,amit nemtudok értelmezni,bocs a tudatlanságomnak.Amugy játék közben magyar nevekkel nem találkoztunk,csak angol,német és stb,ha lehet igy mondani.

  • TomgoTom
    #66
    Enyire nemértek a játékhoz,mert nemigen tudok angolul és elégé sok ketyere van,amit meglehet veni,mind alkatrészt,de ezekhez nemértek.Irtan,hogy én jelenleg 11k prestige pontal,fogalmam nincs hogy mi ez,vagy mitjelent.A csillagok nekünk csak 2 csilagos van,még nemtaláltunk 3,4 vagy 5 csillagos cucokat.Te már régota üzöd ezt a játékot,hogy 4,5 csillag cucaid vanak.Jo neked:)hogy te már itt tarc,könyen letudod az ellenséget gyözni,mind mink a 2 csillagossal.Megöszülünk,mire elérjük a 5 csillagosat,pedig már pénzt is fektetünk be az energia megvételben,de gyorsan elis ment:(.

  • TomgoTom
    #65
    Szia ! Üdv !

    Sok fegyvert vetem már,hogy elérjem a 3 szintet+ energiát vetem 700 valamenyiért,de nemtalálok olyan vegyvert,ruhát,páncélt,amely kielégitene a misszio terén.Melyik cucok lenne jo,amelyel 1 szintet végik tudnánk vini,vagy felyleszteni,ugy hogy ne a misszio által legyen felylesztve,hanem énis tudnám ugy erösiteni,ahogy nekem tetszene.
    Amugy elég nehéz,kemény a pálya és nehéz hozzá fegyvereket és egyéb cucokat keresni hozzá.Amugy a fiammal játszunk együt,mert ritka ojan személy akivel közössen végik tudjuk vinni a pályát,mert sokan kilépnek,vagy tulsokan meghalnak,ami nekünk energiában kerül és amit vissza sem kapunk,mert utána kilépnek a játékbol.
  • FishNoRba
    #64
    Neked is szia!

    Sajnos én elég szakaszosan játszok. Gyakorlatilag most 1-2 hónapot is kihagytam, de úgy néz ki, most újra ráfekszem egy kicsit.
    Nem tudom mi számít haladónak, én jelenleg 11k prestige pontal, kb 10 db 5 csillagos felszereléssel rendelkezem. Ez szerintem átlagosnak mondható.

    Nos igen, a magyar közösség bár létezik, nem túl nagy. Pont ezért forszíroztam anno ennek a fórumnak a felpezsdítését, de ilyen kevés játékossal ez nem megy.
  • FishNoRba
    #63
    Szia!

    A fegyverek ára, és azok elérési ideje szerintem nem különösebben nagy, főként a többi MMORPG -hez képest. Nem nagyon értettem meg, de ha pár nap alatt a 4. csillag felé közelítesz, az nagyon jó.
    Viszont, a szörnyet leírhatnád jobban is, mert így nem nagyon értem, mire gondolsz.
  • JulesC
    #62
    Hali,

    Van aktív magyar közösség a játékon belül, akik haladók? Esetleg FSC-be is járkálnak..
  • TomgoTom
    #61
    Üdv min !

    Ahogy látom nemsokan vagyunk,kik ezt játszák.Pár napja keztem,de nem valami könyü elöre törni,hisz elég drágág a fegyverek és lassu a elörehaladás.Lassan a 4 kül felé közeledek,csak 1 akadálya van a fekete piros szemü szörnyet legyözni,már 2 nekifutásnál is kudarcban ment.
  • tototto
    #60
    egyenlőre nem tudok tovább menni küldetésekben mert nincs midnenből 5*os cuccom, de ha valamikor ráérsz akkor segíthetnél DLC Tier 3ban haveroddal, mert még a tier2ben is elbasztam vagy 200CE-t, nem éri meg egyedül szenvednem :D
  • FishNoRba
    #59
    Hol tartasz a küldetésekben? Kell valami segítség, vagy csak a cuccokat kell megszerezned HoH -ra?
  • FishNoRba
    #58
    Újra kell izzítani a fórumot :D
  • tototto
    #57
    köszi, sajna mára már elpazaroltam az energiám craftra de holnap vagy a napokban ha látlak mindenképp rád írok :D
  • tototto
    #56
    nem , ezek egyáltalán nem kaphatók mert az egész játékban csak boltban megvéve vagy rewardként járnak, igen áttradelten steamben energiát, koronát meg nyersanyagot a craftoláshoz :D
  • FishNoRba
    #55
    Felvettelek. Az egyik barátom is fent van, úgyhogy ha gondolod, mind a ketten állunk szolgálatodra :)
  • FishNoRba
    #54
    Én úgy tudom, hogy a 3* -os tárgyak kikraftolásához, többek között, kerek 200 energi is szükséges, szóval, az alap töltődő 100 energiából, nem fogsz tudni 3 csillagos itemeket kraftolni :/

    A piacon szinte minden kapható, így szinte biztos, hogy az általad keresett receptekből is bőven akad, igaz, gondolom nem olyan olcsón, mint ahogyan azt a boltban vehetnéd...