173
Spiral Knights (STEAM-en játszható ingyenes MMORPG Hack n Slash)
  • Mr Snack
    #133
    de mondjuk annyira ferek, hogy csak szobánként emelkednek a költségek, és nem lehet elveszteni a bútorokat...
  • FishNoRba
    #132
    Ez most egy kis fekete pötty
  • FishNoRba
    #131
    Sok... Fogalmam se volt, hogy ez bérlés. Én azt hittem, ha megveszed x összegért, akkor az fejlesztve marad...
  • Mr Snack
    #130
    Szép guildhall, a bérlete is szép lehet... :D mennyi az upkeepetek?
  • Mr Snack
    #129
    Szuper az új frissítés, ajánlom mindenkinek figyelmébe, ha esetleg nem néztétek még meg volna :D
  • FishNoRba
    #128
    A tegnapi nap folyamán, egy hatalmas frissítést kaptunk. Lerövidíteni értelmetlen, így szépen kiírom :)

    Guild Hall Expansion

    Engineering systems are back online at Spiral HQ and guilds are now clear to turn their Guild Halls into grand castles. All current guild halls are being upgraded all-new expandable guild hall! They may be stranded on Cradle, but their new Guild Halls offer a bit more comfort and enhanced community for fellow knights. But its not all for show, for these newly expanded halls will also serve as fortifications against the coming darkness that lurks within the Clockworks.

    Features:

    - Customize and expand your guild hall using the Design Mode, accessed from your guild's Command Console
    - Purchase vendor and service rooms for extra convenience
    - Buy furniture to decorate your new rooms from the Birdsong Emporium
    - Guild upgrades: member limit increases and guild storage
    - A special training hall exclusively for guild members
    - Set your Guild Hall to 'open to the public' and meet prospective recruits or throw a party!

    You can read a more detailed description of features here: http://forums.spiralknights.com/en/node/64070

    Homecoming Celebration
    The Spiral Knights are celebrating the Guild Hall Expansion with a Homecoming Celebration! As part of the celebration, Spiral HQ is awarding special prizes based on rank to all knights! (From now through November 20, 2012)

    Each knight will receive a Battle Stand furnishing item, Honor Blade sword and Honor Guard Shield just for logging in during the Homecoming Celebration.

    Details:
    Items are awarded to knights based on rank:

    Rank 1-1 to 3-2
    - Soldier's Battle Stand
    - Honor Blade
    - Honor Guard

    Rank 4-1 to 6-2
    - Knight's Battle Stand
    - Tempered Honor Blade
    - Great Honor Guard

    Rank 7-1 to 9-4
    - Champion's Battle Stand
    - Ascended Honor Blade
    - Mighty Honor Guard

    Rank 10
    - Vanguard's Battle Stand
    - Lionheart Honor Blade
    - Exalted Honor Guard

    Guild Creation
    - The crown cost associated with creating a guild is now 50,000 crowns. These crowns are instantly added to the guild's Treasury upon creating the guild.
    - As a special bonus, all current guilds will receive an extra 50,000 crowns deposited into their Guild Treasury.

    Haven Garrison
    The Spiral Order has increased their presence in Haven by setting up a permanent Garrison to the east of the Town Square. The Garrison contains the Hall of Heroes, Guild Hall and another building currently under development.

    Additional Details:
    - Entering the Guild Hall will allow you to access your Guild Hall or any other Guild Halls open to the public.
    - Exiting a Guild Hall now sends you to outside the Guild Hall in the Haven Garrison.
    - The Hall of Heroes has received a visual overhaul.

    Bugfixes
    - Minor visual fixes to the Aegis and Mighty Defender
  • FishNoRba
    #127
  • Mr Snack
    #126
    A probléma megoldódott, hamarosan vissza-visszakapcsolódok a játékba időnként, ha 5* alatti segítség kéne nyugodtan szóljatok.
  • FishNoRba
    #125
    Nos, márpedig úgy kéne, az a célszerű.
  • Mr Snack
    #124
    hát ha simán frissíteném a játékot a launcher segítségével ilyen horribilis meg nonszensz időket ír ki hogy 600-700 perc van vissza.
  • FishNoRba
    #123
    Hmm... Fogalmam sincs. Bővebben is kifejthetnéd, mert így aztán tényleg nem értem, hogy mi lehet a baj.
  • Mr Snack
    #122
    Hogy lehet az, hogy képtelen vagyok frissíteni a játékot?
    Lehet, hogy meg kéne próbálonom leszedni úkra?
  • FishNoRba
    #121
    Bal felső sarok, dupla fej (barát menü), friens részlegénél, található egy friends options ikon, majd add a friens. Kétszer beírod a kívánt nevet, és oké.
  • TomgoTom
    #120
    de hogyan vegyelek fel a játékban?
  • FishNoRba
    #119
    Semmi gond, legfeljebb újra felveszel :)
  • TomgoTom
    #118
    Megakartalak hivni a játékban és más gombot nyomtam,lehetséges,de nem támasztom alá.
  • TomgoTom
    #117
    Bocsi lehet hogy véletlenül más gombot nyomtam és lehet hogy kitürültelek,de nemvagyok benne biztos,ha igen bocsi,Bocsi !!
  • FishNoRba
    #116
    A mai napon 3 új, egybefüggő frissítés is érkezett.

    Magyarán, Kozma (árus), bejelentette, hogy a the dark harvest fesztivál végéig, minden nap más áruiból, 20% -ot elenged. Ma a shadow key kerül leértékelésre.

    Valamint, másodjára a Dusker, Ash Tail, Skolver és Vog Cup set- et is 20% -al olcsóbban szerezhetjük be nála.

    Végül pedig, az összes heat amplifter árából is 20% ot elenged.
  • TomgoTom
    #115
    Szép nyugodt északát a holnapi találkozásra.
  • TomgoTom
    #114
    de a sky is lehet komunikálni,nem csak irni,még olcsob,mind a mobil,Kinek hogy jobb,vagy kényelmeseb.Kinek mi áll a rendelkezésére.
  • FishNoRba
    #113
    Felfedeztem, hogy a mobilom is fel van töltve, úgyhogy innen is megoldható.
  • FishNoRba
    #112
    No mind1, lassan kezdődik a sorozatom, úgyhogy most szüneteltetem. Addig sziasztok!
  • Mr Snack
    #111
    le. megyek fel egy pillanat
  • FishNoRba
    #110
    Ledobott a steam?
  • FishNoRba
    #109
    Hasonlóval találkozhatsz most is. Én tavaly a halloween -es részt, pont kihagytam.
  • Mr Snack
    #108
    Én magára a Festivalra értettem, emlékszem múltkor egy nagy tököt kellet ütni, ami cukorka tokeneket dobált:D
  • FishNoRba
    #107
    Egészen pontosan a Halloween- i fesztivált takarja, kérlek alásan
  • FishNoRba
    #106
    Magyarán, a fesztiválhoz csak annyi érkezett, hogy a PV -nél feltűnő konfetti bekerült bekerült a katalógusba.
  • Mr Snack
    #105
    Miért van az hogy a Dark Harvest-ről nekem egyből a L4D ugrik be? Márcsak a név miatt is :D Amúgy mit takar?
  • FishNoRba
    #104
    Mellesleg, ez érkezett a mai frissítésben:

    Dark Harvest Festival
    - Dark Harvest Trick or Treat Confetti added to Bulky's catalog

    Supply Depot
    - Items on sale in the Supply Depot will now show up in the featured list

    Bugfixes
    - Fixed attaching large stacks of items to in-game mail
    - Fixed Shadow Lair Snarbolax not fleeing correctly
  • Mr Snack
    #103
    Nem most töltöm le a frissítéseket de olyan régen nem voltam hogy a játék maga el sem indult csak a steam-es downloader :D
  • FishNoRba
    #102
    Játéktechnikailag, nem sok. Bekerültek különböző kosztümök, illetve pályák, de semmi lényeges. Ami jelenleg aktív, hogy még javában zajlik a halloween -es őrület. Mostanság ehhez kapjuk az frissítéseket. Tényleg, te azóta felnéztél?
  • Mr Snack
    #101
    MI változott mióta nem voltam pontosan? Az körülbelül 2,5-3 hónapot jelent :D
  • FishNoRba
    #100
    Szevasz
  • Mr Snack
    #99
    Üdv!
  • FishNoRba
    #98
    Elméletileg felvettelek. Erről ment privát is
  • TomgoTom
    #97
    Most már a steamnál is kitöltötem az eredeti,de magyarul,most már 2 steam van,csak ez nem a html linket mutatja,hanem 1 ablak jött be,ami Áruház,Könyvtár,Közösség és hirek.Most már ez is nyitva van.
  • FishNoRba
    #96
    Ohh, illetve, az oldal magyar változata, a steampowered.hu, még ennyit sem nyújt. Ez csupán a steam egy portálja, ami maximum hírmegosztást, és fórumot nyújt.
  • FishNoRba
    #95
    Maga a steam, egy program mely lehetővé teszi a barátlista kezelését, játékok futtatását és vételét, és a steam közösségi funkcióit. Az, hogy beregisztráltál az említett honlapon, csak azt jeleni, hogy létrehoztál egy accountot. De ahhoz, hogy felvegyelek, le kell töltened a programot.
  • TomgoTom
    #94
    http://www.steampowered.hu/ ezen a lapon vagyok bejelentkezve,ez örökké nyitva van